eyüp düğün salonları önerileri ve güncel fiyatları

İstanbul’un en önemli ve gelişmiş ilçelerinden biri olan Eyüp, düğün salonları bakımından çifte kumrulara pek çok alternatif sunuyor. Köklü geçmişi, merkezi konumu ve doğal güzellikleri ile dikkatleri çeken bu güzel ilçede, aradığın her konseptte ve her bütçede düğün mekanı bulman çok kolay. Sadece düğün mekanı da değil; düğün öncesi alışveriş için pek çok dükkan, butik ve AVM bulabileceğin makul fiyatlı bir yer. Gelin adaylarının çoğu düğünden önce mutlaka gelir buraya. Bu sebeple İstanbul’da çok tercih edilen; gencinden yaşlısına, turistinden yerlisine kadar birçok insanın sevdiği ve uğradığı bölgelerden biri de diyebiliriz.

Eyüp düğün salonları birbirinden farklı ve güzel alternatifleri ile en özel gününe ev sahipliği yapacak çeşitliliğe sahip. Özellikle yeşili ve oksijeni bol olan Kemerburgaz ve Göktürk semtlerinde kır düğünü ile dünya evine girmek kulağa fazlasıyla hoş geliyor. Ya da şık ve nezih Alibeyköy düğün salonlarından birinde evlenmek, veya oldukça lüks bir otelin balo salonunda “Evet!” demek; belki hayallerinde olmasa bile senin de ilgini çekiyor olmalı! Tüm bunların, birçok gelin ve damat adayının hayallerini süslediğine eminiz biz! Bu yüzden de bu görkemli, şık, nezih ve ferah Eyüp düğün salonlarından en iyileri seçtik ve detayları ile listeledik. Beğendiğin mekanlar ile iletişime geçmek için fiyat teklifi almayı unutma! Hepsini karşılaştır, düğün paketlerini incele, aklında acaba kalmasın. 

İçindekiler

Eyüp düğün salonu fiyatları nasıl?

  • Eyüp düğün salonu fiyatları minimum 3.000-5.000 TL’den başlıyor. Kişi başı minimum fiyatlar ise 10-30 TL civarında.
  • Eyüp kır düğünü fiyatları kişi başı minimum 50-80 TL arasında değişirken, düğün oteli fiyatları kişi başı minimum 80-100 TL’den başlıyor.
  • Eyüp düğün mekanları kına geceleri için hafta içi kişi başı minimum 10-30 TL, hafta sonu da 50 TL’den az fiyatlar sunuyorlar.

Eyüp düğün salonu fiyatları genel olarak bütçeni zorlamayacak skalada diyebiliriz. Hatta başlangıç fiyatları İstanbul düğün mekanları ortalamasına göre uygun. Yazının sonuna eklediğimiz Fatih düğün salonları ile karşılaştırdığımızda da benzer fiyatlara sahip olduklarını da görebiliriz. Tabii bu fiyatları etkileyen davetli sayısı, hafta içi, hafta sonu, yemekli veya kokteyl menüleri gibi faktörleri de es geçmemeliyiz. Başlangıç fiyatları sana güzel bir fikir verecek ama asıl fiyat teklifi isterken mekanlara vereceğin detaylar şekillendirecek tabloyu. Hadi o zaman, Eyüp düğün salonlarını fiyatları ile birlikte ayrıntılı bir şekilde incelemeye başlayabiliriz artık!

Teras Salon

Pierre Loti Tepesi, Adalar ve Çamlıca’yı gören eşsiz manzarası ile Teras Salon, Eyüp düğün mekanları arasında öne çıkanlardan. Geleneksel ve ihtişamlı dekorasyonu, zengin ve lezzetli düğün menüleri ve güler yüzlü ekibi ile en iyi fiyatlı Avrupa Yakası düğün mekanları listemize girmeye de aday. Eyüp düğün salonları arasında 4 tarafı da manzaralı olan ve 500-750 kişiyi konuk edebilen Teras Salon’un renk ve konseptini de sen belirliyorsun.

Teras Salon düğün fiyatları nasıl?

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)Paket Fiyatı Yoktur

Fiyat Teklifi Al

Teras Salon nerede, telefonu kaç?

  • Adres: Topçular Mah. İncirlik Sok. No:5 (Ertaş İş Merkezi) Eyüp/İstanbul

Teras Salon’un düğün paketleri, fotoğraf galerisi ve videoları tüm ayrıntıları ile yazımızda: Teras Salon: Düğün Fiyatı Min. 5.000-7.500 TL


Göktürk Garden

Göktürk Garden; Bayrampaşa Belediyesi’ne ait sosyal tesislerin içinde hizmet veren, orman manzaralı Eyüp kır düğünü mekanlarından biri. 100-200 kişilik kapalı alanı ve 750-1.000 kişilik açık alanı ile 4 mevsim pek çok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Hatta İstanbul’daki nikah sonrası yemek ve eğlence mekanları listemize de rakip olarak gösterilebilir. Yeşilin her tonuna sahip nezih bir ortamı var ve sosyal tesislerin içinde olduğu için ulaşımı da kolay. Dekorasyon ve menüler ise senin isteklerine göre belirleniyor.

Göktürk Garden düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL

Fiyat Teklifi Al

Göktürk Garden nerede, telefonu kaç?

  • Adres: Bayrampaşa Belediyesi Mesire Alanı ve Sosyal Tesisleri, Göktürk-Kemerburgaz Eyüp/İstanbul

Göktürk Garden düğün paketleri ve detaylı bilgileri için tıkla: Göktürk Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL


İzdivaç Düğün Salonu

İzdivaç Düğün Salonu, Yeşilpınar bölgesinin gözde mekanlarından biri. Eyüp düğün salonları arasında da kişiye özel düğün planlaması ile çok seviliyor. Oturma düzeni, müzikleri, menüleri vs. senin isteğine göre hazırlanıyor. Kalite/performans açısından oldukça başarılı ve İstanbul’daki uygun fiyatlı düğün mekanları için de büyük rakip. 500-750 kişilik kapasitesi olan İzdivaç Düğün Salonu, kliması ve ferah ortamı ile her mevsim için ideal.

İzdivaç Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az

Fiyat Teklifi Al

İzdivaç Düğün Salonu Eyüp’te nerede, telefonu kaç?

  • Adres: Yeşilpınar Mah. Girne Cad. No:55 Eyüp/İstanbul

İzdivaç Düğün Salonu hakkında daha çok fotoğraf ve detaylı bilgiler için böyle gelebilirsin: İzdivaç Düğün Salonu: Fiyatları 3.000-5.000 TL ve Üzeri


Spicy Orman Evi

Spicy Orman Evi, Kemerburgaz Forestanbul Macera Kampı’nda Eyüp kır düğünü mekanlarından biri olarak hizmet veriyor. Spicy Orman Evi 40.000 m²’lik kocaman bir alana sahip. Eyüp düğün mekanları arasında, hem açık hem kapalı restoranları ve etkinlik alanları olan bu güzel kır bahçesi; en küçük davet alanında 180 kişiyi, en büyük davet alanında 500 kişiyi misafir edebiliyor. Tabii 5.000 kişilik piknik alanı da var. Saman balyaları, ahşap dekorları, ormanın içinde mis gibi havası, leziz yemekleri ve göz alıcı sunumları ile en özgün İstanbul kır düğünü mekanları arasında yer alıyor. Ayrıca menülerinde bulunan orman meyveleri de dikkat çekiyor.

Spicy Orman Evi düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Spicy Orman Evi nerede, telefonu kaç?

  • Adres: Mithatpaşa Mah. Davutpaşa Cad. Çiftalan Kemerburgaz Yolu (Kurtkemeri Mesire Alanı) Kemerburgaz, Eyüp/İstanbul
  • Tel: ?0212 963 0842

Spicy Orman Evi’nin düğün paketleri ve fotoğraf galerisi detaylarını görmek istersen tıkla: Spicy Orman Evi: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50-80 TL


Park Inn By Radisson Odayeri

Park Inn By Radisson Odayeri, düğün oteli olarak Eyüp’teki mekanlar arasında öne çıkıyor. İstanbul Havaalanı’na olan yakın lokasyonu sayesinde ulaşımı oldukça kolay. Kahverengi ve beyazın yoğun olduğu şık dekorasyonunda son söz sana ait. Usta şeflerin ellerinden çıkan düğün menüleri de enfes lezzette. Park Inn By Radisson Odayeri’nin havuz ve orman manzaralı nezih kır bahçesinde 300-400 kişiyi konuk edebilir, zarif balo salonunda ise 100-200 kişiyi ağırlayabilirsin. Eyüp düğün mekanları arasında kalitesi, şıklığı, ferah, sıcak ve samimi ortamı ile dikkat çekiyor.

Park Inn By Radisson Odayeri düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL

Fiyat Teklifi Al

Park Inn By Radisson Odayeri nerede, telefonu kaç?

  • Adres: Odayeri Mah. Selçukbey Sok. Eyüp/İstanbul

Park Inn By Radisson Odayeri’nin fotoğraf galerisi ve düğün paketleri için tıkla: Park Inn By Radisson Odayeri: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL


Şahri Davet Salonu

Alibeyköy düğün salonları arasında Şahri Kına Davet Konağı olarak da bilinen Şahri Davet Salonu, Osmanlı konsepti ve farklı tema alternatifleri ile gelin adaylarının dikkatini çekiyor. 300 kişiyi konuk edebileceğin salonu ile sadece kına geceleri için değil, nişan organizasyonları ve bekarlığa veda partileri için de uygun bir yer. Ama asıl ününü muhteşem kına gecesi organizasyonlarına borçluç 100-200 kişilik de bir teras bahçesi mevcut. Pek çok kaftan ve taht seçeneği ile renk ve konsept bakımından da zengin olan İstanbul kına mekanları arasında yerini alıyor. Düğünden önce şöyle güzel bir kına da yapayım dersen burayla mutlaka iletişime geç. 

Şahri Davet Salonu kına fiyatları nasıl?

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)20.000 - 40.000 TL

Fiyat Teklifi Al

Şahri Davet Salonu nerede, telefonu kaç?

  • Adres: Eyüp Merkez Mah. Namık Kemal Cad. Atmaca Plaza No:93 Alibeyköy, Eyüp/İstanbul

Şahri Davet Salonu’nun düğün paketleri ve fotoğraf galerisi için tıkla: Şahri Davet Salonu: Kına Fiyatları Kişi Başı Min. 10-30 TL

Benzer düğün mekanları