ercan düğün salonu, esenler
Adres Nene Hatun Mah. Çinçin Dere Cad. No: 185/B Esenler İstanbul
Telefon 0212 963 3772

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

İçindekiler

Ercan Düğün Salonu hakkında

Ercan Düğün Salonu Esenler için en çok görselliği ile beğenilen bir mekan. Tabii hizmet kalitesi, merkezi bir konumda olması, ikramlarının ve yemeklerinin lezzeti nedeniyle de seviliyor mekan. Fakat şöyle bir interneti taradığımızda Ercan Balo Davet Salonu golden detayların halim olduğu iki katlı salonunun dekorasyonuyla Esenler’deki çiftleri tavlamış gözüküyor.

Esenler düğün salonları fiyatları ortalamasına göre rakamları uygun. Fiyat-performans açısından epey beğeniliyor. Yetkililerin güler yüzlü ve ilgili tavırları nedeniyle de epey övgü almış. Sadece Esenler değil; Bağcılar’da düğün salonu arayan çiftlerin yolunun da Ercan Balo ve Davet Salonu’na düştüğü çok oluyor, bizden söylemesi. Linke tıkladığında Ercan Düğün Salonu’nun rakibi olan mekanları göreceksin, hepsini güzelce incele. ?

Ercan Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Ercan Düğün Salonu ikramlı ve yemekli menü seçenekleri ile farklı bütçelere hitap ediyor. Beyaz et veya kırmızı et menünün de tabii ki fiyatı farklı. Düğün fiyatlarına sadece menü değil; organizasyon hizmetleri de dahil. “Fiyat teklifi al” butonuna tıkladığında menülerin ve paketlerin detaylarını öğrenebileceksin.
 • İstersen bir catering şirketi ile anlaşıp salona getirtebilir, ikramları dışarıdan hazırlatabilirsin.
 • Salonun garsonları 22:00’ye kadar servis yapıyorlar.
 • Düğün pastası menüye dahil.
 • Menü tadımı yaptırıyorlar. Menülerde değişiklik istersen yardımcı oluyorlar.
 • Alkol servisi yapılmıyor.

Şöyle çok uzaklaşmadan yakınlardaki Bayrampaşa düğün salonları önerilerimize de bakmak ister misin?

Kapasite

500-750 kişilik davetler için uygun salonu 2 katlı.

Düğün paketleri ve organizasyonu

 • İstanbul’daki düğün salonlarının çoğu gibi dönemsel olarak kampanyalar düzenliyorlar. Güncel düğün paketleri için fiyat teklifi alabilir ya da salonu arayabilirsin. Ercan Balo Salon düğünün burada yapacak olan çiftlere kına paketinde indirim yapıyor.
 • Tüm organizasyonu kendileri ayarlıyor. Başka bir organizasyon firması ile çalışmıyorlar.
 • Canlı müzik, DJ, masa sandalye süslemesi, nikah masası süslemesi, volkan-konfeti-meşale şov, ışık efektleri, gelin ve damada özel hostes, çocuklar için palyaço, misafirlere cafe break gibi hizmetleri ile epey kapsamlı bir düğün organizasyonu düzenliyorlar.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Dekorasyon ve süsleme

Ercan Düğün Salonu beyaz ve golden ağırlıklı dekorasyonuyla otantik bir havaya sahip. Bu havayı yaratan faktörlerden biri de kolonlarda, trabzanlarda ve salonun çeşitli yerlerinde kullanılan oymalı motifler. Masalardaki çiçekli şamdan aranjmanları ortama hareket katmış. Gelin damat yolunun kenarındaki ayaklı çiçekler de asil bir görüntü oluşturmuş. Gelin yolu mavi ya da kırmızı olabilir isteğine göre.

Salonun en etkileyici kısmı nikah masasının olduğu bölüm. Arka planda duvara yansıtılan Kız Kuleli İstanbul manzarası çok hoş gerçekten. Dekorasyonu tamamlayan beyaz piyano da salona nostaljik bir hava katmış. Kristalli büyük avizeler de oldukça görkemli. Kısacası altın görünümünü ve şatafatı seviyorsan Ercan Düğün Salonu Esenler içinde en çok beğeneceğin mekanlardan biri olacak.

Müzik

Orkestra ile canlı müzik ve DJ yayını düğün programına göre saat 24:00’e kadar sürüyor.

Düğün fotoğrafçısı

Dışarıdan fotoğrafçı getiremiyorsun. Ercan Düğün Salonu Esenler içinde kendi anlaşmalı olduğu stüdyoyla fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyor.

Otopark

250 araçlık ücretsiz otopark hizmeti var, valesi yok.

Alkışlarımız

 • Ercan Düğün Salonu Esenler düğün mekanları içinde lüks bir salon. Görsel açıdan etkileyici, ikramları taze ve lezzetli, yetkilileri ilgili.
 • Otopark sorunu yok, merkezi konumu ile kolay ulaşılabilir bir yerde.
 • Yemekli menüleri için tadım yaptırıyorlar.
 • Çocuklar için palyaço olması çok tatlı.
 • Benzer Esenler düğün salonları fiyatları bir tık daha yüksek rakamlardan başlıyor.

Keşkelerimiz

 • Otoparkında valesi olsa aracıyla gelen konukların daha rahat ederdi.
 • Dışarıdan hiçbir firmayı kabul etmemeleri biraz kısıtlayıcı olabilir senin için.
 • Salonun kolonları bazı masalar için pisti görme sorunu yaratabilir, aklında olsun.

Diğer organizasyonlar

Ercan Düğün Salonu Esenler kına mekanları içinde de popüler. Lokumlu karşılamadan yer minderli kına tahtına, damat kostümlerinden kına süslerine geleneksel kına gecesi için gerekli tüm donanım salonda mevcut. Kına fiyatları için salonun organizasyon yetkililerine alo demen gerekecek.

Ercan Düğün Salonu nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Nene Hatun Mah. Çinçin Dere Cad. No: 185/B Esenler İstanbul

0212 963 3772 no’lu telefonu aradığında İsmail Kiremitçi veya Atakan Ercan merak ettiğin tüm soruları cevaplayacak. Menülerden kına paketlerine, fotoğraf çekiminden müziğin detayına her şeyi konuşabilir, salonu görmeye gitmek için randevu alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Benzer düğün mekanları