Mavi Restaurant Otel Adres Nizam Mah. Büyüktur Yolu No:24 Büyükada, Adalar / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Mavi Restaurant Otel hakkında

Büyükada’da tarihi bir köşkte, eşsiz deniz manzarası eşliğinde düğün yapabileceğini söylesek? Mavi Restaurant Otel, yaklaşık 200 yıllık tarihi olan Bedri Paşa Köşkü’nün restore edilmesiyle birlikte uzun süredir hizmet veriyor. Otelin bahçesi ve teras alanı bulunuyor. Her yıl, nisan ve ekim ayları arasında organizasyonlara ev sahipliği yapıyorlar. Burasıyla ilgili bilmeni istediğimiz daha birçok detay var… Hazırsan başlayalım!

Mavi Restaurant Otel düğün fiyatları

 • İstanbul kır düğünü mekanı alternatiflerinden Büyükada Mavi Otel fiyatları seçeceğin menüye göre değişiyor.
 • Hafta sonu ve hafta içi organizasyonları arasında bariz bir fiyat farkı bulunuyor. Unutma; hafta sonu organizasyonlarına talep çok olduğu için fiyatlar genelde daha yüksek olur.
 • Düğünden önce restorana giderek menü tadımı yapabiliyorsun.
 • Yemek servisi geç saatlere kadar devam edebiliyor.
 • Kırmızı ve beyaz etli menülerinin yanı sıra çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen seçenekleri de bulunuyor.
 • Kişi başı fiyatlandırma yapıyorlar. Davetli sayınla bu fiyatı çarptığın zaman ödemen gereken tutara ulaşabilirsin.
 • Ödemelerde kolaylık sağlıyorlar. Yetkililerle detayları mutlaka görüş.
 • Bilgisayar veya telefonun başından, mekana gitmene gerek kalmadan fiyat teklifi almak için hemen alttaki butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 750-1.000 kişi
Açık alan kapasitesi 750-1.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi Kapalı alan yok
Konaklama kapasitesi 50 kişiden az

Mavi Restaurant Otel düğün paketleri

Mavi Restaurant Otel; düğün paketi dahilinde yemek/kokteyl servisi, ses ve ışık sistemleri, mekan süslemesi gibi birçok hizmet sunuyor. Bu standart hizmetlere ek olarak düğün gecesi müstakbel eşinle otelde konaklayabiliyorsun. Bu arada odaların hepsinin manzaralı olduğunu da belirtelim.😊 Sabah da o manzara eşliğinde ev yapımı reçeller, özel peynirler ve daha birçok çeşitten oluşan bir kahvaltı yapabiliyorsun!

Dekorasyon ve süsleme

 • Büyükada Mavi Otel, tavanları yüksek olan ahşap bir binaya sahip. Bu tarihi ahşap dokusu, ekstra bir süsleme olmadan bile gayet hoş görünmesini sağlıyor.
 • Otelin davet alanlarını sıcak ışıklarla donatıyorlar.
 • Düzenleyeceğin organizasyonun tarzına uygun bir konsept uygulayabiliyorlar. Tabii aklında bir süsleme tarzı varsa onu da yetkililere iletebilirsin.

Müzik

Otelde düzenlenen davetlerde gece 00:00’a kadar müzik ara vermeden devam ediyor! E doğal olarak sen ve davetlilerin de dans etmelere doyamıyorsunuz. Açık hava olduğu için hiçbir şekilde bunalma, sıkılma gibi durumlar da yaşanmıyor. Mavi Restaurant Otel’in kendi müzik listesinden faydalanabiliyorsun. Sahne almasını istediğin bir müzisyen varsa onun için de mekan yetkilileriyle iletişime geçmeni öneriyoruz.

Düğün fotoğrafçısı

Büyükada Mavi Restaurant & Butik Otel’de düğün yapmaya karar verirsen, adanın eeeen güzel köşelerinde çekim yapabileceğini hatırlatarak başlayalım paragrafa! Düğünden birkaç saat önce fotoğrafçınla adaya gelebilir; düğün albümün için deniz ve doğa manzaralı harika fotoğraflar çektirebilirsin. Ayrıca bu fotoğrafçıyı mekana da getirip, organizasyon boyunca çekim yapmasını talep edebilirsin.

Mavi Restaurant Otel kına gecesi organizasyonu

Mavi Restaurant Otel, kına geceleri için de sıkça kapısı çalınan bir mekan! Gelin adaylarını en iyi şekilde ağırlıyor olmalarından mı yoksa davet alanlarının şıklığından mı olsa gerek; buradaki kına geceleri pek keyifli geçiyor. Müzik, kına süslemesi ve kına töreni hizmeti sunan Mavi Otel’e dilersen organizasyon firması da getirebiliyorsun.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Mavi Restaurant Otel’in tarihi yapısı adanın ambiyansıyla birleşince ortaya harika bir atmosfer çıkıyor!
 • Büyükada’da düğün yapan çiftlerin kesinlikle çok şanslı olduğunu düşünüyoruz. Çünkü burada motorlu taşıt kullanımı yasak ve bu sayede tertemiz bir havası var.
 • Her profesyonel mekanda olduğu gibi burada da engelli girişi var.
 • Otelde düğün yapmanın en güzel avantajlarından biri kuşkusuz ki konaklama imkanı! Düğünden sonra eve gitmeye halin yok mu? Otelle görüş, hemen sana özel bir oda ayarlasınlar.
 • Mekanın çözüm ortakları haricinde başka firmalarla çalışmak istersen ona da müsaade ediyorlar.
 • Hayvan dostlarımızı ağırlamaktan çekinmeyen düğün mekanlarına ba-yı-lı-yo-ruz!😊
 • Burada düğün haricinde kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, baby shower, doğum günü, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlik ve daha birçok farklı organizasyon da düzenlenebiliyor.
 • Mekanda çocuk oyun parkı bulunması da alkışı hak eden detaylardan biri! Miniklerin canı sıkılmayacak, ebeveynler de gönlünce eğlenebilecek.

Mavi Restaurant Otel nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Nizam Mah. Büyüktur Yolu No:24 Büyükada, Adalar / İstanbul

Beşiktaş, Kabataş, Kadıköy, Eminönü gibi belirli noktalardan Adalar vapuruna binip, Büyükada’da iniyorsun. Adaya geldikten sonra Büyüktur yolundan yürüyerek mekana ulaşabiliyorsun. Fayton yolunu takip edip, lunaparka geldikten sonra sağdaki yolun ilerisinde Mavi Restaurant Otel’i göreceksin. Dilersen mekana ulaşımda adanın elektrikli araçlarını da kullanabilirsin. İşte otele gitmek bu kadar kolay!

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.