limma brasserie ve restaurant
Adres Büyükdere Cad. No:96 Astoria AVM Karşısı Gayrettepe – Şişli / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Limma Brasserie ve Restaurant hakkında

Çim zeminli açık alanı ve boydan boya camla çevrili kapalı salonuyla hizmet veren Limma Brasserie ve Restaurant, yeni evlenecek çiftleri bekliyor! Burada düğünlerin haricinde söz, nişan, kına gecesi, kız isteme, bekarlığa veda partisi gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Ortalama 200 konuk çağırabileceğiniz butik ve şık bir düğün mekanı arayışındaysan, seni mekanla ilgili detayları incelemeye davet edelim!

Limma Brasserie düğün fiyatları

 • Restoranın fiyatları gayet uygun.
 • Kokteyl ve yemek menüsü arasında fiyat farkı bulunuyor.
 • Yemek menülerinde ana yemek olarak kırmızı veya beyaz et tercih edilebiliyor.
 • Düğünden önce menü tadımı yapma fırsatı sunuluyor.
 • Dışarıdan bir catering firmasıyla anlaşamıyorsun.
 • Çocuklara özel menü de hazırlayabiliyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 200-300 kişi
Kokteylli kapasite 200-300 kişi
Açık alan kapasitesi 200-300 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi
Konaklama kapasitesi 100-150 kişi

Limma Brasserie ve Restaurant düğün paketleri

İstanbul restoran düğünleri alternatiflerinin en sevilenlerinden biri Limma Brasserie ve Restaurant! Bu kadar sevilmesinin nedenlerinden biri de kesinlikle sundukları paketler. Yemek servisi, kokteyl, mekan süslemesi, özel konsept, karşılama hostesi, fotoğraf çekimi, video kaydı, organizasyon sorumlusu, DJ, canlı müzik, ses ve ışık sistemleri, otopark, vale gibi birçok hizmeti paket dahilinde sunabiliyorlar.

limma brasserie ve restaurant

Dekorasyon ve süsleme

 • 220 kişiye kadar davetli kapasiteleri bulunuyor.
 • Davetli sayısına göre oturma düzeni oluşturuyorlar.
 • Dilersen özel konsept hazırlayabiliyor ve bunu davet alanına müthiş bir şekilde uyguluyorlar.
 • Gelin tagı, fon çemberi, ışıklandırma, masa üstü aksesuarlarındaki seçimleriyle gözümüzden kalpler çıkmasını sağlıyorlar!
 • Dilek ağacı adını verdikleri bir dekoratif çalışmaları var. Onun detaylarını mekan yetkilisinden al bizce.
 • Mekan dekorasyonla kendisi ilgileniyor ama sen başka bir organizasyon firmasıyla çalışmak istersen o konuda da kısıtlamaları bulunmuyor.

limma brasserie ve restaurant

Müzik

İlk dans için müstakbel eşinle provalara başladın mı? Bizce şimdiden başlasan iyi edersin. Çünkü mekanın anlaşmalı olduğu orkestra ve DJ çok iyi. Geniş repertuvarları sayesinde de birçok farklı yöreden ve tarzdan şarkılara hakimler. Gece 23:00’e kadar senin ve eşinin seveceği müziklerle dans pistini yerinden oynatacaklar. limma brasserie ve restaurant

Düğün fotoğrafçısı

Düğün fotoğraflarının güzel çıkması için önemli etkenler nelerdir desek? Fotoğrafçının başarısı, güzel pozların yakalanması, mutlu bir çift… Verebileceğin bu cevapların haricinde bir madde daha eklemek istiyoruz: Mekanın şıklığı! İşte Limma Brasserie ve Restaurant, fotoğraflarında sana şahane fonlar oluşturacak bir alternatif. Anlaşmalı fotoğraf ve video ekipleri var; dışarıdan getirmene müsaade etmiyorlar.

limma brasserie ve restaurant

Otopark

Limma Brasserie ve Restaurant, Şişli’de bünyesinde otoparkı olan o şanslı mekanlar arasınd yer alıyor! Kendilerine ait 50-75 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Burası kesinlikle davetlilerine yetecek genişlikte, hiç endişen olmasın. Vale hizmetleri de var. Konuklarına sadece mekana kadar gelme ve araçlarını valeye teslim etme işi düşüyor.

Limma Brasserie ve Restaurant kına gecesi organizasyonu

Limma Brasserie ve Restaurant, kına gecesi için de gelin adaylarının yoğun ilgi gösterdiği bir mekan! Burada kına geceleri için büyük bir titizlikle çalışılıyor. Renkli cibinlikler ve kadife minderlerle süslenen kına tahtı, fon çemberi, belirlenen temaya göre özel dansçılar, kına tepsisi… Bir kına organizasyonu için neye ihtiyacın varsa hepsini ve hatta daha fazlasını senin için temin edeceklerine emin olabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Limma Brasserie ve Restaurant, öncelikle uygun fiyatları sayesinde bizden kocamaaan bir alkış alıyor!
 • Hem kapalı hem de açık alanlarının olmasını çok sevdik. Bu sayede her mevsim burada organizasyon gerçekleştirilebiliyor.
 • Açık alanlarının yanı sıra kapalı salonlarının olmasının da şöyle bir avantajı var: Karşılaşılabilecek kötü hava koşullarına karşı bir önlem almış oluyorlar. Düğünlere asla ara verilmiyor!
 • Güler yüzlü ve deneyimli bir ekiple çalışmak gerçekten çok önemli. Burasıyla görüşmeye gittiğinde ve ekiplerinin profesyonelliğini gördüğünde bunu daha iyi anlayacaksın.
 • Restoran tarafından belirli günlerde menü tadımları düzenleniyor. Yemekli bir organizasyon yapmak istiyorsan düğününden önce bu tadımlara katılabilirsin.
 • Mekan, süsleme konusunda da bizden tam puan aldı! Özellikle birbirinden farklı konseptler uygulayabiliyor olmalarını çok sevdik.

limma brasserie ve restaurant

Limma Brasserie ve Restaurant çift yorumları

Elif & İlkan: “Limma’da nişan davetimizi gerçekleştirdik ve organizasyon ekibi sayesinde unutamayacağımız bir akşam yaşadık. Gelen bütün yorumlar ‘Çok eğlendik’ yönünde oldu. Misafirlerimizin tek yakınmaları çok oynamaktan ayaklarının ağrımasıydı. ? Bir kez daha iyi ki Limma’yı tercih etmişiz diyorum. Harikaydınız, çok ama çok teşekkür ederiz.”

Cansu & Yiğitcan: “Çok çok teşekkür ederiz! Her şey çok güzel, harikaydı, bayıldık. Süslemeler organizasyon tam istediğim hayal ettiğim gibiydi hatta daha fazlası olmuştu. Çok güzel geri dönüşler aldık arkadaşlarımızdan ve ailelerden. Sizleri ve ekibinizi çok sevmişler. Yemekler, ikramlar, karşılama hepsi saymakla bitmez. Emeğinize sağlık, iyi ki tanımışız sizi.”

limma brasserie ve restaurant

Limma Brasserie ve Restaurant nerede?

Adres: Büyükdere Cad. No:96 Astoria AVM Karşısı Gayrettepe – Şişli / İstanbul

Restoran, Anadolu Yakası’ndan  da Avrupa Yakası’ndan da rahatlıkla ulaşabileceğin bir nokta olan Şişli’de yer alıyor. Mekanın Astoria AVM’nin hemen karşısında yer alması da yol tarifi açısından büyük kolaylık sağlıyor. Buraya özel araçlarla da toplu taşımayla da gelinebiliyor. Toplu taşıma kullanacak olanlar metrobüs, metro ve otobüs hatlarından faydalanabilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları