Oben Düğün Salonları Fatih Adres Dervişali, Fevzipaşa Cad. No:148 Fatih / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Oben Düğün Salonları / Fatih hakkında

Evlilik toplumlar tarafından kutsal görülen bir karardır. Bu kararı aldıktan  sonrasında insanlar hayatlarını birleştirerek birliktelikleri için adımlar atarlar. Bu adımlar arasında yapılacak pek çok iş vardır ve her şey çok güzel olmalıdır, tıpkı senin de hayal ettiğin gibi… Her bütçeye uygun olabilecek mekanlardan birini derledik bugün.

Oben Düğün Salonları Fatih, kapalı alanda düğün yapmak istiyorsan, ailen ve tüm sevdiklerinle bir araya gelebileceğin bir alan sunuyor. İstanbul Fatih’te yer alan bu mekan 40 yıllık deneyimiyle evlenecek çiftler için küçük gruplara veya kalabalık davetlere uygun hizmetler sunuyor. Memnuniyetin ön planda olduğu organizasyonda isteklerin büyük önem arz ediyor. Düğününü dilediğin gibi şekillendirebiliyorsun.

Oben Düğün Salonları / Fatih fiyatları

 • Oben Düğün Salonları Fatih fiyatları hafta içi yemekli olması halinde kişi başı 50-80 TL bandındayken; yemeksiz organizasyonun fiyatı hafta içi 5.000-7.500 TL arasında; hafta sonu ise 7.500-10.000 TL arasında değişmektedir.
 • İstanbul düğün salonları arasında oldukça uygun fiyatlı olması sevindiriyor.
 • Hafta içi ve hafta sonu uygulanan fiyat tarifelerine göre kendine en uygun bütçe ile düğün tarihini belirleyebilirsin!
 • Deneyimli organizasyon ekibinin kemik kadrosu 8 kişiden oluşmakla beraber, davetli sayısına ve ihtiyaca göre ekip sayısında değişiklikler yapılabiliyor.
 • İkramlar ve yemek düğündeki önemli detaylardan birisidir. Mekan beyaz ve kırmızı et menülerinde 6 ayrı lezzetli seçenek sunuyor. Bu menülerden dilediğini seçebilirsin. Ek olarak, dilersen bir ordövr tabağı da hazırlatabilirsin.
 • Oben Düğün Salonunda davetlilere kuruyemiş, kuru pasta, yaş pasta ve içecek meşrubat ikramları yapılıyor. İstek doğrultusunda çeşitlendirebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-700 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi

Kapalı alanda hizmet sunan mekan maksimum 750 kişilik bir kapasiteye sahip olmakla birlikte; kısıtlı sayıda misafir için bir otopark imkanı sağlamakta. 700 kişiye kadar olan yemekli kapasitesinin yanında eğlenceye ara vermeyeceğin geniş bir dans pisti alanı bulunuyor. Sıkılıp bunalmadan eğlenebilmen için salon tipi klimalar ve havalandırma sistemleri desteği de sağlanıyor.

Oben Düğün Salonları / Fatih paketleri

Bol bol eğlence ve kahkahalarla hatırlayacağın bu özel gün için deneyimli bir organizasyon ekibi eşlik ediyor. Çiflterin memnuniyetini önceliklendiren organizasyon ekibi ihtiyacına göre genişletilebiliyor ve düğününü dilediğiniz gibi gönlünce şekillendirebiliyorsun. Repertuarı konusunda iddialı bir orkestra ekibiyle müzik listeni hazırlayabilirsin. Gece boyu maharetli piyanistlerin parmaklarından keyifli şarkılarla mest olmaya hazır olun. Diğer hizmetler şu şekilde:

 • Deneyimli organizasyon ekibi
 • 6 farklı beyaz et ve 6 farklı kırmızı et menüsü seçeneği
 • İsteğe göre hazırlanan ordövr tabağı
 • Menülerde değişiklik ve yemek servisi
 • Kuruyemiş, kuru pasta, yaş pasta, içecek meşrubat ikramları
 • 750 kişiye kadar kapalı alan
 • Işık, ses ve sahne hizmeti
 • Kameraman ve düğün fotoğrafçısı

Dekorasyon ve süsleme

Bir organizasyonda ortamda öne çıkan şeylerden biri de mekanın dekorasyonu ve süslemelerdir. Bu süslemeler için belirli bir konsept oluşturabilir veya hali hazırda kullanılmakta olan bir konsepti de tercih edebilirsin. Oben Düğün Salonları organizasyon ekibi süslemeye ve dekorasyona oldukça önem veriyor. Volkan gösterileri eşliğinde ortamda bir ambiyans oluşturuluyor.

Müzik

Deneyimli bir orkestra gece boyunca hareketli danslarla pistin tozunu attırman için eşlik ediyor. Maharetli piyanistler ise ne sen ne de davetlilerini bir an olsun oturmayacak! Gecenin nabzını yükseltecek iddialı repertuarları ile havalı dans hareketlerini sergileyeceğinden şüphemiz yok. Seçeceğin çalma listelerine göre hazırlanan orkestra ekibi, organizasyon boyunca şarkıları çalmaya devam edecek.

Düğün fotoğrafçısı

Düğündeki anların ölümsüzleştirilmesi için düğün fotoğrafçısı oldukça önemli bir detay. Düğün sonrası yapılan kritikler, değerlendirmeler ve onları tekrar hatırlamak çok güzel! Gece boyu video kaydı ve fotoğraf çekiminin yanı sıra; sizler için bir düğün klibi ve 36 fotoğraflık bir albüm de hazırlıyorlar. Böylece istediğin zaman güzel anılarınızı hatırlayabilirsin!

Otopark

Kısıtlı otopark alanına sahip düğün salonu maksimum 50 araca kadar bir otopark alanı sağlayabiliyor. Özel aracıyla gelecek davetliler için bu önemli bir problem. Hele ki kalabalık bir düğün ise… Bu nedenle mekanın çevresindeki otopark alanlarından faydalanabilir veya konukların toplu taşıma ile ulaşım sağlamayı tercih edebilirler. Toplu taşıma için otobüs ve metrobüs seçeneklerinden faydalanılabilir.

Oben Düğün Salonları / Fatih diğer organizasyonlar

Klasik düğün salonlarını seviyor ve özel gününü dış etkilerden uzak bir salonda kutlamak istiyorsan, Oben Düğün Salonları sana göre olabilir. Oben Düğün Salonları düğün organizasyonları dışında; açılışlar, çeşitli davetler ve resepsiyonlar, baby shower, doğum günü, nişan, kurumsal davetler, kına, sünnet düğünleri, bayi toplantıları ve parti hizmetleri de veriyor. Butona tıkla ve detayları öğrenmeyi unutma.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • İstanbul düğün salonları arasında ortalama fiyatları ile öne çıkıyor. Pek çok kişinin bütçesine uygun.
 • Menü seçenekleri ve değişiklik yapabilme imkanı mevcut.
 • Kalabalık grupları, davetlileri ağırlamak için yeterli bir davet alanına sahipler.
 • Deneyimli orkestra ekibi ile gecenin nabzı yüksek olacak!
 • Klasik düğün salonlarını sevenler için cazip bir mekan.
 • Ulaşım seçeneklerinin olması, toplu taşıma ile gelecek misafirler için avantaj.

Oben Düğün Salonları / Fatih nerede ve nasıl Ulaşabilirsin?

Adres: Dervişali, Fevzipaşa Cad. No:148 Fatih / İstanbul

Oben Düğün Salonları Fatih’te yer alıyor. Bu bölge ise İstanbul’un sıklıkla tercih edilen ve bu sebeple pek çok ulaşım aracının mevcut olduğu bir yer. 28, 32, 336E, 35D ya da 87 numaralı otobüsleri tercih ederek Karagümrük Durağı’nda inebilirsin. Edirnekapı Tramvay Durağı ise mekana yürüme mesafesinde olan seçeneklerden biri.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.