çimen garden event
Adres Mithatpaşa Mah. Gökşin Sok. No:46 Eyüp – Kemerburgaz / İstanbul
Telefon 0212 963 2041

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Çimen Garden Event hakkında

Çimen Garden Event Kemerburgaz’ın muhteşem doğasında düğün yapma fırsatını çiftlere sunuyor! Yaklaşık 750 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğin geniş kır bahçesiyle senelerdir hizmet veren mekan, çok şık. “Kır düğünü yapmak istiyorum” diyen ve Çimen Garden’ı seçecek olan çiftler pişman olmayacağından emin olabilir. Süslemeleri, lezzetli yemekleri, manzarası ve diğer tüm detaylarıyla burayı çok seveceksin.

Şimdi dilersen mekanın diğer özelliklerini beraber inceleyelim.

Çimen Garden Event düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Çimen Garden Event’te fiyatlar genelde menü seçimine, düğün tarihine ve davetli sayısına göre belirleniyor.
 • Usta aşçılar tarafından birbirinden güzel yemekler hazırlanıyor. Mekanın standart olarak beyaz et, kırmızı et ve kokteyl menüleri var.
 • Mekan, çiftlere menü tadımı imkanı sunuyor. Seçtiğin menüdeki lezzetleri düğününden önce tadabiliyor ve dilersen değişiklik yapmalarını isteyebiliyorsun.
 • Çimen Garden’da düğün yapacaksan yemek servisi için mekanla anlaşman gerekiyor. Dışarıdan catering firması getirilmesine müsaade etmiyorlar.
 • Özel beslenme alışkanlıklarına sahip davetlilerin için çocuklara özel, vejetaryen ve diyabet menü talebinde bulunabiliyorsun. Yani burada herkesin karnı doyuyor!

Tabii tablodaki rakamlar başlangıç fiyatları. Planladığın davetli sayısına, menü seçimine göre fiyat almak için firmayla iletişime geçmen şart. Bunu da aşağıdaki Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak kolayca yapabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 750-1.000 kişi
Açık alan kapasitesi 500-750 kişi

Çimen Garden Event’in organizasyonlar için 750-1.000 kişilik kapasitesi olan bir kır bahçesi bulunuyor. Bu alanda bahar ve yaz dönemleri dilediğin gibi bir düğün yapabiliyorsun. Ayrıca after party etkinlikleri için de daha küçük bir alanları mevcut.

Mekanın bu videosu da sana fikir verebilir:

 

Öyle güzel öneriler var ki bu yazıda: En İyi Kır Düğünü Mekanları Avrupa Yakası’nda Nerede?

Düğün paketleri ve organizasyonu

Çimen Garden Event’te birbirinden farklı düğün paketleri bulunuyor. Bu paketlerde sunulan hizmetler şöyle:

 • Yemek servisi
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Orkestra
 • Süsleme
 • Servis personeli
 • Organizasyon sorumlusu

Kemerburgaz Çimen Garden’la anlaştığın takdirde, düğünün için bir organizasyon sorumlusu hizmet veriyor. Düğünden önce tüm detayları kendisiyle konuşuyor, akışı beraber belirliyorsun. Düğün günü de gün boyu senin yanında olup taleplerini karşılıyor.

Diğer kır düğünü alternatiflerine de bakmak istersen: İstanbul Kır Düğünü Mekanları, Fiyatları ve Mekan Önerileri

Dekorasyon ve süsleme

Bir kır düğünü konsepti için ne gerekirse Çimen Garden’da hepsi var! Sade ve şık süslemeler, çimen zemin, bohem aydınlatmalar… Alanda yuvarlak masa da dikdörtgen masa da kullanabiliyorlar. Dilersen arkadaş grupları ve aileler için dikdörtgen masaları tercih edip, diğer davetlilerin için yuvarlak masaları kullanmalarını isteyebilirsin.

Canlı çiçekler, supla, şamdan karşılama panoları, fotoğraf köşeleri, giriş yolu, şık gelin-damat masası detaylarını da anlaşma esnasında mekanın organizasyon ekibiyle konuşabilirsin.

Müzik

Çimen Garden Event’te düğün yapan çiftler için birbirinden başarılı müzisyenlerle anlaşılıyor. Hatta dilersen sana özel müzik listesi dahi oluşturabiliyorlar. Gece saat 23:30’a kadar müzik ve eğlence devam ediyor. Mekanın orkestraya sağladığı kaliteli ses sistemi sayesinde ses, tüm alana eşit şekilde dağılıyor.

Düğün fotoğrafçısı

Mekanın bünyesinde hizmet veren bir fotoğraf ekibi bulunuyor. Organizasyonlarda bu ekiple çalışabiliyorsun. Dışarıdan fotoğrafçı getirmene müsaade edilmiyor. Ama zaten buna gerek duyacağını düşünmüyoruz, mekanın fotoğrafçıları çok iyi.

Düğün esnasında çekilecek fotoğrafların dışında, organizasyondan önce de mekanda birbirinden güzel kareler çektirebilirsin. Süslemeleri o kadar güzel ki hangi köşede durursan dur şık bir fon yakalayabiliyorsun.

Bu bölgede çok sayıda düğün salonu da var. Bakmak istersen: Eyüp Düğün Salonları Önerileri ve Güncel Fiyatları

Otopark

Çimen Garden Event’in 100-150 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Organizasyon günü özel aracıyla gelen tüm davetlilerin bu otoparkı kullanabiliyor. Mekanın vale hizmeti de mevcut.

Alkışlarımız

 • Çimen Garden Event’in ambiyansı şahane!
 • Alanının ferah olması dışında oldukça geniş bir de dans pisti bulunuyor. Sen de davetlilerin de burada çılgınlar gibi dans edebileceksiniz.
 • Mekanda daha önce düğün yapmış çiftlerin yorumlarına baktığımızda hep güzel cümleler görüyoruz. Müşteri memnuniyetini önemsediklerini belirtiyorlar, evet. Ama bu kadar olduğunu bilmiyorduk.
 • Çiftlere after party imkanı sunmaları güzel. Özellikle son senelerde çiftler düğünden sonra arkadaşlarıyla eğlenceye devam etmek isteyebiliyor.
 • Zaman zaman güzel indirimler, kampanyalar düzenliyorlar. Biraz bile takipte kalsan, o indirimleri yakalayabiliyorsun.

Diğer organizasyonlar

Çimen Garden Event, daha çok düzenlediği düğünlerle bilinse de bunun dışında kına gecesi, nişan töreni, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik, mezuniyet balosu gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Özellikle hafta içi düzenlenen kına organizasyonlarında sıklıkla indirimli fiyat sundukları için çok tercih ediliyorlar. Tabii mekanın atmosferinin ve süslemelerinin de bunda payı büyük.

Çimen Garden Kemerburgaz’da nerede?

Adres: Mithatpaşa Mah. Gökşin Sok. No:46 Eyüp – Kemerburgaz / İstanbul

Telefon: 0212 963 2041

Çimen Garden Event, özel araçla da toplu taşımayla da kolayca ulaşılabilen bir noktada yer alıyor. Doğa Koleji’nin hemen karşı sokağında yer alıyor olması da kolay bulunabilirliğini artırıyor. Özel aracıyla gelen davetliler de otopark hizmetinden yararlanabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları