Yasemin Suite Adres Üsküdar Cad. No: 24 Şile / Istanbul

Fiyat Teklifi Al

Yasemin Suite hakkında

Şile’nin doğayla barışık atmosferinde, denize nazır bir otelde unutulmaz bir bekarlığa veda partisi seni bekliyor! Yasemin Koyu’nda bulunan butik otel Yasemin Suite, mart-ekim ayları arasında hizmet veriyor. 1983 yılından beri müşterilerine hizmet vermekte olan bu otelin nefes kesen terasını bekarlığa veda partin için kullanabiliyorsun. Dilersen konaklama opsiyonu da bulunan bu otelin şartlarını daha yakından inceleyelim.

 • Tarihi Şile Kalesi manzarasıyla Yasemin Suite şehir merkezine yaklaşık bir saat uzaklıkta bulunuyor.
 • Eğer dilersen butik otelin bulunduğu Yasemin Koyu’nda denize girebiliyorsun.
 • Özellikle küçük gruplar için çok şık bir alternatif oluşturduğunu söylemeden geçemeyeceğiz bu mekanın.
 • Yasemin Suite Şile iletişim bilgilerine de sayfamız üzerinden ulaşman mümkün.

Yasemin Suite fiyatları

 • Yasemin Suite Butik Otel’in fiyatları gayet makul.
 • Eğer organizasyonunu hafta sonu gerçekleştirmek istiyorsan ödeyeceğin rakamların biraz daha fazla olduğunu söylemeliyiz.
 • İstanbul’da bekarlığa veda partisi düzenleme fiyatlarıyla kıyasladığımız zaman da görüyoruz ki bu manzara için fazlasıyla uygun fiyatlara hizmet veriyorlar.
 • Doğal ürünlerle hazırladıkları geniş bir menüleri bulunuyor, ne yemek istediğine gittiğin zaman karar verebiliyorsun. Eğer standart bir menü tercih etmek istersen öncesinde mekanla planlama yapmanı öneririz.
 • Burada bulunan rakamların yaklaşık fiyatlar olduğunu, en güncel bilgileri almak için sayfamızda bulunan pembe butonları kullanabileceğini hatırlatalım.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50 kişiden az
Kokteylli kapasite 50 kişiden az
Açık alan kapasitesi 50 kişiden az
Kapalı alan kapasitesi 50 kişiden az
Konaklama kapasitesi 50 kişiden az

Yasemin Suite bekarlığa veda partisi paketleri

 • Yasemin Suite Otel Şile’nin bekarlığa veda partisi paketleri temel olarak dört hizmetten oluşuyor: Organizasyon sorumlusu, mekan süslemesi, konaklama opsiyonu ve müzik.
 • Organizasyon sorumlusu davetin boyunca hiçbir pürüz ve aksaklık çıkmaması için iletişim halinde olacağın yetkili kişi. Gereken tüm planlamaları kendisiyle yapabilirsin.
 • Mekan süslemesi konusunda dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışabiliyorsun. Yasemin Suite de mekandaki oturma düzeninin oluşturulması ve küçük süslemeler için sana yardımcı oluyor.
 • Eğer parti öncesinde ya da sonrasında bu butik otelde konaklamak istiyorsan son derece konforlu odaları var. Küçük bir tatil kime iyi gelmez ki! 😊
 • Bekarlığa veda partinde en eğlenceli şarkıları çalıp söylemek en doğal hakkın tabii ki. Bu hizmet için gereken sistemleri de paketlerinde sana sağlıyorlar.

Dekorasyon ve süsleme

Özellikle terasının çok şık olduğunu düşündüğümüz Yasemin Suite, hem kapalı hem açık alanlara sahip. Terasta birbiriyle uyumlu koltuk ve sandalyeler, güneşten etkilenmemen için şemsiyeler bulunuyor. Tercih ettiğin konsept doğrultusunda bu panoramik deniz manzaralı teras rengarenk balonlarla süslenebiliyor. İç mekanda ise tatlı mı tatlı kare masalar ve sandalyeler tercih edilmiş.

Müzik

Bekarlığa veda partisi paketleri kısmında da belirttiğimiz gibi müziksiz olmaz! En sevdiklerinle beraber kutlayacağın bu günde istediğin şarkıları söyleyecek, en güzel dans figürlerini göstereceksin. Eğer canlı müzik imkanı bulunup bulunmadığını merak ediyorsan bunu mekandan öğrenmen en iyisi. Bunun dışında da oluşturduğun özel çalma listeleri varsa mekanla paylaşabilir, unutulmaz bir gece için hazırlıklara başlayabilirsin.

Bekarlığa veda partisi fotoğrafçısı

Deniz ve tarih kokan bu atmosferde çekileceğin her fotoğrafta muhteşem gözükeceksin! Şayet bekarlığa veda partin için bir fotoğrafçıyla beraber çalışmayı düşünüyorsan Yasemin Suite Hotel’e anlaşmalı bulundukları bir fotoğrafçı olup olmadığını sorabilirsin. Eğer dışarıdan bir fotoğrafçıyla gitmek istiyorsan da bunu mekandan izin alarak yapmanın daha iyi olacağını düşünüyoruz.

Yasemin Suite diğer organizasyonlar

Otelin terasını başka bir etkinlik için kiralamak istiyorsan bu elbette mümkün, ancak öncesinde mekanla görüşüp planlama yapman çok önemli. Burada doğum günü partileri, mezuniyet kutlamaları ya da yıl dönümü organizasyonları gibi etkinlikler düzenleyebileceğini düşünüyoruz fakat teyit etmen en iyisi. Yasemin Suite Şile’nin terası kiralanabildiği için sorun edeceklerini sanmıyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Galeriye göz atma imkanın olduysa fark edebileceğin gibi, Yasemin Suite’in nefes kesen manzarası bekarlığa veda partini unutulmaz bir hale getirecek.
 • Böylesi bir mekanı kiralamak için önerdikleri rakamların gayet ekonomik olduğunu düşünüyoruz.
 • Özellikle süslemeler için sana dışarıdan bir organizasyon firmasıyla koordineli olarak çalışma fırsatı tanıyorlar.
 • Konaklama opsiyonu ve kahvaltı seçeneklerini özellikle alkışlıyoruz.
 • Şehir merkezinden biraz uzakta bulunsa da toplu taşımayla bu mekana ulaşabiliyorsun.

Yasemin Suite nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Üsküdar Cad. No: 24 Şile / Istanbul

İstanbul şehir merkezinden Şile’ye toplu taşımayla ulaşmak istiyorsan yapman gereken şey çok basit! Üsküdar’dan kalkan 139 ya da 139A numaralı otobüslerle Şile’nin merkezine gidebilirsin. Ardından mekana yaklaşık on dakikalık bir yol yürümen gerekiyor. Otelin maalesef bir otoparkı bulunmuyor, özel aracıyla gelmeyi tercih edecek misafirlerin bunu göz önünde bulundurmasını öneriyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.