Angie Bebek Adres Cevdet Paşa Cad. Neşe Sok. No:1 Bebek – Beşiktaş / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Angie Bebek hakkında

Bebek gibi eğlencenin kalbi olan bir semtte, eğlenceye doyacağın bir gece kulübünde bekarlığa veda partisi düzenlemeye hazır ol! Bu partinin çok konuşulacağı şimdiden belli! Angie Bebek, sahile yakın konumu ve vintage dekorasyonuyla harika bir mekan. Canlı müzik hizmeti, içecek çeşitleri, ortalama fiyatları, profesyonel ekibi… Angie’yle ilgili bahsetmek istediğimiz çok şey var!

Angie Bebek fiyatları

 • Angie Bebek’te ortalamada seyreden fiyatlar talep ediliyor.
 • Hafta sonu ve hafta içi organizasyonlarında minik bir fiyat farkı olabiliyor.
 • Seçeceğin yemeklere, atıştırmalıklara ve içeceklere göre fiyatlar belirleniyor.
 • Süsleme gibi ekstra taleplerin olursa onların fiyatlandırması ayrıca yapılıyor.
 • Organizasyonu düzenlemek istediğin tarihe ve kişi sayısına özel fiyat teklifi almak istersen, o da çok kolay. Sayfaya hemen alttaki pembe butondan birkaç tane ekledik, tıkla ve oturduğun yerden fiyat teklifi al!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Partine kaç kişiyi davet edeceğine karar verdin mi? Angie Bebek ile görüşmeye gittiğinde bir sayı söylemen gerekiyor. Mekanda 100-200 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Ama tabii illa bu kadar konuk çağırmana gerek yok. Ferah bir alan oluşturmuşlar. Havalandırma sistemleri de gayet yeterli. Bu sayede sen de konukların da eğlenirken asla bunalmıyorsunuz.

Angie Bebek bekarlığa veda partisi hizmetleri

Bekarlığa veda partileri, Angie Bebek’te daha da unutulmaz hale geliyor! Bunda zarif dekorasyonun ve verdikleri kaliteli hizmetin payı çok büyük elbette. Hazırlıklara sana uygun bir parti alanı oluşturarak başlıyorlar. Talep edersen bu alanı istediğin konsepte uygun olacak şekilde süsleyebiliyorlar. Dilersen sen de maskeler, fotoğraf çerçeveleri, el kartları gibi aksesuarları kulübe getirebiliyorsun.

Partini eğlenceli kılacak hizmetlerinden bir diğeri ise canlı müzik! Angie’nin sahnesi haftanın her günü dolu oluyor mutlaka. Birbirinden farklı ve keyifli tarzlarda müzisyenlerle çalışıyorlar. Bir yandan eğlenirken diğer yandan alkollü ve alkolsüz kokteylleri yudumlayabiliyorsun. Lezzetli atıştırmalıklar konusunda da çok başarılılar. Bir partide nelerin ikram edileceğini çok iyi biliyorlar.

Dekorasyon ve süsleme

 • Angie Bebek, davetli sayısına uygun parti alanları oluşturuyor. Locayı partiye özel olarak düzenleyebildikleri gibi birkaç masayı birleştirerek de sana özel bir köşe oluşturabiliyorlar.
 • Bu alanın süslemelerini mekan yetkililerine bırakabilirsin. Bir diğer seçenek ise aksesuarları kendin temin edip, süslemeleri arkadaşlarınla yapmak.
 • Gece kulübünün genelinde vintage ve aynı zamanda modern bir dekorasyon hakim.
 • Özellikle nostaljik koltuklar, abajurlar ve tablolar çekilecek fotoğraflara harika fonlar yaratıyor.

Müzik

‘Her gece canlı müzik’ vadeden bir gece kulübünden bahsediyoruz! Tabii her gece farklı isimler sahne alıyor. Organizasyonu düzenlemek istediğin tarihte kimin sahne alacağını mekan yetkililerinden mutlaka öğrenmelisin. Hatta belki dinlemek istediğin bir isim varsa, parti tarihini dahi ona göre belirleyebilirsin. Mekanın çalıştığı müzisyenler haricinde başka isimlerin çalmasını istersen, ekstra ücret karşılığında öyle bir talepte de bulunabilirsin.

Fotoğrafçı

Angie Bebek’te düzenleyeceğin bekarlığa veda partinde profesyonel bir fotoğrafçıyla çalışıp çalışmamak sana kalmış. Bu tarz partilerde kişiler genelde telefonlarla çekilen karelerin yeterli olduğunu düşünüyor. Ama sen dışarıdan profesyonel bir fotoğrafçıyı mekana getirmek istersen bunu yetkililerle konuşman şart. Bu arada kulübün dekorasyonu sayesinde harika Instagram pozlarına sahip olacağından şüphen olmasın!

Angie Bebek diğer organizasyonlar

Bebek’in sevilen gece kulüplerinden biri Angie! Durum böyle olunca haftanın her günü yoğun ilgi görüyor. Mekanı gündelik hayatta dilediğin zaman ziyaret edebileceğin gibi burada doğum günü ve kutlama davetlerini de gerçekleştirebilirsin. Tabii önceden rezervasyon yaptırman ve davetli sayını netleştirmen çok önemli. Verdiğin kişi sayısına uygun bir köşeyi rezerve etmeleri gerekiyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Angie Bebek’e ilk alkışımız, sahilin neredeyse yanında bulunmasından yani konumundan dolayı geliyor! Bekarlığa veda partinden sonra Bebek Sahili’nde harika fotoğraflar çektirmeye ne dersin?😊
 • Bir gece kulübüne göre sıradanlıktan uzak, çok şık bir dekorasyonları var.
 • Burada ünlü isimlerin sahne alıyor olması, bilinirliği açısından büyük şans.
 • Bekarlığa veda partilerinin vazgeçilmez içeceği şüphesiz ki kokteyller oluyor. İşte Angie’de birçok lezzetli kokteyl çeşidi bulunuyor, dene deneyebildiğin kadar!
 • Canlı müzik eşliğinde düzenlenen partileri gerçekten dillere destan oluyor.

Angie Bebek nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Cevdet Paşa Cad. Neşe Sok. No:1 Bebek – Beşiktaş / İstanbul

Angie Bebek, İstanbul’un her iki yakasından da herkesin rahatlıkla ulaşabileceği çok güzel bir konuma sahip. Burası Bebek İskelesi’ne ve Bebek Parkı’na çok yakın bir noktada yer alıyor. 22, 25E, 40T, 42T hatlı otobüslerin yanı sıra; metro, dolmuş, vapurla da mekana ulaşmak mümkün. Ayrıca mekana İspark otoparkının yakın olması da davetlilere büyük bir avantaj sağlıyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.