Sultan Salon Balo Davet Kokteyl Salonu Adres Küçüksu Cad. Saray Mah. Ümraniye Nikah Sarayı Sultan Salon No:68 Ümraniye – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Sultan Salon Balo Davet Kokteyl Salonu hakkında

Ümraniye Nikah Sarayı içerisinde bulunan Sultan Salon Balo Davet Kokteyl Salonu, misafirlerine nikah alanından uzaklaşmadan düğün kutlaması yapma fırsatı veriyor! 500 kişiye kadar kapasitesi bulunan bu düğün salonu, standart bir düğünden bekleyebileceğin her türlü hizmeti sana sunuyor. Eğer burası hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsan seni de detaylı inceleme yazımızın devamına davet ediyoruz.

Sultan Salon Balo Davet Kokteyl Salonu düğün fiyatları

 • Sultan Salon Balo Davet’in fiyatları İstanbul düğün salonları fiyatları değerlendirildiğinde oldukça uygun.
 • Hafta içi ve hafta sonu düğünleri arasında fiyat farkı bulunmuyor. Fiyat konusundaki en belirleyici etmen düğününü yemekli mi yoksa yemeksiz mi tercih edeceğin.
 • Mekanda alkol servisi bulunmuyor ve dışarıdan catering firması getiremiyorsun.
 • Çocukların ilgisini çekebilecek özel menüleri bulunuyor.
 • Yemek servisi saat 22.00’de sonra eriyor.
 • Düğünün için kişisel fiyatını öğrenmek istersen hemen altta bulunan pembe butona tıklayabilir, firmadan ücretsiz olarak fiyat teklifi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 400-500 kişi
Kokteylli kapasite 400-500 kişi
Kapalı alan kapasitesi 400-500 kişi

Sultan Salon Balo Davet Kokteyl Salonu düğün paketleri

Ümraniye Sultan Salon Davet Salonu’nun düğün paketleri içerisinde bir çiftin dileyebileceği her türlü hizmet var diyebiliriz. İkramlar, yemek servisi, servis personeli, organizasyon sorumlusu bu paketin temelini oluşturuyor. Işık, sahne ve ses sistemleri, müzik yayını, gece boyu video ve fotoğraf çekimi de paketin içerisinde.

Dekorasyon ve süsleme

 • Krem ve beyaz tonlarının hakim olduğu düğün salonu oldukça uyumlu ve zarif bir dekorasyon anlayışıyla döşenmiş.
 • Salonda yuvarlak masalar kullanılmış ve hem kokteyl servisi, hem de yemek servisi için ayrı masalar bulunuyor.
 • Masaların süslemesinde şamdanlar, altın rengi varaklı suplalar, insanın içini açan çiçek aranjmanları bulunuyor. Masadaki tüm dekorasyon ögeleri birbirleriyle ve mekanla uyum içinde.
 • Sandalyeleri süslemeleri için tüller ve balonlar bağlanabiliyor.
 • Aydınlatma, salonun ortasında bulunan modern avize ve duvar lambaları ile sağlanıyor.

Müzik

Son teknoloji ışık, sahne ve ses sistemlerinin kullanıldığı bu düğün salonunda müzik yayını gece saat 22.00’ye kadar devam ediyor. Çiftlerin ilk danslarını edeceği romantik ezgilerden, en son pop hitlerine kadar her türlü şarkıyı sana sunabilecekleri bir repertuvarları var. Sultan Salon’da maalesef ayrıca bir after party alanı bulunmuyor.

Düğün fotoğrafçısı

Mekanın anlaşmalı bir fotoğraf ekibi bulunuyor ve çiftlere nikah ve düğün süreçleri boyunca yardımcı oluyor. Ayrıca kampanyalar doğrultusunda sana çok daha ekonomik olacak şekilde fotoğraf hizmeti sağlayabiliyorlar. Bu düğün salonuna dışarıdan bir fotoğraf ekibi getiremiyorsun. Fakat kendi sağladıkları ekip ve kalitesi sayesinde dışarıdan yardıma ihtiyaç duyacağını zaten düşünmüyoruz. 😊

Otopark

Sen düğün gününde bir de park stresiyle uğraşma diye elbette otopark detayını da düşünmüş Sultan Salon ekibi. 100-150 araçlık oldukça geniş bir otopark kapasitesi bulunuyor bu düğün salonunun. Ancak maalesef ayrıca bir vale hizmeti bulunmuyor. Yine de özel otoparkın pek çok sorunu ortadan kaldıracağına ve seni biraz olsun rahatlatacağına eminiz.

Sultan Salon Balo Davet Kokteyl Salonu kına gecesi organizasyonu

Eğer Sultan Salon Ümraniye’yi kına gecesi ya da bekarlığa veda partin için tercih etmek istersen böyle bir opsiyonun da bulunuyor. Bu durumda normalde düğün masasının durduğu platform kına tahtı yerleşecek şekilde değişiyor. Kına gecesi için geleneksel tarzda kırmızı ve altın rengi süslemeler kullanılıyor. Menü seçenekleri ve aksesuar kiralama imkanı bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Nikah sarayı içerisinde bulunan bu düğün salonu konumu itibariyle çiftler için çok ama çok kullanışlı.
 • Ekonomik fiyatlarına rağmen düğün gününden isteyebileceğin her türlü servisi sana sağlıyorlar.
 • Mekanın modern ve ferah dekorasyonu oldukça zarif ve temiz bir görüntü oluşturuyor.
 • Bu düğün salonuna engelli girişi bulunuyor.
 • Geniş bir davetli otoparkı mevcut.
 • Merkezi konumu sebebiyle pek çok toplu taşıma alternatifi kullanılarak gelinebiliyor.

Sultan Salon Balo Davet Kokteyl Salonu çift yorumları

Yelda & Sefer: “Düğünümüzü bir salonda yapmayı planlıyorduk ve pek çok salon gezdik. Daha sonrasında nikah günümüzü almaya gittiğimizde nikah salonu içerisinde bir kokteyl salonu olduğunu öğrendik ve gezip görüşme yaptık. O kadar içimize sindi ve o kadar güzel oldu ki… Hem sıradan bir nikah olmadı hem de yüksek salon rakamları ödememiş olduk. Fiyat performans gerçekten muhteşemdi.”

Zuhal & Musa: “Düğünüm için yurt dışından da birçok davetlim gelmişti. Sunulan yemeklerin ve ikramların lezzeti ve sıcaklığı hakkında özellikle memnuniyetlerini aktardılar. Hiç aksama yaşamadık diyebilirim. Çok eğlendik, çok teşekkür ederiz…”

Sultan Salon Balo Davet Kokteyl Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Küçüksu Cad. Saray Mah. Ümraniye Nikah Sarayı Sultan Salon No:68 Ümraniye – İstanbul

Ümraniye’ye pek çok toplu taşıma opsiyonu bulunuyor. Üsküdar’dan bineceğin M5 metrosundan Yamanevler Durağı’nda inebilir, yürüme mesafesinde bulunan mekana ulaşabilirsin. Aynı zamanda 11ÜS numaralı otobüs hattıyla da Mithatpaşa Caddesi’nde inerek nikah salonuna varabilirsin. Sultan Düğün Salonu’na Anadolu Yakası’ndaki pek çok lokasyondan taksiyle de kolaylıkla gelinebiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.