Meraklı Balık Restaurant Adres Abbasağa Mah. Köyiçi Mektep Sok. No:52 Beşiktaş – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Meraklı Balık Restaurant hakkında

İstanbul’un gece hayatı konusunda en canlı ilçelerinden biri olan Beşiktaş’ta bekarlığa veda geceni düzenlemeye ne dersin? En sevdiklerinle beraber samimi bir ortamda eğlenmek istiyorsan Meraklı Balık Restaurant tam sana göre. En taze deniz ürünlerini tadacağın, unutulmaz 45’liklerle eğleneceğin bir akşam seni bekliyor. Bu yazımızın devamında Meraklı Balık Restaurant’ın bekarlığa veda partilerini inceliyoruz.

 • Dilersen kapalı mekanda, dilersen restorana ait açık alanda bekarlığa veda partini düzenleyebiliyorsun.
 • Restoran özellikle balık ve kırmızı et menülerinde çok iddialı.

Meraklı Balık Restaurant bekarlığa veda partisi fiyatları

 • İstanbul’da bekarlığa veda partisi organize etmenin fiyatları aşağı yukarı Meraklı Balık Beşiktaş’ın fiyatlarıyla aynı.
 • Özellikle deniz ürünlerinde iddialı olan restoranda pek çok farklı menü seçeneğin bulunuyor. Balık tüketmek istemiyorsan kırmızı et seçeneklerini değerlendirebilirsin.
 • Menüyü önceden belirlemen gerekmiyor. Etkinlik günü mekana gittiğinde de karar verebiliyorsun.
 • Halihazırda meyhane olarak da hizmet veren mekanda alkollü içecek servisi bulunuyor.
 • Menüler ve fiyatlar hakkında en güncel bilgileri almak istersen aşağıda bulunan pembe butonumuza tıklayarak ücretsiz fiyat teklifi alabilir, firmayla iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50-100 kişi
Kokteylli kapasite 50-100 kişi
Açık alan kapasitesi 50-100 kişi
Kapalı alan kapasitesi 50-100 kişi

Meraklı Balık Restaurant bekarlığa veda partisi paketleri

Organizasyon paketi içeriğinin senin tercihlerine göre belirlendiği Meraklı Restaurant Beşiktaş’ta istediğin gibi bir bekarlığa veda partisi verebileceğine eminiz. Mekanın temel olarak sağladığı hizmetler arasında kına müziği, yemek servisi ve ikramlar, servis personeli ve organizasyon sorumlusu bulunuyor. Dışarıdan organizasyon ve fotoğraf ekibi getirmek istersen de bunu planlayabiliyor ve koordineli biçimde çalışmalarını sağlayabiliyorsun.

Dekorasyon ve süsleme

 • Klasik tarzda bir meyhane olarak dizayn edildiğini gördüğümüz Meraklı Balık’ta masa düzeni misafir sayısına göre düzenleniyor.
 • Ahşap masa ve sandalyelerin kullanıldığı mekanda kırmızı ve beyaz masa örtüleri tercih edilmiş.
 • Beşiktaş Çarşı’nın içinde yer alan restoranın özellikle dış mekanını çok beğendiğimizi söyleyebiliriz.
 • Dış mekan ahşap bir platform olarak inşa edilmiş.
 • Duvar lambaları ve tablolar da dekorasyonun diğer ögeleri arasında sayılabilir.
 • Eğer dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşmak ve mekanı farklı konseptlerde süslemek istersen de öncesinde yetkililerle iletişime geçmeni öneriyoruz.

Müzik

Beşiktaş sokaklarından bahsederiz de müzik olmaz olur mu? Eğer dilersen sana sanatçı desteği de sağlayan Meraklı Balık Beşiktaş, gece hayatının en hareketli olduğu lokasyonlardan birinde yer alıyor. Dostlarınla beraber çok eğleneceğin, muhabbete ve müziğe doyacağın bir akşam senin olacak. İleride bu mekanda tekrar bir araya gelebilir, arkadaşlarınla bu gece nasıl eğlendiğinizi anabilirsiniz!

Bekarlığa veda partisi fotoğrafçısı

Eğer Meraklı Balık Restaurant Beşiktaş’ta düzenleyeceğin etkinliğin için profesyonel bir fotoğrafçıyla çalışmak istersen bu mümkün elbette. Organizasyonun için dışarıdan bir fotoğrafçıyla anlaşabilirsin. Bu sayede uzun yıllar boyu saklayacağın hatıra fotoğrafları çektirebilir, dostlarınla beraber bugünü yad edebilirsin. Eğer dilersen bir fotoğraf köşesi oluşturmak için mekanla da konuşabilirsin.

Meraklı Balık Restaurant diğer organizasyonlar

Eğer bu mekanı başka davetlerin için değerlendirmek istersen öncesinde firmayla görüşmeni ve detayları onlara aktarmanı öneririz. Yapacağınız ön görüşme sonrasında doğum günü partileri, kurumsal etkinlikler ya da yıl dönümleri gibi diğer organizasyonlar için de masa rezerve ettirebileceğini düşünüyoruz. Ancak en sağlıklı bilgiyi firmanın kendisinden alacağını sana tekrar hatırlatalım.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Meraklı Balık Restaurant’a en büyük alkışımız yemek servisi konusundaki iddialarından geliyor. Özellikle deniz ürünleri ve kırmızı et tüketmek isteyen misafirler bu mekanı çok sevecek.
 • Restoranın hem açık hem de kapalı alanları bulunuyor.
 • Bekarlığa veda partisini alkollü içecek servisi yapan bir yerde yapmak istiyorsan bu meyhaneyi mutlaka değerlendir deriz.
 • Sokaktan kopmadan, cıvıl cıvıl hissedeceğin bir gece bekliyor seni!
 • Beşiktaş’ın orta yerinde bulunuyor bu mekan. Merkezi konumu ulaşımı inanılmaz kolay hale getiriyor.

Meraklı Balık Restaurant nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Abbasağa Mah. Köyiçi Mektep Sok. No:52 Beşiktaş – İstanbul

Meraklı Balık Restaurant Beşiktaş Çarşı’da bulunuyor. Buraya ulaşmak için pek çok toğlu taşıma seçeneğin var. Anadolu Yakası’ndan gelecek misafirler Kadıköy ya da Üsküdar’dan vapurlarla Beşiktaş’a gelebilir, yürüme mesafesindeki mekana ulaşabilirler. Avrupa Yakası’ndan 43R, DT2, 30M ya da 42T gibi pek çok otobüs hattıyla da Beşiktaş’a ulaşabilirsin. Elbette taksiyle ulaşmak da alternatiflerden birisi.

Fiyat Teklifi Al

Benzer bekarlığa veda partisi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.