saray düğün salonu
Adres Şehit Ali Aktaş Cad. No:1 / 25 Sarayköy, Pursaklar / Ankara

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Saray Düğün Salonu hakkında

Ankara Pursaklar’da uygun fiyatlı ve geniş bir mekan arıyorsan, Saray Düğün Salonu’yla tanışmanın vakti gelmiş demektir! Beyaz ağırlıklı konsepti, tecrübeli ekibi, lezzetli yemekleri ve yüksek tavanlı salonuyla Saray Düğün Salonu Pursaklar’da evlenmek isteyen çiftleri bekliyor.

Mekanın büyük titizlikle çalışan bir servis ekibi bulunuyor. Ayrıca düğünden önce konuştuğun organizasyon sorumluları, düğün günü de en büyük destekçin oluyor. Sen müstakbel eşinle gelin odasında dinlenirken, onlar salondaki tüm hazırlıkların kusursuz olması için çalışmalarını sürdürüyor. Sonrasında salona girdiğinizde bir bakıyorsunuz ki bembeyaz süslemeler, şık aydınlatmalar ve arka planda ilk dans şarkınız!

Pursaklar Saray Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
 • Saray Düğün Salonu Ankara’nın birbirinden lezzetli yemek menüleri bulunuyor. Dilersen menülerde değişiklik yapabiliyorsun.
 • Fiyatları, düğün salonu ortalamalarına göre gayet iyi. 10-30 TL’den başlayan yemek menülerini bulmuşken, mekanla görüşmemek haksızlık olur gibi.
 • Yemeksiz düğün yapmak isteyenler için davetlilere kuru pasta ve meşrubat ikramları yapılıyor.
 • Yetişkinler için bir menü seçtikten sonra çocuklara özel menüler hazırlamalarını da rica edebiliyorsun.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Saray Düğün Salonu’nun kapasitesi 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Kalabalık bir çevreye sahipsen, bu mekan senin için biçilmiş kaftan diyebiliriz. “Biz çok kişi çağırmayacağız ama ferah bir salon istiyoruz” diyenler de burayı sevecek.

Düğün paketleri ve organizasyonu

Ankara Saray Düğün Salonu’nun çiftlere uygun fiyatlar sunduğunu belirtmiştik. Ama tabii talep edilen hizmetler arttıkça, fiyatlar da yükseliyor.

Mekanın öncelikle sunduğu bir başlangıç paketi var. Bu pakete yemek servisi dahil değil. Kuru pasta ve meşrubat imkanı, düğün pastası, masa-sandalye süslemeleri gibi temel hizmetleri kapsıyor. Hem başlangıç paketini seçip hem de hafta içi düğün yaparsan, tahmin bile edemeyeceğin kadar uygun bir fiyatla karşılaşman mümkün.

Yemekli düğün isteyenler için de paketler genişletiliyor ve fotoğraf-video çekimi, orkestra, volkan şov gibi seçenekler dahil ediliyor. Ekstra taleplerin olursa mutlaka mekana ilet, anlaşmalı firmaları sayesinde isteklerini karşılayabilirler.

Dekorasyon ve süsleme

 • Ankara düğün salonlarının genelde standart süslemeleri oluyor. Saray Düğün Salonu da bu mekanlar arasında yer alıyor. Tabii dilersen süslemeleri senin taleplerinle daha da güzelleştirebiliyorlar.
 • Salonun en ilgi çeken detaylarından biri iki katlı olması. Balkon düzeni ile davetlilerin pisti rahatça görebilmesi amaçlanmış. Mesela çok dans etmeyecek olan davetlilerini balkon kısmında ağırlayabilirsin.
 • Mekanda düğün organizasyonlarının favori rengi olan beyaz ağırlıklı olarak kullanılıyor. Yuvarlak masalar ise şamdanlarla ve çiçeklerle süsleniyor.
 • Süsleme konusunda farklı planların varsa onun için de dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışabiliyorsun. Saray Düğün Salonu, çiftleri kesinlikle kısıtlamıyor.
 • Davetlilerinin salona girmesini beklerken dinleneceğin gelin odasındaki dizaynı da çok sevdik. Özellikle mavi pufu senin de çok beğeneceğini düşünüyoruz.

Müzik

Saray Düğün Salonu’nda DJ ve canlı müzik hizmeti bulunuyor. Organizasyonlarda müzik saat 23:00’e kadar devam edebiliyor.

Düğünün için mekanla anlaştığın takdirde; müzikler için uzman ekipleri tarafından detaylı bir çalışma yürütülüyor. Özel olarak hazırlanan repertuarlar, profesyonel canlı müzik ekipleri tarafından çalınıyor. Ayrıca şarkı seçimlerinde çiftin yöresine, zevklerine veya özel isteklerine de çok dikkat ediyorlar.

Düğün fotoğrafçısı

Saray Düğün Salonu’nun anlaşmalı düğün fotoğrafçısı bulunuyor. Düğün esnasında fotoğraflarınız çekiliyor, tüm anlar video kaydına alınıyor. Dilersen dışarıdan bir ekiple çalışmana da müsaade ediyorlar.

Otopark

Saray Balo Salonu’nun kendisine ait 100-150 kişilik bir otoparkı bulunuyor. Düğün günü davetlilerin bu otoparkı kullanabiliyor. Talep edersen vale hizmetinden de faydalanabilirsin.

Alkışlarımız

 • Salonunun yüksek tavanlı ve klimalı olması çok iyi. Davetlilerin kapalı salonlarda bunalmaması açısından önemli olan bu konuyu Saray Düğün Salonu’nun önemsediğini görebiliyoruz.
 • Mekanın ses – ışık sistemleri ve bu sistemleri kuran ekipleri gayet profesyonel.
 • Burada organizasyon yapan çiftler, Saray Düğün Salonu’nu öve öve bitiremiyor. E sizden tecrübeli çiftleri yakalamışken, onların deneyimlerinden faydalanmadan geçmemek lazım.
 • Çiftlerin dışarıdan bir organizasyon ve fotoğraf firmasıyla çalışmalarına müsaade etmeleri takdiri hak ediyor. Buradan mekanın “Yeter ki çiftlerimiz hayallerindeki düğünü yapabilsin” dediğini duyar gibiyiz.
 • Düğün salonunun organizasyon ekibinin çok güler yüzlü olduğu konusunda bazı duyumlar aldık. E güler yüz kimin hoşuna gitmez?

Diğer organizasyonlar

Saray Davet Salonu’nda ağırlıklı olarak düğün organizasyonları düzenleniyor. Ama nişan, kına gecesi, baby shower, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti, sünnet düğünü gibi birçok etkinlik için salon kullanılabiliyor.

Özellikle kına gecesi ve düğünü aynı mekanda yapmayı düşünen çiftlere, Saray Düğün Salonu ikisi için de uygun bir tercih oluyor.

Saray Düğün Salonu nerede?

Adres: Şehit Ali Aktaş Cad. No:1 / 25 Sarayköy, Pursaklar / Ankara

Salona özel araçlarla kolayca gidilebileceği gibi otobüsle de ulaşmak mümkün.

Saray Düğün Salonu iletişime geçecek olan çiftleri bekliyor. Dilersen mekana gidip orada yetkililerle direkt görüşme imkanın da var.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları