doubletree by hilton i̇stanbul esentepe
DoubleTree by Hilton İstanbul Esentepe Adres Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:117 34394 Şişli / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

DoubleTree by Hilton İstanbul Esentepe hakkında

Kına gecen için DoubleTree by Hilton İstanbul Esentepe’den ayrıcalıklı bir hizmet almak ister misin? Büyüleyici mimarisi ve şık iç dekorasyonu ile görenleri mest eden bir otel burası! Her türlü davet ve etkinlik için tahsis ettikleri kapalı balo salonu sayesinde ise yılın her döneminde organizasyonlarını rahatlıkla gerçekleştirebilirsin. Şimdi detayları paylaşmak için seni yazımızın devamına davet ediyoruz. ?

 • Butik davetli kapasitesi
 • Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetleri
 • Konaklama imkanı
 • Esnek hizmet anlayışı ve çözüm ortakları

doubletree by hilton i̇stanbul esentepe

DoubleTree by Hilton İstanbul Esentepe fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL
 • İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanlarına göz attığımızda, DoubleTree by Hilton İstanbul Esentepe fiyatlarının ortalamanın üstünde olduğunu görüyoruz.
 • Burada hem bütçe hem de isteklerin doğrultusunda yemekli ya da yemeksiz bir kına gecesi organizasyonuna imza atabilirsin.
 • Kına geceni geleneksel lezzetlerle şölene dönüştürmek istediğinde ise otelin profesyonel mutfağı birbirinden seçkin davet menüleri oluşturuyor.
 • Net fiyatların belirlenmesinde; gelecek davetli sayısı, seçtiğin yemek, ikram ve hizmetler, alkollü veya alkolsüz içecek tercihi gibi detaylar oldukça etkili oluyor.
 • Esentepe DoubleTree by Hilton’da aksesuar kiralama imkanı mevcut değil.
 • Kişiselleştirilmiş davetine özel ücretsiz fiyat teklifini almak için hemen aşağıdaki pembe butona tıkla!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Hotel DoubleTree by Hilton Esentepe’nin davet ve etkinlikler için tahsis ettiği kapalı bir balo salonu mevcut. Burada 100-200 kişiye kadar rahatlıkla misafir ağırlayabiliyorlar. Geniş, yüksen tavanlı salonu havalandırma sistemleri ve klimalarla donatan otelde ferah bir ortam yaratılıyor. Her mevsim koşuluna uygun mekan seni bekliyor!

DoubleTree by Hilton İstanbul Esentepe kına paketleri

Kına gecesi organizasyonuna dair standart beklentilerini karşılayacak seçkin bir davet mekanı burası. Otelin alanında uzman organizasyon sorumlusu ile beraber tüm süreci yönetebilir, her detaya vakıf olabilirsin. Türk ve dünya mutfağının en güzel lezzetlerinden bir davet menüsü oluşturan mekanda dilersen, menü tadımı yapabilir ve damak zevkine uymayan tatlar için değişiklik de talep edebilirsin.

Şık sunumlarla hazırlanan tabaklar hızlı ve güler yüzlü servis personelleri tarafından senin ve konuklarının beğenisine sunuluyor. Tabii sen bu ziyafetin tadını çıkardığın sıralarda şarkılar da eşlikçin oluyor. Kına ruhuna uygun konsept için otelin kendi davet ekibiyle çalışabileceğin gibi dışarıdan bir firmayla da anlaşabilirsin. Aksesuar teminini de yine bu şekilde gerçekleştirebilirsin. Gecenin devamında DoubleTree by Hilton’da konaklayabilirsin.

Geleneksel bir kına merasimi mi istiyorsun? O halde balo salonunda seni gösterişli kına tahtı, nedime minderleri, kırmızı yoğunluklu bir süsleme gibi daha pek çok detay bekliyor olacak! Bunun için ister otelin davet ekibiyle istersen de başka bir firmayla çalış, seni kısıtlamıyorlar. Talep edeceğin hizmetler için DoubleTree by Hilton Şişli’nin pek çok anlaşmalı çözüm ortaklarıyla çalıştıklarını da belirtmiş olalım.

Dekorasyon ve süsleme

Genel olarak modern ve şık bir dekorasyona sahip olan Double Tree by Hilton Esentepe’nin davet alanı da aynı şekilde tasarlanmış. Sade şıklıktan yana olan otelin balo salonunda zarif bir hava mevcut. Kına gecesine özel bir süsleme için organizasyon ekibine isteklerini iletebilirsin. Farklı temalar istediğin takdirde otelin anlaşmalı çözüm ortaklarıyla çalışabileceğini de belirtmiş olalım.

Müzik

DoubleTree Hilton İstanbul’un kına paketi içerisindeki sağladığı hizmetler arasında kına müziği de yer alıyor. Yeme, içme ve eğlenceyi buluşturan otelde istek parçalarını da çaldırabilirsin. Geleneksel ve güncel kına müziklerinden oyun havalarına kadar geniş repertuvara sahip orkestra ve DJ’leri senin için ayarlayabilirler. Başka bir ses sanatçısı ile anlaşmak istersen, öncesinde yetkililerle konuşmanı öneririz.

Fotoğrafçı

Çok eğlenilen gecelere dair unutulmayacak anıların oluşmasında en önemli şey de o dakikaların anbean kayda alınmasıdır! Otellerin pek çoğunun birbirinden farklı hizmetler için birçok çözüm ortağı bulunuyor. Sen de böyle özel bir davetin ölümsüzleştirilmesi gerektiğini düşünüyorsan, organizasyon sorumlusuyla konuşarak seni anlaşmalı çekim ekiplerine yönlendirmelerini isteyebilirsin. Elbette yakın arkadaşlarının telefon kameralarının da hep senin üstünde olacağına eminiz. ?

DoubleTree by Hilton İstanbul Esentepe diğer organizasyonlar

DoubleTree by Hilton İstanbul Esentepe Şişli’de sadece düğünler ve kına geceleri yapılmıyor elbette. Pek çok özel ve kurumsal davetini burada hayata geçirebilirsin. Otelde yapılacak bir organizasyonun her türlü avantajından da faydalanabilirsin. Düzenlemek istediğin tüm etkinlikler için öncesinde iletişime geçmende fayda var. Daha fazla bilgi almak için sayfadaki pembe butonları kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Organizasyon sonrasında dinlenmek isteyen çiftlere müjde! Aktif bir şekilde konaklama hizmeti veren otelde önceden rezervasyonunu yaptırabilirsin. Hatta şehir dışından gelecek konukların için de burası bir alternatif olabilir.
 • Davet alanının klas dekorasyonu sade bir şıklık içinde. Elegant bir görünüm elde ettiklerini söyleyebiliriz.
 • Kına gecen özelinde istediğin bir süsleme olursa otelin organizasyon ekibi sana yardımcı oluyor. Farklı konsept isteklerin olduğu takdirde ise anlaşmalı çözüm ortaklarına yönlendiriyorlar.
 • Otelin organizasyon ekibi alanında uzman kişilerden oluşuyor. Sana sadece stressiz bir şekilde gecenin keyfini sürmek kalıyor!
 • Profesyonel mutfaklarında birbirinden lezzetli davet menüleri hazırlıyorlar. Ön tadım yapmak istersen DoubleTree by Hilton Esentepe İstanbul ile iletişime geçmeyi unutma.
 • Yaş kış fark etmeksizin dört mevsim hizmet verebiliyor olmaları büyük bir avantaj.

DoubleTree by Hilton İstanbul Esentepe nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:117 34394 Şişli / İstanbul

İstanbul Avrupa Yakası’nın merkezi bir noktasında bulunan DoubleTree by Hilton İstanbul Esentepe’ye nasıl ulaşabileceğini merak ediyorsan, hemen anlatalım. Eğer özel araç tercih edeceksen açık adresi yukarıya iliştirdik. Toplu taşımada ise Zincirlikuyu Metrobüs Durağı’nda indiğinde mekan yürüme mesafesinde kalıyor. M2 metro hattında Gayrettepe Durağı da yine otele yürüme mesafesinde olan duraklardan biri.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına mekanları