Ana Sayfa Ankara

Ankara Düğün Salonları ve Mekanları

Ankara düğün salonları ve mekanları, her ilçe için tüm detayları ile mercek altında. Hayalindeki düğünün bütçene uyması için elimizden geleni yaptık, Ankara kır düğünü salonlarından otellere, kapalı düğün salonlarından restoranlara tüm mekanları inceledik.

Risa Park Ankara

Risa Park: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Risa Park Ankara'da havuz başı ve kır düğünü konseptini birleştireni şık ve kaliteli bir mekan. Düğün fiyatları, footğraflar ve daha fazlası içeride.
Çeşni Konağı Ankara Düğün

Çeşni Konağı: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Çeşni Konağı Keçiören Ankara'da düğün ve kına gecesi organizasyonları yapan, tarihi dokulu, mis bahçeli, şık salonları ile hoş bir mekan.
Tebessüm Düğün Salonu Ankara

Tebessüm Düğün Salonu: Fiyat Min. 7.500-10.000 TL

Tebessüm Düğün Salonu, Ankara’nın Pursaklar ilçesinde bulunan ışıl ışıl bir mekan. Fotoğraf galerisi, fiyatları, düğn paketleri ile mercek altında.
Vavas Garden Ankara

Vavas Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Vavas Garden Ankara’da kır düğünü konseptiyle masalsı, buram buram ıhlamur kokan bir mekan. Fiyatları, videoları ve detaylar içeride.
Aina Düğün Sarayı

Aina Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Aina Düğün Salonu Mamak'ta 3 farklı davet alanı, uygun fiyatları, şık dekorasyonu ve kaliteli hizmeti ile sana göz kırpıyor. Bak bakalım beğenecek misin.
Erguvan Kasrı İncek Düğün

Erguvan Kasrı: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

Erguvan Kasrı İncek'te rengarenk çiçekli, mis bahçeli, çok şık ve keyifli bir kır düğünü mekanı. Ücretsiz fiyat teklifi iste ve mekana bayıl.
Park Aden Ankara

Park Aden Ankara: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 10-30 TL

Park Aden, Ankara Keçiören’in en büyük mekanlarından biri olarak; hem kır hem salon düğünü imkanı sağlayabilen 4 ayrı etkinlik alanı ve 1 kına çadırıyla dikkatleri üzerine çekiyor.
Westa Garden İncek

Westa Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Westa Garden İncek Ankara'da son derece nezih bir kır düğünü mekanı. Nezih dekorasyonu, leziz yemekleri, keyifli orkestrası ile bir harika.
Safari Garden Ankara

Safari Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Havuzlu, şelaleli bahçeleri ve kapalı alanlarıyla hem kır düğünü hem de salon düğünü imkanı sunan Safari Garden, Ankara Yenimahalle'de yer alıyor.
Ankarac Konağı Antik Kır Bahçesi

Ankara Konağı: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Ankara Konağı Antik Kır Bahçesi ve birbirinden şık düğün salonları ile başkentin gözde mekanlarından. Fiyat, fotoğraf ve düğün paketleri için tıkla.
Yenişehir Hamamı kına

Yenişehir Hamamı, Kına ve Gelin Hamamı Fiyatları

Ankara'da yer alan Yenişehir Hamamı kına ve gelin hamamı için keyifgli organizasyonlar düzenleyen, temiz ve uygun fiyatlı bir yer.
Pembe Köşk Kır Bahçesi Ankara

Pembe Köşk Kır Bahçesi: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Pembe Köşk Kır Bahçesi Ankara kır düğünü mekanları arasında şirin davet alanı, şık dekorasyonu, uygun fiyatları ve nezih ortamı ile rüya gibi bir yer.
Omsed Restaurant düğün

Omsed Restaurant: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Batıkent Ankara’da bulunan Omsed, düğün ve nikah sonrası yemek kutlamaları için Türk ve dünya lezzetleri sunan mutfağı ile nezih bir mekan.
Holiday Inn Ankara düğün

Holiday Inn Kavaklıdere: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Holiday Inn Kavaklıdere Ankara'da düğün için tercih edebileceğin klasik tarzda nezih ve şık bir şehir oteli.
Hasbahçe İncek

İncek Hasbahçe: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

İncek Hasbahçe Ankara kır düğünü mekanlarının en iyilerinin olduğu Gölbaşı'nda, havuz başı ve bahçe düğününü birleştiren konseptiyle muhteşem bir mekan.
Ankara Divan Hotel düğün

Divan Otel Ankara: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

Kavaklıdere’de bulunan Divan Otel Ankara düğün için hazırladığı gösterişli ve şık atmosferi ile ilk görüşte çiftleri tavlıyor.
Anadolu Hotel Ankara düğün

Anadolu Hotels Downtown Ankara, Düğün Fiyatları

Anadolu Hotels Downtown Ankara modern mimarisi, şık ötesi salonları, gurme menüleri ve uzman ekibi ile masalsı bir düğün oteli.
Zerafet Ankara

Zerafet Ankara: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

Yenimahalle'de bulunan Zerafet Ankara, adına yakışır şık ortamı, kaliteli menüleri, makul fiyatları ve keyifli organizasyonları ile başkentlileri tavlıyor.
İncek Garden Ankara

İncek Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

İncek Garden Ankara Gölbaşı'nda havuz başı ve kır düğünü konseptini birleştiren harika bir mekan. Düğün fiyatları, fotoğrafları ve videoları içeride.
Ayık Pırlanta Düğün Salonu

Ayık Pırlanta Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Ayık Pırlanta Düğün Salonu Ankara'da ışıl ışıl, uygun fiyatlı sevilen bir yer. Fiyatları, fotoğrafları ve öne çıkan özelliklerini incele.
Gölsesi

Gölsesi, Ankara: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 10-30 TL

Gölsesi Eryaman Harikalar Diyarı'nda yer alşan Ankara'nın tek açık hava nikah yeri. Kır düğünü, havuz başı ya da balo salonu, hangisini istersin?
İremce Düğün Salonu Altındağ

İremce Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

İremce Düğün Salonu Ankara Altındağ'da ışıl ışıl bir mekan. Kokteyl ve yemekli menülerinin fiyatlarını öğren, fotoğraf galerisini dolaş.
Roof Wedding Yenimahalle

Roof Wedding: Düğün Fiyatı Min. 5.000-7.500 TL

Roof Wedding Batıkent’te şık ve iddialı bir düğün salonu Yenimahalle düğün salonları arasında orijinal dekorasyonu ve kaliteli hizmeti ile en iyilerden.
Terrace Wedding

Terrace Wedding: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 10-30 TL

Terrace Wedding, Ankara Çankaya'da lüks ve gösterişli düğün salonu. Uygun fiyatlı paketleriyle ve ışıklandırma sistemi ile dikkat çekiyor.
Park Akman 1453 Düğün Salonu

Park Akman 1453 Düğün Salonu, 2020 Fiyatları

Park Akman 1453 Eryaman'da çok amaçlı, otellerin balo salonlarını andıran şıklıkta, elegant bir mekan. Düğün fiyatları ve detaylar için oku.
Göl Seyir Restaurant Gölbaşı düğün

Göl Seyir Kır Bahçesi: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Göl Seyir Kır Bahçesi Ankara kır düğünü mekanları arasında en popüler yerlerden. Mis gibi bahçesi, zengin menüleri, uygun fiyatları ile şahane.
Doruk Park Ankara Sincan

Doruk Park Ankara: Düğün Fiyatı Min. 5.000-7.500 TL

Doruk Park Sincan Ankara'da, masal tadında bir düğün düşlüyorsan ilk görüşte aşık olacağın bir mekan. Gösterişli salonları, üst düzey kalitedeki hizmeti ve nefis yemekleri ile Sincan'ın bebeği.
Cevahir Wedding

Cevahir Wedding: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 5.000-7.500 TL

Cevahir Wedding Ankara Yenimahalle düğün salonları arasındaki en gösterişli ve klas mekanlardan biri. Fiyatları, fotoğraf ve videoları içeride.
Hilton Garden Inn Ankara düğün

Hilton Garden Inn Ankara: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50-80 TL

Eğer görkemli bir otel düğünü ile evlenmek istiyorsan; Yenimahalle ilçesinde bulunan Hilton Garden Inn'e bayılacaksın. Kendi masalının prensesi ol!
Ferhunde Hanım Konağı

Ferhunde Hanım Konağı: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 10-30 TL

Ferhunde Hanım Konağı Ankara düğün, kına ve nişan mekanları arasında tarihi dokusunu korumuş ender yerlerden biri. Fiyatları da çok uygun.
Klas Düğün Salonu Mamak

Klas Düğün Salonu, Mamak: Düğün Fiyatı Min. 3.000-5.000 TL

Klas Düğün Salonu Mamak'ta yer alan, bütçeni zorlamadan şık bir düğün yapabileceğin bir mekan. Fiyatları, menüleri, videoları ve fotoğrafları içeride.
Elmalı Bahçe Düğün Salonu

Elmalı Bahçe: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 10-30 TL

Elmalı Bahçe Düğün Salonu Yenimahalle kır düğünü mekanları arasında fiyat-performans açısından en sevilenlerden. Açılır kapanır tavanlı salonu ve 3 kır bahçesi ile şeker gibi bir mekan.
Ankara Altınpark Düğün Salonu

Altınpark Düğün Salonu: Fiyat Kişi Başı Min. 10-30 TL

Altınpark Düğün Salonu Ankara'da 1996 yılından beri hizmet veren, havuzlu, açık hava düğün salonu formatında bir mekan. Şık dekorasyonu, uygun düğün fiyatları, büyüklüğü, güler yüzlü ekibi ile Altındağ düğün salonları arasında popüler bir seçenek.
In Love Düğün Salonu Ankara

In Love Balo ve Kokteyl Salonu, Düğün Fiyatları (2020)

In Love Balo ve Kokteyl Salonu Yenimahalle düğün salonları arasında şık dekorasyonu, nezih ortamı, misafirperver ekibi ile en sevilenlerden. Bolca video ve fotoğrafı ile mekanı enine boyuna inceledik.
Gala Balo Salonu Ankara Çayyolu

Gala Balo Salonu, Ankara: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30-50 TL

Gala Balo Salonu Ankara'da 3 farklı davet alanı, nezih ortamı, minimal dekorasyonu ve kaliteli hizmetleri ile dikkat çekiyor. Bilkent Oteli'nde konaklama hediyesi dahi var!
Ankara nikah salonları, fiyatları

Şık Butik Davetler İçin En İyi Ankara Nikah Salonları

Belediyelerin evlendirme dairelerine alternatif olan Ankara nikah salonları, kokteyl ve yemekli organizasyonları ile çiftleri ağırlıyor. Şık ve nezih bir ortamda "Evet!" diyeceğin Ankara nikah salonları; fiyatları, fotoğrafları ve ayrıntıları ile bu yazıda.
Ankara nikah salonları, fiyatları

Shoppe Nikah Salonu: Fiyat Kişi Başı Min. 30-50 TL

Adres Bahçelievler Belpa Buz Pateni Binası, Akdeniz Caddesi No: 57 Bahçelievler/Ankara Telefon 📞 0312 963 3957 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Shoppe hakkında
Wyndham Ankara Hotel Düğün

Wyndham Ankara: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 80-100 TL

Adres Söğütözü Mah. Yaşam Cad., 4. Sok. No: 4 Söğütözü /Ankara Telefon 📞 0312 963 3767 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Wyndham Hotel Ankara hakkında Wyndham Ankara düğün için sıra dışı...
Herasus Düğün Salonu Sincan Ankara

Herasus Düğün Salonu: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

Adres Akşemsettin Mah. Çatalca Sok. No: 30 9-10 (Ayaş Yolu Üzeri, Harikalar Diyarı Karşısı) Sincan/Ankara Telefon 📞 0312 963 3085 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Herasus Düğün Salonu hakkında Sincan düğün...
Uluçınar Konağı Mamak Kıan ve Düğün Mekanı

Mamak Güzeli Uluçınar Konağı, Kına ve Düğün Fiyatları

Adres Bostancık Mh. Bostancık Cd. No: 138 Mamak Ankara Telefon 📞 0312 963 3923 Fiyat Teklifi Al Uluçınar Konağı hakkında Uluçınar Konağı Mamak'ta, 3 kadın girişimcinin işletmesini yaptığı, otantik dekorasyonu,...
Mona Wedding & Banquet Gölbaşı Ankara

Mona Wedding: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30-50 TL

Adres Karşıyaka Mah. Haymana Yolu Bulvarı No: 149 Gölbaşı/Ankara Telefon 📞 0312 963 3574 Fiyat Teklifi AlHEMEN ARA Mona Wedding hakkında Mona Wedding Gölbaşı düğün salonları arasında müşteri...
Ankara Dafne Hotel Düğün

Dafne Hotel, Ankara: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30-50 TL

Dafne Hotel Ankara düğün otelleri arasında sade ve şık dekorasyonu, bütçe dostu fiyatları, nezih ortamı ve güler yüzlğü ekibi ile cazip bir yer.
Bağlum Düğün Salonu Ankara

Bağlum Düğün Salonu: Min. Fiyat 3.000-5.000 TL

Bağlum Düğün Salonu Keçiören'deki mekanlar arasında fiyat-performans olarak en başarılılardan. İçeriye araba ile girebileceğin tek düğün salonu olabilir!
Tektaş Düğün Salonu Yenimahalle Ankara

Tektaş Düğün Salonu, Ankara: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

Adres Serhat Mah. 1307 Sokak, No: 7 (Huzur Cami yanı) Yenimahalle/Ankara Telefon 📞 0312 963 3479 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Tektaş Düğün Salonu hakkında Tektaş Düğün Salonu Ankara içinde en...
Lenas Wedding & Events

Lenas Wedding & Events: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

Lenas Wedding en iyi Çayyolu düğün salonları listemizde de yer alan, mimarisi ve kaliteli hizmeti ile dikkat çeken mekanlardan.
Mogan Park Maya Gölbaşı Ankara

Mogan Park Maya: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50-80 TL

Adres Haymana Yolu Blv. No: 48 Gölbaşı/Ankara Fiyat Teklifi Al Mogan Park Maya hakkında Park Maya Düğün Salonu Gölbaşı'nda yer alan, muhteşem göl manzarası ile ilk bakışta bile...
Florya Wedding Gölbaşı Ankara

Florya Wedding: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30-50 TL

Florya Wedding Ankara Gölbaşı'nda; muhteşem göl manzarası, Silver ve Gold olmak üzere iki şıkır şıkır salonu ile hoş bir mekan.
Anemon Balo Salonu Yenimahalle Ankara

Anemon Balo Salonu, Ankara: Düğün Fiyatları 7.500 TL ve Üzeri

Anemon Düğün Salonu Ankara'da 5 farklı davet alanı ile kocaman, şık bir mekan. Kaliteli müzik, nefis menüler, şık dekorasyon ve profesyonel hizmet anlayışı ile en popüler Yenimahalle düğün salonları ile rekabet edecek düzeyde.
Beyzade Düğün Salonu Ankara

Beyzade Düğün Salonu, Mamak: Fiyat 5.000 TL ve Üzeri

Adres General Zeki Doğan Mah. Nato Yolu Cad. No: 8 Mamak Ankara Telefon 📞 0312 963 3680 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Beyzade Düğün Salonu hakkında Beyzade Düğün Salonu Mamak General...
Belinay Düğün Salonu Sincan Anlara

Belinay Düğün Salonu: Düğün Fiyatları 3.000 TL ve Üzeri

Belinay Düğün Salonu Sincan'da fiyat-performans açısından pek sevilen bir mekan. Düğünün yanında gelin-damat hamamı gibi hizmetleri ile fark yaratıyor.