Fine Bistro Bar Adres Koza Mah. 1638 Sok. No: 5K/74 (Akbatı AVM) Zeytinburnu – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Fine Bistro Bar hakkında

Eğer en sevdiklerinle beraber kutlayacağın küçük ama nezih bir bekarlığa veda partin olsun istiyorsan bugün seni çok şık bir alternatifle tanıştıracağız. İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde bulunan Fine Bistro Bar; zarif ve modern dekorasyonu, incelikle hazırlanan tabakları ve deneyimli ekibiyle ön plana çıkıyor. Haydi gel hep beraber bekarlığa veda paketlerini inceleyelim.

Fine Bistro Bar bekarlığa veda partisi fiyatları

 • Fine Bistro Bar’ın fiyatlarının İstanbul’da bekarlığa veda partisi düzenleme fiyatlarının ortalamasına yakın seyrettiğini görüyoruz.
 • Bu fiyatlara mekan kiralama ücreti, müzikler, süslemeler ve organizasyonla ilgili detaylar dahil.
 • Fiyat konusunda en belirleyici faktör menü seçimlerin olacak. Eğer dilersen menüye karar vermek için davet öncesinde mekana gidebilir ve menü tadımına katılabilirsin.
 • Mekanda alkollü içecek servis edilebiliyor.
 • Mekanda aksesuar kiralama imkanı bulunmuyor ancak dışarıdan bir organizasyon firmasıyla beraber çalışarak gereken aksesuarları temin edebilirsin.
 • Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak ve firmayla iletişime geçmek istersen sayfamızda bulunan pembe butonlardan faydalanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50 kişiden az
Kokteylli kapasite 50 kişiden az
Açık alan kapasitesi 50 kişiden az
Kapalı alan kapasitesi 50 kişiden az

Fine Bistro Bar bekarlığa veda partisi organizasyonu

 • Bekarlığa veda partisi hizmetlerinin başında bir organizasyon sorumlusu geliyor. Organizasyon sorumlusu, mekanın istediğin gibi düzenlenmesini ve davetinde bir sorun çıkmamasını sağlıyor.
 • Menü konusunda yapacağın tercihler paketin bir diğer önemli parçası. Geleneksel Anadolu mutfağından Akdeniz mutfağına uzanan geniş bir çeşitlilik var menülerinde.
 • Mekanı istediğin gibi düzenliyorlar. Buna oturma düzenini oluşturmak ve küçük süslemeler (masa kartları, el kartları ve nedime aksesuarları vs) yapmak gibi hizmetler de dahil oluyor. Aile masaları oluşturmak istersen de masaları o şekilde düzenleyebiliyorsunuz.
 • Bekarlığa veda partinde çalacak müzikler de pakete dahil.

Dekorasyon ve süsleme

Modern dekorasyonuyla ön plana çıkan Fine Bistro Bar Zeytinburnu; ahşap, deri ve metalin en şık hallerini kullanıyor. Aynı zamanda şık bir mermer zemin de dikkatimizi çekiyor. Kırmızı, yeşil, siyah deri koltuklar cam masalarla kombinlenmiş. Eğer mekan süslemesi için aklında bir konsept varsa bunu beraber uygulayabilirsiniz. Mekan dekor ve süsleme kullanımına açık, bu sayede istediğin türde bir ambiyans yakalayabilirsin.

Müzik

Paketler kısmında da belirttiğimiz gibi, davetinde dilediğin müzikleri çalabiliyorsun. Eğer dilersen kendi çalma listelerini oluşturabilirsin ya da mekanın daha önce faydalandığı listelere bir göz atabilirsin. Fine Bistro Bar’da canlı müzik imkanı olup olmadığını onlara danışabilirsin. Mekanda kullanılan ses sistemlerinin oldukça donanımlı ve kaliteli olduğunu da hatırlatalım.

Bekarlığa veda partisi fotoğrafçısı

Bekarlığa veda partisi evlilik macerasındaki önemli duraklardan biri. Bu önemli günden pek çok hatıra saklamak isteyebileceğini tahmin ediyoruz. Eğer bunun için bir fotoğrafçıyla anlaşmak ve Fine Bistro İstanbul’a getirmek istersen bunu öncesinde mekana bildirmen yeterli olacaktır. Bildiğimiz kadarıyla mekanın anlaşmalı olduğu bir fotoğraf ekibi bulunmuyor.

Otopark

Akbatı AVM’nin açık alanında bulunan Fine Bistro Bar otopark olarak da bu alışveriş merkezinin imkanlarından faydalanabiliyor. Oldukça geniş bir kapasiteye sahip Akbatı AVM’nin otoparkı. Dolayısıyla davetine özel aracıyla gelecek olan misafirlerinin park sıkıntısıyla karşılaşacağını sanmıyoruz. Eğer faydalanabileceğin bir vale hizmeti olup olmadığını merak ediyorsan mekana sormanı öneriyoruz.

Fine Bistro Bar diğer organizasyonlar

Elbette bu mekanda bekarlığa veda partin dışında etkinlikler de organize edebilirsin, mekanı kiralama imkanı yalnızca bu organizasyonla kısıtlı değil. Bizim aklımıza doğum günü partileri, kurumsal etkinlikler, nikah sonrası yemekleri ya da mezuniyet partileri gibi pek çok etkinlik türü geliyor. Hayalindeki organizasyon ne olursa olsun Fine Bistro Bar’ın şık ortamında çok güzel anlar yaşayacağına eminiz.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Fine Bistro & Bar samimi ve nezih bir bekarlığa veda partisi düzenlemek isteyenler için oldukça ideal bir alternatif.
 • Özellikle menülerinde bulunan yöresel lezzetlerin seni ve misafirlerini çok memnun edeceğini düşünüyoruz.
 • Bekarlığa veda paketlerinin içinde yalnızca mekan kiralama ücreti bulunmuyor. Müzikler, süslemeler, seninle ilgilenecek bir sorumlunun bulunması da harika!
 • Eğer dilersen başka etkinliklerin için de Fine Bistro Bar’a rezervasyon yaptırabilirsin.
 • Bir alışveriş merkezinin içinde bulunduğu için hem otopark hem de ulaşım sorunları kolaylıkla çözülüyor.

Fine Bistro Bar nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Koza Mah. 1638 Sok. No: 5K/74 (Akbatı AVM) Zeytinburnu – İstanbul

Daha önce de belirttiğimiz gibi Akbatı AVM’nin açık alanında bulunan Fine Bistro Zeytinburnu’na ulaşmak için pek çok toplu taşıma alternatifin bulunuyor. AVM’nin servislerini kullanabileceğin gibi Avcılar Metrobüs Durağı’ndan kalkan minibüslerle de buraya ulaşabilirsin. Ayrıca 142B numaralı otobüs hattı da buraya ulaşmanı sağlayabilir. Elbette taksi alternatifinin bulunduğunu da unutma.

Fiyat Teklifi Al

Benzer bekarlığa veda partisi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.