Salon Armine Adres Dumlupınar Mah. Gözdağı Cad. No:22 Pendik – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Salon Armine hakkında

Hem ekonomik hem de kalabalık bir düğün planlayanlar buraya! İstanbul düğün mekanları arasında kendini hemen belli eden Salon Armine, sizlere dört dörtlük bir düğün organizasyonu vaat ediyor. Pendik ilçesinde bulunan mekan fotoğraf hizmetinden mekan süslemesine kadar her detayı düşünüyor. Bu inceleme yazımızın devamında Salon Armine’nin düğün paketlerini inceliyor ve sizler için değerlendiriyoruz.

Salon Armine düğün fiyatları

 • Giriş kısmında da belirttiğimiz gibi, Armine Düğün Salonu’nun fiyatları oldukça ekonomik.
 • Yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki farklı şekilde düğününü gerçekleştirebiliyorsun. Fiyat konusundaki en belirleyici etken de bu oluyor.
 • Mekana dışarıdan catering firması getiremiyorsun, kendi mutfaklarıyla çalışmayı tercih ediyorlar.
 • Kolonya, badem şekeri, tatlı tuzlu kurabiyeler ve meşrubatlar yemeksiz düğünlerde ikram olarak servis edilebiliyor.
 • Yemekli düğünlerde ise kırmızı et ve beyaz et seçenekli menüler tercih edebiliyorsun.
 • Düğünden önce menü tadımı ve menüde değişiklikler yapma haklarına sahipsin.
 • Mekanda alkollü içecek servisi bulunmuyor.
 • Elbette burada yer alan fiyatlar yaklaşık rakamlar. Menüler ve düğün fiyatları konusunda en güncel bilgileri almak istersen hemen aşağıda bulunan butonumuzu kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi

Salon Armine düğün paketleri

 • Salon Armine sana bir organizasyon sorumlusu görevlendirerek başlıyor işe. Bu kişi hem düğün öncesinde hem de düğün günü hiçbir sorun çıkmaması için uğraşıyor.
 • İkramlar, eğer tercih ettiysen yemek servisi ve servis personelini sağlıyorlar.
 • Hazırlık odası ve mekanın süslemeleri de bu pakete dahil.
 • Fotoğraf albümü, düğünün HD video kaydı ve aile fotoğrafları düğün paketinin bir başka önemli bir kısmını oluşturuyor.
 • Sahne, ışık ve ses sistemleri ve orkestranın müzik yayını da düğün paketinin eğlence kısmını oluşturuyor. Buna ayrıca ışık ve volkan gösterisini de ekleyebiliriz.
 • Misafirlerin kullanması için bir de otopark hizmetine sunuluyor.

Dekorasyon ve süsleme

Salon Armine Pendik İstanbul’un beyaz ve altın rengi tasarlandığını görüyoruz. Yuvarlak masaların kullanıldığı salonda bulunan şık avize ve şamdanlar hemen gözümüze çarpıyor. Sandalyelerin çiftin isteklerine göre farklı renklerde giydirilebildiğini görüyoruz. Masalarda aynı zamanda çiçek buketleri de kullanılmış. Mekanda bulunan şık duvar lambaları ve panelleri zarif bir ambiyans yakalamış diyebiliriz.

Müzik

En kaliteli ses ve ışık sistemlerinin kullanıldığı Salon Armine Gözdağı’nda seni çok eğlenceli bir düğün bekliyor. Müzik seçimlerinde çiftin istediklerine ve yörelerine dikkat eden orkestra, düğünden önce pratik yaparak repertuvarlarını hazırlıyor. Sana ve misafirlerine sadece müziğe kapılmak ve çok eğlenceli bir gece geçirmek kalıyor! Müzik yayını gece saat 00.00’a kadar devam edebiliyor.

Düğün fotoğrafçısı

Salon Armine Pendik en mutlu gününden bir sürü hatıra muhafaza edebilmen için sana hem fotoğraf hem de video hizmeti sunuyor. Gelin ve damat için özel fotoğraf albümü hazırlayan mekan aynı zamanda tüm geceyi HD video kaydına alıyor. Ailelerle beraber çekilen 20 tane fotoğraf da bu pakete dahil oluyor üstelik! Ancak buraya dışarıdan bir fotoğraf ekibi getiremiyorsun.

Otopark

50-75 araçlık özel bir otoparka sahip olan Armine Düğün Salonu, park problemini senin için ortadan kaldırıyor. Maalesef vale hizmeti sunmuyorlar, ancak özel otoparkın senin için kurtarıcı olacağını düşünüyoruz. E-5 Karayolu’na çok yakın mesafede bulunan bu düğün salonuna pek çok misafirinin özel araçla geleceğini düşünüyoruz.

Salon Armine kına gecesi organizasyonu

Kına gecesi organizasyonlarında da misafirlerini ikramlarla karşılıyorlar. Kına tahtı ve kına süslemeleriyle mekanı hazırlıyorlar. Hem kına ekibi hem de gelin adayı için kaftanlar da cabası. 😊 Kına müzikleri ve danslarla eğleniyorsunuz; ayrıca kına merasimi için gereken tüm aksesuarlar da hazır edilmiş oluyor. Eğer dilersen kına gecesi organizasyonunu yemekli de gerçekleştirebiliyorsun Salon Armine’de.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Hem ikram hem de yemek menüleri konusundaki çeşitlilikleriyle gönlümüzü çeliyor Salon Armine.
 • Kına geceleri konusunda da titizlikle uğraşıyorlar. Tüm kına ekibine ve gelin adayına kaftan ayarlıyor, mekanı kına merasimi için en uygun hale getiriyorlar.
 • Profesyonel bir orkestra ile çalışıyorlar. Bunun yanı sıra son teknoloji ses ve ışık sistemlerine de sahipler.
 • Fotoğraf konusundaki özenli çalışmaları oldukça hoşumuza gitti. Gelin ve damat için özel bir albüm hazırlıyorlar ve ailelerle fotoğraflarını da hediye ediyorlar!
 • Salon Armine’de aynı anda yalnızca bir düğün yapılabiliyor. Organizasyonu güçlendirdiği için bunu hanelerine bir artı olarak yazıyoruz.
 • Hem şahsi araçlarla hem de toplu taşımayla ulaşmak oldukça kolay, özellikle de Anadolu Yakası’ndan.

Salon Armine çift yorumları

Seher & Furkan: “Salon Armine ekibine ve tüm çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık her şeyden, ilgi alaka hepsi muhteşemdi hepsi için tekrar tekrar teşekkürler.”

Güler & Orhan: “Salon Armine’ye çok teşekkür ederiz, çok iyi bir organizasyon çıkardılar. Tüm evleneceklere tavsiye ederiz.”

Salon Armine nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Dumlupınar Mah. Gözdağı Cad. No:22 Pendik – İstanbul

Toplu taşımayla Armine Düğün Salonu’na gitmek istersen kullanabileceğin pek çok alternatif bulunuyor. M4 metrosuyla Pendik’e gelip ardından bineceğin KM25, KM28 numaralı otobüslerle Üç Evler Durağı’nda inerek mekana ulaşabilirsin. Ayrıca Kadıköy’den bineceğin E-10 numaralı otobüsle de aynı durakta inerek doğrudan Salon Armine’ye gelebilirsin. Taksi ve şahsi araçla da kolaylıkla buraya gelebileceğini hatırlatalım.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.