violet balo davet avcılar
Adres Cihangir Mah. Londra Asfaltı İGS Metropol Binası No: 197 Avcılar/İstanbul
Telefon 0212 963 3293

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

İçindekiler

Violet Balo Davet Avcılar hakkında

Düğününü sıradan bir salonda yapmak istemiyor, bu özel gününün konukların için de unutulmaz olmasını istiyorsan Violet Balo ve Davet Salonu Avcılar en iyi seçeneklerden. Farklı büyüklükte 4 salonu bulunan Salon Violet, tüm salonlarında sarayları andıran özgün dekorasyonu ile dikkat çekiyor. Salonun ortasında yükselen kırmızı ağaç mı dersin, aynalı sandalyeler mi, dev kristal avizeler mi? Avcılar düğün salonları arasında lüksü her ayrıntısıyla yaşatan Violet Balo Sonu memnuniyet dolu yorumları ile de kendini kanıtlamış bir mekan.

Violet Düğün Salonu’ndan düğün görüntülerini de paylaşalım:

Violet Balo Davet Avcılar düğün fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Avcılar Violet Düğün Salonu fiyatları menünün içeriğine ve düğün organizasyonunun kapsamına göre değişiyor.
 • İster kokteyl ister yemekli düğün tercih et, ikramları kendileri hazırlıyorlar. Dışarıdan herhangi bir catering firması getirmeni kabul etmiyorlar.
 • Düğün pastası da menü fiyatlarına dahil.
 • Çocuk menüsünü ayrıca hazırlıyorlar.
 • Düğünden önce menü tadımı yaptırıp değişiklik istersen seve seve kabul ediyorlar.

♥  Violet Avcılar senin için pahalıysa daha uygun fiyatlı Avrupa Yakası düğün mekanları yazımızı incelemelisin.

Kapasite

Salon Vip 1.000 kişi
Salon Ala 400 kişi
Salon Rose 250 kişi
Harem 200 kişi
Otopark Kapasitesi 250-500

Düğün paketleri ve organizasyonu

 • Dönemsel olarak düğün paketlerinde kampanya yapan Violet Balo ve Davet Salonu belli bir süreliğine organizasyonlarda %40 indirim sunuyor.
 • Düğün planlama yetkilileri her şeyi adım adım planlıyor, gelin ve damadın asla yorulmadığı ve her isteklerinin gerçekleştiği bir organizasyon yapılıyor.
 • Son teknoloji ışık ve sistemleri, volkan-sis şov, gelin odası, misafirlerin karşılanması gibi her aşamadaki hizmetler titizlikle yapılıyor.
 • İstanbul’daki düğün organizasyon şirketlerinden kendi anlaşmalı oldukları ile çalışıyorlar. Dışarıdan firma kabul etmiyorlar.
 • Kokteyl organizasyonu için konsepte uygun masa ve süslemelerle ikramlar hazırlıyorlar.

Rüya gibi 12 İstanbul düğün salonu yazımızda da listemize girmeyi başaran Violet Avcılar’ın rakiplerini görmek için linke tıklaman yeterli.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Dekorasyon ve süsleme

Violet Düğün Salonu Avcılar’da ve aslında tüm Türkiye’de eşi benzeri görülmemiş bir dekorasyona sahip. Yukarıdaki fotoğraf galerisini gezdiysen ne dediğimizi anlayacaksın zaten. Gösterişli, klasik ve modernin özgün bir yorumu olan Violet Balo Davet Salonları oturma düzeninden şamdan ayrıntılarına kadar sanat eseri özeninde dekore edilmiş. Burası için “düğün salonu gibi olmayan düğün salonu” denebilir.

Müzik

Canlı müzik programı 23:00’te sona eriyor.

Düğün fotoğrafçısı

Dışarıdan düğün fotoğrafçısı getiremiyorsun. Fotoğraf ve video çekimini kendi anlaşmalı oldukları profesyonellere yaptırıyorlar.

Otopark

Otopark kapasitesi ile ilgili net bir bilgi alamadık ama 250-500 araçlık olduğunu belirtiyorlar.

Alkışlarımız

 • Masalsı bir evrenin en prestijli düğün oteli ile buluşmuş hali gibi. Violet Balo ve Davet Salonu Avcılar ve tüm İstanbul için benzeri olmayan bir mekan. Hizmet kalitesi ve görsellik açısından düğün otelleri ile yarışırken fiyatları onlara göre daha uygun. Karşılaştırmak istersen güncel fiyatları ile İstanbul düğün otelleri incelememizi okuyabilirsin.
 • Farklı büyüklüklerde ve konseptlerde düğün salonunun olması da seçenekleri arttırıyor. Hem az sayıda davetlinin olduğu hem de kalabalık düğünler için alternatif sunuyor.
 • Düğün planlama ekibinin tüm süreçte destekçin olacağına Violet Balo ve Davet Salonu yorumlarını okuyarak da ikna olabilirsin.
 • Yemeklerin lezzeti ve servisin hızı ile ilgili de yorumlar çok olumlu.
 • Menü tadımı ve değişikliği hakkın baki.
 • Otoparkı geniş, vale hizmeti sunması da konfor arttırıyor.
 • Violet Balo Davet Salonu Avcılar dışında Bahçelievler ve Beykent’te de var. Yani Salon Violet sektörde deneyimli bir işletme. Düğününün sorunsuz ve istediğin gibi geçeceğinden emin olmak için ilk görüşmenin yeterli olacağını düşünüyoruz.

Keşkelerimiz

 • Düğün fotoğrafçısından organizasyon ve catering şirketine başka hiçbir firmayı mekana kabul etmeyen Violet Avcılar Düğün Salonu seni biraz kısıtlıyor gibi hissedebilirsin. Düğün paketlerini menülerden trompetle giriş müziği çalan müzisyenlere kadar her detayı düşünerek hazırladıklarını düşünürsen için rahat edecek. Yani sorunsuz, tıkır tıkır işleyen, her şeyin en iyisini yapmaya gönül vermiş bir ekipleri var ve kendi standartlarını korumak istiyorlar.

Diğer organizasyonlar

Violet Balo Davet Salonu kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, açılışlar, mezuniyet ve doğum günü partisi, kurumsal etkinlikler gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

İstanbul Düğün Mekanları ve 2021 Fiyatları


Violet Balo Davet Avcılar’da kına gecesi

Violet düğün için olduğu gibi kına organizasyonu için de istediğin salonu senin için ayırıyor. Müzik, ses sistemi, mutfak ekibi, servis ekibi senin ve misafirlerinin hizmetinde olacaklar o gün. İkramlar, kına tahtı ve süslemeler için mekanla görüşebilir, detayları öğrenebilirsin.

Violet Balo ve Davet Salonu kına gecesi fiyatları

Kişi başı kına fiyatları 10-30 TL’den, hafta sonu 30-50 TL’den başlıyor.

Violet Balo ve Davet Salonu Avcılar’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Cihangir Mah. Londra Asfaltı İGS Metropol Binası No: 197 Avcılar/İstanbul

0212 963 3293 no’lu telefonu aradığında Ayhan Yılmaz ve Hüseyin Uçak’a merak ettiğin her şeyi sorabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Bu liste de sana göre olabilir: En Popüler Beylikdüzü Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri