Ece Düğün Davet Adres Merkez Mah. Merkez Cami Sok. No 20/1 Avcılar

Fiyat Teklifi Al

Ece Düğün Davet hakkında

Yıllardır davetlilerine profesyonel düğün hizmeti sağlayan Ece Düğün Davet’te kendini emin ellerde hissedeceksin! Avcılar’da bulunan bu mekanın biri 400, diğeri 600 kişilik kapasiteye sahip olan iki tane salonu var. Kalabalık bir düğün planlayan çiftlerimizin özellikle ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bu mekanda düğünleri daha da özel hale getirecek pek çok seçenek mevcut.

Ece Düğün Davet fiyatları

 • Avcılar Ece Düğün Davet Salonu’nun fiyatları İstanbul düğün salonu fiyatlarına göre ortalamaya yakın seyrediyor.
 • Yemekli paketlerle yemeksiz paket arasında yapacağın tercih fiyattaki en belirleyici etmen olacak.
 • Menü tercihlerini tamamen çifte bırakan Ece Düğün Davet’te düğün öncesinde menü tadımı yapman da mümkün.
 • Yemek tercih etmeyen çiftleri için ikramlar ve meşrubat servisi mevcut.
 • Yemek servisi saat 00.00’da son buluyor.
 • Dilersen dışarıdan catering ve organizasyon firması getirebiliyorsun.
 • Tabii bu tablodakiler yaklaşık fiyatlar. Sen de düğünün için en doğru fiyatı almak istersen seni aşağıdaki pembe butonumuza alalım.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Kokteylli kapasite 300-400 kişi
Kapalı alan kapasitesi 300-400 kişi

Ece Düğün Davet paketleri

Ece Düğün Salonu Avcılar’ın düğün paketleri içerisinde çiftler için pek çok hizmet bulunuyor. Bunların başında düğün konusunda profesyonel organizasyon ekipleri geliyor. Düğün fotoğrafçısı, canlı müzik, gelin odası ve otopark hizmeti de düğün paketlerine dahil. Tüm bunların yanı sıra mekanı istediğin gibi dekore edebilecek ve istediğin menüyü seçebileceksin. Minik davetliler için özel bir oyun alanı olduğunu da belirtelim.

Dekorasyon ve süsleme

Ece Düğün Davet’in iki kat şeklinde planlanmış salonlarında üst kat balkon şeklinde kullanılıyor ve misafirler alt katı panoramik biçimde izleyebiliyor. Mekanda Tiffany sandalyeler ve yuvarlak masalar tercih edilmiş. Masalar üzerinde çiçekler, altın sarısı vazolar ve suplalar, şamdanlar kullanılıyor. Merdiven tırabzanlarına kadar her köşeyi süslemeye özen gösteriyorlar. Yine çiçeklerle süslenen nikah masası düğün salonunun yıldızı olacak şekilde tasarlanmış.

Müzik

Işık, sahne ve ses hizmetleri konusunda elinden geleni ardına koymayan Ece Düğün Davet Avcılar’ın dilediğin gibi dans edeceğin kocaman bir dans pisti bulunuyor. Orkestra, piyano ve davul gibi pek çok müzik seçeneği bulunan bu düğün salonunda çiftler neyle dans etmek isterse o çalıyor😊Müzikler gece yarısı son buluyor ancak tüm davetlilerin kurtlarını dökecek vakti olacağına eminiz.

Düğün fotoğrafçısı

Avcılar Ece Düğün Davet Salonu düğün fotoğrafçılığı konusunda da maharetini konuşturuyor. Girişte altın sarısı ve siyah detaylarla süslenmiş özel bir fotoğraf köşesi bulunan mekanda ayrıca düğün boyunca çekim ve kayıt yapılıyor. Müessese dışarıdan fotoğrafçı getirilmesine izin vermiyor ancak sana kendilerinin sunacağı hizmetten de çok memnun kalacağına eminiz.

Otopark

İstanbul’un yoğun ilçelerinden biri olan Avcılar’da bulunan Ece Düğün Davet Salonu’nda misafirlerin en memnun kaldığı şeylerden biri otopark hizmeti! 50 araca yakın bir otopark kapasitesi olan düğün mekanında maalesef vale hizmeti bulunmuyor. Ancak bulundukları lokasyonun kalabalığı da düşünülünce otopark hizmeti tek başına da yeterince kurtarıcı oluyor.

Ece Düğün Davet kına gecesi organizasyonu

Kına konusunda da düğün organizasyonunda oldukları kadar özenli olan Ece Düğün Davet Salonu Avcılar ekibinin kına gecesi için 400-500 kişilik bir kapasitesi var. Bindallı ve kaftan temin etmekten tut kına mumu ve tepsisine kadar her detayı düşünmüşler. Üstelik dileyen gelinler oryantal ekibi ve davul şovuyla eğlenceyi arttırabiliyor. Eğer kendini emin ellere emanet etmek istiyorsan burası doğru bir tercih diyebiliriz.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Kalabalık düğün planlayan çiftleri düşünerek mekanlarını organize eden Ece Düğün Davet salonuna ilk alkışımız buradan.
 • Mekan yalnızca düğün konusunda değil, kına konusunda da çok ciddi ve özenli iş çıkarıyor.
 • Çocukları düşünerek tasarladıkları küçük oyun alanı çok hoşumuza gitti.
 • Düğün salonunun Avcılar Evlendirme Dairesi’ne çok yakın konumda olmasının da önemli bir detay olduğunu düşünüyoruz.
 • Mekanda engelli girişi bulunuyor.
 • Otopark hizmetlerinin kalitesine ve önemine orada düğün ve kına yapmış pek çok davetli değinmiş.

Ece Düğün Davet çift yorumları

Nazire & Onur:Düğünümüzü sizin salonunuzda gerçekleştirdiğimiz için çok memnunuz. İyi ki sizi tercih etmişiz. Gerek personellerinizden gerek kameraman ekibininizden çok memnun kaldık. Çok eğlenceli bir kadronuz var, özellikle salon yetkilileriniz oldukça güler yüzlü ve sıcakkanlı. Çevremizdeki tüm insanlara gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz. Mutlu günümüzü sizlerle paylaştığımız için çok mutluyuz ve bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.”

İsmail: Bize sundukları düğün hizmetleri çok güzeldi, hiçbir aksilik yaşamadık. Mekanın sahnesi çok iyiydi ve konuklarım çok eğlendiler, pist alanı da genişti. 600 kişilik bir düğün gerçekleştirilebilecek bir mekan. Ulaşım sorunu ve park sorunu da olmadığını söylemek isterim.”

Ece Düğün Davet nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Merkez Mah. Merkez Cami Sok. No 20/1 Avcılar – İstanbul

Telefon: 0212 963 3278

Düğün mekanı Avcılar’ın tam kalbinde bulunuyor. Özel aracınla ya da taksi kullanarak kolaylıkla gelebileceğin bu lokasyona toplu taşıma ile de gelebilirsin. Avcılar Metrobüs durağında inerek Ece Düğün Davet’e ulaşabileceğin gibi, otobüsle de Avcılar Cami Sokak Durağı’nı kullanarak mekana ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.