Doğanay Düğün Salonu Adres Atatürk Mah. İketelli Cad. No:158 Küçükçekmece / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Doğanay Düğün Salonu hakkında

Küçükçekmece’de uygun fiyatlı bir düğün mekanından bahsetmek istiyoruz! Bütçeni hiçbir şekilde sarsmadan gayet keyifli bir düğün yapma fırsatını sunuyor bu salon. Ayrıca gayet yeterli genişliğe de sahip! Lafı fazla uzatmadan Doğanay Düğün Salonu’nu incelemeye başlayalım. Yazıyı okudukça ilgini çekerse, sayfadaki pembe butonlara tıklayarak oturduğun yerden fiyat teklifi alabileceğini unutma!

Doğanay Düğün Salonu fiyatları

 • Çok ama çok uygun fiyatlar talep ediyorlar! Yani günümüzde bu fiyatlara düğün yapabilecek olmak büyük şans.
 • Yemekli ve yemeksiz organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyorlar.
 • Yemekli düğünlerde davetli başına ücret alıyorlar. Yemeksizlerde ise toplam rakam üzerinden fiyatlandırma yapılıyor.
 • Dilersen düğünden önce salona gelerek menü tadımı yapabiliyorsun.
 • Tadımdan sonra menüde değiştirmelerini istediğin lezzetler olursa, onları da belirtebiliyorsun.
 • Dışarıdan catering getirilmesine de müsaade ediyorlar.
 • Tablodaki fiyatların başlangıç paketleri için geçerli olduğunu da hatırlatalım. Hizmetlerin sayısı ve kalitesi arttıkça, fiyatlar da yükselecektir.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Doğanay Düğün Salonu’nun ortalama bir organizasyon için yeterli genişlikte olduğunu söyleyebiliriz. Yani çok kalabalık bir düğün için ideal olmayacaktır ama 400-500 konuk çağıracağın davetler için burayı tercih edebilirsin. Dans pisti, sahnesi, ses ve ışık sistemleri, gelin-damat masası alanı gibi ihtiyaç duyulan tüm detayları mevcut.

Doğanay Düğün Salonu paketleri

İstanbul düğün salonlarından Doğanay’da da bir düğün için gereken temel hizmetlerin hepsi sunuluyor. İkramlar, masa-sandalye giydirmeleri, fotoğraf çekimi, kamera kaydı, servis personelleri, orkestra, ses ve ışık sistemleri, davet sorumlusu gibi çok sayıda hizmeti barındıran düğün paketleri sunuyorlar. Dileyen çiftler mekandan yemek servisi de talep edebiliyor. Hatta menünü istersen kendin oluşturabiliyorsun.

Dekorasyon ve süsleme

 • Salonda genel olarak beyaz ve lacivert renklerinin hakim olduğunu görüyoruz.
 • Yuvarlak masalar ve son zamanların en çok tercih edilenlerinden tiffany sandalyeler kullanıyorlar.
 • Masaları beyaz örtülerle donatıyorlar. Sandalye süslemelerinde kullanacakları renkte ise senin fikrini almayı ihmal etmiyorlar.
 • Maket pastayı getirdikleri sehpayı dahi konsepte uygun şekilde süslüyorlar.
 • Doğanay Düğün Salonu’nun standart süslemeleri yerine farklı bir konsept uygulatmak istersen, dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşabiliyorsun. Bu konuda kısıtlamaları bulunmuyor.

Müzik

Bu kadar uygun fiyata düğün yapacaksın diye hizmetten kısacaklarını düşünmemişsindir umarız! Çünkü orkestra seçerken dahi kaliteden kaçmamışlar. Doğanay Düğün Salonu’nda düzenlenen organizasyonlarda işinin ehli bir orkestrayla çalışılıyor. Geniş repertuvarlarıyla çiftlerin memnuniyetini kazanan orkestrayla düğün öncesinde görüşerek istek parçalarını da belirtebilirsin.😊 Saat 23:00’e kadar eğlenmeye hazır ol!

Düğün fotoğrafçısı

Doğanay Düğün Salonu’nun hazırladığı pakette fotoğraf ve video hizmeti de bulunuyor. Salonun tüm davetlerde beraber çalıştığı bir ekibi mevcut. Düğünün başından sonuna kadar fotoğrafçılar ve kameramanlar etrafında dört dönecek! Düğün sonrasında da en kısa zamanda sana çekimleri hediye edecekler. Bu arada başka bir fotoğrafçıyı mekana getirmene müsaade etmiyorlar, haberin olsun.

Bu yazımıza da bakmadan geçme: Ucuzu Pahalısı, Şıkır Şıkır Küçükçekmece Düğün Salonları Listesi

Doğanay Düğün Salonu kına gecesi organizasyonu

Düğün mekanını seçtin diyelim! Kına gecesi için de bir salon bulman gerekecek… Belki de ikisini ayrı salonda yapmazsın. Birçok çift düğünü de kına gecesini de aynı salonda yaparak avantajlı fiyatlardan yararlanma imkanı buluyor! Doğanay Düğün Salonu; kına tahtı, bindallı, Shakira kemerleri, halay mendilleri, tefler, müzik, süsleme ve daha birçok kına hizmetini bünyesindeki ekiple sunabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Doğanay Düğün Salonu’na ilk alkış tabii ki uygun fiyatlarından dolayı gidiyor! Bütçesi düşük-yüksek ayırt etmeden herkesin düğün yapabilmesine olanak sağlamaları harika.
 • Yemekli düğün yapacaklar için menü tadımı hizmeti sunmalarını da sevdik.
 • Düğünlerin haricinde kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon gibi davetlere de ev sahipliği yapabiliyorlar.
 • Mekana birçok otobüs hattıyla ulaşım sağlanabiliyor. Konuklarının kara kara düşünmesine hiç gerek kalmayacak.

Doğanay Düğün Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Atatürk Mah. İketelli Cad. No:158 Küçükçekmece / İstanbul

Doğanay Düğün Salonu, Küçükçekmece’de toplu taşıma araçlarıyla rahatça ulaşabileceğin bir noktada yer alıyor. Mekanın yakınındaki duraklarından geçen 141M, 36AY, 79K, 89C, 98, 98H, HS1, 76O gibi birçok farklı otobüs hattını kullanarak ulaşım sağlayabiliyorsun. Ayrıca metro ve minibüs de kullanabilirsin. Anadolu Yakası’ndan gelecek konukların ise Marmaray veya metrobüse binip aktarma yaparak buraya ulaşabilir.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.