en güzel bayrampaşa düğün salonları ve otelleri

Avrupa Yakası’nda evlilik heyecanı yaşayan çifte kumrulara birbirinden farklı konseptlerde açık ve kapalı davet alanlarıyla hizmet veren Bayrampaşa düğün salonları ve otelleri, değerlendirilmesi gereken ilk alternatiflerden. İlçeye aynı anda metro, metrobüs ve tramvay hatlarıyla erişebiliyor olma şansı şehrin dört bir yanından gelecek davetlilerin için büyük bir avantaj. Bayrampaşa’nın en güzel düğün salonlarını ve otellerini senin için seçip bir araya getirdik, ayrıntılarıyla inceledik.

Kişi başı minimum yemekli paketler üzerinden örnek verecek olursak, listemizdeki Bayrampaşa düğün salonları fiyatları ortalamasının yemekli olarak kişi başı 80 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz. Rakamlar Avrupa yakası düğün fiyatları ölçeğinde değerlendirildiğinde yüksek görülebilir ancak listemizdeki mekanların çoğunun 5 yıldızlı otel konseptinde olduğunu unutmamak gerek.

Başlamadan önce İstanbul düğün mekanları üzerine yaptığımız dev incelemeye göz atmanı tavsiye ederiz:

İstanbul Düğün Mekanları ve 2021 Fiyatları

İçindekiler

1. The Svadba, Şehir Parkı içi

en güzel bayrampaşa düğün salonları ve otelleri

Kapasite 750-1.000
Otopark Kapasitesi 150-200
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Bayrampaşa Şehir Parkı’nda yer alan The Svadba, dört mevsim düğün yapmaya elverişli bir tesis. 1.000 kişiye kadar ağırlayabilen Svadba 1 kalabalık düğünler için ideal görünüyor. Orta çaplı bir davet planlıyorsan 500 kişi kapasiteli Svadba 2 düğün salonu tercih edilebilir. Açılır kapanır tavan sistemlerine sahip mekanlar, mevsimsel şartlara göre ister kapalı salon ister kır bahçesi olarak değerlendirilebilir. Hem açık hem kapalı alanlarıyla şık bir düğün mekanı.

Daha önce en şık 12 İstanbul Düğün Salonu adlı listemizde yer verdiğiniz mekanın atmosferine yakından göz atmak istersen şu videoya bir göz atmanda fayda var:

The Svadba Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)100.000 - 150.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL

Servis kaçta bitiyor?

23:30’da sona eriyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’e kadar müzik ve eğlence hız kesmeden devam ediyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Hayır, The Svadba Bayrampaşa bu hizmetleri kendi bünyesinde sunmayı tercih ediyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Aynı anda birden fazla düğün yapılabilen Svadba’da istediğin tarihi bulmakta zorluk yaşamayacağını umuyoruz.

• En mutlu gününde davetlilerine servis edilecek yemeklerin lezzetinden emin olmak için menü tadımında bulunma ve değişikliğe gitme şansın var. Minik misafirlerini mutlu edecek menü seçenekleri sunmayı da ihmal etmiyorlar.

• Svadba Düğün Salonu, Adapark’ta kolaylıkla ulaşılabilecek bir noktada bulunuyor. Özel araçlarıyla gelecek davetlilerin için yeterli kapasitede bir otoparkı olan mekana, toplu taşıma ile de erişmek mümkün. Terazidere Metro Durağı’na yürüme mesafesinde.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Alkol servisi sunmayan Bayrampaşa düğün mekanları arasında. İçkili düğün yapmayı planlıyorsan listemizdeki diğer seçeneklere göz atmanda fayda var.

Svadba Düğün Salonu Bayrampaşa’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Yıldırım Mah. Şehir Parkı Cad. No :27/A Adapark

0212 963 2571 no’lu telefondan Suat Hot ile iletişime geçip düğün gününü planlamaya başlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


2. Lionel Hotel İstanbul, Yenidoğan Mahallesi

en güzel bayrampaşa düğün salonları ve otelleri

Kapasite 750-1.000
Otopark Kapasitesi 150-200
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Lionel Hotel farklı kapasitelere sahip üç kapalı ve bir açık alandan meydan geliyor. En geniş kapasiteye sahip olan Galata Balo Salonu, otel konforu vadeden Bayrampaşa düğün mekanları arasında beyaz tonlarının hakim olduğu lüks ve elit görünümü ile beğenileri topluyor. Mekan mimarisi; şamdanlardan avizelere, çiçekli süslemelerden masa düzenine görkemli bir bütünlük içerisindeki dekorasyon ile ahenk içerisinde. Panoramik şehir ve deniz manzarası sunan Haliç Balo Salonu ve şık bir terasa sahip Kumkapı Salonu, orta çaplı davetler için ideal. 5 yıldızlı otel konseptinde, şehir merkezinde bulunan hoş bir mekanda yaz düğünü yapmak istiyorsan Lionel’in 400 kişi kapasiteli açık davet alanını tercih edebilirsin.

Düğün ertesinde çiftlere balayı odası tahsis edilmesi ve ertesi sabah sunulan kahvaltı servisi en mutlu günün için otel konseptini daha çekici kılan detaylar. Lionel Hotel, 1 dakikacık ama dolu dolu bir tanıtım videosu hazırlamış. Mekan atmosferine daha yakından tanık olmak istersen:

Lionel Hotel düğün fiyatları nasıl?

Oteller konseptindeki Avrupa Yakası düğün salonları fiyatları ile kıyaslarsak ortalamanın biraz üzerinde rakamlar önerdiklerini söyleyebiliriz.

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar otel mutfağında hazırlanan lezzetli yemek ve ikramlar davetlilerin masalarını şenlendirecek.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te sona eriyor. Sonrasında yine aynı alanda saat 03:00’e kadar after party ile dans ve eğlence devam ediyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Bu mutlu günün için beğendiğin ve güvendiğin, profesyonel İstanbul düğün fotoğrafçılarından biri ile anlaşma şansına sahipsin. İstediğin düğün organizasyon şirketi ile anlaşmanın önünde de hiçbir engel yok. Yalnızca İstanbul düğün otellerinin çoğu gibi Lionel de dışarıdan bir catering şirketi ile el sıkışmana sıcak bakmıyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Farklı kapasitelerde açık ve kapalı alanlar arasında seçim yapma şansı sunulması bir avantaj.

• Masaj ve spa hizmetleri, balayı odası süslemeleri ve düğün dansı eğitimi gibi birçok detay içeren düğün paketi alternatifleri sunan bir Bayrampaşa düğün mekanı.

• Düğün öncesinde çiftler için menü tadımı imkanı sunuyorlar. Damak tadına göre değişikliğe gitme imkanı da mevcut. Lionel Hotel’in mutfağı menü çeşitliliği noktasında bir hayli zengin. Vegan, vejetaryen ve kosher menülerin yanı sıra şeker hastası davetlilerin ve çocuklar için özel seçenekler de mevcut.

• Bayrampaşa düğün salonları arasında en merkezi konumda olan mekanlardan bir tanesi. Ne özel araçlarıyla ne de toplu taşıma ile gelmeyi tercih edecek davetlilerin herhangi bir problem yaşamayacak. Rami Tramvay ve Sağmalcılar Metro İstasyonu vasıtasıyla kolaylıkla ulaşılabilecek Lionel Hotel’in geniş kapasiteli bir otoparkı da mevcut.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Lionel Hotel, en çok tercih edilen Bayrampaşa düğün salonları arasında. İstediğin salona istediğin düğün tarihini alabilmek için elini çabuk tutmanda fayda var.

Lionel Hotel İstanbul’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Yenidoğan Mah. Abdi İpekçi Cad. No: 84

0212 963 2583 numaralı telefondan Oya Ulucan’a ulaşıp aklına takılan tüm sorular sorabilir, düğün gününü planlamaya başlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


3. Mihver Davet Evi, Şehir Parkı İçi

en güzel bayrampaşa düğün salonları ve otelleri

Kapasite 400-500
Otopark Kapasitesi 250-500
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

150 kişilik teras ile 400 kişilik bir kapalı alandan meydana gelen Mihver Davet Evi, uygun fiyat ve kaliteyi birleştirmiş Bayrampaşa düğün salonları arasında. Şehir Parkı içinde bulunan mekan, yemyeşil ağaçlarla çevrili şirin mi şirin bir göl manzarasına sahip. Mekan, aynı zamanda Türk ve dünya mutfaklarına hakim bir restoran olarak Bayrampaşalılara hizmet veriyor. Makul rakamlara lüks hizmet sunmayı başaran Mihver Davet Evi’ne uygun fiyatlı Avrupa Yakası yemekli düğün mekanları listemizde de yer vermiştik. Benzer diğer mekanlar için o yazıya mutlaka bakmanı öneririz.

Mihver Davet Evi’nde evlenen bir çifte kumrunun mekana girişleri ve ilk danslarını gösteren şu video ile mekan atmosferine yakından göz atabilirsin:

Bayrampaşa Mihver Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az

Servis kaçta bitiyor?

24:00’te gece yarısında sona eriyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te müzik de son buluyor. Eğlenceye after party alanında devam etme şansı da mevcut.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstediğin bir İstanbul düğün organizasyonu firması ile anlaşma şansına sahipsin. Dışarıdan bir catering şirketi ya da düğün fotoğrafçısı getirmen ise mümkün görünmüyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Yıl içinde sıklıkla uygun fiyatlı düğün kampanyaları öneriyorlar.

• Görsel başarısının yanı sıra modern görsel ve işitsel teknolojiler ile donatılmış salon, Bayrampaşa kına gecesi mekanları arasında da sıklıkla tercih ediliyor.

• Düğün gününde sunulacak yemeklerin damak tadına uygun olup olmadığından emin olabilmek için menü tadımında bulunabilir, istersen değişikliğe de gidebilirsin. Diyabet, vejetaryen ve çocuklara özel menüler sunmayı ihmal etmediklerini de belirtelim.

• Mihver Davet Evi, toplu ulaşıma elverişli bir konumda bulunuyor. T4 Hattı Bosna Çukurçeşme İstasyonu’na yakın bir konumda. Düğüne özel araçlarıyla gelmeyi tercih edecek davetlilerin için ise vale hizmeti de sunan geniş bir otoparka sahip olduklarını belirtelim.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Aynı anda birden fazla düğün için elverişli değil. Mihver Düğün Salonu’nu tercih ediyorsan istediğin tarihi alabilmek için elini çabuk tutmanda fayda var.

  • Alkolsüz düğün mekanı. Alkol servisi istersen diğer seçeneklere bakmalısın.

Mihver Davet Evi Bayrampaşa’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Yıldırım Mah. Hudut Yolu üzeri Şehir Parkı içi Adapark

0212 963 3075 no’lu telefondan Tarık Yıldız ile iletişime geçip mekanın önerdiği düğün fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


4. The Last Palace, Kocatepe Mahallesi

en güzel bayrampaşa düğün salonları ve otelleri

Kapasite 750-1.000
Otopark Kapasitesi 50-75
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Krem-beyaz tonlarının hakim olduğu şık bir mekan görselliğine sahip The Last Palace Düğün Salonu, modern ışıklandırma sistemlerinin eşliğinde elit ve nezih bir havaya bürüyor. Mekan dekorasyonunda özellikle masaların çık şık olduğunu belirtmeliyiz. Görsel etkileyiciliğinin yanı sıra, mekan iç mimari ve dizayn açılarından da epey başarılı görünüyor. Havalandırma problemi bulunmayan, yüksek tavanlı, geniş bir dans pistine sahip ferah bir düğün mekanı. Masa düzeni ise düğün atmosferinin ferahlığını olumsuz etkilememesi için mekan kapasitesine uygun biçimde ayarlanmış.

The Last Palace Düğün Davet, tanıtım videosu hazırlamayı da ihmal etmemiş. Göz atmak istersen:

The Last Palace düğün fiyatları nasıl?

The Last Palace Düğün Salonu fiyatları Avrupa Yakası ortalamasının biraz üzerinde.

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)100.000 - 150.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)100.000 - 150.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar nefis yemekler davetlilerin masalarına servis edilmeyi sürdürüyor, düğün ziyafet tadında devam ediyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

The Last Palace’da işinin ehli İstanbul düğün organizasyon firmaları arasından beğendiğin bir tanesi ile anlaşma şansın bulunuyor. Dışarıdan bir düğün fotoğrafçısı ya da catering şirketi getirmeni ise istemiyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• The Last Palace, dekorasyon noktasında örnek gösterilecek Bayrampaşa düğün salonları arasında yer alıyor.

• Menü tadımı ve değişikliği konusunda esnek davranıyorlar. Menü seçenekleri ise bir hayli zengin. Farklı damak tatlarına ve beslenme rejimlerine sahip davetlilerin yemeklerinin tadını rahatça çıkarabilecekler. Mekan diyabet, kosher, vegan, vejetaryen menü seçenekleri sunmasının yanı sıra minik davetlilerini sevindirecek, çocuklara özel alternatifler de hazırlıyor.

• Kolay ulaşılabilir merkezi bir konumda yer alıyor. Kocatepe Metro ve Uluyol Bereç Tramvay İstasyonları vasıtasıyla erişmek mümkün. Düğün yerine özel araçlarıyla gelecek davetlilerin için vale hizmeti de sunan bir otoparkları mevcut.

• Zaman zaman cazip kampanyalar oluşturuyor, epey uygun paketler sunuyorlar. Takip etmende fayda var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Aynı anda birden fazla düğün yapılamıyor. The Last Palace Düğün Salonu’nu beğendiysen istediğin tarihi alabilmek için elini çabuk tutmanda fayda var.

• Alkolsüz Bayrampaşa düğün mekanları arasında. Alkollü bir düğün yapmayı planlıyorsan listemizdeki diğer seçeneklere göz atmanı tavsiye ediyoruz.

The Last Palace Bayrampaşa’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Kocatepe Mah. 36. Sok. 12-14/C

Fiyat Teklifi Al


5. Wish More Hotel İstanbul, Kocatepe Mahallesi

en güzel bayrampaşa düğün salonları ve otelleri

Kapasite 300-400
Otopark Kapasitesi 50-75
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Balo salonu konseptine göre dizayn edilmiş, yüksek tavanlı ferah mı ferah bir düğün mekanı. Üstelik küçük çaplı davetlere elverişli, şirin mi şirin bir kır bahçesi de var. Wish More’u, 5 yıldızlı otel konforunu salon kısmına da layığıyla yansıtmayı başarmış modern ve lüks bir düğün mekanı olarak değerlendirebiliriz. Dünya evine girmek için Wish More’u tercih eden çifte kumrular otel mutfağında usta şeflerce hazırlanan yemeklerin lezzetleri ve şık sunumlarından bir hayli memnun kalmış görünüyorlar.

Mekan atmosferini daha yakından görmek istersen senin için hazırlamış oldukları şu tanıtım videosunu izlemeni tavsiye ediyoruz.

Wish More Hotel düğün fiyatları nasıl?

Lüks Bayrampaşa düğün salonları fiyatları ortalamasında rakamlar öneriyorlar.

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar devam ediyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te servisle beraber müzik de sona eriyor. Sonrasında, arzu edersen after party alanında gece boyunca eğlenceye devam edebiliyorsun.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Profesyonel bir İstanbul düğün organizasyon şirketi ile anlaşma şansına sahipsin. Dışarıdan bir düğün fotoğrafçısı ile çalışmana ise sıcak bakmıyorlar. İstanbul düğün otellerinin büyük çoğunluğunda olduğu gibi Wish More Hotel’de de bir catering firması ile anlaşman mümkün değil.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Ailen ve yakın çevrenle iç içe küçük çaplı bir açık hava düğünü yapmak istersen mekanın şirin bahçesini değerlendirme şansına sahipsin.

• Wish More Hotel Düğün Salonu, ince detaylara kadar profesyonellerce düzenlendiği aşikar olan şık bir mekan.

• Wish More Hotel, Bayrampaşa’da merkezi bir lokasyonda bulunuyor. Kocatepe Metro İstasyonu’na yürüme mesafesindeki mekana erişmek için tramvay hattı da kullanılabilir. Mekanın vale hizmeti de sağlayan yeterli kapasitede bir otoparkı olduğunu da ekleyelim.

• Menü tadımı ve arzu edersen değişikliğe gitme olanağı sunmaları çok hoş. Çocuklara özel, vegan, vejetaryen ve kosher gibi menü alternatifleri ise herkesi memnun edebilecek çeşitlilikte.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• 500 kişiden daha kalabalık davetler için elverişli değil. Bayrampaşa, otel düğünleri açısından hayli çeşitli alternatifler sunuyor. Daha geniş çaplı bir davetli listesine sahipsen listemizdeki diğer İstanbul düğün otellerine göz atabilirsin.

Wish More Hotel Bayrampaşa’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Kocatepe Mah. Cicoz Yolu Cad. No: 207 Forum İstanbul Avm yanı

0212 963 2905 numaralı telefondan Tansu Buçan ile konuştuğunda aklına takılan tüm soruları sorabilir, düğün gününü planlamaya başlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


6. DoubleTree by Hilton Istanbul Topkapı, Ortamahalle Mahallesi

en güzel bayrampaşa düğün salonları ve otelleri

Kapasite 600-750
Otopark Kapasitesi 150-200
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Kalabalık düğünlere ev sahipliği yapan Topkapı Balo Salonu ile orta çaplı veya daha küçük davetler için tercih edilebilecek Topkapı Terrace, Fatih Salonu ve Istanbul Terrace konseptlerinde dört kısımdan meydana gelen mekan, her bir kısmında Hilton kalitesinde bir düğün vadediyor. Görselini paylaştığımız balo salonu sade ve elit bir anlayışla dekore edilmiş. Oryantal duvar işlemelerinin görsellik üzerinde hakim olduğu Fatih Salonu’nda ise geleneksel ve modern temalar bir arada işlenmiş. DoubleTree Hotel, yüksek bir bina olması ve muhteşem bir manzara vadetmesiyle teras konseptindeki İstanbul düğün salonları arasında en cazip alternatif. Düğün gecesi için tahsis edilen özel süit odada konaklama imkanı ve ertesi sabah çift kişilik kahvaltı servisi sunmaları çok hoş detaylar.

“Sizleri masalınızın kahramanı olmaya davet ediyoruz.” mottosuyla hareket eden Double Tree Hilton Topkapı’nın atmosferini daha yakından görmek istersen, senin için hazırladıkları mekan tanıtım videosuna bir göz atmanı tavsiye ediyoruz:

Double Tree Hilton Topkapı düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL

Nişan ve bekarlığa veda etkinlikleri için de uygun fiyatlara farklı içerikler sunan bir Bayrampaşa düğün salonu.

Servis kaçta bitiyor?

24:00’te gece yarısında sona eriyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Aynı, 24:00’te bitiyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Doubletree Hilton, bütün bu hizmetleri kendi bünyesinde sunmayı tercih eden Bayrampaşa düğün salonları arasında yer alıyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Çeşitli kapasitelerde, farklı konseptlere sahip açık ve kapalı davet alanlarında aynı hizmeti kalitesini vadetmeleri çok iyi. Burada evlenen çifte kumrular, mekan işletmecilerinin işlerini ne derece severek yaptıklarını vurgulayan birçok yorumda bulunmuşlar.

• Otopark kapasitesi yeterli olan mekana toplu taşıma ile ulaşmak da geyet kolay. Double Tree Hotel, Bayrampaşa-Maltepe Metrobüs, Topkapı Metro ve Fetih Kapı Tramvay İstasyonlarının çakıştığı bir lokasyonda bulunuyor.

• Menü tadımında bulunabilir, değişikliğe gidebilirsin. Diyabet ve kosher menü seçeneklerinin yanı sıra minik davetlilere özel alternatifler de sunuyorlar. Davetlilerinin otel mutfağının deneyimli şefleri tarafından hazırlanan lezzetli yemeklerden memnun kalacağını düşünüyoruz.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Geniş bir davetli listen varsa teras kısımları kalabalık düğünler için yeterli olmayabilir. Açık havada şenlik tadında kalabalık bir düğün yapmak istersen şu içeriğimize göz atabilirsin:

İstanbul Kır Düğünü Mekanları, Fiyatları ve Mekan Önerileri

Double Tree Hilton Düğün Salonu Bayrampaşa’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Orta Mahalle Mah. Maltepe Cad. Anıt Sok. No: 2 Topkapı

0212 963 3478 numaralı telefondan Ayça Günaydın ile iletişime geçebilir, Double Tree Hilton’un önerdiği düğün fırsatları hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


7. Golden Tulip İstanbul Bayrampaşa, Yenidoğan Mahallesi

en güzel bayrampaşa düğün salonları ve otelleri

Kapasite 300-400
Otopark Kapasitesi 250-500
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Bir Fransız Louvre Hotels markası olan Golden Tulip’in Angelique adlı salonu Fransız düğün mekanı dekorasyonu ve süslemelerine uygun biçimde tasarlanmış. Balo salonu konseptindeki bu mekan saflığı ve asaleti sembolize eden beyaz tonlarının hakim olduğu göz kamaştırıcı bir görselliğe sahip. Bu görselliği tamamlayan bembeyaz çiçekler ve masa süslemeleri, Golden Tulip’e masalsı bir hava katıyor. Türk ve dünya mutfağında uzman şeflerce hazırlanan ve sunumlarıyla göz dolduran yemekler bu elit ve nezih ambiyans ile ahenk içerisinde.

Mekan atmosferini yakından görmek istersen, senin için hazırladıkları tanıtım videosuna kısaca göz atmanı tavsiye ediyoruz:

Golden Tulip Bayrampaşa düğün fiyatları nasıl?

Golden Tulip, Bayrampaşa düğün salonları fiyatları ölçeğinde uygun rakamlar öneren bir mekan. Golden Tulip, en albenili Avrupa Yakası kına mekanları arasında yer alıyor. Fiyat-performans açısından da gayet cazip.

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)80.000 - 100.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)80.000 - 100.000 TL

Servis kaçta bitiyor?

24:00’te bitiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te sona eriyor. Gece yarısından itibaren after party alanında eğlence durmaksızın devam ediyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Hayır. Golden Tulip bu hizmetleri kendi bünyesinde sunmayı tercih eden Bayrampaşa düğün mekanları arasında.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Düğünden önce menü tadımında bulunabilir, değişikliğe gidebilirsin. Golden Tulip’in menü seçeneklerinde çeşitlilik söz konusu. Vejetaryen ve diyabetli misafirlerin için özel seçenekler sunan mekan, minik davetlilerinin hoşuna gidecek yemekler servis etmeyi de ihmal etmiyor.

• Golden Tulip, Bayrampaşa’da toplu taşıma imkanlarına elverişli bir lokasyonda bulunuyor. Sağmancılar Metro ve Rami Tramvay İstasyonlarına birkaç dakikalık yürüme mesafesinde. Düğüne özel araçlarıyla gelecek olan davetlilerin de hiç zorluk yaşamayacaklar. Mekanın vale hizmeti de sunan geniş bir otoparkı var.

• Yıl içerisinde pek çok kampanyalı düğün paketi önerileri sunuyorlar. Yakından takip etmekte fayda var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Aynı anda birden fazla düğün yapılamıyor. İstediğin tarihi alabilmek için düğün takvimi dolmadan önce karar vermende fayda var.

• Golden Tulip İstanbul, alkol servisi bulunmayan Bayrampaşa düğün salonları arasında. İçkili düğün otelleri için listemizdeki diğer seçeneklere göz atabilirsin.

Golden Tulip İstanbul’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Yenidoğan Mah. Cicoz Yolu Cad. No: 13

Fiyat Teklifi Al


8. Titanic Business Golden Horn, Yenidoğan Mahallesi

en güzel bayrampaşa düğün salonları ve otelleri

Kapasite 400-500
Otopark Kapasitesi 150-250
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Titanic Business Bayrampaşa bünyesinde yer alan Karina Balo Salonu’nun dekorasyonunda koyu ve sıcak tonlar hakim. Golden tonlarındaki sandalyeler, şamdanlar ve süslemeler ise bu ambiyansa ihtişamlı bir hava katıyor. Salonun gelişmiş görsel ve işitsel düğün teknolojileriyle donatılmış olması eşinle ilk dansınıza başladığınız andan itibaren bu masalsı atmosfere kendinizi kaptırmanıza neden olacak. Bu şık salona ek olarak Titanic Business Bayrampaşa, bahar ve yaz düğünleri için değerlendirilebilecek çok şık bir havuz başı davet alanına sahip. 1000 kişiye kadar davetli listelerini ağırlama kapasitesine sahip merkezi bir lokasyonda yer alan bu mekan, Avrupa Yakası kır düğünü mekanları karşısında güçlü bir alternatif.

Mekan atmosferini yakından tanımak istersen evlilik heyecanı yaşayan çifte kumrular için hazırladıkları şu tanıtım videosuna bir göz atmanda fayda var:

Titanic Business Bayrampaşa düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL

Servis kaçta bitiyor?

24:00’te bitiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te sona eriyor. Gecenin devamına after party alanında devam edebilirsin.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Birçok Bayrampaşa düğün salonu gibi dışarıdan bir fotoğrafçı ile anlaşmana sıcak bakmıyorlar. Otel konseptindeki birçok İstanbul düğün salonunun aksine Titanic, istediğin bir catering şirketi ile anlaşman konusunda herhangi bir kısıtlamaya sahip değil. Herhangi bir düğün organizasyon şirketi ile de çalışabilirsin.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Açık ve kapalı alanlarıyla dört mevsim boyunca İstanbullu çifte kumruları ağırlamayı sürdüren Bayrampaşa düğün salonları arasında.

• Titanic Hotel Karina Balo Salonu, Bayrampaşa nişan mekanları arasında da  hayli popüler.

• Düğün öncesinde menü tadımı ve değişikliğe gitme imkanı sunuyorlar. Mekan mutfağının sunduğu menü alternatifleri hayli çeşitli. Vegan, vejetaryen ve kosher seçeneklerin yanı sıra diyabetli davetlilerin ve minik misafirlerin için özel menü alternatifleri sunuyorlar.

• Toplu ulaşıma elverişli bir lokasyonda. Rami Tramvay İstasyonu’na bir dakikalık yürüme mesafesinde. İkincil bir alternatif olarak Sağmalcılar Metro Durağı vasıtasıyla da erişim sağlanabilir. Mekan kapasitesine nazaran hayli geniş bir otopark alanı sağlıyorlar. Özel araçlarıyla düğün mekanına gelecek davetlilerinin endişelenmesine gerek kalmayacak.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Keşke havuz başı alanı açılır kapanır bir tavan sistemine sahip olsaydı da kışları da kullanılabilseydi.

Titanic Business İstanbul’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Yenidoğan Mah. Erciyes Sok. No: 7

Fiyat Teklifi Al


9. Ramada Encore İstanbul Bayrampaşa, Yenidoğan Mahallesi

en güzel bayrampaşa düğün salonları ve otelleri

Kapasite 200-300
Otopark Kapasitesi 150-200
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Ramada Encore Bayrampaşa, dekorasyonunda hem açık hem koyu renklere yer verip hoş bir atmosfer yaratmayı başarmış şık bir düğün salonu. Işıklandırma sistemlerine özel bir hassasiyetle yaklaşmış olmaları mekanın görselliğini daha da güçlendirmiş. 5 yıldızlı otel konforunda ve yüksek hizmet kalitesinde orta çaplı bir düğün yapmak istiyorsan fiyat-performans açısından hayli cazip mekanlardan olduğunu söyleyelim.

Düğünlerini burada yapan çifte kumruların yorumlarına nazaran mekan işletmecilerinin yakın ilgisinin ve güler yüzlü çalışanların sunduğu hizmetin takdire şayan görüldüğünü belirtelim.

Ramade Encore Bayrampaşa düğün fiyatları nasıl?

Rakamlarda hafta içi hafta sonu ayrımına gitmeyen bir Bayrampaşa düğün salonu.

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL

Ramada Hotel, Bayrampaşa nişan mekanları ve kına salonları arasında da sağladığı lüks hizmet kalitesiyle öne çıkmayı başarıyor. Kına gecesi organizasyonları için hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın kişi başı minimum 80-100 TL aralığında bir ücret ödemen gerekiyor.

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar devam ediyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23:30’da sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Hepsine evet! 5 yıldızlı otel konseptindeki Bayrampaşa düğün salonları arasında en geniş opsiyonları sunuyorlar. Düğününü en ince ayrıntılara değin arzu ettiğin gibi planlama şansına sahipsin.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Dünya evine gireceğin en mutlu gününde servis edilecek yemeklerin lezzetinden emin olmak için menü tadımında bulunabilir, arzu edersen değişiklik talep edebilirsin. Otel konseptindeki birçok Bayrampaşa düğün salonu gibi Ramada da zengin menü alternatiflerine sahip. Talebin doğrultusunda diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menüler hazırlayabiliyorlar.

• Otel mutfağının uzman şefleri tarafından hazırlanan nefis yemeklerin sunumları görsellik noktasında da epey başarılı görünüyor.

• Toplu taşıma araçlarıyla çok rahat ulaşılabilecek bir konumda yer alıyor. Otel, Topçular Tramvay İstasyonu ve Sağmalcılar Metro Durağı’na yürüme mesafesinde. Geniş bir otopark kapasitesine sahip mekanın vale hizmeti sunduğunu da not düşelim.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• After party alanı bulunmuyor.

• İçkili düğünler için elverişli olmayan Bayrampaşa düğün salonları arasında. Alkollü İstanbul düğün salonları ve otelleri için listemizdeki diğer seçeneklere göz atmanda fayda var.

Ramada Encore İstanbul’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Yenidoğan Mah. Şehit Naci Çakar Sok. No: 11

Fiyat Teklifi Al

Bu da ilgini çekebilir:

Sana da Bu Yakışırdı: İstanbul’daki En Lüks Düğün Mekanları