Çakka Davet Adres  Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı No:10/1 Küçükçekmece / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Çakka Davet hakkında

Küçükçekmece Çakka Davet Düğün Salonu, ilgili ve deneyimli organizasyon ekibiyle düğününün sana özel planlanması için uygun bir mekan. Açık ve kapalı alan seçenekleri nasıl bir düğün organizasyonu istediğine göre sana uygun şekillendirilebilir. Aynı zamanda yemekli, kokteyl ve kına menüleri bulunmakta. Menüde tadım ve değişiklik yapabilme imkanın da mevcut!

Yalnızca bu kadar mı? Elbette hayır, yazımızın devamında senin için Çakka Davet’i ayrıntılarıyla inceledik. Söylemeden geçemeyeceğiz ki, yemek servisi ve ışık, ses ve sahne hizmetiyle hayallerindeki düğün uzakta değil. Alkol servisi olmadığının ve evcil hayvan kabul edilmediğinin altını çizmek istiyoruz. Çünkü isteklerin doğrultusunda düğün organize edebilmen bizim için de önemli!

Çakka Davet düğün fiyatları

 • Çakka Davet Salonu’nun fiyatları İstanbul’daki düğün salonları düşünüldüğünde gayet uygun.
 • Yemekli organizasyonların yanı sıra yemeksiz düğünlere de ev sahipliği yapabiliyorlar. Yemeksiz paketlerin fiyatlandırması toplam tutar üzerinden yapılıyor.
 • Yemekli ve kokteyl menü arasında önemli bir fiyat farkı görünmüyor. Ancak daha ayrıntılı bilgi ve kesin fiyatlar için Çakka Davet ile iletişime geçmeni öneriyoruz.
 • Benzer şekilde, yemekli düğünlerde hafta içi ve hafta sonu fiyatları arasında da ciddi bir fark yok.
 • Fiyat teklifi almak için aşağıda bulanan fiyat teklif butonuna tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 200-300 kişi
Kokteylli kapasite 300-400 kişi
Açık alan kapasitesi 50-100 kişi
Kapalı alan kapasitesi 300-400 kişi

Çakka Davet düğün paketleri

Çakka Düğün Salonu taleplerin doğrultusunda davet alanını organize etmeye hazır! Kendi organizasyon firmanla çalışabileceğin gibi sana bu özel gününü tasarlamak için yardımcı olacak organizasyon sorumlusu ile de görüşebilirsin. Ayrıca, açık ve kapalı alan seçenekleriyle kalabalık veya daha özel bir düğün organizasyonu gerçekleştirebilirsin. Diğer hizmetler için aşağıdaki listeye göz atmanı tavsiye ediyoruz:

 • Yemek servisi
 • Yemekli, kokteyl ve kına menüleri
 • Menüde değişiklik ve menü tadımı
 • Orkestra
 • Açık ve kapalı alan seçenekleri
 • Organizasyon ekibi
 • Organizasyon firması getirme imkanı
 • Işık, ses ve dekorasyon hizmeti
 • Otopark 
 • Engelli girişi

Dekorasyon ve süsleme

 • Halkalı Çakka Davet Salonu açık ve kapalı alan seçenekleriyle hem kalabalık hem de daha butik bir düğün organizasyonu imkanı sunuyor.
 • Kapalı salonda 400 davetliye kadar kapasite mevcut. Beyaz ağırlıklı dekore edilen masalara ve sandalyelere gold şamdanlar eşlik ediyor. Yuvarlak ve kare olmak üzere iki çeşit masa türü bulunmakta.
 • Duvarlar ve halılar ise beyaz ve altın rengiyle uyumlu olacak şekilde kahverengi tonlarında dizayn edilmiş.
 • 50-100 davetli kapasitesiyle terasta açık havada düğün organizasyonu gerçekleştirmek istersen dekorasyon için Çakka Halkalı ile iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Müzik

Çakka Düğün Davet’in yüksek kalitedeki ses ve aydınlatma sistemi sayesinde kendi hazırladığın müzik listesini düğün gününde davetlilerle paylaşabilirsin! Dilersen DJ ve müzik grubu da temin edebilirsin. Ayrıca mekanda orkestra da bulunuyor. Kısacası, Çakka Davet Halkalı müziğin düğün için vazgeçilmez olduğunun farkında ve her seçenek için hazır! Düğününü taçlandıracak performanslar sayesinde davetlilerini pistten alamayacaksın. 😊

Düğün fotoğrafçısı

Halkalı Çakka Davet Salonu, düğün gününü sana unutulmaz kılmakta kararlı! Yıllar sonra dönüp baktığında neler hissedeceğini hayal etmelisin. Bu nedenle, davet boyunca devam eden fotoğraf ve video çalışmalarıyla her anı kaydedebileceksin. Senin için bu fotoğraflara dönüp bakmanın oldukça kıymetli olduğunun farkındayız. Bu nedenle dilersen fotoğrafçını önceden ayarlayarak mekanla iletişime geçebilirsin.

Otopark

Halkalı Çakka sana ve sevdiklerine değer veriyor! Park sorunu gibi bir kargaşa yaşanmaması adına yaklaşık 50 araçlık otopark kapasitesine sahip. Ayrıca belirtmeliyiz ki, toplu taşımalara ulaşımı kolaylığı sebebiyle davetlilerine büyük rahatlık sağlıyor. Nasıl gelirlerse gelsinler konuklarının üzülmeyeceği garanti gözüküyor. Ancak kafandaki soru işaretlerini gidermek için belirtmeliyiz ki, vale hizmetleri maalesef mevcut değil.

Çakka Davet kına gecesi organizasyonu

Halkalı Çakka Düğün Salonu’nda kına geceni gerçekleştirmen de mümkün! 300-400 davetli kapasitesiyle kimseyi listeden çıkarmana gerek kalmıyor. Ayrıca hafta sonu dahi uygun fiyatlandırmasıyla içleri rahatlatıyor. Kına paketindeki hizmetlerde bindallı, davul şovları, kına müziği ve süslemesi, oryantal veya zenne, kına mumu ve Hint kınası gibi geleneksel etkinlikler ve kına ekibi sıralanabilir.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Menüde değişikliğe gidilmesinde esneklik, alkışlarımızda başı çekiyor!
 • Menülerde çeşitlilik ve tadım seçeneği bulunması seni kısıtlamadan damak tadına uygun olanı seçme imkanı yaratıyor.
 • Çocuklara özel menü bulunması senin için önemliyse Halkalı Çakka bunu sağlıyor.
 • Açık ve kapalı alan seçenekleriyle düğün gününü istediğin gibi planlayabiliyorsun.
 • Organizasyon firmanı getirerek garantici davranmak istersen buna da olanak sağlanıyor.
 • Kına gecesi organizasyonu için de tercih edebileceğin bir hizmet kalitesi bulunuyor.

Çakka Davet çift yorumları

Şehnaz & Mustafa: ”Çakka Düğün Salonu Küçükçekmece’deki diğer klasik salonlardan; masa düzeni, şık dekoru ve sunum şekli ile fark yarattığı için bu mekanı seçtik ve çok memnun kaldık.”

Ercan: ”350 kişilik bir organizasyon düzenledik. Memnun kaldık mekandan. Kapalı bir alandı. Ulaşımda uzaktan gelen misafirlerimiz dışında sorun yaşayan olmadı.”

Çakka Davet nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Merkez Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:10/1 Küçükçekmece / İstanbul

Çakka Davet Düğün Salonu, araçla veya toplu taşımayla ulaşım sağlanabilen bir noktada konumlanıyor. Mekan, Küçükçekmece Belediyesi’ne yürüme mesafesinde bulunuyor. Konut Birlik Marmaray Durağı’na iki kilometre mesafede. Ayrıca 36As, 76O, 79G, 98, 141M ve BN1 otobüs hatlarıyla da ulaşım sağlanabiliyor. A-06, A-216 ve A-49 minibüs hatları da kullanılabilir.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.