Karya 3 Düğün Salonu Adres Şehitler Mah. Atatürk Cad. Söğüt Sok. No: 1 Esenyurt – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Karya 3 Düğün Salonu hakkında

Kalabalık bir düğün planlıyor ancak bütçene de önem veriyorsan Karya 3 Düğün Salonu’yla tanış! Yaklaşık iki bin misafire hizmet verebilen bu düğün salonu uygun fiyatları, lezzetli yemekleri ve hızlı servisiyle hemen göze çarpıyor. İstanbul’un Esenyurt ilçesinde bulunan Karya 3 Düğün Salonu’nu düğün konusunda çiftlere sundukları hizmetler açısından inceliyoruz.

Karya 3 Düğün Salonu fiyatları

 • Karya 3 Düğün Salonu Esenyurt, uygun fiyatlarıyla hemen dikkat çekiyor.
 • Karya Düğün Salonları’nın fiyatlarını İstanbul düğün salonları fiyatlarıyla kıyasladığımızda ne kadar ekonomik hizmet verdiklerini görebiliyoruz.
 • Kalabalık bir düğünde yemek servisinin gecikmemesi özellikle çok önemlidir. Mekan, bu konuda kendisine oldukça güveniyor.
 • Düğünün öncesinde menü tadımı ve menülerde değişiklik yapabiliyorsun.
 • Dışarıdan bir catering firmasıyla anlaşmak istiyorsan bu mümkün.
 • Yemek servisi 23.00’e kadar devam edebiliyor.
 • Eğer bu mekan ilgini çektiyse ve hayalindeki düğün için fiyat teklifi almak istersen hemen aşağıda bulunan pembe butonumuza tıklayabilir, ücretsiz şekilde teklif alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 1.000-2.000 kişi
Kokteylli kapasite 1.000-2.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 1.000-2.000 kişi

Karya 3 Düğün Salonu düğün paketleri

Bu mekanın düğün paketlerine nelerin dahil olduğunu merak ediyorsan doğru başlığa geldin. Karya 3 Düğün Salonu’nun sana sağladığı hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz: Organizasyon sorumlusu, servis personeli, hazırlık odası, yemek servisi, ikramlar, menü tadımı ve menüde değişiklik opsiyonu, mekan dekorasyonu, sahnenin hazırlanması ve müzik yayını. Ayrıca dışarıdan organizasyon, catering ve fotoğraf ekibi getirme imkanın da bulunuyor.

Dekorasyon ve süsleme

 • İki katlı olarak planlanan salonda toprak rengi ve pastel tonların kullanıldığını görüyoruz.
 • Her iki katta da dikdörtgen masalar kullanılmış ancak alt katta yuvarlak masalar da bulunuyor.
 • Masalar hardal rengi örtülerle ve tüllerle süslü. Ayrıca masa süslemelerinde şamdanların ve rengarenk çiçek buketlerinin kullanıldığı dikkatimizi çekiyor. Eğer renk paletini değiştirmek istersen buna göre süslemelerin yapılması da mümkün elbette.
 • Dans pisti her iki kattan da rahatlıkla görülebilecek şekilde tasarlanmış. Düğün platformu hemen dans pistinin arkasında bulunuyor.
 • Çeşitli aynalar ve tablolarla dekorasyona renk katılmış.

Müzik

Düğününde eğlenmeyi istemek en doğal hakkın tabii ki. Karya 3 Düğün Salonu’nun kaliteli ses ve sahne ekipmanlarıyla kah romantik şarkılar eşliğinde duygulanacak, kah hareketli şarkılarla dans edeceksin. Müzik yayınının 23.00’e kadar devam edebildiği bu düğün salonunda ayrıca bir after party alanı bulunmuyor. Ancak Karya 3’ün deneyimli ve profesyonel ekibi seni eğlendirmek için elinden geleni yapacak. 😊

Düğün fotoğrafçısı

 • Düğünlerde iyi bir fotoğraf hizmeti almak çok önemli. Ne de olsa en mutlu gününden bir sürü hatıra saklamak isteyeceksin.
 • Eğer mekanın anlaşmalı bir fotoğraf ekibi olup olmadığını merak ediyorsan mekanla doğrudan iletişime geçmeni öneriyoruz. Dışarıdan bir fotoğraf ekibi getirmene izin verdiklerini belirtelim.
 • Konsept fotoğraf köşeleri oluşturmak istersen de mekanla koordineli biçimde çalışarak bunu gerçekleştirebilirsin.

Karya 3 Düğün Salonu kına gecesi organizasyonu

Kına organizasyonunda da hem yemekli hem yemeksiz seçeneklerin bulunduğu Karya 3 Düğün Salonu, mekanı kına gecesine uygun süslemelerle hazırlıyor. Senin için bir de gelin odası ve kına tahtı hazırlıyorlar. Nefis yemekler ve istediğin tarzda müzikler eşliğinde düğün öncesi stres atabiliyorsun böylece. Eğer yöresel yemeklerin servis edilmesini istersen bunun da mümkün olduğunu belirtelim.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Karya 3 Düğün Salonu’na ilk alkışımız bütçe dostu servis vermeyi seçtikleri için geliyor.
 • Standart bir düğün salonundan beklediğimiz her türlü imkanı Karya 3’te de bulabiliyoruz. Özellikle kalabalık düğünler için mutlaka değerlendirilmesi gereken bir alternatif olduklarını düşünüyoruz.
 • Aynı anda tek bir düğün yapılabiliyor bu düğün salonunda. Bu sebeple organizasyon konusunda sıkıntılar yaşanmıyor.
 • Kına geceleri için de profesyonel hizmet veren salon, bindallıdan kına tahtına pek çok kına aksesuarını senin için temin edebiliyor.
 • Toplu taşıma kullanarak bu düğün mekanına ulaşmanın kolay olduğunu görüyoruz.

Karya 3 Düğün Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Şehitler Mah. Atatürk Cad. Söğüt Sok. No: 1 Esenyurt – İstanbul

Karya 3 Düğün Salonu Esenyurt ilçesinde bulunuyor. Bu mekana gitmek için hem şahsi aracını hem de toplu taşımayı kullanabilirsin. Seçeneklerinden biri metrobüsle Haramidere Durağı’na gitmek ve oradan HT29 numaralı otobüs hattına binerek Cumhuriyet Caddesi’nde inmek olabilir. Ayrıca Bahçelievler’den bineceğin 76D ve 146 numaralı otobüslerle de buraya gelebiliyorsun.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.