Güven Düğün Salonu Adres Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. No:457 Maltepe / İstanbul
Güven Düğün Salonu Telefon 0216 706 2483

Fiyat Teklifi Al

Güven Düğün Salonu hakkında

Profesyonel ekibiyle yıllardır hizmet veren Güven Düğün Salonu Bağlarbaşı, Maltepe’de yer alıyor. Modern salonu, şık dekorasyonuyla ilk bakışta göze çarpıyor. Hayallerindeki gibi bir salon düğünü yapmak istiyorsan burası tam sana göre! Çünkü misafirlerine ve sana verdiği değeri de hizmetlerini de biz çok beğendik. ”Bu hizmetler neler” diye soruyorsan okumaya devam et!

Güven Düğün Salonu fiyatları

 • Tablodan da gördüğün gibi Güven Düğün Salonu fiyatları İstanbul düğün salonları arasında ortalama fiyatlara sahip.
 • Mekanın sağladığı fotoğrafçı hizmeti sayesinde buna ek bütçe ayırmana gerek yok!
 • Fiyatlar kişi başı hesaplanıyor.
 • Yemeksiz paketlerde kişi başı fiyattansa toplam paket fiyatı olması uzayıp giden davetli listeleri için harika düşünülmüş!
 • Yemekli paketlerde fiyatlar kişi başı hesaplandığından davetli sayınla orantılı bir fiyat teklifi alacaksın.
 • Ekleyip çıkaracağın farklı hizmetlere göre özel bir fiyat teklifi almak istersen alttaki butona tıklaman yeterli!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Güven Düğün Salonu büyük organizasyonlar için oldukça yeterli bir kapasiteye sahip. 750 – 1.000 kişilik salonları sayesinde kapalı bir alan olmasına rağmen asla daralmayacaksın. Salondan içeriye girdiğin anda bahsettiğimiz ferah atmosferi göreceksin. Bu sayede kalabalık davetler bile düzenlesen salonun genişliği ve büyük kapasitesi sayesinde misafirlerin rahatça hareket edebilecek!

Güven Düğün Salonu paketleri

Maltepe Güven Düğün Salonu’nun çiftlere sunduğu hizmetlerden bahsedecek olursak her detayı senin için düşündüklerini söyleyebiliriz. Masa düzeninden kurulacak olan ses sistemine kadar her ayrıntı özenle düşünülüyor ve tasarlanıyor. Yemekli bir davet tercih edersen usta şeflerin hazırlayacağı lezzetlerden bir seçim yapacaksın. Sonrasında menü tadımı ve menüde değişiklik hizmetiyle bu lezzetleri değerlendirebilirsin!

Eğer arzu edersen catering hizmetini dışarıdan alabilirsin. Mekanın organizasyon sorumlusuyla çalışabileceğin gibi kendi organizasyon sorumlunu da getirebilirsin. Mekan sana mümkün olduğunca sınır koymuyor ve her şeyin gönlünce olmasını istiyor! Unutmadan söyleyelim ses, ışık ve sahne hizmeti de Güven Salon tarafından sağlanıyor. Bu sayede tamamen isteklerin doğrultusunda bir davet organize edebiliyorsun!

Dekorasyon ve süsleme

 • Beyaz renkli salonun altın rengi detaylarla dekore edilmesini biz çok beğendik.
 • Kendi zevkine göre seçebileceğin farklı aksesuarlar da temin edebiliyorlar.
 • Masalardaki servis takımları ve örtüler senin renk seçimine göre özenle seçiliyor.
 • Salonun dekorasyonuna uygun, oldukça şık bardaklar ve kaliteli çatal-bıçaklar kullanılması da hoşuna gidecek!
 • Altın renk yerine mor detaylı süslemeleri tercih ederek burayı avangart bir salondan modern bir salona çevirebilirsin.

Müzik

Gece boyu senin ve misafirlerinin eğlenmesi mekan için de bizim için de çok önemli! Salona kurulacak profesyonel ses, ışık ve sahne hizmeti sayesinde unutulmaz bir düğün yaşayacaksın. Önceden hazırlanacak bir çalma listesi sayesinde çıkış müziğinden ilk dans müziğine kadar bu anlarda çalacak şarkıları önceden belirleyebilir ve eğlencenin tadını çıkarabilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

Herkes gülümsediyse çekiyoruz! Bir düğünün olmazsa olmazı fotoğraflardır elbette. Güven Düğün Salonu İstanbul’un fotoğrafçı ve kameraman hizmeti halihazırda bulunuyor. Bu sayede bunun için ek araştırma yapmana gerek kalmayacak ve ek bütçe ayırmayacaksın. Düğününün çekimlerini şimdiye kadar yüzlerce düğüne ev sahipliği yapmış bu mekanın anlaşmalı olduğu deneyimli bir fotoğrafçı yapabilecek.

Otopark

İstanbul’da araç kullananların korkulu rüyasının park yeri olduğunu herkes bilir. Ama şunu da biliyoruz ki Güven Düğün Sarayı Maltepe bu gününün en güzel şekilde geçmesi için sana elinden gelen tüm hizmetleri sunmaya çalışıyor. 50-75 araçlık otoparkı sayesinde konukların park sorunu yaşamadan mekana gelebilir ve eğlenceye hemen katılabilirler!

Güven Düğün Salonu kına gecesi organizasyonu

Elbette şimdiye dek bahsettiğimiz düğün hizmetlerinin yanı sıra mekanın kına gecesi için de ayrı hizmetleri bulunuyor. 500 – 750 kişilik unutulmaz bir kına gecesini burada makul fiyatlarla yapabilmek mümkün. Geleneksel kına gecelerinde bulunan tüm süslemeler ve aksesuarlar mekanda hali hazırda mevcut. Sana sadece aşağıdaki butona tıklayıp arzuladığın hizmetleri içeren paket teklifi almak kalıyor!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Güven Düğün Salonu fiyatları İstanbul düğün mekanları arasından ortalama fiyatlarıyla seni bütçe olarak zorlamıyor.
 • İster yemekli ister yemeksiz bir davet düzenleyebilirsin! Bütçene ve taleplerine göre dilediğin menüyü tercih edebilirsin.
 • Otopark hizmeti İstanbul’da bulunmaz bir velinimet.
 • Dev salon kapasitesiyle hayalindeki destansı büyük düğünü yapabileceksin.
 • Tadım ve değişiklik hizmeti sayesinde misafirlerine içine sinen bir lezzet şöleni sunabilirsin.
 • Burada sadece düğününü değil aynı zamanda kına geceni de düzenleyebilirsin.
 • Düğünündeki süslemeler tamamen senin zevklerine göre olacak.
 • Merkezi konumu sayesinde özel araçla da toplu taşımayla da ulaşım çok kolay!

Güven Düğün Salonu çift yorumları

Ecrin: ”Mekanda 600 kişilik bir düğün gerçekleştirdik. İkramlı gerçekleşen düğünümüzde ikramları ve hizmetleri konusunda hiçbir şekilde olumsuz yorum duymadım konuklarımdan. Ulaşım olarak da merkezi bir cadde üstünde olması rahatlık sağlıyordu, konuklarımız otopark sorunu da yaşanmadı. Mekana girişimizle başlayan ilgileri, çıkışımıza kadar da aynı şekilde devam etti.”

Güven Düğün Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. No:457 Maltepe / İstanbul

Telefon: 0216 706 2483

Mekana ulaşımın çok rahat olduğunu söylemiştik. Gel şimdi sana Güven Düğün Salonu Bağlarbaşı adresini tarif edelim! Özel aracınla giderken Maltepe Emniyet Müdürlüğü’nden sonra 200 metre ileriye Kartal istikametine doğru devam et, mekanı ana cadde üzerinde göreceksin. Toplu taşıma kullanacaksan da Kartal – Kadıköy minibüsleri salonun önünden geçiyor. Mekana en yakın İETT durağı ise İstasyon Yolu.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.