Fehmi Efendi Çikolata ve Kahve Adres Süleyman Çelebi Cad. Nova Rezidans Dükkan No:10-15 (M. Emin Saraç İHL Karşısı) Başakşehir / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Fehmi Efendi Çikolata ve Kahve hakkında

Tam da kına gecene uygun dekorasyonuyla Fehmi Efendi Çikolata ve Kahve Evi bu özel gecende seninle! Osmanlı motiflerinin hakim olduğu bu mekan, bütçe dostu oluşuyla seni cezbedecek. Diğer kına ve bekarlığa veda partisi mekanlarıyla karşılaştırdığımızda, buradaki fiyat bandının oldukça uygun olduğunu görüyoruz. Üstelik burada bir kınada olması gereken her şey var.

Fehmi Efendi Çikolata ve Kahve fiyatları

 • İstanbul’daki kına mekanlarıyla karşılaştırdığında, Fehmi Efendi Çikolata ve Kahve’nin fiyatlarının ortalamanın altında olduğunu göreceksin.
 • Hafta içi ve hafta sonu fiyat farkının olduğunu belirtelim.
 • Hafta sonu fiyatlar daha uygunken hafta içi bir tık daha pahalılaşıyor.
 • Sana özel teklifi görmek için fiyat butonuna tıklayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Fehmi Efendi Çikolata ve Kahve’de maksimum 100 kişiye kadar kına gecesi düzenleyebilir, sevdiklerinle unutulmaz saatler yaşayabilirsin. Kına gecen, düğünün kadar kalabalık olmayacaksa burayı bir düşün deriz. Osmanlı motifleriyle süslenmiş bu mekan seni zaman tüneline sokacak. Asırlardır devam eden kına geleneğimiz için gerek dekoruyla gerek lezzetleriyle burası oldukça uygun gibi görünüyor.

Fehmi Efendi Çikolata ve Kahve kına gecesi paketleri

Bütçe dostu olan mekan, pek çok imkana da sahip. ”Dekorasyonuna baktım da benim için yeterli değil’‘ dersen aksesuar kiralama olanağına sahipsin. Üstelik ekstra olarak kına süslemesi de yapılıyor. Standart kınanın yanı sıra Hint kınası hizmeti de veriliyor. Kına müzikleriyle hem ağlayacağın hem de kurtlarını dökeceğin bir akşam seni bekliyor.

Dekorasyon ve süsleme

 • Duvarlarında altın sarısı detaylarıyla Osmanlı motifleri olan mekan, kına gecende sana keyifle eşlik edecek.
 • Duvarda Osmanlı zamanlarını hatırlatacak, iç açıcı, sokak görünümü içeren bir tablo göreceksin. Bunun dışında oldukça güzel bir şelaleyi tasvir eden manzara tablosu da duvarları süslüyor.
 • Bu tablolara ve ambiyansa çok yakışan şaşalı altın sarısı renginde avizeler de tavanı süslemekte.
 • Beyaz masaların yanındaki bordo sandalyeler oldukça şık görünüyor.
 • Ayrıca mekanda çok şirin bir süs havuzu bulunuyor. Bu havuz sayesinde su sesinin verdiği huzur eşliğinde kına geceni düzenleyebileceksin.
 • Senin taleplerin doğrultusunda mekanda düzenlemeye ve renklendirmeye gidilebiliyor.
 • Daha fazla bilgi sahibi olmak istersen Fehmi Efendi Çikolata ve Kahve’nin görsellerine bakmanı öneririz. Başakşehir Fehmi Efendi fotoğraflarıyla beğenini kazanacak.

Müzik

Kına gecesi müziksiz elbette olmaz. “Yüksek yüksek Tepelere” ile ağlayıp “Erik Dalı” ile coşacağın bir akşam tam da isteyeceğin şey diye tahmin ediyoruz. Ama fazla ağlama lütfen, makyajının bozulmasını istemeyiz. 😊 Başakşehir Fehmi Efendi Çikolata ve Kahve sana kına müziği hizmetini de sağlayacak. Ekstra müzik seti getirmen ya da bir organizasyon firmasıyla anlaşmana gerek yok.

Fotoğrafçı

Mekanın hizmetleri arasında fotoğrafçı bulunmuyor. Fakat bu özel günü profesyonel olarak fotoğraflamak isteyebilirsin. Dolayısıyla senin özel olarak bir fotoğrafçı getirmen gerekebilir. Salonun fiyatı oldukça uygun olduğu için fotoğrafçıya bütçe ayırman seni zorlamayacaktır diye tahmin ediyoruz. Fakat yine de en doğru bilgiyi almak için organizasyon sorumlusu ile iletişime geçebilirsin.

Otopark

Başakşehir Fehmi Efendi Çikolata ve Kahve’nin hizmetleri arasında otopark bulunmuyor ne yazık ki. Özel aracıyla gelecek misafirlerin için bunu belirtmek iyi olur diye düşündük. Kına gecende misafirlerinin otopark sıkıntısı çekmemesi için mekana yakın otoparkları ve çevresindeki araba park etmeye uygun sokakları değerlendirebilirsiniz.

Fehmi Efendi Çikolata ve Kahve diğer organizasyonlar

Fehmi Efendi Başakşehir Çikolata ve Kahve’de kına organizasyonu hariç bekarlığa veda partileri de düzenleniyor. Daha çok kına konseptine uygun olan bu mekan, senin direktiflerine göre yeniden düzenlenebiliyor ve renklendirilebiliyor. O yüzden aklında soru işaretleri kalmadan bekarlığın son günlerini tam da sultanlara yakışır bu mekanda kutlayabilirsin. 😊

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Bütçe dostu fiyat bandıyla cebini zorlamadan tatlı bir kına gecesi fırsatına sahip olabilirsin.
 • Kına gecesi konseptine uygun dekorasyon seni mutlu edecektir.
 • Misafirlerini leziz ikramlarla memnun etmen hiç de zor olmayacak. Başakşehir Fehmi Efendi’nin menüsünü öğrenmek istersen mekan sorumlusuyla iletişime geçebilirsin.
 • Hint kınası hizmetiyle normal kınanın yanı sıra ellerine estetik bir görünüm kazandırabilirsin.
 • Aksesuar kiralama ve kına süslemesi gibi avantajlarla kına gecen için mekanı renklendirebilirsin.
 • Kına müzikleri ile istediğin kadar dans edebilirsin
 • Açık ve kapalı alanlarıyla havanın nasıl olacağını kafana takmadan, dört mevsim kına geceni gerçekleştirebilirsin
 • Fehmi Efendi Çikolata ve Kahve’nin menüsü de oldukça güzel. Mükemmel lezzetteki çikolataları ve kahveleri ile sıcacık bir tören düzenleyebilirsin.
 • Organizasyon ekibi ile yorulmadan kına geceni tasarlayabilirsin.
 • İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanları arasında uygun fiyat bandıyla öne çıkan bu salon senin için biçilmiş kaftan.

Fehmi Efendi Çikolata ve Kahve nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Süleyman Çelebi Cad. Nova Rezidans Dükkan No:10-15 (M. Emin Saraç İHL Karşısı) Başakşehir / İstanbul

Metrobüs kullanmak istersen Sefaköy Durağı’nda inip Yenibosna yönünde 98 numaralı otobüsü beklemen gerekiyor. Cahit Zarifoğlu Durağı’nda inerek mekana ulaşmış olduğunu göreceksin. Ayrıca yine metrobüs ile gelmek istersen Mecidiyeköy Durağı’nda inerek M7 metro hattına aktarma yapman gerekiyor. Daha sonra Mahmutbey Durağı’nda inip M3’ü bekle. Başak Konutları Durağı’nda inerek Fehmi Efendi Çikolata ve Kahve’ye erişebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.