Nevy Craft Kına Evi Adres Koşuyolu Mah. Mahmut Yesari Cad. No:69 Kadıköy / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Nevy Craft Kına Evi hakkında

Düğünün öncesinde şöyle keyifli bir kına gecesi yapmak her gelin adayının hayalidir elbette… Senin için İstanbul’un merkezi Kadıköy’de bulunun bir kına evine istersen birlikte göz atalım. Nevy Craft Kına Evi; yaklaşık 50 kişilik kapasitesi olan sevimli, ev sıcaklığında bir mekan. Eğer samimi ve butik bir kına gecesi düzenlemek istiyorsan tam da sana göre.

Sadece yakın arkadaşların ve ailenin olduğu bir organizasyon yapmayı planlıyorsan burası senin için oldukça ideal bir alternatif olabilir. Organizasyon, bindallı ve kına gecesi için gerekli pek çok detayı senin için halleden bu mekan; düğün öncesi koşuşturmanda yükünü oldukça hafifletebilir. Salonun kapasitesi, fiyatları ve pek çok detay için yazımızın devamında ayrıntılı bilgi alabilirsin.

Nevy Craft Kına Evi fiyatları

 • Kadıköy’de kına geceni düzenleme fikri sana cazip geldiyse Nevy Craft Kına Evi fiyatlarının bütçe dostu olduğunu bilmelisin.
 • Seçeceğin kına menüsüne özel olarak fiyatlar farklılık gösterebilir.
 • Mekanda yapacağın kına gecesinin fiyatları kişi sayısına ve organizasyonun tarihine göre de değişiklik gösteriyor. Eğer kına geceni hafta içi bir günde yaparsan senin için daha uygun fiyatlı olabilir.
 • Mekanın fiyatları, İstanbul kına gecesi mekanlarıyla kıyasladığımızda ortalamanın altında kalıyor.
 • Fiyatlarla ilgili detaylı bilgi almak istersen aşağıdaki fiyat teklif butonuna tıklayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Nevy Craft Kına Salonu çok fazla davetlinin katıldığı, büyük organizasyonları ağırlayacak bir kapasiteye sahip değil. Bundan ziyade daha çok ev sıcaklığında, butik organizasyonlar düzenlemeyi hedef alıyorlar. Salon kapasitesi maksimum 50 kişilik.  Eğer sen de en yakınlarının olduğu, küçük bir kutlama yapmak istiyorsan Kadıköy Nevy Craft senin için gerçekten iyi bir seçenek olabilir.

Nevy Craft Kına Evi kına gecesi paketleri

Nevy Craft Kına Evi Kadıköy, sana sadece mekanı değil yanında kına organizasyonunu da sunuyor. Biliyorsun ki kına gecesini güzel hale getiren şey içindeki organizasyonlardır. Bu mekan; kına takımı, kına süslemeleri, bindallı, kına tepsisi, kına masası ve hatta teflere kadar pek çok detayı hazırlıyor. Sana da sadece eğlenmek kalıyor. 😊 Mekanın diğer hizmetleri de şu şekilde:

 • Hint kınası
 • Dilek feneri
 • Kına ekibi
 • Kına mumu
 • Kına tepsisi
 • Kına töreni

Dekorasyon ve süsleme

 • Acıbadem Nevy Craft butik organizasyonlara hitap ettiği için diğer salonlara nispeten küçük ve sevimli bir alan oluşturmuş.
 • Mekanın elinde pek çok çeşitte aksesuar alternatifi var. Senin seçtiğin aksesuarlara doğrultusunda kına konseptini oluşturabiliyorlar.
 • Eğer dekorasyonda hangi aksesuarın hangisiyle uyumlu olacağını gözünde canlandıramıyorsan burada yapılan eski organizasyonların süslemelerine bakıp fikir alabilirsin.

Müzik

Bir kına gecesinin olmazsa olmazı nedir? Tabii ki de müzik! İyi bir kına gecesini müziklerin ne kadar iyi olduğu belirler desek yalan olmaz. Sen misafirlerinle doyasıya eğlen diye Nevy Craft mekana güzel bir ses sistemi kurmuş. DJ hizmeti olup olmadığını öğrenmek için yazımızın sonundaki iletişim bilgilerinden kendileriyle iletişime geçebilirsin.

Fotoğrafçı

Hayatımızda ölümsüzleştirmek istediğimiz birkaç özel gün vardır. Hiç şüphesiz ki kına gecesi de bu günlerden birisi! Mekanın hazırladığı organizasyon paketlerine fotoğraf ve video hizmeti dahil değil ne yazık ki. Ancak dışarıdan kendi istediğin bir fotoğrafçıyı mekana getirmene müsaade edeceklerini düşünüyoruz. Belki seni yönlendirecekleri iyi bir ekip de vardır, sormanda fayda var.

Otopark

Nevy Craft Kına Evi’nin maalesef kendine ait bir otoparkı bulunmuyor. Fakat çok merkezi bir konumda olan bu salonun çevresinde pek çok özel otopark var. Ayrıca, özel aracın yerine toplu taşımayla gelmek istersen de pek çok ulaşım seçeneği mevcut. Salon Kadıköy’de olduğu için metrobüs, metro gibi pek çok ulaşım aracına yakın bir konumda.

Nevy Craft Kına Evi diğer organizasyonlar

Nevy Craft Kına Evi, organizasyonlarını da bünyesindeki ekiple yaptığı için mekanda pek çok farklı konsepte uygun etkinlik düzenlenebiliyor. Organizasyonların türlerine göre farklı süslemelere sahipler. Kına gecesinin yanı sıra; bekarlığa veda partisi, nişan, doğum günü, baby shower gibi pek çok farklı etkinliğe daha önceden ev sahipliği yapmışlar. İstersen fikir vermesi için eski organizasyonların fotoğraflarına bakabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Merkezi bir konumda olması gerçekten çok iyi bir avantaj.
 • Organizasyonun da salona dahil olmasını biz çok beğendik. Bu sayede aynı anda pek çok şeyle uğraşmak zorunda kalmayacaksın.
 • Fiyatların bu konumda ve bu standartlarda olan bir yere göre oldukça bütçe dostu olduğunu düşünüyoruz.
 • Küçük çaplı bir organizasyon yapmak istiyorsan bu ev sıcaklığı senin için ideal.
 • İyi bir ses sistemlerinin olması eğlenceyi daha da artıracaktır.
 • Mekana toplu taşımayla ulaşmak oldukça kolay.

Nevy Craft Kına Evi nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Koşuyolu Mah. Mahmut Yesari Cad. No:69 Kadıköy / İstanbul

Nevy Craft Kına Evi İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Kadıköy Koşuyolu’ nda yer alıyor. Buraya özel aracınla veya toplu taşımayla gelebilirsin. Toplu taşıma olarak metrobüsle Söğütlüçeşme’ye gelerek daha sonra İETT otobüslerine binebilirsin. Mekanın en yakınında bulunan İETT duraklarından birisi ”Kadıköy İmam Hatip Lisesi” durağı. Daha detaylı yol tarifi istersen iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.