kemer country club
Adres Atlıspor Cad. No:7 Göktürk Eyüp / İstanbul
Telefon 0212 963 2102

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Kemer Country Club hakkında

Belgrad Ormanı’nın eşsiz manzarası karşında, yanında sevdiklerin ve önünde tam da istediğin gibi süslenmiş düğün masaları… Bu bahsettiklerimiz seni hayal dünyasına itebilir ama hiç oralara gitmeden Kemer Country Club ile tanışmanı istiyoruz. Çünkü mekan bunların çok daha fazlasını sunuyor!

Kemer Golf and Country Club bünyesinde düğün yapmanın ayrıcalıklarını, görüşmeye gittiğin andan itibaren anlayabiliyorsun. Hizmet şekilleri, organizasyondaki tecrübeleri hemen açığa çıkıyor.

İşte o güzel detaylar ve mekanın hizmetleri:

Kemer Country Club düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
 • Kemer Country Club fiyatları seçtiğin düğün paketine ve düğün tarihine göre belirleniyor.
 • Mekanda kırmızı ve beyaz etli menüler hazırlanıyor. Dilersen özel beslenme alışkanlıklarına sahip davetlilerin için diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen menü hazırlamaları da mümkün.
 • Çocukları da unutmamışlar. Onlar için de sevdikleri lezzetleri barındıran menüleri var.
 • Düğünden önce kulübe giderek menü tadımı yapabilirsin. Çok tatlı hizmet!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 750-1.000 kişi
Kokteylli kapasite 1.000-2.000 kişi
Açık alan kapasitesi 750-1.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi
Konaklama kapasitesi 50-75 kişi

Kemer Country Club’ın açık ve kapalı alanları bulunuyor. Genelde organizasyonlar için açık alanları tercih ediliyor. Kapalı alanı birazcık daha minik. Açık alanlardaysa bahçe ve havuz başı alternatifleri var. Dilediğini seçebiliyorsun.

Karşılaşılabilecek kötü hava koşullarına karşı da kapalı alan yedekte bekletiliyor. Organizasyona hiç ara vermeden devam edilebiliyor böylece.

Kemer Country Club düğün paketleri

Kemer Country Club’ın farklı bütçelere ve çiftlere hitap eden düğün paketleri var. Bu paketler dahilinde şöyle hizmetler sunuyorlar:

 • Yemek veya kokteyl servisi
 • DJ, orkestra
 • Servis personelleri
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Mekan süslemeleri
 • Organizasyon sorumlusu
 • Gelin-damat odası
 • Otopark kullanımı
 • After party

Dekorasyon ve süsleme

Kemerburgaz Country Club’ın fotoğraflarına baktığın an ilk neyi düşündün? Biz “Ne kadar güzel süslemeleri var” demiş olabiliriz. Mekanın organizasyon ekibi çok başarılı. Seçtiğin konseptte süslemeleri, büyük bir özenle yapıyorlar. Yani festivalden rustik konsepte kadar ne istersen! Özellikle canlı çiçeklerle süsledikleri ahşap masalara ba-yıl-dık!

Bu arada Avrupa Yakası’ndaki kır düğünü mekanlarını da incelemek istersin diye buraya bir yazı bırakalım: En İyi Kır Düğünü Mekanları Avrupa Yakası’nda Nerede?

Müzik

Gece geç saatlere kadar devam eden müzik, eğlendirmeyi bilen müzisyenler, kaliteli ses sistemleri ve eğlenceye ortak olan ışıklandırmalar… İşte bunların hepsi mekan tarafından sunuluyor ve herkes dans etmeye doyana kadar devam ediliyor!

Göktürk Kemer Country Club’ta düğününü yapan Nihan ve Cem’in videosu da sana fikir verecek:

Düğün fotoğrafçısı

Kemer Country Club’ta düğün yapacaksan, harika fotoğraflara sahip olacaksın demektir! Doğanın ortasında, ağaçların fon oluşturduğu manzaralarda çok güzel fotoğraflar çektirebilirsin.

Organizasyon esnasında çekilecek fotoğraflara gelecek olursak; onları merak etme. Mekanın anlaşmalı olduğu iyi bir fotoğraf ekibi var. Onlar tarafından tüm etkinlik başından sonuna kadar fotoğraflanıyor ve kayda alınıyor. Fotoğraf için başka bir ekiple çalışmak istersen ona da müsaade ediyorlar.

Otopark

Mekanın 150-250 araç kapasiteli, oldukça geniş bir otoparkı bulunuyor. Düğün günü özel aracıyla gelecek olan konukların bu otoparkı kullanabilirler. Ayrıca vale hizmetinin de olması, düğüne daha da ihtişam kazandıran detaylardan biri!

Eyüp’teki düğün salonlarına da göz atmak istersin belki: Eyüp Düğün Salonları Önerileri ve Güncel Fiyatları

Alkışlarımız

 • Öncelikle mekanın süslemelerini övmek, öve öve doyamamak istiyoruz! Her organizasyonda çifte özel dokunuşlar katmalarına, tüm organizasyonların eşsiz ve aynı zamanda çok şık olmasına, davet alanlarını en güzel şekilde dekore etmelerine bayıldık!
 • Nikah seremonisi için oluşturdukları alanlar da çok keyifli oluyor.
 • Kemer Country Club’ta eğlence geç saatlere kadar sürebiliyor. Düğünden sonra after party ile devam edebiliyorsun.
 • Gerçekten profesyonel bir ekipleri var. Çiftin taleplerini en iyi şekilde anlayıp, o doğrultuda harikalar yaratıyorlar.
 • Dilersen mekana dışarıdan fotoğrafçı veya organizasyon ekibi de getirebiliyorsun. Bu konuda kısıtlamaları olmaması güzel.

Diğer organizasyonlar

Kemer Country Club’ta en çok tercih edilen organizasyonların başında elbette düğünler geliyor! Ama mekanın hizmet verdiği etkinlikler bununla kısıtlı değil. Burada; kına gecesi, nişan, kurumsal etkinlik, sünnet düğünü, piknik, mezuniyet töreni, doğum günü, baby shower, nayi toplantısı, davet gibi çoook sayıda farklı organizasyon da düzenlenebiliyor.

Kemer Country Club nerede?

Kemer Country Club Adres: Atlıspor Cad. No:7 Göktürk Eyüp / İstanbul

Telefon: 0212 963 2102

Kemer Country Hotel İstanbul Havalimanı’na 22 km uzaklıkta yer alıyor. Buraya özel araçlarla kolaylıkla ulaşılabiliyor. Ayrıca mekanın yakınlarında otobüs durağı da bulunuyor. Toplu taşıma kullanacak olan davetlilerin otobüs veya dolmuşu tercih edebilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları