antre anthill restaurant
Antre Anthill Restaurant Adres Cumhuriyet Mah. İncirlidede Cad. Anthill Residence, B Blok, No:6 Şişli / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Antre Anthill Restaurant hakkında

Şişli’deki Anthill Residence’ın içerisinde yer alan, şıklığıyla ve hizmet kalitesiyle konuklarının memnuniyetini kazanan bir restoranla tanışmak üzeresin! Antre Anthill Restaurant, binanın 54. katında bulunuyor ve teras alanıyla gönülleri fethediyor. Eşsiz bir İstanbul manzarası sunuyorlar. Zaten konukların burada en sevdiği özelliklerden biri manzarası oluyor; diğeri ise tabii ki lezzetli yemekleri!?

antre anthill restaurant

Antre Anthill Restaurant fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Restoranın fiyatları, aynı skaladaki diğer mekanların ortalamasında seyrediyor.
 • Tablodaki fiyatların başlangıç menüleri için geçerli olduğunu da hatırlatalım. Yani seçeceğin lezzetlerin içeriğine göre fiyatlar da yükselebilir.
 • Hafta sonu ve hafta içi fiyatları arasında minik farklar olabiliyor.
 • Alkollü içecek servisi yapıyorlar.
 • Menü içeriğine sen karar verebiliyorsun. Şeflerin ve yetkililerin tavsiyelerini de göz önünde bulundurmanı öneririz.
 • Tamamen sana özel bir fiyat teklifi almak istersen, alttaki pembe butona tıklaman yeterli!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Antre Anthill Restaurant, 100-200 kişilik davetli kapasitesine sahip. Bekarlığa veda partileri için fazlasıyla yeterli bir kapasiteden bahsediyoruz. Çok şık bir şekilde dekore edilmiş olan restoranın etrafı camekanla çevrili. Bu da İstanbul’a yukarıdan bakman ve manzaranın güzelliğinden bir an bile uzak kalmaman için düşünülmüş. Alanın ortasında yer alan bar kısmı da burayı sıradan bir restoran olmaktan çıkarıyor.?

Antre Anthill Restaurant hizmetleri

Bekarlığa veda partin için Antre Anthill Restaurant’tan fiyat teklifi aldın ve görüşmeye gittin. İşte seni orada işinde uzman bir davet sorumlusu karşılıyor. Merak ettiğin her detayı açıklığa kavuşturmakla kalmıyor; sana özel önerilerde de bulunuyor. Mekanda; yemek menüsü, alkollü/alkolsüz içecek seçenekleri, servis personelleri, otopark gibi temel hizmetlerin hepsi sunulabiliyor.

antre anthill restaurant

Dekorasyon ve süsleme

 • Antre Anthill Restaurant’ta ahşap malzeme ağırlıklı bir dekorasyon olduğunu görüyoruz. Masalardan sandalyelere, bar alanından küçük aksesuarlara kadar birçok noktada ahşap kullanılmış.
 • Restoran genelinde sade bir konsept hakim. Burada göz yoran hiçbir detayla karşılaşmayacaksın.
 • Şehrin ışıkları o kadar güzel görüntülere neden oluyor ki; masalarda ekstra bir aksesuar kullanmaya gerek duyulmuyor.
 • Partin için farklı aksesuarlar temin etmek istersen, dışarıdan organizasyon firmalarıyla anlaşabilirsin. Parti günü aksesuarlar ve minik süslemeler için kendilerini mekana getirmene müsaade ediyorlar.

Müzik

Antre Restaurant İstanbul, isminden de anlayacağımız gibi bir bar havasından çok restoran konseptinde hizmet veriyor. Durum böyle olunca da kayıttan müzik yayını yapıyor ve yemeğine eşlik etmesi için keyifli şarkılarla organizasyonunu taçlandırıyorlar. Ses sistemleri bünyelerinde mevcut. İlla canlı müzik olmasını istersen, onun için mekanla görüşebilirsin. Belki yardımcı olabilirler.

Fotoğrafçı

Antre Anthill Restaurant, bekarlığa veda partileri için fotoğraf ve video hizmeti sunmuyor ne yazık ki. Zaten bekarlığa veda partilerinin birçoğunda gelin/damat adayları profesyonel ekiple çalışma ihtiyacı duymuyor. Tabii sen işinde uzman fotoğrafçılar ve kameramanlarla çalışmak istersen, onları mekana getirmeden önce yetkililerle konuşmalısın. Sonuçta beraber çalışmaları gerekecek.

antre anthill restaurant

Otopark

Bekarlığa veda partine şahsi araçlarıyla gelecek konuklarının park açısından mağduriyet yaşamayacağına emin olabilirsin. Anthill Residence’ın oldukça geniş ve kapalı bir otoparkı bulunuyor. Organizasyon günü bu otoparkı gönlünüzce kullanabiliyorsunuz. Bizce bu detayı davetlilerine şimdiden söyle; partiden önce park yeri bulma gerginliğini yaşamayacaklarını bilsinler.

Antre Anthill Restaurant diğer organizasyonlar

Antre Anthill Restaurant’a dilediğin zaman gidip o lezzetli yemeklerini tadabilir, göz alıcı manzaranın keyfini çıkarabilirsin. Toplu organizasyon olarak da bekarlığa veda partilerinin yanı sıra doğum günleri ve kutlamalar için burayı tercih edebilirsin. Nikah sonrası yemek organizasyonları için de burası güzel bir seçenek. Dilediğin etkinlik için kendileriyle iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Restoran 54. katta yer alınca, doğal olarak sunduğu manzara da kendine hayran bırakıyor.
 • Akdeniz ve dünya mutfağının birbirinden lezzetli yemekleri, usta aşçıları tarafından hazırlanıyor. Tüm konukların damak zevkine uygun bir lezzet bulabilecek burada.
 • Profesyonelliklerini gördüğün ilk anda fark edeceğin kişilerle çalışıyorlar. Nezaket, güler yüzlülük, çözüm odaklılık… Hepsi var kendilerinde.
 • Kapalı otopark hizmeti sunmaları da çok büyük avantaj. Özellikle Şişli gibi araç yoğunluğunun fazla olduğu bir yerde otopark candır.

Antre Anthill Restaurant nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Cumhuriyet Mah. İncirlidede Cad. Anthill Residence, B Blok, No:6 Şişli / İstanbul

Antre Anthill Restaurant, İstanbul’un en merkezi ilçelerinden biri olarak bilinen Şişli’de yer alıyor. Buraya gelmek için otobüs, minibüs, metro, metrobüs gibi farklı toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. Bomonti-Tünel, Ortanca, Halil Rıfat Paşa otobüs durakları mekana yürüme mesafesinde bulunuyor. Otobüs tercih edecek olanlar 146M, 3,0A, 37T, 49T, 55B, DT1 gibi birçok farklı hattan kendilerine uygun olanı seçebilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar