garden davet
Adres Yeşilpınar, Çiçeksuyu Cd. 1/B, 34065 Eyüp / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Garden Davet hakkında

Garden Davet Eyüp’te uzun süredir düğün sektöründe hizmet veren, Avrupa Yakası’nda mekan arayan çiftlerin sıklıkla tercih ettiği bir yer. Ulaşımının kolay olması dışında çiftlere bütçelerini sarsmayacak uygun fiyatlar sunmaları da burayı daha cazip kılıyor. Anlaştıkları çiftlerin tüm taleplerini dinliyorlar ve tam da istedikleri gibi bir organizasyon yapmak için çalışıyorlar.

Garden Davet Salonu Yeşilpınar, paket dahilinde bir düğün için ihtiyacın olan neredeyse tüm hizmetleri sunuyor. Düğün günü mekana gittiğinde her şey hazırlanmış oluyor, sana ve müstakbel eşine sadece ikramların keyfini çıkarmak kalıyor.

Garden Davet Yeşilpınar düğün fiyatları

Kokteylli düğün fiyatları (Kişi başı min.) Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 10-30 TL Hafta içi 30-50 TL
Hafta sonu 30-50 TL Hafta sonu 50-80 TL
 • Garden Davet’in fiyatları bölgesindeki düğün salonları ortalamasında. Hatta birçok yerden daha uygun olduğunu dahi söyleyebiliriz.
 • Salonun fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında menülerdeki ana yemek seçimi geliyor. Beyaz/kırmızı et ve kokteyl menüleri bulunuyor. Beyaz etli menüler kırmızı etli olanlara göre daha uygun fiyatlara sunuluyor. İçerisinde atıştırmalıkların ve meşrubat ikramının bulunduğu kokteyl menünün de çok uygun olduğunu belirtmeden geçmeyelim.
 • Bu arada seçtiğin menüyü düğünden önce tadabiliyorsun. Menü tadımı yaptıktan sonra hoşuna gitmeyen lezzetler olursa değiştirmelerini talep edebiliyorsun.
 • İstanbul’daki neredeyse tüm salonlarda olduğu gibi Garden Davet’te de hafta içi ve hafta sonu arasında fiyat farkı bulunuyor. Özellikle kına gecesi, nişan gibi organizasyonlar için hafta içini değerlendirebilirsin.
 • Mekanda kişi başı fiyatlandırma yapılıyor ve belirtilen rakam davetli sayınla çarpılarak toplam fiyat çıkarılıyor. O nedenle düğününden önce net davetli sayını belirlemen ve bir liste hazırlaman çok önemli.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Garden Davet’in 250-500 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Yani ortalama sayıda davetli çağırılacak bir düğün için ideal genişlikte. Yüksek tavanlı olması da daha ferah bir alan oluşturmalarını sağlamış. Salonda yemekli organizasyonlar düzenlendiğinde oturmalı düzende yaklaşık 400 kişi ağırlanabilirken, kokteylde bu kapasite 500 kişiye kadar çıkabiliyor.

Düğün mekanında organizasyondan önce davetlilerini beklerken dinlenebilmen için özel olarak dizayn edilmiş bir gelin-damat odası da mevcut.

Yeşil olsun, açık hava olsun, kır düğünü senin olsun: En İyi Kır Düğünü Mekanları Avrupa Yakası’nda Nerede?

Düğün paketleri ve organizasyonu

Yeşilpınar Garden Davet, yeni evlenecek çiftlere birçok hizmet sunuyor ve bu hizmetleri işinde uzman ekibiyle kusursuz hale getiriyor. Düğünler için sundukları standart hizmetler şöyle:

 • Organizasyona özel süsleme seçenekleri,
 • Yemek servisi,
 • Organizasyon sorumlusu,
 • Orkestra ve DJ,
 • Ses ve ışık sistemleri,
 • Servis personeli,
 • Isıtma sistemleri,

Dilersen bunlar dışında ekstra taleplerde de bulunabiliyorsun. Mekanın anlaşmalı firmaları tarafından farklı süslemeler yapılıp, şovlar düzenlenebiliyor.

Dekorasyon ve süsleme

Eyüp Garden Davet’in düğünler ve kına geceleri için farklı süslemeleri oluyor. Kına gecesi için tahtlar, kırmızı tüller salonu hareketlendirirken; düğünler için şu süslemeler yapılıyor:

 • Masa ve sandalye süslemeleri
 • Tül detaylar
 • Şamdan
 • Supla
 • Çiçek
 • Gelin yolu

Organizasyon alanlarında dikdörtgen ve yuvarlak masalar kullanılıyor. Aileler ve arkadaş grupları için genelde uzun dikdörtgen masalar tercih ediliyor. Oturma düzenini belirleme konusunda da mekanın organizasyon sorumlusundan destek alabiliyorsun.

Eyüp’teki diğer düğün salonları ve fiyat araştırması için seni yazıya alalım: Eyüp Düğün Salonları Önerileri ve Güncel Fiyatları

Müzik

Garden Davet’te saat 23:00’e kadar müzik yayını devam ediyor. Talep doğrultusunda canlı müzik ve DJ hizmetlerini sağlayabiliyorlar.

Düğün fotoğrafçısı

Yeşilpınar Garden Düğün Salonu, dışarıdan bir fotoğrafçıyla çalışılmasına müsaade ediyor. Ayrıca istersen düğünden önce mekanda ve bahçe kısmında müstakbel eşinle fotoğraflarınızı çektirebilirsin. Davetliler gelmeden önce boş salonda çekilen çift fotoğraflarının çok hoş göründüğünü de bir kez daha hatırlatalım.

Alkışlarımız

 • Garden Davet’in çok ilgili bir ekibi var. Düğün günü çifti rahatlatmak ve telaşını azaltmak için onlara tüm güler yüzlülükleriyle yaklaşıyorlar. Çözüm odaklı olmaları ve yaşanabilecek aksiliklerin önüne geçmek için titiz çalışmaları da büyük bir artı.
 • Mekanda engelli davetliler de düşünülmüş. Salonların engelli girişi bulunuyor ve tüm davetlilerin mekana rahatça giriş yapılabilmesi sağlanıyor.
 • Çiftlere dışarıdan catering, organizasyon ve fotoğraf firmasıyla anlaşabilme imkanı sunuyorlar.
 • Garden Davet’te menü tadımı yaptırılmasını da büyük bir avantaj olarak görüyoruz. Sonuçta davetlilerimize sunacağımız lezzetleri denemek isteriz.
 • Çiftlerin menüde değişiklik şansı olması da çok önemli. Mekanın sunduğu hazır menülerden beğenmediğin veya damak zevkine hitap etmeyen lezzetler olabilir, çok normal. İşte bu durumda o lezzetleri yenileriyle değiştirmelerini talep edebilirsin.

Diğer organizasyonlar

Garden Davet’te en çok düğün organizasyonu düzenleniyor. Ama bunun dışında nikah sonrası yemek, kına gecesi, nişan, doğum günü, mezuniyet balosu, söz, sünnet düğünü gibi farklı organizasyonlara da ev sahipliği yapıyorlar.

Açık hava düğün mekanlarına da bakmadan geçme: İstanbul Kır Düğünü Mekanları, Fiyatları ve Mekan Önerileri

Garden Davet Eyüp’te nerede?

Adres: Yeşilpınar, Çiçeksuyu Cd. 1/B, 34065 Eyüp / İstanbul

Garden Davet’in civarında çok sayıda otobüs durağı bulunuyor. Toplu taşıma kullanacak olanlar otobüsle bu duraklara ulaşabilir veya metro hattıyla gelebilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları