Güzel Hayat Restaurant Adres Sümer Mah. Profesör Doktor Turan Güneş Cad. No:57-E The İstanbul Konutları, Veli Efendi – Zeytinburnu / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Güzel Hayat Restaurant hakkında

”Salon düğünü istemiyorum” diyorsan ama uygun fiyatlı bir yer de bulamıyorsan, Zeytinburnu Güzel Hayat Restaurant tam sana göre! Dekorasyon ve süslemeler konusunda oldukça geniş yelpazeye sahip olan mekan, profesyonel müzisyenlerle çalışıyor. Türk mutfağından yemeklerle lezzet şöleni de sunuyor. En önem verdikleri nokta çiftlerin memnuniyeti olan restoranın hizmetlerine bir an önce göz atmanı istiyoruz!

Güzel Hayat Restaurant düğün fiyatları

 • İstanbul restoran düğünlerinin fiyatlarını incelediğimizde, Güzel Hayat Restaurant Zeytinburnu’nun başlangıç fiyatlarının oldukça makul olduğunu söyleyebiliriz.
 • Tabloda da göreceğin gibi hafta sonu ve hafta içi fiyatlandırmalarında fark olmadığı gibi kokteylli ve yemekli düğünler arasında da bir fark yok.
 • Türk yemeklerinden oluşan harika bir menüye sahipler!
 • Yemekli düğün organizasyonları için kapasitesinin 160 kişilik olduğunu da belirtmek isteriz. Kişi sayısını göz önünde bulundurmak isteyebilirsin.
 • Yemek servisi 00:00’a kadar devam ediyor.
 • Mutfağı konusunda kendine güveni tam olan mekan, dışarıdan catering firması getirilmesine sıcak bakmıyor.
 • Yemek menülerinde değişiklik yapmak istersen bunu anlayışla karşılıyorlar.
 • Deneyimli aşçıları her tabağı özenle hazırlıyor ve çocuklar için ayrı bir menü de sunabiliyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 1000-2000 kişi
Kokteylli kapasite 1000-2000 kişi
Açık alan kapasitesi 1000-2000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi

Güzel Hayat Restaurant düğün paketleri

Düğünlerin kusursuz olmasını birinci önceliği haline getiren bu güzide mekan, sana en güzel imkanları sunmak için hazır. Düğünün her aşaması için senin fikrini alıp istediğin organizasyonu düzenlemen için her türlü fırsatı değerlendiriyorlar. Düğünün eksiksiz olması için çözüm ortakları ile çalışmaya özen gösteriyorlar. Sana özel hizmetlerine göz atmaya ne dersin?

 • Işık, ses ve sahne hizmetleri
 • Organizasyon sorumlusu
 • Menüde değişiklik
 • Profesyonel müzisyen
 • Çocuklara özel menüler
 • Yemek servisi
 • Türk mutfağında uzman aşçılar
 • Mekan süslemeleri
 • Otopark hizmeti

Dekorasyon ve süsleme

Zeytinburnu Güzel Hayat Restaurant fotoğraflarına göz gezdirdiysen düğün alanının geleneksel bir dokusu olduğunu fark etmişsindir. Bu dekorasyonu değiştirmek istersen ise mekan bu konuda fikirlerine çok değer veriyor ve isteğin doğrultusunda planlamanı sorun etmiyor. Dekorasyonu Güzel Hayat Restaurant ile planlayabileceğin gibi istediğin organizasyon firması ile de devam edebilirsin!

Mekanın genel dekorasyonundan biraz bahsetmek istiyoruz ki kafanda bir şeyler daha rahat yer bulsun. 😊 Mekanın ışıklandırmasında sarı renk baskınlık oluşturmuş olup büyük avizelerle geleneksellik konsepti korunmuş. Sahnenin önünde 2 tane büyük yuvarlak masa bulunuyor; birinci dereceden akrabaların ve ailen için oldukça iyi düşünülmüş. Dans pisti ile orkestranın yakınlığı ise istediğin müzikleri rahatça iletmeni sağlıyor!

Müzik

Hatırı sayılır tecrübeye sahip müzisyenleri bulunan mekan, ekibinin bilgi ve tecrübelerine çok güveniyor. Geniş repertuvara sahip olmaları da arzu ettiğin şarkılarla dans etmeni sağlayacak. 00:00’a kadar sürebilecek olan kaliteli müzik, ses sistemleri ile de eğlencene eğlence katacak. Kendi müzisyenleri konusunda çok emin olan mekan dışarıdan müzisyen getirmeye pek sıcak bakmıyor.

Düğün fotoğrafçısı

Düğününü hatırlamak için ileride sık sık fotoğraflara bakmak isteyebilirsin. Zeytinburnu Güzel Hayat Restaurant fotoğrafçı hizmeti sağlayamıyor. Sen de düğününde sadece telefon kameraları ile çekilmiş fotoğraf ve videolar olsun istemezsen, arzu ettiğin bir fotoğrafçı ile anlaşabilirsin. Böylece hem istediğin tarzda fotoğraflar çektirebilir hem de video çekimin için görüşme yapabilirsin.

Otopark

İstanbul’da park yeri bulma durumu her zaman akılları karıştırıyor. Bu restoranın ise merkezi bir konumda yer aldığı için kendine ait bir otoparkı bulunmuyor. Bu durum seni hemen endişelendirmesin. Çünkü mekana araçla 5 dakikalık mesafede özel bir otopark bulunuyor. Misafirlerin araçlarını otoparka bırakıp, bu kısa mesafeyi yürüyerek mekana ulaşabilirler.

Güzel Hayat Restaurant diğer organizasyonlar

Güzel Hayat Cafe & Restaurant, düğünlerdeki başarısını görünce diğer organizasyonları da düzenlemekten geri kalmamış. Kına, nişan, sünnet gibi organizasyonların yanında kurumsal etkinliklere ve mezuniyet törenlerine de ev sahipliği yapıyorlar. Dekorasyon konusunda her türlü fikre ve değişime hazır olduklarından dolayı yapmak istediğiniz etkinliklere göre de şekil alıyorlar!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Güzel Hayat Restaurant İstanbul’un usta aşçıları ile Türk mutfağının leziz yemeklerini tercih etmesini çok beğendik.
 • Minik konuklara özel olarak hazırlanan menülerin olması çocuklu davetlileri büyük dertten kurtarıyor.
 • Dekorasyon ve süslemelerde değişiklikler yapmalarına ise artı puan.
 • Özel günler için seni sınırlandırmamaları da ince bir tavır. İstediğin organizasyon firması ve fotoğrafçı ile çalışabiliyorsun.
 • Çözüm ortaklarının bulunması ise dışarıdan organizasyon firması ile çalışmak istemeyen çiftler için hayat kurtarıcı.
 • Profesyonel müzisyenlerle çalışmaları kesintisiz eğlence sağlıyor.
 • Başlangıç paketlerinin fiyatları ise diğerlerine göre oldukça uygun.
 • Uzun yıllardır organizasyonlara ev sahipliği yapmaları bu işte uzman olduklarının bir göstergesi.

Güzel Hayat Restaurant nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Sümer Mah. Profesör Doktor Turan Güneş Cad. No:57-E The İstanbul Konutları, Veli Efendi – Zeytinburnu / İstanbul

Güzel Hayat İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde yer alıyor. Veliefendi, Çırpıcı Parkı ve Marmara Forum AVM üçgeninin merkezinde yer alması davetlilerin işini kolaylaştıracak. Ayrıca, mekana toplu taşıma ile gelmek isteyen konuklar 93, 93C, 93M, 93T, BN1 otobüs hatlarını; Ataköy-Marmara ve Halkalı-Gebze Marmaray hatlarını; M1A metro hattını ve A-01, A-10 minibüs hatlarını kullanabilir.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.