köşk orman hotel
Köşk Orman Hotel Adres Nizam Mah. Türkoğlu Sok. No:5 Büyükada, Adalar – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Köşk Orman Hotel hakkında

Büyükada’nın en güzel köşklerinden birinde, havuz başında bir bekarlığa veda partisi ya da kına gecesi düzenlemek ister misin? Heyecanlandığını şimdiden hissediyoruz! Büyükada Köşk Orman Hotel, misafirlerine çok özel ve eğlenceli bir deneyim yaşatmayı vadediyor. Hem deniz hem de orman manzaralı bu butik otelde sınırlı sayıda konaklama imkanı da bulunuyor.

köşk orman hotel

Köşk Orman Hotel kına fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • İstanbul kına gecesi fiyatlarını incelediğimizde, Köşk Orman Hotel Adalar’ın ortalamaya yakın hizmet verdiğini söyleyebiliriz.
 • Hafta içi ve hafta sonu etkinlikleri arasında büyük bir fiyat farkı görmüyoruz.
 • Otelde açık büfe olarak servis edilen, Türk ve Dünya mutfağından lezzetler bulunuyor.
 • Köşk Orman Hotel’de alkollü içeceklerin de servis edilebildiğini belirtelim.
 • Kına gecesi ya da bekarlığa veda partin için en doğru fiyatları almak istersen hemen aşağıda bulunan pembe butonumuza tıklayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50 kişiden az
Kokteylli kapasite 50 kişiden az
Açık alan kapasitesi 50 kişiden az
Konaklama kapasitesi 50 kişiden az

Köşk Orman Hotel kına paketleri

Senin hayalindeki etkinliğin ihtiyaçlarına göre, kişilere özel hizmet vermeyi benimsemiş mekanda kına paketleri de değişkenlik gösterebiliyor elbette. Ancak her koşulda süreç boyu sana yardımcı olacak bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyor ve mekanı arzularına göre düzenliyorlar. Bunun yanı sıra kına gecesine uygun müzikler çalıyor ve yemek servis edebiliyorlar. Geriye kalan şeyler için çözüm ortaklarıyla beraber çalışıyorlar.

Dekorasyon ve süsleme

 • Nesillik ağaçların gölgelediği, harika bir havuz başı alanı bulunuyor otelin. Organizasyonlar bu alanda düzenleniyor.
 • Ada ve deniz manzarasını da unutmamalı elbette.
 • Ahşap tonlarında masa ve sandalyelerin kullanıldığını görüyoruz. Masalar uzun tek bir masa olacak şekilde de, ayrı yuvarlak masalar olarak da düzenlenebiliyor.
 • Çalışmayı tercih edeceğin çözüm ortaklarıyla beraber süslemelere sen karar veriyorsun. Balonlar, dilek fenerleri, kına süslemeleri… Hepsi mümkün!
 • Eğer istersen maskeler ve şapkalar kullanarak konsepti daha da eğlenceli hale getirebilirsin!
 • Otelin iç mekanı ise otantik taş duvarları ve şık dekorasyonu sayesinde büyüleyici görünüyor.
 • Odalarda ise vintage eşyalar ve köşkün dokusuyla uyumlu mobilyalar kullanılmış.

köşk orman hotel

Müzik

Kına gecende eğlenmeden olmaz tabii! İster son çıkan pop hitleri olsun, ister en duygusal kına ezgileri, bu mekanda hepsini çalabileceğini düşünüyoruz. Şarkı listeleri ve müzik organizasyonu için Adalar Köşk Orman Hotel ile ön görüşme sırasında planlama yapabilirsin. Mekan ayrıca bir ekiple beraber özel bir dans gösterisi yapmanı da öneriyor sana ?.

Kına fotoğrafçısı

Köşk Orman Hotel Büyükada sana profesyonel bir fotoğraf çekim hizmeti öneriyor. Kendi anlaşmalı oldukları bu fotoğrafçı sayesinde pek çok hatıra saklayabilirsin. Aynı zamanda dilediğin konseptte fotoğraf köşeleri oluşturmak için de organizasyon sorumlusuyla konuşabilirsin. Aynı durum dışarıdan bir fotoğrafçı getirmek istersen de geçerli. Tercihlerin nasıl olursa olsun, bekarlığa veda partinden bir sürü fotoğrafın olacağına eminiz.

köşk orman hotel

Köşk Orman Hotel diğer organizasyonlar

Bu güzel butik otelde evlilik teklifi organizasyonu ya da doğum günü partileri gibi etkinlikler düzenlemen de mümkün. Köşk Orman Hotel’in diğer organizasyon fikirlerin için tek ricası otelin doluluk oranlarını göz önünde bulundurarak hareket etmen, zira özellikle yaz aylarında yoğunluk yaşanabiliyor. Aklındaki diğer tüm etkinlikler için otelle bu sayfadaki bilgileri kullanarak iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Felekten bir gece çalmak, sevdikleriyle çok özel bir kına gecesi ya da bekarlığa veda partisi düzenlemek isteyenler için Köşk Orman Hotel’in iyi bir alternatif olduğunu düşünüyoruz.
 • Zarif ve otantik mimarisiyle Köşk Orman Hotel göze çok ama çok estetik görünüyor.
 • Havuz başı partilerini kim sevmez ki! Özellikle yaz ayları için harika bir bekarlığa veda partisi alanı olduğunu düşünüyoruz.
 • Konaklama opsiyonunun bulunmasını sevdik. Özellikle de Adalar’dan dönüş saati konusunda sıkıntı yaşayacak misafirler için oldukça kullanışlı bir seçenek.
 • Otelde hem dünya hem de Türk mutfağından lezzetler servis ediliyor.
 • Adalar’a hem İstanbul’un iki yakasından hem de komşu şehirlerden ulaşım bulunuyor. Ada vapurundan sonrası birkaç dakikalık mesafe sadece!

Köşk Orman Hotel nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Nizam Mah. Türkoğlu Sok. No:5 Büyükada, Adalar – İstanbul

Adalar’ın en heybetlisi olan Büyükada’da bulunan Köşk Orman Butik Otel’e gitmek için her türlü bir ada vapuruna binmek gerekiyor tabii ?. Kadıköy, Eminönü, Bostancı ya da Kabataş’tan kalkan şehir hatları vapurlarını kullanabilirsin. Otel iskeleye yaklaşık beş dakikalık bir yürüme mesafesinde bulunuyor. Adalar’a taksi ya da özel araçla ulaşım sağlayamıyorsun maalesef.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına mekanları