kumkapı ege restaurant
Kumkapı Ege Restaurant Adres Çapariz Sok. No: 1 Kumkapı, Fatih/İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Kumkapı Ege Restaurant hakkında

Nikahından sonra en sevdiklerinle beraber yemek yiyeceğin küçük, samimi bir düğün mü istiyorsun? Kumkapı Ege Restaurant dileğini gerçekleştirmek için burada! Leziz mi leziz yemekleri, tarih kokan atmosferi, hizmette sınır tanımayan personeliyle bu mekanın oldukça etkileyici bir alternatif olduğunu söylemek zorundayız. Bu yazımızın devamında pek çok farklı perspektiften düğünler için sundukları hizmetleri inceleyeceğiz.

kumkapı ege restaurant

Kumkapı Ege Restaurant düğün fiyatları

 • Kumkapı Ege’nin fiyatları İstanbul restoran düğünlerini düşündüğümüzde ne çok pahalı ne de çok ucuz.
 • Özellikle balık servisi seçeneği olduğunu bildiğimizden ve mekan yalnızca yemekli düğünlere ev sahipliği yaptığından bu durumu normal karşılıyoruz.
 • Yıllardır bir restoran olarak hizmet vermenin getirdiği deneyimle, mekan birbirinden enfes yemeklerden oluşan farklı menü seçenekleri sunuyor.
 • Balıktan kırmızı ete, salatalardan mezelere ve alkollü-alkolsüz içeceklere pek çok menü alternatifine sahip olan bu restoranda parmaklarını yiyeceksin. ?
 • Üstelik vegan, vejetaryen, kosher ve diyabetler için pek çok özel diyet yemeği de bulunuyor. Çocukların ilgisini çekebilecek enteresan çocuk menüleri de cabası!
 • Yemek servisi bu restoranda gece 02.00’ye kadar devam edebiliyor.
 • Bunlar hakkında daha fazla bilgi ve kişiselleştirilmiş bir fiyat teklifi almak için hemen altta bulunan pembe butonumuza tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Açık alan kapasitesi 200-300 kişi
Kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi

Kumkapı Ege Restaurant düğün paketleri

Bu restoranın düğün paketinin başında sana süreç boyunca yardım edecek bir organizasyon sorumlusu bulunuyor. Yemek servisi, servis personeli ve menülerle ilgili ayarlamalar paketin önemli bir diğer kısmını oluşturuyor. Sahne ve ses hizmetleri, müzik yayını ve müzik tercihlerinde yapacağın değişiklikler de pakete dahil elbette. Bunun yanı sıra dışarıdan organizasyon ve fotoğraf ekibi getirme opsiyonların oluyor.

Dekorasyon ve süsleme

 • Düğünün için masa düzenini istediğin biçimde ayarlayan restoran, dekorasyon konusunda organizasyon firmasıyla beraber çalışmayı tercih ediyor.
 • Kumkapı’nın canlı atmosferinde bulunan mekanın en göze çarpan özelliği sokakla iç içe olması.
 • Düğünün için bu mekanı sokağın ışıltısından uzaklaşmadan dilediğin gibi dekore edebileceksin.
 • Kumkapı Ege Restaurant’ın kendi dekorasyonuna baktığımızda ise bordo kaplamalı sandalyeler ve beyaz örtüler görüyoruz. Mekanda dikdörtgen masalar tercih edilmiş.
 • Özellikle geceleri ışıl ışıl parlayan mekanda pek çok farklı aydınlatma unsuru kullanılmış.

kumkapı ege restaurant

Müzik

Daha önce de belirttiğimiz gibi mekan bir restoran dizaynına sahip, dolayısıyla alışageldiğimiz düğün salon, sahne ve dans pisti alanlarını burada görmüyoruz. Ancak bu eğlence olmayacak demek değil! Gece saat 02.00’ye kadar sana canlı müzik sağlayacak olan mekanda, sevdiklerinle dans etmek için restoranın açık alanını kullanabileceksin.

Düğün fotoğrafçısı

Sevdiğin insanla hayatını birleştireceğin bu günden ve bu güzel mekandan sana hatıra bir sürü fotoğraf kalacak elbette! Kumkapı Ege Restaurant İstanbul’daki düğünün için dışarıdan anlaşacağın bir fotoğraf ekibiyle beraber, ölümsüzleşeceğin fotoğraf kareleri senin olabilir. Bu ekiple gece boyu video çekimi yapmanın yanı sıra ailen ve arkadaşlarınla hatıra fotoğrafları çektirebilirsin.

Otopark

Fatih gibi bir lokasyonda park yeri bulmak ciddi bir problem elbette. Bunun üzerine bir de düğün stresini eklediğimizde her şey adeta bir kabusa dönüştü dönüşecek, ama korkma! Kumkapı Ege Restaurant Fatih sahip olduğu 100-150 araçlık özel otoparkıyla hem seni hem de misafirlerini park sorunundan kurtarıyor. Şimdi rahat rahat nefes alabilirsin. ?

Kumkapı Ege Restaurant kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL

“Düğünler çok güzel de, ya kına gecemi burada yapmak istiyorsam?” diyenlerdensen bu kısım senin için. Kumkapı Ege kına gecesi konusunda da müşterilerine canla başla yardımcı olmaya çalışıyor. Yemek servisi, davul şovu, mekan düzenlemesi, ikramlar ve müzik yayını sundukları kına hizmetleri arasında sayılabilir. Mekanda maalesef aksesuar kiralama imkanı bulunmuyor ancak dışarıdan bir organizasyon firması getirebiliyorsun.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • İstanbul’un canlı atmosferinden kopmadan bir nikah sonrası yemeği isteyen çiftlerimiz için Kumkapı Ege Restaurant çok ama çok uygun.
 • Menüleri konusunda oldukça iddialı olduklarını belirtmeliyiz. ?
 • Müziğin ve yemek servisinin gece ikiye kadar sürmesini çok sevdik.
 • İstanbul’un en yoğun trafiğe sahip olan bölgelerinden birinde otoparkı olan bir düğün mekanı bulmak oldukça hayat kurtarıcı.
 • Mekana engelli girişi de bulunuyor.

kumkapı ege restaurant

Kumkapı Ege Restaurant çift yorumları

Pelin & Ahmet: “Düğün günümüzde hiç sorun yaşamayacağımıza dair bizi ikna etmişlerdi ve gerçekten de sözlerinde durdular. Hiçbir sorun yaşamadık, misafirlerden harika dönüşler aldık. Konumu ve mekanın ışıklandırması harika. Ne kadar doğru seçim yaptığımızı düğünümüzün sonunda bir kez daha görmüş olduk.”

Şule & Erdal: Hayatımızdaki en önemli, en anlamlı ve en özel günümüzde sayenizde muhteşem bir düğünümüz oldu. Misafirlerimiz için de unutulmaz kıldığınız için size çok teşekkür ederiz. Başka organizasyonlarımız için de sizinle beraber çalışmaktan gurur duyarız. Personeliyle tam dört dörtlük bir mekan, minnettarız.

Kumkapı Ege Restaurant nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Çapariz Sok. No: 1 Kumkapı, Fatih/İstanbul

Tarihi yarımadanın tarih kokan atmosferinde, Fatih’in kalbinde bulunan bu restorana ulaşım oldukça kolay. Tramvayın Beyazıt-Kapalıçarşı Durağı’nda indikten sonra yaklaşık beş dakika kadar yürüyerek bu mekana ulaşman bu alternatiflerden biri. Bir başka seçenek olarak da M2 metro hattının Vezneciler Durağı’nda inip yürüyebilirsin. Taksi ve özel araçla da Kumkapı Ege’ye varman oldukça kolay.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları