armoni düğün salonu, avcılar
Adres Cihangir Mah. Şükran Sok. No:1 Avcılar / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Armoni Düğün Salonu hakkında

Çiftlerin birçoğu ulaşımı kolay olan, uygun fiyatlar sunan, süslemeleri göz kamaştıran bir mekanda düğün yapmak ister. Senin de kriterlerin bunlara benziyorsa Avcılar Armoni Düğün Salonu’nu incelemenin vakti gelmiş demektir.

Birbirinden keyifli üç organizasyon alanı, açılır kapanır tavan sistemi, usta şeflerin hazırladığı menüleri, profesyonel organizasyon ekibi ve yüksek kapasitesiyle Salon Armoni’yi seveceğini düşünüyoruz. Mekan Avcılar’da yer alıyor. Ayrıca Anadolu Yakası’ndan gelenlerin dahi çok kolay ulaşabileceği bir konuma sahip. Salona ulaşmak bir metrobüse bakıyor diyebiliriz!

Armoni Salonları’yla tanışmanı sağlayacak bir video da ekleyelim buraya:

Armoni Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)100.000 - 150.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Armoni’de kokteyl ve yemekli menülerden dilediğini seçebiliyorsun. Kokteyl menüde; mezelerden oluşan servis tabağı ve içecek servisi yapılıyor. Yemekli menüde ise kırmızı etli ve beyaz etli alternatifler mevcut.
 • Düğünden önce mekana giderek menü tadımı yapabiliyorsun.
 • Dilersen menüde değişiklik yapabiliyorsun. Tabii taleplerin doğrultusunda tekrar fiyatlandırma yapılabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Açık alan kapasitesi 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi
Konaklama kapasitesi
 • Salon Armoni’nin organizasyonlar için tasarlanmış 2 kapalı ve 1 açık teras alanı bulunuyor. Teras alanında dahi açılır kapanır tavan sayesinde her mevsim düğün organizasyonları düzenlenebiliyor.
 • Mekandaki tüm alanlar teknolojik sistemlerle donatılmış.
 • Salonların kapasiteleri neredeyse aynı. Kalabalık organizasyonların için burayı rahatlıkla tercih edebilir, butik etkinlikler için de ferah bir ortamda organizasyon yapmanın keyfini çıkarabilirsin.

Armoni Düğün Salonu paketleri ve organizasyonu

Avcılar Armoni Düğün Salonu’nda farklı bütçelere hitap eden birçok düğün paketi bulunuyor. Bu paketlerin fiyatları genelde seçilen yemek menüsüne ve tarihe göre değişiyor.

Paketler dahilinde; ses ve ışık sistemleri, karşılama hostesi, kamera ve fotoğraf çekimi, kokteyl/yemekli menü, düğün pastası, salon süslemeleri, servis personelleri, canlı müzik, DJ gibi hizmetlerden faydalanabiliyorsun.

Salon Armoni’yle anlaşan çiftler, düğünden önce mekana gidip profesyonel organizasyon yetkilileriyle görüşüyor. Bu esnada, organizasyon ekibi, çifte en uygun düğün akışını oluşturuyor. Talepler, değişiklikler de bu ekip tarafından sağlanıyor.

Avcılar’da düğün salonu arayanlara özel: En Çok Tercih Edilen Avcılar Düğün Salonları

Dekorasyon ve süsleme

 • Armoni Salonları’nda beyaz masa ve sandalyeler kullanılıyor. Süslemeler ise çiftin seçeceği renkte yapılıyor. Birbirinden şık 7 renkten dilediğini tercih edebiliyorsun.
 • Salonlardaki masalar çiçekli şamdan, runner ve suplalarla hareketlendiriliyor.
 • Alandaki sandalyelere de çiftin seçtiği renkte tüller bağlıyorlar.
 • Gelin yolu ve gelin tagı süslemesinde de çok başarılı olduklarını söyleyebiliriz.
 • Nikah törenini de Salon Armoni’de yapmak isteyen çiftlere özel şık bir nikah masası hazırlanıyor.

Müzik

Armonş Düğün Salonu’nda canlı müzik ve DJ hizmeti bulunuyor. Düğünden önce yetkililerle görüşüyorsun ve sana özel yöresel müzikler, istek parçalar çalmalarını talep edebiliyorsun. Salonlardaki ses ve ışık sistemleri de oldukça kaliteli.

Düğün fotoğrafçısı

Armoni Balo ve Düğün Salonu’nun bünyesinde bir fotoğraf & video ekibi bulunuyor. Bu ekip tarafından tüm organizasyon başından sonuna kadar kayıt altına alınıyor.

Paket dahilinde çiftlere full HD çekim, albüm, aileye ve çifte özel fotoğraf baskısı gibi hizmetler sunabiliyorlar.

Otopark

Mekana ait 250 araç kapasiteli kapalı bir ücretsiz otopark mevcut. Otopark sayesinde davetlilerin park yeri aramakla uğraşmıyor. Özellikle Armoni gibi merkezi bir noktada yer alan mekanların otoparkının olması büyük avantaj.

Ayrıca işinde uzman valelerle hizmet verdiklerini de belirtmeden geçmeyelim.

Alkışlarımız

 • Çok merkezi bir noktada konumlanmış. Salon Armoni’ye özel araçlarla da toplu taşımayla da rahatça gidilebiliyor. Davetlilerin düğününe gelirken kesinlikle zorluk çekmeyecek.
 • Süslemelerde renk seçeneği sunmalarını sevdik.
 • Fotoğraf ve video çekimi konusunda çok başarılılar. HD kalitede çalışmalar oluşturmaları da çiftleri mutlu edecek cinsten.
 • Müşteri memnuniyetini gerçekten önemsiyorlar. Armoni Düğün Salonu’na girdiğin andan itibaren ne kadar titizlikle çalıştıklarını fark edebiliyorsun.
 • Özellikle bahar aylarında düğün yapmayı düşünen çiftler, buradaki terasa bayılacak. Açılır kapanır tavan sistemi sayesinde karşılaşılabilecek ani yağışlarda bile eğlence kaldığı yerden devam edebilecek.
 • Mekanın hazır menüleri bulunuyor. Ama senin kafanda bambaşka bir yemek menüsü varsa onu yapmalarını talep edebiliyorsun.

Şöyle sıcak havalarda, açık alanda püfür püfür bir düğün istiyorsan: Avcılar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Diğer organizasyonlar

Salon Armoni’de düğünler dışında nişan, kına gecesi, sünnet düğünü ve mezuniyet organizasyonları da düzenlenebiliyor. Tüm organizasyonlar için uzman ekip tarafından özel süslemeler yapılıyor, özel konseptler uygulanıyor. Bayii toplantısı gibi kurumsal etkinliklere de kapıları açık.

Avcılar’da kına yapmayı düşünenler bu önerilere de bakmalı: En İyi Avcılar Kına Mekanları ve Fiyatları

Armoni Düğün Salonu nerede?

Adres: Cihangir Mah. Şükran Sok. No:1 Avcılar / İstanbul

Salon Armoni’ye ulaşmak çok kolay. Avcılar’daki Pelican AVM’nin hemen karşısında yer alıyor. Ayrıca metrobüsle veya otobüsle Avcılar Merkez durağında inerek kısacık bir yürüme sonrası mekana ulaşılabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları