Kosmos Adres  Sinanpaşa Mah. Beşiktaş Cad. No:19/A Beşiktaş / İstanbul 

Fiyat Teklifi Al

Kosmos hakkında

Eğlencenin merkezi olarak bilinen ilçelerden Beşiktaş’a gidiyoruz! Kosmos’ta bekarlığa veda partisi düzenlemenin fiyatları nedir, eğlenir miyiz, çalışanları nasıl… Tüm bu soruların cevabını ve fazlasını beraber yanıtlayacağız! DJ performansları ile popüler olan mekanın ister kapalı istersen de teras alanında arkadaşlarını ağırlayabileceksin. Müzik ve lezzeti bir arada sunduklarını da baştan belirtelim. 

Kosmos fiyatları

 • Kosmos’ta fiyatlar; seçeceğin menüye, atıştırmalıklara, içeceklere göre belirleniyor. Tabloda yazanlar başlangıç fiyatları. 
 • Çevresindeki bekarlığa veda mekanlarının fiyatlarına baktığımızda, buradaki başlangıç rakamlarının gayet makul olduğunu söyleyebiliriz. 
 • Dikkat etmen gereken şöyle bir konu var: Hafta sonu ve hafta içi fiyatları arasında fark olabiliyor. 
 • Alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri bulunuyor. Alkollü içeceklerde fiyat skalası çok geniş. 
 • Konuklar burada daha çok alakart olarak adlandırılan servisi tercih ediyor ve yemek istediklerini kendileri seçiyorlar. Ama sen dilersen fiks menü talebinde de bulunabilirsin. 
 • Mekandan net bir fiyat teklifi almak için alttaki pembe butona tıklamayı unutma! 

Fiyat Teklifi Al

Kapasite 

Kosmos’un açık ve kapalı olmak üzere iki farklı alanı bulunuyor. Taleplerin, partini düzenleyeceğin mevsim ve davetlilerin göz önünde bulundurularak sana en uygun alan öneriliyor. 50-100 kişiye kadar konuk ağırlama kapasiteleri var. Teras alanlarının açılır kapanır tavan sistemi sayesinde olumsuz hava koşullarına karşı hep hazırlıklı oluyorlar. 

Kosmos bekarlığa veda partisi hizmetleri 

Kosmos’ta bekarlığa veda partini düzenlemeye karar verdiysen, öncelikle organizasyon sorumlusuyla tüm detayları görüşüyorsun. Hangi hizmetleri istediğinden, kaç kişi olacağınızdan bahsetmen isteniyor. Ardından davetli sayına göre istediğin tarih için sana özel bir masa rezerve ediliyor. Tabii o tarihe uygun yer bulabilmen için erken rezervasyon yaptırmanı öneriyoruz. 

Biz, partini müzik performansının olduğu bir gece düzenlemeni öneriyoruz. Hem müziğin hem yemeklerin keyfini çıkarabilmen için çok iyi aşçılarla çalışıyorlar. Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunuyor ve menü tadımı imkanı sunuyorlar. Alkollü ve alkolsüz içeceklerden dilediğini tercih edebiliyorsun. Kosmos Beşiktaş menüsünde herkes damak zevkine uygun seçenekler bulabiliyor. 

Dekorasyon ve süsleme 

 • Kosmos Beşiktaş İstanbul, siyah ve kahverengi tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı bir konsepte sahip. 
 • Kahverengi ahşap görünümlü masa ve sandalyelerin ayaklarındaki siyah tonları, davet alanlarına daha da modern bir görünüm kazandırıyor. 
 • Açık ve kapalı alanlarının duvarlarında farklı tarzlarda tablolar olduğunu görüyoruz. 
 • Standart olarak kullandıkları bir masa düzeni var. Ancak senin davetli sayına göre masaları birleştirebiliyor ve özel alanlar oluşturabiliyorlar. 

Müzik 

Kosmos Bar Beşiktaş’ın DJ performansları ile eğlenceyi doruğa çıkardığından bahsetmiştik! Mekanın son teknoloji ses ve sahne sistemleri bulunuyor. Haftanın belirli günlerinde farklı müzisyenlerin performansları oluyor. Farklı tarzda müzikler çalmaları sayesinde de sana uygun bir sahneyi seçebilme imkanına sahip oluyorsun. Müzik programları devamlı güncellendiğinden istediğin tarihte kimin çaldığını yetkililerden öğrenebilirsin. 

Fotoğrafçı 

Bekarlığa veda partin için burada fotoğraf hizmeti alamıyorsun. Profesyonel bir fotoğrafçıyla çalışmak istersen dışarıdan mekana ekip getirip getiremeyeceğini kendilerine danışabilirsin. Bizce arkadaşlarına şimdiden söyle: Telefonlarının şarjlarını doldurup gelsinler. Çünkü geçireceğiniz o keyifli anları bol bol çekmek isteyecekler. Toplu fotoğraflar için de servis personelleri desteğini asla esirgemeyecek.  

Kosmos diğer organizasyonlar 

Kosmos Cafe Beşiktaş, toplu organizasyon olarak doğum günü, kutlama gibi farklı türde etkinliklere de ev sahipliği yapabiliyor. Ayrıca buraya dilediğin zaman eğlenmeye de gidebilirsin. Yani illa toplu organizasyon düzenlemene gerek yok. Hatta nasıl bir yerde bekarlığa veda partisi yapacağını önceden görmek isteyenler genelde mekanı önceden ziyaret ediyor. 

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız 

 • Kosmos Beşiktaş’a ilk alkışımız, ağırladığı başarılı DJ’lerden dolayı geliyor! Partini düzenleyeceğin günü sevdiğin tarzda çalan bir DJ’in sahne aldığı tarihe denk getirmelisin. 
 • Terasındaki açılır kapanır tavan sistemi gerçekten hayat kurtarıyor. Özellikle bahar aylarındaki partilerde çok işe yarıyor. 
 • Organizasyondan önce bir gün belirleyip menü tadımlarına katılabiliyorsun. 
 • Türk ve dünya mutfağından farklı lezzetler sunabiliyor olmaları çok güzel. Barlarda bu kadar çok yemek seçeneği görmek bizi de sevindiriyor. 
 • Mekan çok merkezi bir konuma sahip. İstanbul’un hangi yakasında olursan ol buraya kolaylıkla ulaşabiliyorsun. 
 • Hem açık hem kapalı alan alternatifi sunmaları, her mevsim hizmet verebilmelerini sağlıyor. 
 • Ses sistemleri çok kaliteli. Burada müziği duymuyor; adeta hissediyorsun. 

Kosmos nerede ve nasıl ulaşabilirsin? 

Adres: Sinanpaşa Mah. Beşiktaş Cad. No:19/A Beşiktaş / İstanbul 

Beşiktaş’taki Kadıköy İskelesi’ni biliyor musun? İşte o iskeleye çok yakın bir noktada yer alıyor Kosmos. Buraya 129T, 28T, 29C, 55B, 63 gibi birçok otobüs hattını kullanarak gelinebiliyor. Akaretler, Deniz Müzesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Beiktaş Peronlar, Beşiktaş İskele, Beşiktaş Meydan duraklarından birinde indiğinde mekan yürüme mesafesinde kalıyor. Ayrıca metro, dolmuş ve vapur ile de ulaşmak mümkün. 

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.