Elita Düğün Salonu Adres Hamidiye Mah. Girne Cad. Paşabahçe Sok. No:1 Kağıthane – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Elita Düğün Salonu hakkında

Hem uygun fiyatlı bir düğün salonu hem de unutulmayacak bir düğün istiyorsan doğru adrestesin! Kağıthane ilçesinde bulunan Elita Düğün Salonu yıllardır pek çok çiftin dünyaevine girmesine yardımcı olmuş. Üstelik bunu profesyonel hizmet, nefis yemekler ve sınırsız eğlence sağlayarak yapmış. Eğer sen de bu çiftlerin arasına katılmayı düşünüyor ve daha fazla bilgi almak istiyorsan bu yazımız senin için!

Elita Düğün Salonu fiyatları

 • Fiyat tablosunu incelersen fark edeceğin üzere Elita Düğün Salonu Kağıthane’nin fiyatları oldukça ekonomik.
 • Eğer düğününde yemek servis etmek istemezsen fiyatların daha uygun olabileceğini hatırlatalım.
 • Fiyat konusunda en belirleyici olacak faktör yemek servisi. Bu konuda dilersen salonun kendi mutfağıyla, dilersen dışarıdan bir catering firmasıyla çalışabilirsin.
 • Yemek servisi 23.00’e kadar devam ediyor.
 • Özellikle sıcak servis konusunda kendisine çok güveniyor mekan.
 • Menülere beraber karar veriyorsunuz, düğün öncesinde menü tadımı da yapabiliyorsun.
 • Mekanda alkollü içecek servisi yapılmıyor.
 • Eğer fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsa sayfamız boyunca bulunan pembe butonları kullanabilirsin. Fiyat teklifi almak tamamen ücretsiz!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yalnızca kapalı bir salonun bulunduğu mekan, oldukça geniş ve kolonsuz bir alana sahip. Yaklaşık 500-750 kişi kapasitesi olan bu salonun ayrıca bir de terası bulunuyor. Bu teras sayesinde sigara içmek isteyen misafirlerin dışarı çıkmadan ihtiyaçlarını gidebiliyorlar. Salonun toplam kapasitesi davetini yemekli ya da yemeksiz tercih etmene göre değişebilir.

Elita Düğün Salonu paketleri

Elita Düğün Salonu’nun paketleri bir çiftin standart düğün ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış. Elbette bu paketin içeriğinde yaptığınız ön görüşme doğrultusunda değişikliklere gidilebiliyor. Bu paketin içeriğini sıralamamız gerekirse: Organizasyon sorumlusu, yemek servisi ve ikramlar, dekorasyon, müzik yayını, ışık ve ses sistemleri olarak listeleyebiliriz.

Dekorasyon ve süsleme

Oldukça geniş ve kolonsuz olduğunu belirttiğimiz salonda hem dikdörtgen hem de yuvarlak masalar bulunuyor. Salonun geneline beyaz renk hakimken masa-sandalyelerde ahşap renkler tercih edilmiş. Bunlar düğünün için tercih ettiğin renk paletine göre giydiriliyor. Salona giriş yapacağın bir kırmızı halı bulunuyor. Eğer dilersen süslemeler için dışarıdan bir organizasyon firmasıyla beraber çalışabiliyorsun.

Müzik

Müziksiz bir düğün salonu hayal bile edilemez! Düğünün içi gereken tüm ışık, sahne ve ses sistemlerini senin için hazırlayacak olan mekanda müzik yayını saat 00.00’a kadar sürebiliyor. Gelin ve damadın yanı sıra tüm misafirlerinin de dans pistini görebileceği şekilde tasarlanan salonda eğlence dur durak bilmeyecek. Canlı müzik imkanı olup olmadığını merak ediyorsan firmayla görüşüp teyit edebilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

Düğün fotoğrafları düğün planlamasının önemli bir kısmını oluşturuyor elbette. Dışarıdan bir fotoğraf ekibiyle anlaşmak istiyorsan buna izin veriyor Salon Elita. Eğer mekanın halihazırda anlaşmalı olduğu bir fotoğraf ekibi var mı diye merak ediyorsan bunu onlara sormanı öneririz. Hangi ekibi tercih edecek olursan ol, gecenin yıldızı sen olacaksın! 😊 Düğününün video kaydını istemeyi unutma sakın!

Elita Düğün Salonu kına gecesi organizasyonu

Kağıthane Elita Düğün Salonu’nda kına geceleri de organize edebiliyorsun. Yemekli ya da ikramlı tercih edebildiğin bu organizasyonlarda mekan kınaya uygun olacak şekilde süsleniyor. Mekanda aynı zamanda bindallı/kaftan kiralama imkanı da bulunuyor. Tüm detaylara hakim olacağın incelikli bir planlama sürecinin ardından hayalindeki kına gecesinin seni beklediğine eminiz!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • 750 kişiye varan kapasitesiyle kalabalık bir düğünü oldukça ekonomik fiyatlarla düzenleyebilmeni sağlıyor Elita Düğün Salonu.
 • Yemeklerin lezzetli ve sıcak servis edileceğine dair hiçbir şüphen olmasın!
 • Kına geceleri için sundukları aksesuar kiralama imkanlarını çok sevdik.
 • Farklı toplu taşıma alternatifleriyle mekana ulaşman mümkün. Bunları hemen aşağıda detaylıca anlatıyoruz.

Elita Düğün Salonu çift yorumları

Oktay: “Fiyat açısından uygun olup, hizmet kalitesi ve salonun kolonsuz oluşuyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda terası olduğundan sigara içenler adına dışarı çıkma sorunu olmayan kaliteli bir mekandır, herkese tavsiye ederim…”

Elita Düğün Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Hamidiye Mah. Girne Cad. Paşabahçe Sok. No:1 Kağıthane – İstanbul

Kendisine ait bir otoparkı bulunmayan bu mekana toplu taşımayla ulaşmayı tercih edebilirsin. Bunun için Şişli’den 48H numaralı otobüse binebilirsin. Eğer Anadolu Yakası’ndan geleceksen Beşiktaş’a gelebilir ve ardından 62 ya da 62G numaralı otobüslere binebilirsin. Bu otobüslerden Ekrem Cevahir Anadolu İmam Hatip Lisesi Durağı’nda inmen gerekiyor. Elita Düğün Salonu iletişim bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.