bağcılar belediyesi halk sarayı
Adres Yenimahalle, Dökümcüler Cd. No:8, 34210 Bağcılar/İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Bağcılar Halk Sarayı hakkında

Bağcılar Halk Sarayı Düğün Salonu, 1.000 kişilik davetli kapasitesiyle senelerdir organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Hem uygun fiyatlı olması hem de geniş bir alan sunması sayesinde çiftlerin yoğun ilgisini görüyor.

Bağcılar Halk Sarayı nikah salonu nedeniyle de trafiği çok olan bir mekan. 400 kişi kapasiteli özel salonda nikah kıyılıyor, daha geniş olan salonunda ise düğün organizasyonları düzenleniyor. Kokteyl yapmak isteyenler için fuaye alanına bistro masalarla bir düzen oluşturuluyor. Bu masalar davetlilere özel atıştırmalıklarla donatılıyor. Düğün haricinde nikah sonrası kokteyli düşünenler de burayı değerlendirebilir.

Bağcılar Halk Sarayı düğün fiyatları

Kokteylli düğün fiyatları (Kişi başı min.) Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 10-30 TL Hafta içi 30-50 TL
Hafta sonu 30-50 TL Hafta sonu 50-80 TL
 • Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı düğün salonu fiyatları, seçilen menüye ve düğün tarihine göre değişiyor.
 • Düzenlenmesini istediğin organizasyonun türü de fiyatları etkileyebiliyor.
 • Uygun fiyatlı bir düğün yapmak istersen, davetlilerine kokteyl menü sunabilirsin.
 • Yemekli organizasyonlarda beyaz etli menü, kırmızı etliye göre daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Düğünden önce mekana giderek seçtiğin menüyü tadabiliyorsun. Tadım sayesinde menüde hoşuna gitmeyen lezzetler olursa değiştirmelerini talep edebiliyorsun.
 • Mekandan standart paketleri dışında ekstra taleplerin olursa bunlar ayrıca fiyatlandırılıyor.
 • Belediyeye bağlı düğün mekanlarında fiyatlar diğerlerine nazaran daha uygun oluyor. Halk Sarayı’nın da bu avantajından faydalanabilirsin.

Avrupa Yakası’nda bütçeni sarsmayacak düğün mekanları arıyorsan: Kişi Başı 30-50 TL’den Başlayan Yemekli Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Fiyat Teklifi Al

Bağcılar Halk Sarayı Düğün Salonu kaç kişilik?

Açık alan kapasitesi 750-1.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 750-1.000 kişi
 • Mekanın organizasyonlar için açık ve kapalı alanları bulunuyor.
 • Düğün organizasyonları için çoğunlukla 1.000 davetli kapasitesi bulunan salon kullanılıyor.
 • Bağcılar Halk Sarayı Gelincik ve Gül Nikah Salonu hakkında da mekanla görüşüp detaylı bilgi alabilirsin.
 • Mekanın salonlarının çok ferah ve yüksek tavanlı olduğunu bilmende fayda var. Ayrıca klima sistemleri de gayet iyi çalışıyor.

Düğün paketleri ve organizasyonu

Halk Sarayı’nda çiftlere paket dahilinde menü, düğün pastası, fotoğraf ve video, DJ, canlı müzik ekibi gibi hizmetler sunuluyor. Bağcılar Belediyesi Düğün Salonu’na dilersen dışarıdan bir organizasyon firması da getirebiliyorsun. Farklı konseptlerden hoşlanan çiftler bu imkanı değerlendiriyor.

Dekorasyon ve süsleme

İstanbul düğün salonlarından Halk Sarayı’nın standart mekan süslemeleri oluyor. Masaları ve sandalyeleri giydiriyor, masa üstü için şamdan gibi aksesuarlar kullanıyorlar. Ayrıca kokteyl organizasyonları için de özel süslemeler yapılıyor. Hazırlanan gelin takları, çiftin yanı sıra davetlilerin de ilgisini görüyor.

Mekanla anlaşma esnasında çiftlere bir organizasyon sorumlusu yardımcı oluyor. Salonda yapılacak süslemelere beraber karar veriliyor. Düğünden önce de belirlenen şekilde süslemeler yapılıyor. Ses ve ışık sistemi kuruluyor. Sen salona geldiğinde her şey hazırlanmış oluyor!

Müzik

Halk Sarayı Bağcılar Düğün Salonu’nda saat 23:00’e kadar müzik devam edebiliyor. Mekan, davetlilere canlı müzik ekibi ve DJ temin edebiliyor. Müzisyenlere; salona girişte, ilk dansında hangi şarkıları çalmalarını istediğini söyleyebiliyorsun.

Düğün fotoğrafçısı

Bağcılar Halk Sarayı’nın anlaşmalı fotoğrafçısı bulunuyor. Tüm organizasyonlar için bu ekiple çalışılması gerekiyor. Dışarıdan bir fotoğraf ekibiyle çalışmanıza müsaade edilmiyor.

“Bağcılar’da birkaç düğün salonuna daha bakayım, öyle karar vereyim” diyorsan: Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Otopark

Bağcılar Halk Sarayı’nda açılı ve kapalı otopark bulunuyor. Dileyen çiftler vale hizmeti de talep edebiliyor.

Alkışlarımız

 • Her çifte uygun fiyatlara düğün yapabilme fırsatı sunmalarını çok sevdik. Bu sayede düğünler, maddi sıkıntıya girmeden rahatça yapılabiliyor.
 • Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı’ndaki organizasyon alanları yüksek tavanlı. Davetlilerin kapalı alanda kendini iyi hissetmesi için bu çok önemli bir detay. Ayrıca tavandaki led ışıklandırmalar da hoş görünüyor.
 • Menü tadımı yaptırmaları büyük bir artı olarak hanelerine yazılıyor.
 • Engelli bireylere özel giriş alanları mevcut.
 • Davetliler alana girerken çiftin beklemesi için bir gelin-damat odaları bulunuyor. Salona girene kadar bu alanda dinlenebiliyorsun.
 • Ulaşımın kolay olması hem senin hem de davetlilerin için avantajlı bir durum. Özellikle orta yaştaki davetlilerin buna çok sevinecek.
 • Nikah ve düğün salonlarının aynı mekan bünyesinde bulunması işleri daha da kolaylaştırıyor. İşte belediyeye bağlı mekanda organizasyon yapmanın karlı durumlarından biri!

Diğer organizasyonlar

Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı’nda düğünler ve nikahlar haricinde söz, nişan, kına gecesi, kurumsal etkinlik, mezuniyet partisi, doğum günü gibi birçok organizasyon düzenlenebiliyor.

Düğün salonu araştırmasına hız kesmeden devam etmek isteyenlere: Dünya Evine Gireceğin Rüya Gibi 12 İstanbul Düğün Salonu

Halk Sarayı Bağcılar’da nerede?

Adres: Yenimahalle, Dökümcüler Cd. No:8, 34210 Bağcılar/İstanbul

Bağcılar Halk Sarayı’na nasıl gidilir: Mekana özel araçlarla kolayca ulaşılabildiği gibi toplu taşımayla ulaşım da oldukça basit. Mekanın hemen yanında Halk Sarayı Otobüs Durağı bulunuyor. Bu duraktan geçen herhangi bir otobüs hattıyla ulaşılabileceği gibi metroyla Yenimahalle Durağı’ndan da ulaşılabilir.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları