Füreyya Adres Küçük Çamlıca Mah. Şht. Serhat Emre Sok. No:35, 34660 Üsküdar / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Füreyya hakkında

Düğünden önce sevdiklerinle doyasıya eğlendiğin unutulmaz bir kına gecesi deneyimlemen için Füreyya Kına Salonu sana ve misafirlerine kapılarını açmaya hazır! Üstelik iş birliği içinde oldukları uzman organizatörlerden oluşan ekip ile Füreyya Üsküdar, hayallerindeki kına gecesi için titizlikle çalışıyor. Burada düzenlenen kına gecesi organizasyonları hakkında daha fazla bilgi edinmek istersen yazımızın devamına göz atmalısın!

Füreyya fiyatları

 • Füreyya Üsküdar, İstanbul’un gayet işlek semtlerinden birinde yer alıyor ve oldukça uygun fiyatlı.
 • Füreyya, İstanbul’daki kına gecesi mekanlarının fiyatları göz önünde bulundurulduğunda gayet makul.
 • Kına gecesi denince akla gelen pek çok hizmeti fiyat dahilinde sunuyorlar.
 • Hafta içi ve hafta sonu değişiklik göstermeyen başlangıç rakamları ise yüzlerde güller açtırıyor.
 • Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi edinmek istersen aşağıdaki butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Füreyya kına salonu yüksek tavanlı yapısıyla oldukça ferah ve 300 kişiye kadar misafir ağırlamak için ideal. Şehir manzarası ile birlikte rahat ve konforlu bir eğlence sunmaları ise harika! Üstelik hem salonun orta yerinde kolon bulunmuyor hem de oldukça geniş bir dans pisti mevcut. Bu da demek oluyor ki kurtlarını dökmen için bol bol alan mevcut.

Füreyya kına gecesi paketleri

Bu gecenin senin için ne kadar önemli olduğunun farkında ve her şeyin tam da hayallerindeki gibi olması için uzman organizatörleri ile birlikte titizlikle çalışıyorlar. Sen salonu ve konseptini seçtikten sonra Füreyya hiçbir detayı atlamadan hayata geçiriyor. Sana ise kına gecende özel tasarım bindallını giyip sultanlar gibi kına tahtına kurulmak kalıyor.

Füreyya Üsküdar, kına gecesi denildiğinde akla gelen hemen hemen tüm hizmetleri paketine dahil etmiş. Bindallı ve kaftan onlardan, hem de özel tasarım!  Kına takımı, kına tepsisi, kına süslemeleri ve kına ekibi hepsi fiyata dahil. Kına müzikleri eşliğinde gönlünce eğlenebilmen için de her şey düşünülmüş.

Kına gecesi için mevcut paketlerinin yanı sıra senin arzu ettiklerini de gerçekleştirmeye hazır. Kendi imza konseptini yaratmak, süslemelerde değişiklik yapmak gibi ilave isteklerin olduğu takdirde mekan yetkilileri ile iletişime geçebilirsin. 20 yıldan fazla süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ile hayallerindekine en yakın kına gecesini gerçekleştireceklerinden yana kuşkun olmasın.

Dekorasyon ve süsleme

 • Masalar 8 kişinin rahatlıkla oturabileceği şekilde geniş.
 • Mekanın ortasında kolon yok ve ferah.
 • Füreyya Kına Salonu, beyaz renkli şık sandalyeleri ile oldukça iç açıcı.
 • Salona genel olarak kınaya yakışır canlı renkler hakim.
 • Kına tahtı, şamdanlar ve süslemelerde kullanılan tül ve örtüler oldukça ihtişamlı.
 • Tabaklarda kullanılan altın renkleri oldukça şık ve göz alıcı.
 • Gelinin isteğine göre süs ve dekorasyonda değişiklik yapılabiliyor olması da güzel.
 • Renkli tüyler ile kaplanmış tefler çok sevimli.
 • Kına mumu, kına tepsisi, kına tahtı hepsi oldukça seçkin görünüyor.

Müzik

Kına gecesi organizasyonlarında olmazsa olmazların başında hiç şüphesiz müzikler gelir. Şimdiden birkaç tanesi bizim kafamızın içinde çalmaya başladı bile! Bizce sen kına gecende duymak ve misafirlerinle coşup oynamak istediğin kına gecesi müzikleri çalma listesini hemen hazırlayıp Füreyya Üsküdar organizatörlerine ilet! Müzik seçimi konusunda kendilerinden de destek alabilirsin.

Fotoğrafçı

Füreyya kına gecesi fotoğraflarını senin için inceledik. Bu fotoğrafların tam da içine sinecek cinsten başarılı ve gayet profesyonel olduklarını söylemekten mutluluk duyuyoruz. Bu özel gecenden bolca anı biriktirmek için dilersen İstanbul Füreyya Kadıköy ile iletişime geçebilir fotoğrafçı hizmetiyle alakalı çok daha detaylı bilgi edinebilirsin.

Otopark

Füreyya Üsküdar, İstanbul’un gayet merkezi bir konumunda yer alıyor ve toplu taşıma ile ulaşımı da oldukça kolay. Fakat kına, nişan, düğün gibi tüm organizasyonlar için soruşturulması gereken ve hem senin hem de davetlilerin için oldukça önemli konulardan biri olan otopark akıllarda soru işareti yaratıyor. Otopark ve vale hizmetlerinin detayları için mekanın yetkilileriyle iletişime geçebilirsin.

Füreyya diğer organizasyonlar

Füreyya Kına Salonu Üsküdar, 20 yılı aşkın süredir her türlü nişan, düğün ve tabi ki kına organizasyonlarına ev sahipliği yapmış ve bu sektörde adını duyurmuş bir işletme. Yılların tecrübe birikimi ve her daim kendilerini güncelleyen profesyonel ekipleri ile kına, nişan ve düğün organizasyonları için ideal bir adres.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Gelinin arzu ettiği tarz ve renkte süslemeler ve dekorasyon değişiklikleri yapılabiliyor.
 • Profesyonel bir kına organizasyonu ekibiyle çalışıyor olmaları güzel.
 • Masa düzeni ve oturma planı ferah.
 • Oturma planı, kına tahtı ve dans pistini rahat görebilecek şekilde ayarlanmış.
 • İstanbul’daki kına mekanı fiyatlarına göre bütçeye uygun.
 • Kına gecesi denildiğinde akla gelen pek çok hizmet fiyat dahilinde sunulmuş.
 • Fiyat-performans olarak gayet ideal.
 • Füreyya Kına Salonu’nun dekorasyonu çok şık ve ihtişamlı.
 • Füreyya Üsküdar’a ulaşım toplu taşıma ile çok kolay.
 • Mekanın 300 kişiye kadar çıkabilen kapasitesi kına gecesi için gayet yeterli.

Füreyya nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Küçük Çamlıca Mah. Şht. Serhat Emre Sok. No:35, 34660 Üsküdar / İstanbul

Füreyya Kına Salonu, İstanbul’un en işlek ilçelerinden biri olan Üsküdar’ın Küçük Çamlıca Mahallesi’nde yer alıyor. Salon Marmaray ve M5 Üsküdar- Çekmeköy metro hattı güzergahında bulunuyor. 129T, 15ÇK ve 15SK numaralı otobüsler Küçük Çamlıca Mahallesi’nin yakınından geçiyor. Aynı zamanda C71 numaralı minibüs vasıtasıyla da mekana ulaşım sağlamak mümkün.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.