Gold Henna Adres Denizköşkler Mah. Zümrüt Sok. No:4/A Avcılar / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Gold Henna hakkında

Kına gecesi gelinlerin, olmazsa olmazlarındandır. Düğün öncesi eğlenceyi arşa çıkarmak, sevdiklerinle kaliteli ve dolu dolu bir gece geçirmek için Avcılar Gold Henna İstanbul’dan bahsetmek istiyoruz! Mekan, organizasyonun tamamına gelin adayıyla birlikte karar veriyor ve bu gecenin senin imza gecen olabilmesi için kına deyince akla gelen neredeyse bütün hizmetleri sunuyor.

Gold Henna fiyatları

 • Gold Henna kına gecesi fiyatları, bütçeni zorlamayacak cinsten.
 • Kına gecesi denildiğinde akla gelen pek çok hizmet fiyat dahilinde.
 • İstanbul’daki kına gecesi mekanlarının fiyat ortalaması düşünüldüğünde burası kesinlikle çok uygun!
 • Fiyat dahilinde pek çok hizmet karşılandığı için seni ekstra masrafa sokmuyorlar.
 • Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki butona bir ‘tık’. 😊

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Gold Henna Avcılar Kına Salonu kapasite olarak da yüzünü güldüreceğe benziyor. Zira 200 kişiye kadar çıkabilen davetli sayısı ile mekanın genişliği, ortalama bir davet için yeterli. Özellikle de kına geceni ailen ve en yakın arkadaşlarınla kutlamak istiyorsan, böyle bir kapasite oldukça ideal. Samimi ve konforlu bir davete hazır ol!

Gold Henna kına gecesi paketleri

Gold Henna Kına Salonu, organizasyon esnasında ihtiyaç duyacağın hemen hemen her hizmeti sunuyor. Yiyecek-içecek servisi başta olmak üzere davul şov ve kına ekibi gibi akla ilk gelenler tabii ki mevcut. Bunların dışında gelin adaylarının da hiçbir isteğini kırmayan profesyonel ekip, hizmetlerini talepler doğrultusunda genişletiyor.

Gelin adaylarının giyeceği bindallı ve kaftan mekan tarafından özenle seçiliyor. Mekanın süslemeleri de gelin adayının istekleri doğrultusunda şekillenebiliyor. Bu da demek oluyor ki kına gecesi konseptini kendin belirleyebiliyorsun. Örneğin Hint kınası konseptli bir kına gecesi yapmak istersen süslemeler buna göre ayarlanabiliyor. Yani dilersen Hint filmi karesinden fırlamış gibi bir kına gecen olabilir.

Dekorasyon ve süsleme

 • Süslemeler, gelin adayının talepleri doğrultusunda yapılabiliyor.
 • Pembe tonları, altın sarısı ile beyaz mobilya ve örtü seçimleri mekana canlılık katmış.
 • Kına tahtı, kına tepsisi, kına mumu gibi olmazsa olmaz kına gecesi ögelerinin hiçbiri es geçilmemiş.
 • Masa ve sandalyelerin düzeni ferah ve sosyal mesafeyi göz ediyor.
 • Aydınlatmada kullanılan taşlı avizeler mekana ihtişamlı bir görünüm katmış.
 • Masalardaki vazolar ve çiçekler salonu hareketlendirmiş.
 • Kına davulunu çerçeveleyen pembe tüyler eğlenceli bir dokunuş olmuş. 😊

Müzik

Kına gecesi deyince akla ilk gelen şüphesiz ki müzikler oluyor. Bu renkli mekan sana ve misafirlerine kına gecesine yaraşır bir müzik ziyafeti sunmak için profesyonel bir orkestra ile çalışıyor. Kaliteli ışık, ses ve sahne imkanlarıyla müzik zevkini iki katına çıkarıyorlar. Üstelik after party imkanı ile eğlence gecenin ilerleyen saatlerinde de devam ediyor.

Fotoğrafçı

Burada tüm sevdiklerinle birlikte doyasıya eğlendiğin, o özel anlarını birer fotoğraf karesi ile ölümsüzleştirebileceksin! Bunun için mekanın anlaşmalı olduğu, profesyonel bir fotoğrafçı bulunuyor. Hemen kına gecesinin ardından en çok hoşuna giden pozlarını kendisinden teslim alabiliyorsun. Böylelikle kimi çılgın kimi duygusal bu özel anları bir ömür saklayabileceksin.

Otopark

İstanbul’un park sorunu herkes gibi bizim de malumumuz; o yüzden bu konuyu senin için araştırdık. Neyse ki organizasyonun için mekana gelecek olan misafirlerin araç park etme sorununu dert edinmek zorunda kalmayacak. Çünkü Gold Henna Avcılar’ın bünyesinde zaten kendilerine ait bir otopark bulunuyor. Üstelik vale hizmetleri de mevcut.

Gold Henna diğer organizasyonlar

Gold Henna Avcılar yalnızca kına gecelerine değil; şık ve ferah salonu ile daha pek çok davete ev sahipliği yapabiliyor. Açılış organizasyonlarından doğum günü partilerine, kurumsal etkinliklerden tutun da nişan, hatta düğünlere kadar birçok önemli gün için Gold Henna Avcılar kapılarını açıyor. Detaylar için Avcılar Gold Henna ile iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Süslemelerin gelin adayının tercihine bırakılıyor olması güzel.
 • Kişi başı fiyatlarının bu kadar uygun olması büyük avantaj.
 • Masa ve sandalye düzeninde sosyal mesafeye önem verilmesi güzel.
 • Salonda misafirler için el dezenfektanları bulundurmaları da önemli.
 • Kına sonrası after party yapılabiliyor olması cezbedici.
 • Profesyonel orkestralarının olması bir avantaj.
 • Mekanın anlaşmalı olduğu profesyonel fotoğrafçıların olması da işini çok kolaylaştıracak.
 • Otopark ve vale hizmetleri sunmalarına da kocaman bir alkış!

Gold Henna çift yorumları

Aysun & Yılmaz: ”Her şeyiyle inanılmaz güzeldi. Hem ben hem misafirlerim bayıldık. Salonları çok güzel, kına için tüm ekipmanları mevcut, kına tahtından tutun da kaftanına kadar… Personeli samimi ve işlerini iyi yapıyorlar. Fotoğraflarımız harika, kameramanından tutun salonlarına kadar çok hoş ve güzel. Tavsiye ederim, ekipleri sizin adınıza her şeyi düşünüyor, size eğlenmek kalıyor.”

Derya& Deniz: Gerçekten çok kaliteli bir zaman geçirdik ve eşim de çok beğendi. Üstelik çok da memnun kaldık. Personel ekibi gerçekten çok yardımsever. Ne istediysek tam olarak o yapıldığı için misafirlerimizle doyumsuz bir gece yaşadık ve bitsin istemedik diyebilirim. Gold Henna ekibine, özellikle de patronlarına sonsuz teşekkürler ve sevgiler…”

Gold Henna nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Denizköşkler Mah. Zümrüt Sk No:4/A Avcılar/İstanbul

Ulaşımın çok zorlu olabildiği İstanbul’da bir davet salonu için toplu taşıma duraklarına yakınlığı büyük nimet! Avcılar Gold Henna adresi de tam olarak böyle bir lokasyonda yer alıyor. 146 Beylikdüzü-Zincirlikuyu otobüs hattı ile A-239 ve A-43 minibüs hattı güzergahında. Ayrıca Gebze-Halkalı Marmaray hattı ile de buraya ulaşmak mümkün.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.