en güzel ümraniye düğün salonları

Ümraniye düğün salonları şık dekorasyonları ve uygun fiyatlarıyla ilçe sınırlarını aşan bir şöhrete sahip. Uzun yıllardan beri Üsküdar, Çekmeköy ve Sancaktepe gibi ilçelerden birçok çifte kumrunun rağbet gösterdiği mekanlar, metro hattının hizmete açılması ve toplu ulaşım imkanlarının giderek gelişmesiyle Avrupa Yakası’nda oturan çiftler tarafından da ilgi görmeye başladı. Her bütçeye ve beğeniye hitap edecek çeşitlilikteki Ümraniye düğün mekanlarını senin için bir araya getirdik, en ince ayrıntılarına kadar inceledik.

Yemeksiz paket başlangıç rakamları açısından Ümraniye düğün salonları fiyatları ortalaması 3.000-5.000 TL aralığında. Bu fiyatlar dekorasyon, mekan kapasitesi, sunulan hizmetlerin çeşitliliği gibi birçok etmene göre farklılık gösteriyor. Bu özel gün için aramakta olduğun düğün mekanını listemizde bulacağını umuyoruz. Mutluluğunda ufak da olsa bir payımız olursa ne mutlu bize!

Başlamadan önce en cazip Anadolu Yakası düğün mekanları ve İstanbul’da uygun fiyatlı düğün salonları listelerimize de göz atabilirsin.

İçindekiler

1. Salon Princess, Mithatpaşa Caddesi

en güzel ümraniye düğün salonları

Kapasite 500-750
Otopark Kapasitesi 150-200
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Değişik konseptlere göre dizayn edilmiş, farklı bütçelere hitap etmeyi başaran iki kısımdan meydana gelen Prenses Düğün Salonu, Ümraniyeli çiftlerin favorilerinden. Görselini paylaştığımız, krem-kahve tonlarının hakim olduğu balo salonu konseptindeki alanın görkemine diyecek yok. Kolonsuz, yüksek tavanlı ve ferah Ümraniye düğün salonları arasında.

Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Gümüş Salon ise orta çaplı düğünler için elverişli bir mekan. Ayrıca, Prenses’in bu alanının çok rağbet gören bir Ümraniye kına salonu olduğunu belirtelim. Hangi alanını seçersen seç Princess Düğün Salonu, Ümraniye’de hizmet kalitesinden memnun kalacağın bir mekan olarak öne çıkıyor.

Ümraniye Prenses Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Servis kaçta bitiyor?

23:00’e kadar nefis yemek ve ikramlar davetlilerin masalarını şenlendirecek.

Müzik kaçta bitiyor?

Aynı. 23:00’te servisle birlikte müzik de sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstediğin İstanbul düğün organizasyonu firması ile anlaşma şansına sahipsin. Yalnız dışarıdan bir catering şirketi ya da düğün fotoğrafçısı getirmene sıcak bakmıyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

20 yıldan uzun süredir çifte kumrulara hizmet vermeyi sürdüren Ümraniye düğün salonları arasında bulunan Prenses, edindiği deneyimi yüksek hizmet kalitesine dönüştürmeyi başarmış. Dünya evine burada giren çiftler yakınan ilgili işletmecilerden memnuniyetlerini yorumlarında belirtmişler.

Farklı konseptlere ve kapasitelere sahip iki salon arasında seçim yapma olanağı sunulması bir avantaj.

Ümraniye Princess Düğün Salonu’na toplu taşıma ile erişmek çok kolay. Mekan, Yamanevler ve Çakmak Metro İstasyonlarına yürüme mesafesinde bulunuyor. Düğüne özel araçlarıyla gelmeyi tercih edecek davetlilerin için vale hizmeti sunan bir otoparkları da mevcut.

En mutlu gününde servis edilecek yemeklerin lezzetinden emin olmak için düğünden önce menü tadımı yapabilir, arzu edersen değişiklik talebinde bulunabilirsin.

Gözlerimiz başka ne aradı?

İstediğin profesyonel bir İstanbul düğün fotoğrafçısı ile anlaşma şansın olsa iyi olurdu.

Salon Princess Ümraniye’de nerede?

Mithatpaşa Caddesi No: 116 Kat: 6 Çağla Plaza

Fiyat Teklifi Al


2. Kaizen Balo Davet, Şerifali

en güzel ümraniye düğün salonları

Başlangıç Fiyatı 7.500-10.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 30-50 TL
Kapasite 500-750
Otopark Kapasitesi 50-75
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Kaizen Balo Davet, romantik atmosferiyle evlilik heyecanı yaşayan çifte kumruları büyüleyen rüya gibi bir mekan. Müstakbel eşinle keman eşliğinde salona adım atacağın andan itibaren bu masalsı ambiyansa kendini kaptıracak, düğünün son anına dek bulutların üstünde yürüdüğün hissiyatına kapılacaksın. Mekan görselliği açısından en başarılı Anadolu Yakası düğün salonları arasında yer alan Kaizen, ses, ışıklandırma ve havalandırma sistemleri konusunda da gayet başarılı.

Mekana biraz daha yakından bakmak istersen, Kaizen Düğün Salonu’nun senin için hazırladığı tanıtım videosuna göz atman iyi olacak:

Kaizen Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz paketler hafta içi 7.500-10.000 TL’den başlıyor, hafta sonu 10.000 TL’nin üzerine çıkıyor.

Yemekli paketler Ümraniye düğün salonları fiyatları ortalamasında. Hafta içi kişi başı minimum 30-50 TL, hafta sonu 50-80 TL civarında.

Kokteylli düğün planlıyorsan hafta içi kişi başı minimum 10-30 TL, hafta sonu 30-50 TL arası bir ücret ödemen gerekiyor.

Kaizen’in önerdiği rakamlar Anadolu Yakası düğün salonu fiyatları ortalamasının biraz üzerinde. Ancak mekanın şıklığını dikkate alındığında abartılı olduğunu söyleyemeyiz. Dilersen senin için incelediğimiz  rüya gibi 12 İstanbul düğün salonu listemize bakıp Kaizen ile bir karşılaştırma yapabilirsin.

Servis kaçta bitiyor?

23:00’te bitiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Servisle aynı. 23:00’te müzik de son buluyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Kaizen, bu hizmetleri kendi bünyesinde sunmayı tercih eden Ümraniye düğün salonlarından.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

Dekorasyonu tek kelime ile muhteşem!

Toplu ulaşıma elverişli konumda. Altınşehir Metro İstasyonu’ndan otobüs aktarmasıyla birkaç dakika içinde erişmek mümkün. Özel araçlarıyla gelecek misafirlerin için küçük bir otoparkları da var.

Menü tadımında bulunabilir, arzu edersen değişikliğe gidebilirsin. Çocuklara özel, diyabet ve vejetaryen menü seçenekleri de sunuyorlar.

Minik davetlilerinin düğün boyunca güzel vakit geçirebilecekleri bir oyun odası mevcut.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Aynı anda birden fazla düğün yapılamıyor. Mekanı beğendiysen istediğin düğün tarihini alabilmek için yetkili kişilerle iletişime geçmeni tavsiye ederiz.

Kaizen, içki servisi sunmayan Ümraniye düğün mekanları arasında. Alkollü düğün salonlarına göz atıyorsan listemizdeki diğer seçenekler arasında bulabilirsin.

Kaizen Düğün Salonu Ümraniye’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Tatlısu Mah. Göksu Cad. No: 39 Şerifali

Fiyat Teklifi Al


3. Beyaz Çamlıca Balo ve Davet Salonu, Yukarı Dudullu Mahallesi

en güzel ümraniye düğün salonları

Kapasite 400-500
Otopark Kapasitesi Otoparkı yok
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Krem-kahve tonlarının hakim olduğu ihtişamlı bir dekorasyona sahip Beyaz Çamlıca Balo ve Davet Salonu, prens ve prenseslere layık İstanbul düğün mekanları arasında. Beyaz ve altın tonlarında süslemelere eşlik edecek pembe-sarı gerberalar ile beyaz-pembe güller mekan dekorasyonunu ile bütünleşip düğüne ayrı bir hava katacaktır. Görsellik bakımından hayli başarılı bir düğün salonu olan Beyaz Çamlıca’nın havalandırma sorunu olmayan, yüksek tavanlı ve ferah bir mekan olduğunu da not edelim. Düğünlerini burada yapan çifte kumrular ışık ve ses sistemlerinden de epey memnun görünüyorlar.

İşletme, Beyaz Çamlıca Deluxe adıyla bilinen, orta çaplı düğünlere elverişli bir başka mekana daha sahip. Sütçü İmam Caddesi’nde bulunan bu salonun Ümraniye kına gecesi organizasyonları için de sıklıkla tercih edildiğini not düşelim. Bu arada Beyaz Çamlıca Balo ve Davet Salonu’nun muhteşem atmosferini yakından görmek istersen, bir dakikacık süren şu videoya göz atmanı tavsiye ederiz:

Beyaz Çamlıca Balo Ve Davet Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)100.000 - 150.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)60.000 - 80.000 TL

Servis kaçta bitiyor?

22:00’ye kadar taze ikram ve yemekler düğünün ziyafet havasında sürmesini sağlıyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23:00’e kadar eğlence dur durak bilmeksizin sürüyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstanbul düğün organizasyon şirketleri arasında beğendiğin bir tanesi ile anlaşma şansın bulunuyor. Dışarıdan bir düğün fotoğrafçısı ya da catering şirketi getirmen ise mümkün görünmüyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

Görselliğiyle ön plana çıkan Ümraniye düğün mekanlarından Beyaz Çamlıca Düğün Salonu, yeterli teknik ve teknolojik donanıma da sahip. Burada evlenen çiftlerin yorumlarına nazaran mekanın hizmet kalitesi konusunda da genel bir memnuniyetin söz konusu olduğunu söylemeliyiz.

Beyaz Çamlıca Düğün Salonları, toplu taşımaya elverişli bir noktada bulunuyor. Çeşitli otobüs ve minibüs hatlarının güzergahı üzerinde bulunan mekan Dudullu Metro İstasyonu’na yürüme mesafesinde. Düğüne özel araçlarıyla gelmeyi tercih edebilecek davetlilerin için bir de otoparkları var. Vale hizmetinin mevcut olduğunda ekleyelim.

Misafirlerine sunulacak yemeklerin tatlarına düğün öncesinde bakma şansın var. Arzu edersen menüde değişiklik talebinde de bulunabilirsin.

Mekanı beğendiysen aklına yatacak bir düğün paketi bulabileceğini zannediyoruz çünkü epeyce seçenek sunuyorlar.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Aynı anda birden fazla düğün için uygun değil. Beyaz Çamlıca Balo ve Davet Salonu’nu beğendiysen istediğin düğün tarihini alabilmek için elini çabuk tutmanda fayda var.

Beyaz Çamlıca alkol servisi bulunmayan Ümraniye düğün salonları arasında. İçkili düğün yapmayı planlıyorsan listemizdeki diğer seçeneklere bakmalısın.

Beyaz Çamlıca Düğün Salonu Ümraniye’de nerede?

Yukarı Dudullu Mah. İnanç Türkeş Cad. No: 3 Dudullu


4. Salon Semazen, Alemdağ Caddesi

en güzel ümraniye düğün salonları

Başlangıç Fiyatı 5.000-7.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 400-500
Otopark Kapasitesi 75-100
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Ümraniye Semazen Düğün Salonu, kolonsuz ve yüksek tavanlı ferah mı ferah bir mekan. Sade bir şıklık anlayışıyla dekore edilmiş salon, beyaz ve pembe çiçeklerle süslendiğinde masalsı bir ambiyansa kavuşuyor. Slayt gösterisinden anı defterine; konfeti, volkan ve meşale gibi detaylara değin düğünü unutulmaz kılacak bütün ayrıntılar üzerinde durulmuş.

Mekanın sunduğu hizmet kalitesine diyecek yok. Öyle ki 2007 yılından bugüne en popüler Ümraniye düğün salonları arasında yer almayı başarmış Semazen, Anadolu Yakası’nda birçok şube açarak bu başarısını taçlandırmış. Çekmeköy, Sancaktepe ve Sultanbeyli’de her biri, birden fazla salondan oluşan düğün mekanlarında İstanbullu çifte kumrulara ev sahipliği yapmaya devam ediyorlar.

Salon Semazen, Ümraniye kır düğünü mekanları arasında hayli popüler bir bahçeye de sahip. Açık havada, yemyeşil ağaçlar içerisindeki mekan geniş çaplı düğünler için elverişli. Şirin kır bahçesi toplu ulaşıma elverişli, merkezi bir noktada. Ihlamurkuyu Metro İstasyonu’na yürüme mesafesinde. Laf açılmışken şu listemize de göz atabilirsin:

İstanbul Kır Düğünü Mekanları, Fiyatları ve Mekan Önerileri

Semazen Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Anadolu Yakası düğün salonları fiyatları ortalamasında rakamlar öneriyorlar. Yemeksiz paket başlangıç fiyatları hafta içi 5.000-7.500 TL, hafta sonu 7.500-10.000 TL civarında. Yemekli düğün fiyatları İstanbul ölçeğinde hayli makul görünüyor. Hafta içi kişi başı minimum ücret 10-30 TL, hafta sonu 30-50 TL civarında.

Semazen Life Kır Düğün Salonu’nu tercih edersen, kişi başı minimum yemekli fiyatlar hafta içi 30-50 TL, hafta sonu 80-100 TL civarında. Kokteylli düğün yapmayı planlıyorsan hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın kişi başı minimum 30-50 TL ödemen gerekiyor.

Servis kaçta bitiyor?

23:00’te bitiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Aynı. 23:00’te müzik de sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Kendi bünyelerinde bulunan düğün fotoğrafçıları ile çalışmanı istiyorlar. Dilediğin İstanbul düğün organizasyon şirketi ve catering firması ile anlaşmanın önünde ise bir engel bulunmuyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

Kurumsallık ve profesyonellik noktasında Ümraniye değil, Anadolu Yakası düğün salonları ölçeğinde değerlendirilmesi gereken bir mekan.

Düğünden önce yemeklerin tadına bakmak istersen menü tadımı imkanı sunuyorlar. İsteklerin doğrultusunda değişiklik de yapıyorlar. Vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri sunmayı ihmal etmediklerini de not düşelim.

Toplu ulaşıma elverişli Ümraniye düğün salonlarından. İmam Hatip Metro İstasyonu’na yürüme mesafesindeki mekana Kadıköy, Üsküdar ve Altunizade’den hareket eden çeşitli otobüs ve dolmuşlarla da erişilebilir. Özel araçlarıyla gelecek davetlilerin için bir otoparkı da mevcut.

Mekan bünyesinde minik davetlilerinin düğün boyunca iyi vakit geçirmesi için bir palyaço da mevcut.

Gözlerimiz başka ne aradı?

İstediğin bir düğün fotoğrafçısı ile çalışman için opsiyon sunsalar fena olmazdı.

İçkili düğünlere uygun olmayan bir Ümraniye düğün salonu. Alkollü düğün yapmak istiyorsan listemizdeki diğer salonlara göz atmanı tavsiye ediyoruz.

Semazen Düğün Salonu Ümraniye’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Altınşehir Mah. Çayırönü Alemdağ Cad. No: 704/4

Fiyat Teklifi Al


5. Aşk-ı Lavinya Davet ve Balo Salonu, Yukarı Dudullu Mahallesi

en güzel ümraniye düğün salonları
Aşkı Lavinya Düğün Salonu
Kapasite 500-750
Otopark Kapasitesi 50-75
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Aşk-ı Lavinya Davet ve Balo Salonu, gold ve krem tonlarının hakim olduğu elit görünümlü iç mimarisi ile Anadolu Yakası düğün mekanları arasında hoş bir alternatif. Şık salon modern ses, ışık ve havalandırma sistemleri ile donatılmış. Yüksek tavanlı mekanın ferahlığına ise diyecek yok. Burada evlenen çifte kumrular Aşkı Lavinya Düğün Salonu’nun yakından ilgili işletmecileri ve güler yüzlü personel kadrosunun sunduğu hizmetten duydukları memnuniyeti yorumlarında özel olarak belirtmişler.

Şu kısacık videoya göz atıp mekan atmosferini yakından görebilirsin:

Aşkı Lavinya Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az

Servis kaçta bitiyor?

23:00’te bitiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23:00’e kadar orkestra neşeli düğün şarkılarını çalmaya davetliler dans pistinin tadını çıkarmaya devam ediyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Yalnızca düğün fotoğrafçısı getiremiyorsun. Dilersen profesyonel bir düğün organizasyon firması ya da catering şirketi ile anlaşmanın önünde ise herhangi bir engel söz konusu değil.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

Menüde değişiklik yapma şansın bulunuyor. Vegan, vejetaryen, diyabet menü seçeneklerini yanı sıra minik davetlilerinin beğenisini kazanacak yemekler de hazırlıyorlar.

Toplu ulaşım araçlarıyla erişilebilecek bir konumda. İmam Hatip Metro İstasyonu’na yürüme mesafesinde. Düğüne özel araçlarıyla gelmeyi tercih edecek davetlilerin için otoparkları da bulunuyor. Vale hizmeti sunduklarını da not düşelim.

Profesyonel bir düğün organizasyon şirketi ile anlaşıp bu hoş mekanı kendi beğenine göre süsleyebilirsin.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Menü tadımı imkanı sunmalarını beklerdik.

Aynı anda birden fazla düğün için elverişli değil. İstediğin düğün tarihini almak için çabuk karar vermende fayda var.

Lavinya Düğün Salonu Ümraniye’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Yukarı Dudullu Mahallesi, Alemdağ Cad. No: 774

Fiyat Teklifi Al


6. Salon Zigana, Reşitpaşa Caddesi

en güzel ümraniye düğün salonları

Kapasite 750-1.000
Otopark Kapasitesi Otoparkı yok
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Zigana Düğün Salonu, ahşap ağırlıklı iç mimarisiyle büyüleyici bir atmosfere sahip. Masalardan şamdan ve avizelere kadar bütün detaylar bu dekorasyonla ahenk içerisinde. Görkemli bir görselliğe sahip mekan rengarenk çiçekli süslemelerle daha da hoş bir hale bürünüyor. Zigana’nın fiyatlar açısından daha cazip olan Sultan Salon adlı diğer kısmı da yine çok şık.

Zigana Düğün Salonları, kendilerini daha yakından tanımak isteyebilirsin diye düşünmüşler ve ahşap ağırlıklı mekanı tanıtan kısa bir video hazırlamışlar. Göz atmak istersen:

Ümraniye Zigana Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az

Servis kaçta bitiyor?

23:00’e kadar nefis ikramlar davetlilerinin masalarını donatmaya devam ediyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Müzik ve eğlence 23:00’e kadar dur durak bilmeden devam ediyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstediğin İstanbul düğün organizasyon şirketi ile anlaşıp en mutlu gününü en özel biçimde planlayabilirsin. Dışarıdan bir catering firması ya da düğün fotoğrafçısı getirmeni ise istemiyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

Zigana, ahşap dekorasyonuyla görsellik bakımından yıldızlı pekiyi almayı hak eden Anadolu Yakası düğün salonları arasında.

Düğünlerini burada yapan çifte kumrular yemek ve ikramların lezzetlerinden memnun kaldıklarını yorumlarında özel olarak belirtmişler. Yakından ilgili işletmecileri ve güler yüzlü personeli ise övgülere mazhar olmuş.

Zigana Düğün Salonu, farklı kapasitelere sahip iki kapalı alan arasında seçim yapma olanağı sunuyor.

Toplu ulaşıma elverişli bir lokasyonda Ümraniye düğün salonları arasında. Yamanevler Metro İstasyonu’ndan yapılacak bir otobüs aktarması ile birkaç dakikada erişilebilir.

Düğünden önce menü tadımında bulunabilir, dilersen damak tadın doğrultusunda değişikliğe gidebilirsin. Minik davetlilerini mutlu edecek menü seçenekleri sunmayı da ihmal etmemişler.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Otoparkı bulunmaması Zigana Düğün Salonu için bir eksi.

İstediğin profesyonel bir İstanbul düğün fotoğrafçısı ile anlaşma şansın olsa iyi olurdu.

Zigana Düğün Salonu Ümraniye’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Atakent Mah. Reşitpaşa Cad. No: 75/A

0216 706 6043 no’lu telefondan Emine Demiral’a ulaşıp önerdikleri güncel düğün paketleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


7. Asmina Davet Salonları, Sütçü İmam Caddesi

en güzel ümraniye düğün salonları

Kapasite 750-1.000
Otopark Kapasitesi 75-100
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Ümraniye düğün mekanları arasında elit ve modern dekorasyonuyla bir adım öne çıkan Asmina Düğün Salonu, görenleri kendine hayran bırakıyor. Mekanın ışıklandırma sistemleri bir hayli gelişmiş. Süslemelerde hangi tonları tercih edersen ışıklar da o renklerle uyum sağlayabiliyor, mekan görselliği daha bir hoş hale geliyor. Asmina Düğün Salonları, organizasyon konusunda da hayli başarılı. Barkovizyon ve slayt gösterisinden gelin-damat takip ışığına, kemanla karşılamadan anı defterine bu mutlu günü daha da özel kılacak detaylara büyük önem veriyorlar.

Uygun fiyatlara kaliteli hizmet sunmayı başaran Asmina Davet ve Balo Salonları, Ümraniye kına mekanları arasında da hayli popüler.

Asmina Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar lezzetli düğün yemekleri davetlilerin masalarına servis edilmeye devam edecek.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’e kadar orkestra susmayacak, müzik ve eğlence sürecek.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Kendi bünyelerinde bulunan düğün fotoğrafçısı ile çalışmanı istiyorlar. Ancak İstanbul düğün organizasyon şirketleri arasında beğendiğin bir tanesi ile anlaşman ve dışarıdan catering firması getirmen mümkün.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

Asmina, güzelliğin ayrıntılarda gizli olduğunun farkında olan bir anlayışla dekore edilmiş Ümraniye düğün salonlarından. Mekan yanızca görsellikteki başarısıyla değil; ses, ışık, havalandırma gibi düğün teknolojileri bakımından da takdir topluyor.

Düğün öncesinde menü tadımında bulunabilir, istersen değişiklik talep edebilirsin. Düğünlerini burada yapan çiftler, güler yüzlü garsonların hizmeti ve yemeklerin lezzetinden hayli memnun kalmış görünüyorlar.

Ümraniye Meydanı’nda bulunan Asmina Düğün Salonu’na ulaşım çok kolay. Mekan, Ümraniye ve Çarşı Metro İstasyonlarına yürüme mesafesinde bulunuyor. Özel araçlarıyla gelmeyi tercih edecek davetlilerin için ise çok geniş kapasiteli olmasa da bir otoparklarının bulunduğunu belirtelim.

Otel konforunda dizayn edilmiş gelin odası çok şık.

Minik davetlilerin düğün boyunca güzel vakit geçirsinler diye bir palyaçoları da var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

İstediğin bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşman için opsiyon sunmalarını beklerdik.

Alkol servisi bulunmayan Ümraniye düğün salonları arasında. İçkili düğün mekanı arıyorsan listemizdeki diğer seçeneklere göz atmanı tavsiye ediyoruz.

Asmina Düğün Salonu Ümraniye’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Namık Kemal Mah. Sütçü İmam Caddesi No: 88 Kat: 4 Çetin Emeç Parkı yanı

Fiyat Teklifi Al


8. Elmira Davet ve Balo Salonu, Küçüksu Caddesi

en güzel ümraniye düğün salonları

Kapasite 400-500
Otopark Kapasitesi 75-100
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Elmira Davet ve Balo Salonu, açık kahve-krem tonlarının hakim olduğu, ihtişamlı görünümüyle öne çıkan Ümraniye düğün mekanları arasında. Mekan dekorasyonu, ahşap döşemelerden tavan süslemelerine, masalardan duvar kağıtlarına bir bütünlük arz ediyor. Gelişmiş ışıklandırma sistemi ve çiçekli süslemeler mekanın atmosferini daha da albenili hale getirmiş.

Elmira Düğün Salonları, Şerifali tarafında ikinci bir şubeye de sahip. Elmira Plus Balo ve Davet adıyla bilinen mekan, aynı şıklığa ve ihtişama erişmeyi başarmış. İki şube arasındaki en önemli fark Elmira Plus Düğün Salonu’nun geniş çaplı düğünlere elverişli olmasından ileri geliyor.

Elmira Davet ve Balo Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL

Servis kaçta bitiyor?

22:00’de sona eriyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23:00’te orkestra son parçaları çalıyor, sonra bitiyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Hayır, Ümraniye Elmira Düğün Salonu bütün bu hizmetleri kendi bünyesinde sunmayı tercih ediyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

Elmira Düğün Salonları’nın farklı kapasiteye sahip iki mekanında da hizmet kalitesinden memnun kalacağını düşünüyoruz.

Arzu edersen düğün öncesinde menü tadımında bulunma imkanı mevcut. Damak tadına göre değişikliğe de gidebiliyorsun. Mekanın vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri sunduğunu da belirtelim.

Her iki mekan da ulaşım açısından kolay bir noktada bulunuyor ve vale hizmeti sunan otoparkları da mevcut.

Önerdikleri uygun fiyatlı paketlerle her çifti memnun edebilecek seçenekler sunmayı başaran Ümraniye düğün salonlarından.

Gözlerimiz başka ne aradı?

İstediğin profesyonel bir Anadolu Yakası düğün organizasyon firması ile anlaşma şansı sunsalar iyi olurdu.

Alkol servisi bulunmayan Ümraniye düğün salonları arasında. İçkili düğün yapmak istiyorsan listemizde bulunan diğer seçeneklere göz atmanda fayda var.

Elmira Düğün Salonu Ümraniye’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

İnkılap Mah. Küçüksu Cad. No: 133 Ümraniye Nikah Sarayı karşısı

Fiyat Teklifi Al


9. Beşyıldız Düğün Salonu, Alemdağ Caddesi

en güzel ümraniye düğün salonları

Kapasite 750-1.000
Otopark Kapasitesi 50-75
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Beş Yıldız Düğün Salonu, Ümraniye’de merkezi bir lokasyonda bulunuyor. Geniş çaplı davetli listelerini ağırlayabilecek kapasitede, yüksek tavanlı ve ferah bir düğün mekanı. Göz dolduran ışık düzeni beyaz ve altın tonlarındaki şık dekorasyon ile bir bütünlük içinde. Masaları süsleyen gold şamdan ve tabaklar mekan görselliğine ayrı bir tat katıyor.

25 yılı aşkın süredir Ümraniyeli aşıklara ev sahipliği yapan mekan deneyimli işletmecilere sahip. Düğünlerini Beş Yıldız’da yapan çifte kumruların yorumlarına nazaran mekanın güler yüzlü ve yakından ilgili çalışanlarının sağladığı hizmetten memnun kalacağını söyleyebiliriz. Beşyıldız Düğün Salonu, Ümraniye kına mekanları arasında da hayli popüler.

Ümraniye Beşyıldız Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL

Servis kaçta bitiyor?

23:00’e kadar sürüyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23:00’te son parçaların çalınmasının ardından müzik de sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstanbul düğün salonlarının birçoğu gibi Beş Yıldız da dışarıdan bir fotoğrafçı ile çalışmanı istemiyor. Dışarıdan beğendiğin bir catering firması ya da organizasyon şirketi ile anlaşmak istersen herhangi bir kısıtlama söz konusu değil.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

Önerdikleri yemekli düğün fiyatları İstanbul ölçeğinde hayli cazip görünüyor.

Düğünden önce menü tadımında bulunma ve değişikliğe gitme imkanın var.

Beşyıldız Düğün Salonu, Ümraniye’de toplu taşımaya elverişli merkezi bir konumda bulunuyor. Altınşehir Metro İstasyonu’na yürüme mesafesinde. Mekanın küçük bir otoparkı da var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Dışarıdan bir İstanbul düğün fotoğrafçısı ile anlaşman için opsiyon sunsalar fena olmazdı.

Beş Yıldız Düğün Salonu Ümraniye’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Ihlamur Kuyu Mah. Alemdağ Cad. No: 327

Fiyat Teklifi Al


10. Ezgi Düğün Salonu, Küçüksu Caddesi

en güzel ümraniye düğün salonları

Kapasite 400-500
Otopark Kapasitesi Otoparkı yok
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Mekan görselliğine önem veren bir gelin adayıysan gold ve beyaz tonlarının hakim olduğu şık bir dekorasyona sahip Ezgi Düğün Salonu’nu çok beğeneceksin. 35 yılı aşkın süredir evlilik heyecanı yaşayan çifte kumrulara ev sahipliği yapan mekan, senelerin getirdiği deneyimle sorunsuz bir düğün yapma olanağı sunuyor.

Her bütçeye hitap eden uygun fiyatlı düğün paketleri sunan Ezgi Düğün Salonu, Ümraniye kına mekanları arasında da hayli popüler.

Ümraniye Ezgi Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)20.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur

Servis kaçta bitiyor?

23:00’e kadar servis edilen lezzetli ikramlar ve yemekler şölen tadından bir düğün ortamı yaratacak.

Müzik kaçta bitiyor?

23:00’te son parçaların çalınmasıyla yavaş yavaş sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Hepsine evet! Ezgi Düğün Salonu’nda dünya evine gireceğin bu mutlu günü en özel biçimde planlama şansına sahipsin.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

Mekan dekorasyonuyla ahenk içerisindeki golden şamdanlar masalara görkemli bir hava katmış.

Davetlilerin, havalandırma problemi bulunmayan Ezgi Düğün Salonu’nun geniş dans pistinde oyun havaları ve halaylarla eğlenmeye doyamayacak.

Menü tadımı ve değişikliği konusunda esnek davranıyorlar.

Ümraniye son durakta bulunan Ezgi Düğün Salonu toplu taşıma ile rahatça erişilebilir. Çarşı Metro İstasyonu’na birkaç dakikalık yürüme mesafesinde.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Küçük de olsa bir otoparkı olsa iyi olurdu.

Ezgi Düğün Salonları’nda alkol servisi bulunmuyor. İçkili düğün yapmayı tercih ediyorsan listemizdeki diğer seçeneklere göz atmana fayda var.

Ezgi Düğün Salonu Ümraniye’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

İnkılap Mah. Küçüksu Cad. No: 10

0216 706 2189 no’lu telefondan Çaglar Anıl Güzel’e ulaştığında önerdikleri düğün fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


11. Şark Düğün Salonu, Küçüksu Caddesi

en güzel ümraniye düğün salonları

Kapasite 750-1.000
Otopark Kapasitesi 75-100
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

30 yılı aşkın süredir çifte kumruları ağırlamayı sürdüren, Ümraniye’nin köklü mekanlarından Şark Düğün Salonu, fiyat-performans açısından en makul seçeneklerden birisi. Mekan, rengarenk masa süslemeleri ve ışık düzeniyle hoş bir atmosfere sahip.

Geniş bir dans pistine sahip yüksek tavanlı, ferah mekan büyük çaplı davetli listelerine sahip çifte kumrular için cazip bir seçenek.

Şark Düğün Salonları fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)100.000 - 150.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az

Servis kaçta bitiyor?

23:00’e kadar servis bitmiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23:00’te son buluyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstediğin catering ve düğün organizasyon firmaları ile anlaşma şansın var. Yalnızca dışarıdan bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşmana sıcak bakmıyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

Misafirlerinin düğün yemeklerinden memnun kalacaklarına emin olabilmen için menü tadımı ve değişikliği konusunda esnek davranmışlar.

Ümraniye Şark Düğün Salonu toplu taşıma imkanlarına sahip bir lokasyonda bulunuyor. Mekan, Ümraniye Metro İstasyonu’na birkaç dakikalık mesafede. Mekanın vale hizmeti sunan bir otoparkı da bulunuyor.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Alkol servisi bulunmayan Ümraniye düğün mekanları arasında yer alıyor. İçkili düğün yapma planın varsa listemizdeki diğer salonlara göz atsan iyi olur.

Şark Düğün Salonu Ümraniye’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Santral Durağı Menteşoğlu Cad. No: 3

Fiyat Teklifi Al


12. Namlı Düğün Salonu, Elmalıkent Mahallesi

en güzel ümraniye düğün salonları

Kapasite 500-750
Otopark Kapasitesi 50’den az
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Namlı Düğün Salonu, her şeyin en güzelini hak eden Ümraniyeli çifte kumrulara kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar öneriyor. Sadelik ve şıklığı bünyesinde bir araya getirmeyi başarmış mekan, mütevazı ve samimi bir atmosfere sahip. Işıklandırması, volkan ve şelale gösterileriyle görselliğini güçlendiren mekanın havalandırma problemi bulunmadığını da belirtelim.

Namlı Düğün Salonu, Ümraniye nişan mekanları arasında da sıklıkla tercih ediliyor.

Ümraniye Namlı Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 - 40.000 TL

Servis kaçta bitiyor?

22:00’de sona eriyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23:00’te bitiyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Kendi bünyelerindeki düğün fotoğrafçıları ile çalışmanı istiyorlar. Catering ve organizasyon firması ile anlaşmak istiyorsan herhangi bir kısıtlama söz konusu değil.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

Fiyat-performans açısından tercih edilebilecek İstanbul düğün salonları arasında.

Kolay ulaşılabilir bir konumda. İstanbul Çevre Yolu ve Şile Otoyolu vasıtasıyla erişilebileceği gibi Çarşı Metro İstasyonu’ndan yapılacak bir aktarma ile de mekana ulaşmak mümkün.

Çocukların düğün boyunca sıkılmadan vakit geçirebilecekleri palyaçoları var.

Menü tadımı ve değişiklik imkanı mevcut.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Otoparkı yetersiz.

Alkol servisi bulunmayan Ümraniye düğün mekanları arasında. İçkili düğün yapmak istiyorsan diğer seçeneklere bakmalısın.

Namlı Düğün Salonu Ümraniye’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Elmalı Kent Mah. TRT Cad. No: 12

Fiyat Teklifi Al


13. Yeni Vuslat Düğün Salonu, Alemdağ Caddesi

en güzel ümraniye düğün salonları

Kapasite 300-400
Otopark Kapasitesi 50’den az
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Vuslat, Ümraniye düğün salonları arasında her bütçeye hitap eden en uygun fiyatları sunmayı başaran bir mekan. Orta çaplı düğünlere elverişli, yüksek tavanlı ve ferah düğün salonu, dekorasyonda ayrıntılara verdiği önemle beğeni topluyor.

Mekan atmosferini yakından görmek istersen, mekanda gerçekleşen eğlenceli bir nişan organizasyonuna göz atmak isteyebilirsin:

Ümraniye Vuslat Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Ümraniye Vuslat, önerdiği cazip düğün paketleriyle Ümraniye düğün salonları fiyatları ölçeğinde en uygun alternatiflerden biri olarak göze çarpıyor.

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 TL'den az

Servis kaçta bitiyor?

23:30’a kadar devam ediyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Servisle aynı. 23:30’a kadar eğlence durmuyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Dışarıdan düğün fotoğrafçısı getiremiyorsun. İstediğin catering şirketi ya da düğün organizasyon firması ile çalışma şansın mevcut.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

Fiyat-performans açısından cazip diyebileceğimiz Anadolu Yakası düğün mekanlarından.

Vuslat Düğün Salonu, Ümraniye’de toplu taşıma imkanlarına sahip merkezi bir konumda bulunuyor. Çarşı Metro İstasyonu’na bir dakikalık yürüme mesafesinde.

Düğünde sunulacak yemeklerin lezzetinden emin olmak için menü tadımında bulunabilir, istersen değişikliğe de gidebilirsin. Vuslat Düğün Salonu, çocuklara ve et yemeyen davetlilerine hitap eden özel menü seçenekleri sunmayı da ihmal etmemiş.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Otopark kapasitesi yetersiz.

Alkol servisi bulunmayan İstanbul düğün salonları arasında. İçkili düğün yapmayı planlıyorsan listemizde yer alan diğer alternatiflere bakmanı tavsiye ediyoruz.

Vuslat Düğün Salonu Ümraniye’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Atatürk Mah. Karanfil Sok. N: 8/E

Fiyat Teklifi Al


14. Crowne Plaza İstanbul – OryaPark, Küçüksu Caddesi

en güzel ümraniye düğün salonları

Kapasite 400-500
Otopark 250-500
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Anadolu Yakası düğün otelleri arasında en lüks hizmeti sağlayan mekanlardan Crowne Plaza bünyesindeki Paşabahçe Balo Salonu, muhteşem bir görselliğe sahip. Mekanın ihtişamlı dekorasyonunda güncel salon dizaynı trendlerin etkisi göze çarpıyor. Görkemli şamdanlardan göz kamaştırıcı avizelere, masa süslemelerinden son teknoloji ışık sistemine Crowne Plaza hayallerinin ötesine geçebilecek bir ambiyansa sahip.

Romantik atmosferiyle müstakbel evli çiftleri kendisine hayran bırakan İstanbul düğün otellerinden Crowne Plaza’yı yakından görmek istersen şu kısa videoya bir göz atmanda fayda var:

Crowne Plaza Oryapark Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL

Crowne Plaza’yı İstanbul’daki En Lüks Düğün Mekanları ile karşılaştırmak isteyebilirsin.

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar otel mutfağında hazırlanan muhteşem yemekler masalara servis edilecek.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te sona eriyor. Sonrasında after party alanında eğlenceye devam edebilirsin.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstersen İstanbul düğün organizasyon şirketlerinden biri ile anlaşma şansın var. Dışarıdan catering firması ya da düğün fotoğrafçısı getirmene ise sıcak bakmıyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

Mekan merkezi ve kolay ulaşılabilir bir lokasyonda. Ayrıca geniş kapasiteli bir otoparkı da mevcut.

Mekanın iki yüz kişi kapasiteli, küçük çaplı düğünlere elverişli bir kır bahçesi de bulunuyor.

Menü tadımı ve değişikliği imkanı sunuyorlar. Vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuklara özel menü seçenekleri mevcut.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Senin için önemi var mı bilmiyoruz ama vale hizmeti sunmuyorlar.

Crowne Plaza Ümraniye Düğün Salonu nerede, kiminle görüşebilirsin?

İnkilap Mah. Küçüksu Cad. No: 58

Fiyat Teklifi Al


Aşağıdaki Ümraniye düğün salonlarına da göz atabilirsin:

15. Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye, Yamanevler Mahallesi

Hilton güvencesinde muhteşem atmosferiyle büyüleyici bir Ümraniye düğün mekanı.

Yamanevler Mah. Haldun Alagaş Cad. No: 2

Yetkili kişiler: Onur Aydemir, Merve Şengül

16. Mercure Hotels İstanbul Ümraniye, Alemdağ Caddesi

Göz kamaştırıcı dekorasyonuyla lüks ve konfor vadeden İstanbul düğün otelleri arasında. Mekanın ayrıntılı incelemesi burada: Mercure Hotel Ümraniye: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50 TL

Alemdağ Cad. Site Yolu Sokak, No: 20

0216 706 2749 Yetkili kişiler: Esra Terzioğlu

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Şu içerikler de ilgini çekebilir: