cevahir wedding
Adres Çamlıca, Anadolu Blv No: 26 06200 Yenimahalle/Ankara
Telefon 0312 963 3681

Fiyat Teklifi Al

HEMEN ARA

İçindekiler

Cevahir Wedding hakkında

Cevahir Wedding Ankara Yenimahalle düğün salonları arasındaki en gösterişli ve klas mekanlardan biri. Kalabalık ve zengin bir düğün yapmak istiyorsan yazımızı dikkatle okumalısın. Öncelikle hayalindeki tüm ayrıntıları anlatabileceğin sana özel bir organizasyon sorumlusu tarafından karşılanıyorsun. Çiftleri bir aile sıcaklığında ağırlayıp hayatlarının bu en önemli gecesini en keyifli ve unutulmaz şekilde geçirmelerini sağlamayı ilke edinmiş bir mekan burası. Dört mevsim organizasyonlar gerçekleştirebileceğin bu salonda, Ankara’nın soğuna ve sıcağına inat içeride havalandırma sistemi ayrıntılı olarak düşünülmüş. Yüksek tavanlı kolonsuz salon da son derece ferah bir atmosfer sağlıyor.

Beyaz renk ağırlıklı salon oldukça ferah. Krem tonları ve ahşap detaylar da gözden kaçmıyor. Gümüş şamdan ve aksesuarları, uzman şeflerin elinden çıkma menüleri, tecrübeli garson ekibi ve 250-500 civarında araç alabilen özel otoparkı ile Ankara düğün salonu seçeneklerinde ön plana çıkıyor. Gelin odası da pembe ve mavi pofuduk koltuklarıyla ayaklarını uzatıp mola verebileceğin tarzda döşenmiş. Biraz daha fikir istiyorum dersen, şu videoyu kaçırma deriz.  

 Cevahir Wedding düğün fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
 •  Belli bir süreliğine düğün fiyatlarında %25 indirim sağlıyorlar.
 • Cevahir Wedding yemek söz konusu olduğunda sana birbirinden zengin dört menü seçeneği sunuyor. Kokteyl menü, ordövr menü, kırmızı et menü veya beyaz et menü arasından bir seçim yapabilirsin. 
 • Menülerde değişiklikler yapmak istersen bu konuda da yardımcı oluyorlar. 
 • Çocuklara özel menü de mevcut. 
 • Arzu edersen dışarıdan bir catering firması ya da organizasyon firması getirmene de izin veriyorlar. 

Dönemsel kampanya ve indirimleri olabildiği için bir karar vermeden önce muhakkak iletişime geçip fiyat almalısın. Düğün tarihin, menüye dair tercihlerin, özel isteklerin ve davetli sayın gibi ayrıntıları fiyat teklifi alırken belirtirsen daha kapsamlı bir geri dönüş alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

HEMEN ARA

 Kapasite

Cevahir Wedding 500-750 davetli ağırlama kapasitesine sahip.  

 Düğün paketleri ve organizasyonu

Işıklandırma sistemi ile hoş bir ambiyans yakalayan Cevahir Wedding salonu, ses ve sahne hizmetlerinde de çok geniş bir yelpazede seçenek sunuyor. Servisi ise gece 23:30’a kadar hızlı ve misafirlerini bekletmeden devam ediyor. Organizasyon hizmetleri paketlere göre farklılık gösterebiliyor. Ama biz ortalama bir fikir edinmen için sana genel olarak dahil olan hizmetleri listeliyoruz:  

 • Salon, masa, sandalye süsleme
 • Gelin yolu süsleme
 • Karşılama kokteyli
 • Ses, ışık, volkan, sis gösterisi
 • Menü tadımı
 • Menüde değişiklik
 • Organizasyon sorumlusu
 • Orkestra
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Video çekimi
 • Slayt gösterimi

Dekorasyon ve süsleme

Cevahir Wedding gümüş aksesuarların çok şık bir şekilde yerleştirildiği bir dekorasyona sahip. Özellikle ışıltılı taşlar ve gümüşle birleşen aksesuarlar salona çok daha modern bir sadelik katıyor. Salonda yüksek tavan ve ferah bir ortam seni bekliyor. Masa ve sandalyelerde beyaz tonlar yoğun olarak kullanılmış. Salon süslemeleri, gelin yolu gibi ayrıntıların hepsi senin hayallerin doğrultusunda sana özel organizasyon sorumlusu tarafından gerçeğe dönüşüyor. Sahneye hakim oturma düzeni var. Barkovizyon ve slayt gösterimi de bu özel gecene renk katabilir. 

Görkemli dekorasyonları ile dikkat çeken Ankara düğün salonları önerilerimize de bakmadan geçme.

Müzik

Canlı orkestrası tüm gece eğlencenin temposunu bir an olsun düşürmemeye aday! Peki bu eğlence kaça kadar sürüyor derse, müzik 23:30’ da son buluyor. 

Düğün fotoğrafçısı

Fotoğrafçı hizmeti mevcut. Hatta paket seçeneklerinde belirli sayıda fotoğraf çekimi ve sınırsız video çekimi hizmetleri de sunuyorlar. Ancak dışarıdan bir fotoğrafçı getirmemeni rica ediyorlar. 

 Otopark

Cevahir Wedding’e özel araçlarıyla gelmek isteyen misafirler için hemen girişteki 250-500 araç kapasiteli otoparkı ve vale hizmeti misafirlerinin ulaşımına büyük ölçüde kolaylık sağlayacaktır. 

Alkışlarımız

 • Beyaz, krem ve ahşap tonlarının uyumu gözlerimizi kamaştırdı, bu birleşim gerçekten de çok klas!
 • Farklı ve zengin menü seçenekleri ve tadım yapabilme imkanını da sevdik. 
 • Cevahir Wedding Ankara Yenimahalle gibi en işlek noktalardan birinde otopark hizmeti vererek gözümüze girdi. Misafirlerin arabayı nereye park edeceğim diye dolanıp durmayacak!
 • Barkovizyon ve slayt gösterisi artık bir düğünün olmazsa olmaz parçası! Romantik bir video hazırlamaya ne dersin?
 • Cevahir Wedding’in diğer salon seçenekleri sayesinde aynı anda birden fazla düğün de yapılabiliyor.
 • Servis esnasında herhangi bir aksaklık yaşanmaması ve hızlı bir servise büyük önem veriyorlar.  

Keşkelerimiz

 • Keşke engelli girişi de olsaydı diyoruz, ama bunun dışında gözümüze çarpan bir eksiklik olmadı.  

Diğer organizasyonlar

Cevahir Wedding ve bünyesindeki diğer salonlar mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyonlar, , nişan, kına ve daha birçok özel organizasyona hizmet verebilecek çapta. Bayi toplantısı ve diğer kurumsal etkinliklerde de profesyonel ekibi ve hizmetleriyle tercih edilebilir.  

Fiyat Teklifi Al

HEMEN ARA

Cevahir Wedding nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Çamlıca, Anadolu Blv No: 26 Yenimahalle/Ankara

 0312 963 3681 numaralı telefondan Hüseyin Kaya ile görüşebilirsin.

 Benzer düğün mekanları

Umarız hayalindeki düğün mekanını bulmanda yardımımız dokunur. Cevahir Wedding’le görüşürsen nasıl dönüş yaptıklarını, fikirlerini aşağıdaki yorum kısmına yazarsan diğer çiftler için aşırı makbule geçer. Şimdiden mutluluklar dileriz. ?