Ramada Plaza İstanbul (LiLi Kına) Şişli Adres: Halaskargazi Cad. No:63 34373 Şişli / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Ramada Plaza İstanbul (LiLi Kına) Şişli hakkında

Düğün hazırlığı son hız devam ederken gönlünce eğlenebileceğin bir kına gecesi mi düzenlemek istiyorsun? İstanbul kına gecesi mekanları içinde en çok tercih edilen mekanlardan biri olarak Ramada Plaza İstanbul Şişli imdadına yetişiyor. Sevdiklerinle doyasıya eğleneceğin bir gece olması için Ramada Hotel Şişli tüm hizmetleri sunmak için bekliyor! Tüm ihtiyaçların düşünülerek hazırlanmış kına paketleri hizmetine sunuluyor.

Ramada Plaza İstanbul (LiLi Kına) Şişli fiyatları

 • Ramada Şişli’de fiyatlar bütçeni yormadan hayal ettiğin kına gecesini en güzel şekilde yapabilmene olanak sağlayacak şekilde.
 • Sunduğu hizmet çeşitliliğine oranla hayli uygun fiyat listesine sahip bir işletme.
 • Paket fiyatları hafta içi ve hafta sonu olmasına göre değişiklik gösteriyor.
 • Servis personellerinden organizasyon stiline kadar her detayı hijyen kurallarına hassasiyet göstererek ayarlıyorlar.
 • Bindallı / kaftan, davul şov, hint kınası, kına ekibi, kına mumu, kına müziği, kına süslemesi, kına takımı, kına tepsisi hizmet fiyat dahilinde sunuluyor.
 • Ramada Hotel İstanbul Şişli, zengin hizmet seçenekleriyle seni tüm ekstra yüklerden kurtaracak ve sana sadece doyasıya eğlenmek kalacak!
 • İhtiyaçlarına ve isteklerine göre seçebileceğin farklı kına paketleri mevcut. Fiyat tekliflerini görmek için aşağıdaki butona tıklaman yeterli!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Tüm dostların, sevdiklerin ve ailenle eğleneceğin, stres atacağın o günde mekanın yeterli kapasitede olmasının çok önemli olduğunu biliyoruz. Ramada Plaza Şişli sayesinde bu konu hakkında kaygılanmana gerek kalmayacak! Mekan kına gecesi ve bekarlığa veda partileri için maksimum 200 kişilik bir kapasiteye sahip. Böylece yeterince geniş pistlerinde sen ve sevdiklerin gönlünce dans edip eğlenebileceksiniz!

Ramada Plaza İstanbul (LiLi Kına) Şişli paketleri

Ramada Plaza Hotel Şişli hayatının en güzel ve eğlenceli gecelerinden birini yaşaman için çeşit çeşit kına paketleriyle hazır bekliyor. Kına paketlerinin içine ince düşünülmüş detaylar eklenmiş. Biraz onlardan bahsedelim! Öncelikle sen ve arkadaşların için 10 adet bindallı hazırlanıyor. Gelin duvağı, eldiveni ve el gülü gibi kına yakılırken lazım olacaklar mekan tarafından sağlanıyor.

Özel isteklerin doğrultusunda paketlerdeki hizmetleri çeşitlendirebiliyorlar. Aşağıda bunlardan bazılarını senin için listeledik.

 • Nedimeler, dansçılarla gelini sahneye çıkarma,
 • Sahneye çıkışta davul, volkan ve konfetinin eşlik etmesi,
 • 100 kadar kişiye kuru kına dağıtımı,
 • Organizasyon planlama ve yönetimi,
 • Kına yakma merasimi,
 • Misafirleri karşılamak için özel kostümlü ekip

Dekorasyon ve süsleme

 • Giriş kapısında isteğine göre dekore edilmiş süslü bir karşılama masası bekliyor davetlileri.
 • Masa ve sandalye süslemesi isteğine göre ve her masaya bunlara uygun şamdan yerleştiriliyor.
 • Ramada Şişli’de kına tahtı, cibinlik ve minderleri de seçmek sana kalmış, mekanın sunduğu hizmetin bir parçası.
 • Mekan, şovlarıyla da ön plana çıkıyor. Sadece Ramada Şişli Otel’e özel peruk ve bekarlığa veda şov da bir başka artı diyebiliriz.
 • Mekan dilediğin şekilde süslenirken kırmızı yoğunluklu renkler ve tüller kullanılıyor.
 • Masa ve sandalye süslemeleri de yine tüllerden yararlanılarak yapılıyor.
 • Işıltının hakim olduğu mekanda senin için hazırlanıp süslenmiş bir taht da bulunuyor.

Müzik

Bu neşe dolu gecede müzik seçimi bir dert olmayacak! Geniş müzik arşivleriyle Ramada Şişli İstanbul’un geniş pistlerinde zaman oldukça hızlı ve keyifli geçecek! Profesyonel DJ eşliğinde tüm dostlarınla dans etmek ve eğlenmek kına gecenin unutulmaz bir parçası olacak. Dilersen dans gösterilerini de gecenin bir parçası yapman da mümkün!

Fotoğrafçı

Mekanın rahatça eğlenmeye alan yaratan geniş pistleri kalabalık arkadaş grubunla çektireceğin fotoğraflar için de çok uygun. Ferah, güzel ışıklandırılmış, isteklerine göre dizayn edilmiş ve süslenmiş bir mekan düşün. İşte bu alanda doyasıya eğlendiğin bu geceden müthiş fotoğrafların sana anı kalacağına da eminiz! Kına tahtında arkadaşlarınla vereceğin pozları ölümsüzleştirmek için doğru mekan Ramada Hotel Halaskargazi!

Otopark

Mekanın bulunduğu plazaya ait bir otopark bulunuyor. Böylece özel araçla gelen misafirlerin için büyük sıkıntı olabilecek park yeri sorun olmaktan çıkıyor. Mekan vale hizmeti sunmuyor. İstanbul’un en merkezi yerlerinden birinde bulunan Ramada Halaskargazi’ye ulaşmak için hiçbir konuğun güçlük çekmeyecek. Misafirlerin bu mühim günde park yeri aramakla uğraşmadan rahatlıkla araçlarını otoparka bırakabilecekler.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanları arasında yerini alan Ramada, çok çeşitli imkanlar sunmasına karşın gayet uygun fiyatlara sahip.
 • Süslemelerin, dekorasyonun senin isteklerine göre şekillenmesi iyi düşünülmüş!
 • Müzik konusunda oldukça iddialılar! Profesyonel DJ hizmeti kına gecesini farklı bir boyuta taşıyacak.
 • Şovların çeşitliliği güzel.
 • Seni hiç yormadan tüm geceyi planlamaları büyük bir avantaj. Organizasyon sorumlusu sayesinde sana kalan gönlünce eğlenmek!
 • Bindallı, kına tahtı, kına merasimi malzemelerini de pakete dahil etmeleri güzel. Çünkü ekstra her malzeme için yorulmak zorunda kalmayacaksın.
 • Konukların geceden hediyesiz ayrılmasın istiyorsan kuru kına dağıtımı da yapıyorlar.

Ramada Plaza İstanbul (LiLi Kına) Şişli çift yorumları

Bahar & Bahadır: Hayatımda düğünüm de dahil olmak üzere bu kadar eğlendiğim başka bir gün olmadı. İlgi, alaka ve eğlence beklediğimin çok ötesindeydi. Tereddütlerimi bertaraf ettiniz. Her şey için tekrar tekrar teşekkürler, bol öpücükler size kızlar.”

Burcu & Yiğit: ”Harika bir gece geçirdik, kesinlikle her an çok özel hissettim… DJ, baş nedimem ve diğer nedimelerim, videocu arkadaş inanılmaz destekçiydi, her an yanımda hissettim. İnanılmaz eğlendik ve uzun zamandır böyle güzel bir gece geçirmemiştim, LiLi Organizasyon’u tercih ettiğim için çok memnunum ve LiLi gelini olduğum için çok şanslıyım.”

Ramada Plaza İstanbul (LiLi Kına) Şişli nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Halaskargazi Cad. No:63, 34373 Şişli / İstanbul

Mekana özel aracınla ulaşıp otoparkını kullanabilirsin. Fakat seçenekler bununla sınırlı değil. Buraya toplu taşımayla ulaşmak da mümkün. Otobüs kullanmak istersen 30A, 30M, DT1 hatlarından birini tercih edebilirsin. Metroyla gitmek istersen M2’yi kullanman gerekiyor. Mekan merkezi bir konumda yer aldığından konukların ulaşması kolay olacaktır. Daha detaylı ulaşım bilgisi için Ramada Plaza’yla iletişime geçebilirsin

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.