Kanlıca Teras Adres Halide Edip Adıvar Cad. No:6 Teras Kanlıca, Beykoz / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Kanlıca Teras hakkında

Beykoz’un eşsiz manzarasına karşı arkadaşlarınla bekarlığa veda partini kutlama fikri kulağına hoş geliyorsa, sana müthiş bir mekan önermek istiyoruz! Kanlıca Teras; sevimli davet alanı, samimi çalışanları, makul fiyatları ve daha birçok güzel detayıyla konuklarını bekliyor. Mekanla görüşmeye gitmeden önce bilmen gerekenleri derledik, keyifli bir inceleme yazısı oluşturduk. Hazırsan başlayalım…

Kanlıca Teras fiyatları

 • Uygun fiyatlı bir bekarlığa veda mekanı arayanlar için burası harika bir seçenek!
 • Seçeceğin menüye veya ana yemeğe göre fiyatları belirliyorlar.
 • Kişi başı fiyatlandırma yapılıyor. Davetli sayın arttıkça, ödemeniz gereken tutar da aynı oranda artıyor.
 • Tablodaki fiyatlar başlangıç menüleri için geçerli.
 • Alkollü içecek servisleri bulunmuyor, böyle bir isteğin varsa ona göre mekanı değerlendirmelisin.
 • Kanlıca Teras iletişime geçenlere merak ettikleri her sorunun cevabını detaylı bir şekilde veriyor. Ayrıca istediklerin kafanda netleştiyse, mekandan fiyat teklifi de alabilirsin. Bunun için alta pembe bit buton bıraktık!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Kanlıca Teras’ta 150 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Yani bir bekarlığa veda partisi için fazlasıyla yetecek genişliğe sahip olduklarını bilmelisin! Teraslarında yılın her dönemi organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyorlar. Açılır kapanır tavan sistemleri bulunuyor ve bu sayede kış aylarında dahi sıcak bir ortam sunabiliyorlar. Ayrıca baharda karşılaşılabilecek yağmur gibi durumlarda da tavan sistemi sayesinde asla mağdur olmuyorsun.

Kanlıca Teras’ta bekarlığa veda partisi

İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanları alternatiflerinden Kanlıca Teras, bekarlığa veda partileri için öncelikle gelin/damat adayının isteklerini dinliyor. Sonrasında onun için çözüm ortaklarıyla görüşüyor veya bünyesindeki ekibi devreye sokuyor. Kendilerine ait mutfakları bulunuyor ve sunulan tüm yemekler buradan çıkıyor. Karşılama ekiplerinden davet sorumlularına kadar herkes çözüm odaklı yaklaşımıyla gönüllerde taht kuruyor.

Servis personelleri, canlı müzik, masa düzeni, yemek servisi gibi birçok hizmetleri var. “Izgaradan tavaya lezzet yolculuğu” olarak tanımladıkları ana yemeklerinde yok yok! Atıştırmalık, gözleme, dürüm, pizza, ızgara, makarna… Bunlar gibi birçok yemekten dilediğini seçebileceğin gibi etkinliklere özel hazırladıkları fiks menülerini de tercih edebilirsin. Nasıl istersen!

Dekorasyon ve süsleme

 • Kanlıca Teras’ta ahşap masalar ve şık sandalyeler kullanıyorlar.
 • Kalabalık arkadaş grupları için upuzun masalar oluşturabildikleri gibi kare masalar kullanarak dörderli oturma düzeni de hazırlayabiliyorlar.
 • Masa üstlerinde tatlı örtüler, minik çiçekler gibi taleplerin olursa o konularda mekanın ekibi yardımcı olabiliyor.
 • Kapsamlı bir bekarlığa veda partisi süslemesi istersen, işte o zaman dışarıdan bir organizasyon firmasından destek alman gerekiyor.
 • İstediğin bir organizasyon firmasını mekana getirerek süsleme yaptırabiliyorsun! Bu konuda kısıtlamaları yok.

Müzik

Bekarlığa veda partinde arkadaşlarınla doyasıya eğlenmek, dans figürlerini sergilemek istiyorsan çok haklısın. Bekarlık dönemlerine en güzel veda müzik eşliğinde edilir! Kanlıca Teras Cafe, minik bir sahne alanı oluşturmuş. Mekan yetkilileriyle görüştüğünde canlı müzik ekibi talep ettiğini söyleyebilir, çözüm ortaklarıyla görüşmelerini isteyebilirsin. Ekip olmadığı zamanlarda da mekanda daima arka planda şarkılar çalıyor zaten.

Fotoğrafçı

Kanlıca Teras, fotoğraflarda harika bir fon oluşturuyor. Çünkü yeşil bitkiler, şık ortam ve şahane manzara üçlüsünü bir arada sunabiliyorlar. O nedenle burada düzenlediğin bekarlığa veda partinde bol bol fotoğraf çektirmeyi unutma. “Ben profesyonel bir fotoğrafçıyla çalışmak istiyorum” dersen, o da mümkün. Çalışmalarını beğendiğin bir ekiple anlaşarak, onları mekana getirebilirsin.

Kanlıca Teras diğer organizasyonlar

Burada bekarlığa veda partilerinin dışında doğum günü, parti, after party gibi farklı davetler de düzenlenebiliyor. Ama Kanlıca Teras’a gelmek için illa bir organizasyon düzenlemek durumunda değilsin. İstediğin gün buraya uğrayıp özel suflesiyle ağzını tatlandırabilir, manzaraya karşı içeceğini yudumlayabilirsin. Arkadaşlarınla kafa dağıtmak için mekana gelip tabu oynayabilirsin. Huzur dolu bu ortam, misafirlerini bekliyor!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Kanlıca Teras’ın açılır kapanır tavan sistemi sayesinde ne olursa olsun organizasyonlara ara verilmeden devam edilebiliyor!
 • Terası yemyeşil bitkilerle donatmışlar, insan kendini kocaman bir bahçedeymiş gibi hissediyor.
 • Etrafındaki eski mimariye sahip evlerin görüntüsü ambiyansın güzelliğini iki katına çıkarıyor!
 • Ekiplerinde yer alan çalışanların hepsinin güler yüzlü olduğunu söylesek abartmış olmayız. Bu kadar samimi kişilerle çalışmalarına da kocaman bir alkış!
 • Menülerinde birçok farklı lezzet var! Herkesin kendi damak zevkine uygun bir yemeği burada bulabilecek olması çok iyi.
 • Yaz-kış demeden, istediğin zaman burada parti düzenleyebilirsin!

Kanlıca Teras nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Halide Edip Adıvar Cad. No:6 Teras Kanlıca, Beykoz / İstanbul

Mekandan yeterince bahsettik. Peki buraya nasıl gideceksin? Kanlıca Teras, Elmalı Caddesi Otobüs Durağı’na çok yakın bir noktada, yürüme mesafesinde yer alıyor. 136, 136Z, 15TK numaralı otobüslerle ve C-301 hatlı minibüsle buraya rahatça ulaşabilirsin. Özel araçla yolculuk yapacaksan, yukarıdaki açık adres işine yarayacaktır. Bu arada Avrupa Yakası’ndan gelecek davetlilerinin için buraya ulaşımın biraz zor olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.