Duble Meze Bar Adres Kemankeş Karamustafa Paşa Mah. Kemankeş Cd. No:31 Beyoğlu – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Duble Meze Bar hakkında

Tarihi Pera’da bulunan Duble Meze Bar; eşsiz manzarası, deneyimli ekibi, ve nefis mezeleriyle sana akıllardan çıkmayacak bir bekarlığa veda partisi sunuyor. Oldukça modern bir anlayışla dizayn edilmiş mekan yaklaşık 40 çeşit sıcak ve soğuk meze servis edebiliyor. Bunun yanında organizasyonun için DJ performansından tut canlı müzik alternatiflerine kadar pek çok eğlence ayarlayabiliyorlar.

 • Kırk kişiye kadar olan davetlerde rezervasyon sistemiyle, kırk kişiden fazla olacak davetlerde mekanı kapatacak şekilde çalışıyorlar.
 • Son model bir açılır-kapanır tavanları bulunuyor. Bu tavan sayesinde mekan tüm yıl boyunca davet düzenlemek için elverişli bir hal alıyor.

Duble Meze Bar bekarlığa veda partisi fiyatları

 • Duble Meze Bar Pera’nın fiyatlarına baktığımızda biraz tuzlu rakamlarla karşılaşıyoruz.
 • Ancak mekanın lokasyonu, usta aşçılar tarafından hazırlanan menüleri ve eğlence olanaklarını düşündüğümüzde fiyatları makul bulabiliyoruz.
 • Menüler demişken… Meknanda yaklaşık 10 metre uzunluğunda muhteşem bir meze barı bulunuyor.
 • Bu mezeler arasında neler yok ki… Trüflü sigara böreği, soğan turşulu fava, hardallı levrek, üç peynirli köz patlıcan olarak sayabiliriz çeşitlerden bazılarını. Hem sıcak, hem de soğuk mezeler bulunuyor anlayacağın üzere.
 • Ancak elbette ana yemek menüsü de oldukça çeşitli. Geleneksel Türk mutfağının en önde gelen lezzetlerini servis etmeye çalışıyorlar.
 • Yemeklerinde hem hijyene hem de sunuma dikkat ettiklerini de belirtmeden geçmeyelim.
 • Aklındaki etkinlik hakkında en doğru fiyatları almak için sayfamızda bulunan “Fiyat Teklifi Al” butonlarını kullanabilir, ücretsiz olarak firmadan teklif alabilirsin. Ayrıca Duble Meze Bar iletişim bilgileri de sayfamızda bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 200-300 kişi
Kokteylli kapasite 200-300 kişi
Açık alan kapasitesi 200-300 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

Duble Meze Bar bekarlığa veda partisi paketleri

 • Şimdi sana biraz da bekarlığa veda partisi paketlerinin içeriğinden bahsedelim. Şayet bu mekanda organizasyonunu düzenlemeye karar verirsen ödeyeceğin rakamlardan nelerin karşılanacağını anlatalım yani.
 • Paket içeriklerinden en önemlisi sana tahsis edecekleri organizasyon sorumlusu ve servis personeli diyebiliriz.
 • Yemek servisi, yaklaşık 40 çeşit meze, tercih edeceğin kokteyller de paketin içinde bulunuyor.
 • Gece eğlenmen için organize edecekleri canlı müzik ekibi ya da DJ de paketin içinde.

Dekorasyon ve süsleme

 • Nefes kesen Boğaz ve Haliç manzaraları Duble Meze Bar İstanbul’un görsel olarak en tatmin edici özelliği diyebiliriz.
 • Ancak elbette mekanın güzelliği yalnızca manzarasından kaynaklanmıyor. Oldukça zarif ve modern biçimde dekore edilmiş.
 • Şık ahşap masaların, metal sandalyelerin ve deri koltukların kullanıldığını görüyoruz.
 • Boydan boya camlar ve aydınlatmalar sayesinde oldukça ferah görünen mekanda kullanılan bambu bitkileri de son derece modern bir ambiyans yaratılmasına katkı sağlamış.
 • Giriş kısmında da bahsettiğimiz açılır kapanır tavan da mekanın atmosferini olumlu yönde etkiliyor. Tavana boydan boya gerilmiş ampuller oldukça romantik bir esinti katıyor.
 • Eğer kutlaman için aklında olan özel süslemeler varsa bir organizasyon firması aracılığıyla mekanla planlama yapmanı öneririz.

Müzik

Bar, bekarlığa veda partini eğlenceli hale getirmek için hiçbir hizmetten kaçınmıyor. Eğer dilersen canlı müzikle, dilersen DJ performansıyla geceni unutulmaz hale getirebiliyorsun. Müzik mekanın kapanma saati olan 02.00’ye kadar devam edebiliyor. Son teknolojiyle uyumlu ses sistemlerinin kullanıldığı mekanda en nostaljik Türkçe parçalardan yabancı pop hitlerine kadar pek çok şarkıyı da çaldırabilirsin.

Bekarlığa veda partisi fotoğrafçısı

Şayet bekarlığa veda partini Duble Meze Bar Beyoğlu’nda yapmaya karar verirsen tüm fotoğrafların harika olacağına emin olabilirsin, çünkü mekan çok güzel. Eğer aklında beraber çalışmak istediğin bir fotoğrafçı ya da fotoğraf ekibi bulunuyorsa etkinliğin için mekana gelip gelemeyeceğini firmadan teyit alarak kesinleştirmeni öneriyoruz. Bildiğimiz kadarıyla firmanın anlaşmalı olduğu bir fotoğraf ekibi bulunmuyor.

Duble Meze Bar diğer organizasyonlar

Burada düzenleyebileceğin organizasyonlar yalnızca bekarlığa veda partilerinden ibaret değil elbette. Öncesinde mekanla görüşüp planlama yaptığın sürece pek çok etkinliğe ev sahipliği yapabiliyorlar. Bunlardan bazılarını doğum günleri, iş yemekleri, nikah sonrası yemekleri ya da yıl dönümü kutlamaları olarak sayabiliriz. Eğer aklında burada saydıklarımızdan başka türde bir etkinlik varsa öncesinde mekanla görüşmeni öneririz.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Karaköy Duble Meze’ye ilk alkışımız nefes kesen manzarası ve şık tasarımından ötürü geliyor. Burada yapacağın her kutlama unutulmaz olacak.
 • Duble Meze Bar menü içeriği açısından çok tatmin edici. Menülerinde bulunan mezeler özellikle ağzımızı sulandırdı.
 • Gece canlı müzikle beraber çok eğleneceğini düşünüyoruz.
 • Mekan fiyatları açısından biraz zorlayıcı olabilir, ancak sağladıkları hizmetler ve mekanın güzelliği düşünüldüğünde bunun sebebini anlayabiliyoruz.
 • Eğer dilersen burada bekarlığa veda partisi dışında da etkinlikler düzenleyebilirsin. Örneğin nikah sonrası yemeğini de burada gerçekleştirebilirsin.
 • İstanbul’un kalbi Beyoğlu’nda bulunan Duble Meze Bar’a ulaşman oldukça kolay. Bunun için kullanabileceğin pek çok toplu taşıma alternatifi bulunuyor.

Duble Meze Bar nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa Mah. Kemankeş Cd. No:31 Beyoğlu – İstanbul

Duble Meze Bar Karaköy’e ulaşmak için kullanabileceğin toplu taşıma seçeneklerinin sayısı oldukça fazla. Eğer Anadolu Yakası’ndan geliyorsan Karaköy’e deniz yoluyla ulaşabilir, ardından yürüme mesafesinde kalan mekana ulaşabilirsin. Avrupa Yakası’ndan gelecek misafirler Şişhane’ye metro yoluyla ulaşabilir ve ardından Karaköy’e gelmek için yürüyebilir ya da Tünel’i kullanabilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.