fatih düğün sarayı, kartal
Fatih Düğün Sarayı Kartal Adres Orhantepe Mah. Bağdat Cad. Gürbulak Kardeşler İş Hanı No:204/1 Cevizli – Kartal / İstanbul
Fatih Düğün Sarayı Kartal Telefon 0216 706 2486

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Fatih Düğün Sarayı Kartal hakkında

Yıllardır faaliyet gösteren ve son derece gösterişli bir davet alanına sahip olan Fatih Düğün Sarayı Kartal’dan bahsetmek istiyoruz. Üstelik aşağıdaki yorumlarda da göreceğin üzere burada evlenen çiftlerin çocukları yıllar sonra yine aynı mekanı tercih ederek organizasyonlarını daha özel ve anlamlı kılıyorlar! Böylelikle burada deneyim hat safhada dersek, abartmış olmayız. Öne çıkan özelliklerle başlayalım mı? Sonra da detaylara geçeriz. ?

 • Yüksek davetli kapasitesi
 • Makul fiyatlar
 • Yemekli ve yemeksiz organizasyon imkanı
 • Mekana ait otopark

fatih düğün sarayı, kartal

Fatih Düğün Sarayı Kartal fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)100 - 200 TL
 • Fatih Düğün Sarayı Kartal’ın talep ettiği başlangıç rakamlarına baktığımızda, İstanbul düğün salonlarının fiyat ortalamasında seyrettiğini görüyoruz.
 • Bütçen doğrultusunda yemekli ya da yemeksiz düğün paketleri arasında seçim yapabilirsin. Her iki türlü de ekonomik bir organizasyon seni bekliyor olacak!
 • Tabloda gördüğün rakamların başlangıç için geçerli olduğunu hatırlatalım. Net fiyatlar gelecek davetli sayısı, seçtiğin menü ve hizmetler doğrultusunda şekilleniyor.
 • Yemeksiz düğünlerde toplam, yemeklilerde ise kişi başı rakam üzerinden fiyatlandırma yapılıyor.
 • Alkollü içecek servisi mevcut değil.
 • Yemek servisi saat 23:00’te son buluyor.
 • Tercihlerin üzerine kişiselleştirdiğin davetine özel ücretsiz fiyat teklifi için hemen aşağıdaki pembe butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Fiyatları kadar davetli kapasitesiyle de yüz güldüren bir mekan burası. 500-750 kişilik düğün organizasyonlarına rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyorlar. Konuk listeni kısıtlanmadan hazırlaman mümkün. Yüksek tavanlı salonlarında klimalar ve havalandırma sistemleri ile ferah bir ortam sağlıyorlar. Fatih Düğün Sarayı Kartal’ı tercih eden çiftler ve davetlilerinin en beğendiği özelliklerden biri de konforlu eğlence imkanı sağlamaları oluyor!

fatih düğün sarayı, kartal

Fatih Düğün Sarayı Kartal paketleri

Özel gününü kaliteli hizmetlerle taçlandırmak isteyenlerden misin? O halde Fatih Düğün Sarayı Cevizli’nin hazırladığı cazip düğün paketlerine bayılacaksın! Ayrıca bu paketleri her çiftin bütçesine uygun olacak şekilde oluşturmaları da harika. Hizmetlerine daha misafir karşılamada başlayan mekan, badem şekeri ve kolonya ikramı gerçekleştiriyor. Fragmanı verdik, şimdi de genel hizmetleri sıraladığımız listeye geçelim:

 • Davet sorumlusu
 • Yemek / ikram servisi
 • Güler yüzlü ve hızlı servis personelleri
 • Menü tadımı
 • Menülerde değişiklik imkanı
 • Çocuklara özel ve diyabet menü seçenekleri
 • 7 katlı düğün pastası ve pasta seremonisi
 • Mekan süslemeleri
 • Işık, ses ve sahne ekipmanları
 • Müzisyen desteği
 • Profesyonel fotoğraf ve video çekimi
 • Hazırlık odası
 • Otopark

fatih düğün sarayı, kartal

Dekorasyon ve süsleme

Fatih Düğün Salonu Kartal fotoğraflarına göz attığımızda kullanacağımız ilk sıfatlar ihtişam ve şatafat oluyor! Saray konseptine bayılıyorsan, doğru adrestesin. Beyaz ve altın sarısının hakim olduğu davet alanında perdelerden kristal avizelere kadar her bir detay büyüleyici. Tiffany sandalyelerin çevrelediği masalarda altın sarısı suplalar ve şamdanlar kullanılarak zengin bir görünüm elde edilmiş. Detaylı incelemek için galeriye bakmayı unutma! ?

Kartal’da şık ve kaliteli mekan arayışındaysan En Popüler Kartal Düğün Salonları yazımıza da göz atabilirsin.

Müzik

Bir düğün organizasyonunun bel kemiğidir müzik! Bu nedenle herkese hitap etmesi de oldukça mühim. Fatih Düğün Salonu Kartal, sana bu konuda tam destek sağlıyor ve arşivi oldukça geniş olan müzisyenlerle çalışıyor. Romantik ilk danstan oyun havalarına… Saat 23:00’e kadar tadını çıkarabileceğin sahne hizmeti ise kaliteli ses ve ışık ekipmanlarıyla desteklenerek eğlence adeta ikiye katlanıyor.

fatih düğün sarayı, kartal

Düğün fotoğrafçısı

Fatih Düğün Salonu Kartal Cevizli, eğlendirmek kadar güzel anılar bırakmayıı da önemsiyor. Bu sebeple düğün paketlerinin içeriğine fotoğraf ve video çekim hizmetini de ekliyorlar. Çekim ekibi davetlilerinin geliş anından itibaren kameralarını çalıştırıyor! Organizasyonunun tüm anları HD video kaydına alınıyor. 10 poz olmak üzere 20 adet aile fotoğrafından oluşan gelin – damat albümünü de hediye ediyorlar!

Otopark

Düğün gününde hem senin hem de davetlilerinin ücretsiz bir şekilde kullanabileceği bir park alanı mevcut. Fatih Düğün Sarayı Kartal’ın şehir merkezine bir tık uzak olduğunu göz önüne aldığımızda, 50’den az araç kapasiteli otopark özel aracıyla gelecek misafirlerini epey mutlu edecek! Çünkü ‘’Nereye park edeceğim?’’ sorununu yaşamayacaklar. Araçlarını güvenle park edebilecekleri bu alandan sonra direkt eğlenceye geçebilirler.

fatih düğün sarayı, kartal

Fatih Düğün Sarayı Kartal kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)10.000 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)10.000 TL'den Az

Kına tahtını salonun en güzel köşesine yerleştiren Fatih Düğün Sarayı Kartal, cibinlikler ve minderleriyle harika bir kına köşesi oluşturuyor. Geleneksel bir merasim için 20 adet tef ve nedimeler için 10 adet Shakira kemeri temin ediyorlar. Damatlar için ise fes ve yelek hazır! Bu geceye özel alacağın diğer hizmetleri merak ediyorsan, sayfadaki pembe butonları tıklamayı unutma. ?

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Son derece gösterişli ve şık davet alanlarına bayıldık.
 • Salonun hem yemekli hem de yemeksiz düğün paketleri fiyatlarının bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz. Ekonomik bir organizasyon imkanıyla çiftlere destek olmaları çok hoş.
 • Kartal Fatih Düğün Salonu kalabalık düğünler için ideal kapasiteye sahip.
 • Davet menünü ön tadım yaparak deneyimleyebilir, dilersen değişikliğe gidebilirsin.
 • Minik misafirlerini unutmadıkları gibi diyabetik beslenen konukların için de özel menüler hazırlayabiliyorlar.

fatih düğün sarayı, kartal

Fatih Düğün Sarayı Kartal çift yorumları

Emrah: ‘’Çok güzel bir mekan. Orkestra ve ışıklandırmadan memnun kaldım. Yemekli bir organizasyondu. Yemekleri gayet güzeldi. Ulaşımı rahat, toplu taşıma ve otoparkı mevcut. Gelin odası temiz ve konforlu. Kapalı bir mekan fakat havalandırma ve klima sayesinde ferah davet alanına sahip. 450 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim. Tavsiye üzerine tercih sebebimdi.’’

Ömer: ‘’Annemle babamın da burada evlenmesinden dolayı mekan benim için çok ayrı bir yere sahip. Yeni dekorasyonu çok güzel. Fiyat açısından da bütçeme uydu. Mekan çalışanlarının hizmeti çok güzeldi.’’

Fatih Düğün Sarayı Kartal nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Orhantepe Mah. Bağdat Cad. Gürbulak Kardeşler İş Hanı No:204/1 Cevizli – Kartal / İstanbul

Telefon: 0216 706 2486

”Fatih Düğün Sarayı’na nasıl gidilir?” diye soracak olursan, anlatalım. Kartal’da hizmet veren Anadolu Yakası’ndaki bu mekan şehir merkezine bir tık uzakta bulunsa da ulaşım açısından dezavantaj sağlamıyor. 134YK, 16A ya da 16D numaralı otobüsleri tercih ettiğinde Orhantepe Mahallesi Durağı’nda inebilirsin. Marmaray kullanacaklar ise Cevizli Durağı’nda indiğinde mekan yürüme mesafesinde kalacak!

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları