palya restaurant
Palya Restaurant Adres Yirmiüç Nisan Cad. No:28 Büyükada – Adalar / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Palya Restaurant hakkında

Büyükada’da hizmet veren Palya Restaurant’ı gördüğümüz anda aklımızda ”Deniz ve mehtap sordular seni neredesin?’’ şarkısı çalmaya başladı bile! Konumu ve manzarası ile ilk bakışta büyüleyen bir mekan burası. Düğün öncesi stresini atmak için sevdiklerinle birlikte bekarlığa veda partisi düzenlemek istiyorsan, tam yerine geldin diyebiliriz. Şöyle bir kısaca dikkatimizi çeken özelliklerine bakıp yazının devamına geçelim. ?

 • Masmavi deniz manzarası
 • Açılır kapanır tavan
 • Huzurlu bir atmosfer
 • Güler yüzlü ve profesyonel ekip
 • Taptaze balıklar
 • Meyhane usulü bir mekan

palya restaurant

Palya Restaurant bekarlığa veda partisi fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • İstanbul’da bekarlığa veda partisi organize etmenin ortalama fiyatlarına baktığımızda Palya Restaurant Büyükada’nın talep ettiği başlangıç rakamlarının epey uygun olduğunu görüyoruz.
 • Organizasyon tarihi seçimi fiyatların belirlenmesinde önemli bir rol oynuyor. Bütçen düşükse bekarlığa veda partini hafta içi gerçekleştirebilirsin.
 • Ada balıkçılarının tuttuğu taze balıkların yanı sıra seni ve davetlilerini geniş bir menü yelpazesi bekliyor! Böyle iddialı bir mutfağa sahip olan Palya Restoran’ın dışarıdan catering firması ile çalışmana müsaade etmediğini de belirtelim.
 • İşletmenin aksesuar kiralama hizmeti mevcut değil. Dilersen, farklı aksesuar ve konsept isteklerin için bir organizasyon firması ile anlaşabilirsin.
 • Alkollü içecek servisi bulunuyor.
 • Palya Balık Büyükada’nın menü ve hizmet içerikleri hakkında daha detaylı bilgi öğrenmenin yanı sıra davetine özel ücretsiz bir fiyat teklifi de almak istersen, hemen aşağıdaki pembe butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Masmavi sulara karşı kadeh kaldırmak mı? Evet, lütfen! Böylesine samimi ve eğlenceli bir davetin konuk listesi de bir o kadar özel olmalı. Çünkü Palya Restaurant Adalar’da 50-100 kişi kapasiteli butik organizasyonlara imza atılıyor. Kolonsuz ve her tarafı camlarla kaplı teras restoranın açılır kapanır tavanı da mevcut. Ferah ve konforlu bir gece seni bekliyor.

Palya Restaurant bekarlığa veda partisi paketleri

Büyükada Palya Restaurant’ın standart bir bekarlığa veda partisi için üç temel hizmeti mevcut. Organizasyon sorumlusu ile ekibi, yemek servisi ve müzikli bir eğlence! Ayrıntılı bir planlama yaparak davet gününde hiçbir sorun çıkmamasını sağlamaları ne kadar profesyonel olduklarını gösteriyor. Leziz yemekler ise hijyen ilkelerine uygun hazırlanıyor. Doyasıya eğlence için canlı müzik programı ayarlıyorlar!

Dekorasyon ve süsleme

Mavi ve beyaz renklerin ağırlıklı olarak bulunduğu davet alanını gördüğümüzde burnumuza buram buram yaz akşamı kokuları geldi desek, yeridir! Sade ve şık bir dekorasyona sahip olan Palya Restaurant’ın ferah bir atmosfere sahip olduğunu görsellerden dahi anlayabiliyoruz. Masalardan çiçekleri de eksik etmiyorlar elbette. Farklı aksesuar isteklerin için organizasyon sorumlusuyla iletişime geçebilir ya da bir firmayla anlaşabilirsin.

palya restaurant

Müzik

Burası halihazırda canlı müzik programları düzenleyen bir mekan. Bu nedenle bekarlığa veda partin için de sana birbirinden değerli müzisyenleri öneriyorlar. DJ ya da fasıl ekibi de temin edebiliyorlar, tercih senin! Özel olarak bir dans pisti mevcut olmasa da geniş davet alanında kalkıp oynayabileceğin alanlar bulunuyor. Buradaki eğlence gece yarısından sonraya kadar devam edebiliyor! ?

Fotoğrafçı

 • Bu geceyi ölümsüzleştirmek istersen kendi anlaştığın bir fotoğrafçıyı mekana getirebilirsin.
 • Palya Restaurant’ın farklı hizmetler için çözüm ortakları da bulunuyor. Dilersen, seni yönlendirmelerini isteyebilirsin.

Palya Restaurant diğer organizasyonlar

Ziyafet ve eğlence temalı davetlerin adresine hoş geldin! Burada sadece bekarlığa veda partisi değil; iş yemekleri, söz ve nişan, doğum günü kutlamaları gibi pek çok özel ve kurumsal toplu organizasyonunu gerçekleştirebilirsin. Bu tip organizasyonlar için çok daha öncesinde rezervasyon yaptırmayı unutma. Daha fazla bilgi almak istersen Palya Restaurant iletişim bilgileri ile sayfadaki pembe butonları kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Palya Restaurant konumu ve manzarası ile bizi mest etti! Eğer organizasyonunu yaz dönemine denk getirirsen, ufak bir tatil yapıp denizin keyfini çıkarabilirsin.
 • Meyhane usulü bir eğlence isteyenler için harika bir alternatif burası. Üstelik oldukça da modern bir restoran.
 • Sadece bekarlığa veda partileri değil pek çok etkinliğini de burada gerçekleştirebilirsin.
 • Alaçatı konseptinin renklerine sahip olan mekanın maviler ve beyazlarla donatılmış davet alanını pek bir sevdik.
 • Palya Restaurant fiyatlarına baktığımızda da başlangıç rakamlarının cep yakmamasını alkışlıyoruz!
 • Ne diyelim ki… Taptaze balıkların keyfini burada çıkarabilirsin! ? Palya Restaurant menüsü bu konuda oldukça geniş ve doyurucu.
 • Deniz ürünlerinin yanı sıra herkesin kendi damak zevkine uygun bir tat bulabileceği geniş bir menüye sahip olduklarını da hatırlatalım.
 • Açılır kapanır tavan ve boydan boya camekanlar ile ferah bir gecenin tadını çıkarabilirsin. Böylelikle mevsim koşullarından da etkilenmiyorsun!

palya restaurant

Palya Restaurant nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Yirmiüç Nisan Cad. No:28 Büyükada – Adalar / İstanbul

Palya Balık Restaurant’ın bulunduğu Büyükada’ya ulaşımın sadece deniz yolu ile gerçekleştiğini biliyorsundur. Vapur ve teknelere binebileceğin iskeleler şu şekilde: Eminönü, Kabataş, Beşiktaş, Bostancı ve Kartal. Bazı özel tur şirketleri de Büyükada’ya giden teknelere sahip. Adada ineceğin ve gireceğin ilk cadde ise restoranın bulunduğu Yirmiüç Nisan Caddesi olacak!

Fiyat Teklifi Al

Benzer bekarlığa veda partisi mekanları