hayat memat meyhanesi
Hayat Memat Meyhanesi Adres Cihannüma Mah. Barbaros Blv. Salihefendi Sok. No:4 Beşiktaş / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Hayat Memat Meyhanesi hakkında

Hayat Memat Meyhanesi Beşiktaş, 2013’ten beri hizmet veren çok tatlı bir mekan. Burada düzenlenen bekarlığa veda partileri çok keyifli geçiyor. Neden mi? Öncelikle tecrübeleri sayesinde konuklarını nasıl ağırlayacaklarını çok iyi biliyorlar. İkinci olarak lezzetli mezeleri ve yemekleri sayesinde sürekli övgü alıyorlar. Üçüncüyü ve diğer öne çıkan hizmetlerini merak ettiysen, seni yazımızın devamına alalım!?

hayat memat meyhanesi

Hayat Memat Meyhanesi fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Eveeet en merak edilen konu olan fiyatlarla başlayalım incelemeye! Burası meyhane fiyatlarına göre gayet makul bizce.
 • Seçtiğin yemeğe ve içeceğe göre fiyatları belirliyorlar.
 • Hafta içi-hafta sonu organizasyonları arasında minik bir fiyat farkı olabilir.
 • Kişi başı fiyatlandırma yaptıklarını unutmamalısın.
 • Alkollü içecek servisleri bulunuyor.
 • Hayat Memat Meyhanesi iletişime geçenlere hem fiyatlarla hem de hizmetlerle ilgili detaylı bilgi veriyor. Alttaki ‘Fiyat Teklifi Al’ butonu seni bekliyor!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Hayat Memat Meyhanesi’nin açık ve kapalı kısımları bulunuyor. Bu alanlarda toplamda 50-100 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Butik bir mekan olduğu için bekarlığa veda partine gelecek davetlilerinin listesini çıkarmalı ve yetkililere net konuk sayısını belirtmelisin. O doğrultuda oturma düzeni oluşturuyor ve rezervasyon yapıyorlar. Haydi o zaman arkadaşlarını arama vakti!

hayat memat meyhanesi

Hayat Memat Meyhanesi hizmetleri

Rakı sofrası eşliğinde dostlarla sohbet ederek, sonrasında fasıl ekibinin müziğiyle eğlenerek bekarlığa veda etmek isteyenlerdensen çok şanslısın. E tabii bu eğlenceye bir de lezzetli yemekler eşlik ederse sizden iyisi yok! Hayat Memat Meyhanesi menüsünde 30 çeşit ana meze, 20 farklı güne özel meze bulunuyor. Ağız sulandıran mezelerden seç seçebildiğin kadar!

Sen sevdiklerinle uzun masalarda kutlama yaparken; seçtiğiniz lezzetler, güler yüzlü personeller tarafından servis ediliyor. Servis personelleri çok hızlı ve hiçbir şekilde masadaki sohbeti bölmeden çalışıyorlar. Mekanın davet sorumlusu da çözüm odaklı yaklaşımıyla davetlilerin gönlünü kazanıyor. Fasıl ekibini soracak olursan… En iyisi git ve kendi kulaklarınla bu keyifli müziği dinle.?

hayat memat meyhanesi

Dekorasyon ve süsleme

 • Mekanın konseptini özetlemek gerekirse; Ege’de sahil kasabasında, denizin hemen yanında salaş bir meyhaneyi anımsatıyor diyebiliriz.
 • Renkli ahşap sandalyeler ve yine ahşap kare masalar kullanıyorlar.
 • Masalarda kullandıkları lacivert pötikareli runnerlar sayesinde deniz konseptini bir kez daha vurgulamış oluyorlar.
 • Ahşap sandalyelerin üzerindeki minderler sayesinde konforlu bir oturma alanı oluşturduklarını da belirtmeden geçmeyelim.

Müzik

Meyhane müzikleri deyince akla ilk olarak Türk Sanat Müziği geliyor! Hayat Memat Meyhanesi de bu geleneği bozmuyor ve her gün canlı müzik eşliğinde davetlilerinin ‘bir tatlı huzur’ bulmasını sağlıyor. Cuma ve cumartesi günleri ise mekanda fasıl ekibi sahne alıyor. Fasıl seviyorsan, organizasyonunu bu günlere denk getirmeni öneririz.

hayat memat meyhanesi

Fotoğrafçı

Bekarlığa veda partinde profesyonel bir ekibin fotoğraf ve video çekimi yapmasını istiyor olabilirsin. Böyle bir isteğin varsa Hayat Memat Meyhanesi’ne dilediğin fotoğrafçıyı getirebilirsin. “Profesyonel fotoğraflara gerek yok” dersen işte orada devreye arkadaşların girecek! Kimin telefonu güzel fotoğraf çekiyor? Kim kadraja dikkat ederek enfes kareler yakalayabilir? Bunların hepsini göz önünde bulundur ve kimin telefonunu elinden düşürmeyeceğine karar ver!?

Hayat Memat Meyhanesi diğer organizasyonlar

Her gün açık olan ve herkesin istediği zaman gidip meyhane keyfini yaşayabileceği bir mekandan bahsediyoruz! Günlük hizmetlerinin yanı sıra bekarlığa veda partilerine ev sahipliği yapmayı da çok seviyorlar. Doğum günü, nikah sonrası yemeği gibi birçok kutlama için de meyhaneyle görüşebilirsin. Tabii elini biraz çabuk tutman lazım; ne de olsa buraya talep yoğun!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • O nasıl bir dekorasyon… O nasıl tatlı bir ambiyans… Hayat Memat Meyhanesi’nin davet alanlarına ve ilk andan itibaren bize yansıyan güzel enerjisine bayıldık!
 • Meyhane olmanın hakkını sonuna kadar veriyorlar; çok sayıda ve yedikçe yedirecek lezzette mezeler hazırlıyorlar.
 • Beşiktaş’ın en bilinen sokaklarından birinde bulunmaları çok iyi! Ulaşım ve bulunabilirlik açısından bir puan öndeler.
 • “E bu kadar güzel bir mekanın fiyatları da yüksektir” düşünceni hemen yok etmeni öneriyoruz. Çünkü Hayat Memat Meyhanesi fiyatlarıyla cep yakmayan, ortalama rakamlar talep eden bir yer.
 • Güler yüzlü çalışanlardan oluşan bir ekipleri var. Mekana girdiğin andan itibaren o samimiyeti hissedeceksin.
 • Bu zamana kadar özel davetler için çok sayıda grup ağırlamışlar. O nedenle organizasyonların nasıl yönetileceği konusunda da tecrübeliler.

hayat memat meyhanesi

Hayat Memat Meyhanesi nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Cihannüma Mah. Barbaros Blv. Salihefendi Sok. No:4 Beşiktaş / İstanbul

Hayat Memat Meyhanesi, Beşiktaş gibi İstanbul’un iki yakasından da rahatlıkla ulaşım sağlanabilen bir ilçede yer alıyor. Meydana çok yakın bir noktada olması sebebiyle tüm davetlilerin buraya gelirken zorluk yaşamayacak. Açık adres kullanarak özel araçlarla gelinebileceği gibi otobüs ve minibüs hatlarıyla da buraya ulaşım sağlamak mümkün.

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar