Ana Sayfa İstanbul İstanbul Düğün Mekanları İncelemesi

İstanbul Düğün Mekanları İncelemesi

İstanbul’daki düğün mekanlarını fiyat, dekorasyon, menü, düğün paketleri, hizmet kalitesi gibi özelliklerine göre tek tek inceliyoruz. Oturduğun yerden, belirlediğin bütçeye uygun İstanbul düğün mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilir, benzer düğün mekanları ile karşılaştırma yapabilirsin. Aradığın düğün mekanı burada değilse henüz inşaat halindedir ;)

Green Paradise Kır Düğünü: Fiyatları Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Hem açık hem kapalı davet alanı sunan, şehrin gürültüsünden uzak geniş bir alanda konumlanmış Green Paradise Kır Düğünü düşlerindeki düğün için seni bekliyor.

Vadi Sarayı: Düğün Fiyatı Min. 7.500-10.000 TL

0
Beykoz'da yer alan Vadi Sarayı Düğün Salonu, sunduğu şık dekorasyonu ve kaliteli hizmetiyle davetlilerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

Valentine Düğün Salonları: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

0
Yıllar geçse de unutulmayan, masal tadında düğün organizasyonları ile öne çıkan Valentine Düğün Salonu; Beylikdüzü’nde hizmet veriyor.

Marmara Yelken Kulübü: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 150-200 TL

0
İstanbul’da muhteşem Adalar manzarası ile gelin ve damat adaylarının dikkatini çeken Marmara Yelken Kulübü, Erenköy’de hizmet veriyor.

Grand Nevada: Fiyatlar Min. 5.000-7.500 TL

0
Başakşehir’de bulunan Grand Nevada, geniş alanı, zengin menüsü ve sunduğu özgün hizmetleriyle çiftlere eğlenceli bir düğün vadediyor.

Beyaz Bahçe Butik Otel: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
2 farklı kır bahçesi ve 1 kapalı alanı ile 30 yılı aşkın bir süredir sektörde olan Beyaz Bahçe, Polonezköy’de hizmet veriyor.

Oya Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

0
Oya Düğün Salonu, Üsküdar'da 2005 yılından beri çiftlerin en mutlu günlerine tanıklık ediyor.

Kelebek Çiftliği: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Beykoz'daki Kelebek Çiftliği; şık dekorasyonu, tatlı beyaz balonları ve renkli ışıklandırmaları ile çiftlere rüya gibi bir ortam sunuyor.

Hint Bahçesi: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Hint Bahçesi'nde doğanın sunduğu güzelliklerin yanı sıra süslemeler ve aksesuarlarla da kır düğünü konsepti tamamlanıyor.

Besa Albatros Düğün Salonu: Fiyat Min. 10.000 TL ve Üzeri

0
Besa Albatros Düğün Salonu, akıllardan çıkmayacak atmosferi ile unutulmaz bir düğün organize ediyor.

Reji By Kalyon Hotel: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 150-200 TL

0
İstanbul'un en güzel manzarasına sahip Reji By Kalyon Hotel, düğün organizasyonları için 4 mevsim tercih ediliyor.

Dört Mevsim Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

0
Dört Mevsim Düğün Salonu, Esenler'de pek çok organizasyona ev sahipliği yapıyor ve çifte kumruların en mutlu anlarına şahitlik ediyor.

Sarıyer Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Sarıyer Garden, kır düğünü isteyen çifte kumrular için masal tadında ışıltılı davetler gerçekleştiriyor. Sarıyer düğün mekanları arasında panoramik İstanbul manzarası, yemyeşil bahçesi ve kaliteli hizmetleri ile öne çıkan Sarıyer Garden; düğün organizasyonları için çokça tercih ediliyor.
İlayda Davet ve Balo Salonu

İlayda Düğün Salonu: Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
İlayda Düğün Salonu Sarıyer'de beyaz-golden ağırlıklı şık dekorasyonu ve zengin düğün paketleri ile öne çıkıyor. İncele, ücretsiz fiyat iste.
Salon Süleymaniye

Süleymaniye Düğün Salonu: Fiyat Min. 10.000 TL ve Üzeri

0
Süleymaniye Düğün Salonu Maltepe’de görkemli dekorasyonu ve zengin menüleri ile dikkat çekiyor. Paketlerini incele, ücretsiz fiyat al.
Life Düğün Davet Esenyurt

Life Düğün Salonu: Fiyatı Min. 10.000 TL+

0
Life Düğün Salonu Esenyurt'ta gösterişli, bol süslü, şıkır şıkır bir mekan. İçinde şelalesi bile var desek? İncele, ücretsiz fiyat iste.
İzoletta Life Park

İzoletta: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

0
İzoletta, Life Park’ın bünyesindeki sofistike ve büyülü bir butik kır düğünü ve nikah sonrası kutlama mekanı. Paketlerini incele, fiyat talebi oluştur.
Sevil Düğün Salonu

Sevil Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

0
Sevil Düğün Salonu Yenibosna'da uygun fiyatlı, mütevazı organizasyonlar için uygun bir mekan. Düğün paketlerini incele, ücretsiz fiyat al.
Boğaz Kır Organizasyon

Boğaz Kır Organizasyon: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Boğaz Kır Organizasyon Sarıyer'de enfes deniz manzarası ve yemyrşil bahçesi ile masalsı bir kır düğünü mekanı. Paketlerini incele.
Salon Lavita

Lavita Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

0
Lavita Düğün Salonu, uygun fiyatları ve iki katlı organizasyon alanıyla Avcılar’da öne çıkan bir mekan. İncele, fiyat al.
Salon Akvaryum

Akvaryum Düğün Salonu: Fiyatı Min. 3.000-5.000 TL

0
Akvaryum Düğün Salonu Kağıthane’de klasik balo konsepti ile şık bir davet mekanı. Düğün paketlerini al, ücretsiz fiyat iste.
Asr-ı Mekan Kavacık

Asr-ı Mekan Kavacık Düğün Salonu: Fiyat Min. 7.500-10.000 TL

0
Asr-ı Mekan Kavacık, Beykoz’da şık dekorasyonu, merkezi konumu, kaliteli hizmeti ile en iyi kapalı davet mekanlarından. İncele, fiyat al.
Tatavla Garden düğün

Tatavla Garden: Düğün Fiyatı Min. 10.000 TL+

0
Tatavla Garden Şişli'de bir kır düğünü mekanı. Ağaçlarla çevrili davet alanı, zengin menüleri, keyifli organizasyonu ile ilgi çekici. İncele, fiyat al.
Salon Princess

Prenses Düğün Salonu, Ümraniye: Fiyat Min. 10.000 TL

0
Salon Princess ismiyle de bilinen Prenses Düğün Salonu, Ümraniye'nin en iyilerinden. 2 davet alanı, düğün paketleri ve fiyatları içeride.
Kasr-ı Hüma Düğün Salonu Sancaktepe

Kasr-ı Hüma Düğün Salonu: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

0
Kasr-ı Hüma Düğün Salonu Samandıra, Sancaktepe'de klasik dekorasyonu, yemekli-ikramlı menüleri, uygun fiyatlarıyla çiftleri bekliyor.
Feriye Palace düğün

Feriye Palace: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 200-300 TL

0
Feriye Palace düğün için İstanbul'daki en lüks, en muhteşem manzaralı, en nezih mekanlardan. Dillere destan masalsı bir düğün için içeriye gel.
Anisa Davet Salonu

Anisa Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

0
Anisa Düğün Salonu Bahçelievler'de beyaz-mor dekorasyonu, uygun fiyatları, deneyimli ekibi ile en sevilen mekanlardan. Düğün paketlerini incele, fiyat al.
Yeşilyurt Spor Kulübü Restaurant düğün

Yeşilyurt Spor Kulübü Restaurant: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

0
Yeşilyurt Spor Kulübü Restaurant; denize nazır konumu, bol çiçekli nezih dekorasyonu, açılır kapanır tavanı, profesyonel ekibiyle muhteşem bir düğün mekanı.
Nokta Düğün Salonu, Gaziosmanpaşa

Nokta Düğün Salonu: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

0
Nokta Düğün Salonu Gaziosmanpaşa'da şık dekorasyonu, ikramlı-yemekli menüleri, ferah atmosferi ile standart üzeri bir mekan. Fiyat teklifi al.
Zübeyde Hanım Kokteyl Salonu

Zübeyde Hanım Kokteyl Salonu: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL

0
Zübeyde Hanım Nikah Salonu, Kadıköy Evlendirme Dairesi'nin hemen yanında, 3 davet alanı ile farklı konseptte organizasyonlar düzenliyor. Paketleri incele.
Venüs Düğün Salonu Sefaköy Küçükçekmece

Venüs Düğün Salonu: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

0
Venüs Düğün Salonu Sefaköy Küçükçekmece'de aydınlık, ferah, şıkır şıkır bir mekan. Uygun fiyatlı düğn paketlerini incele, teklif al.
Tarçıncı Düğün Salonu Fatih

Tarçıncı Düğün Salonu: Fiyatı Min. 5.000-7.500 TL

0
Tarçıncı Düğün Salonu Fatih'te şıkır şıkır dekorasyonu, güler yüzlü hizmeti ve kapsamlı düğün panetleri ilde popüler. Kına geceleri de pek coşkulu.
Semazen Garden Düğün

Semazen Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Semazen Garden Beykoz kır düğünü mekanları arasında fiyat-performans açısından başarılı bir yer. Zengin düğün paketlerini incele, fiyat al.
Salon Seramoni Avcılar

Seramoni Düğün Salonu: Fiyatlar 10.000 TL ve Üzeri

0
Seramoni Düğün Salonu Avcılar'da 15 yılı aşkın süredir hizmet veriyor. Merdivenli, şıkır şıkır salonunda yemekli-ikramlı düğünler için fiyat al.
Vals Düğün Salonu

Salon Vals: Düğün Fiyatı Min. 7.500-10.000 TL

0
Ümraniye'de yer alan Salon Vals, Papatya ve Orkide isimli şık davet alanları ile karşında. Vals Düğün Salonu'nun fiyatları ve menülerini incele.
Ekol Düğün Salonu Bağcılar

Ekol Düğün Salonu: Fiyatı Min. 5.000-7.500 TL

0
Bağcılar’da hizmet veren Ekol Düğün Salonu, 3 farklı davet alanı ile fiyat ve dekorasyon skalası geniş bir mekan. İncele, teklif al.
Bella Garden Beykoz

Bella Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Beykoz’da yeşillikler içinde bir alana kurulmuş Bella Garden, düğün için hazırladığı muhteşem kır bahçesiyle kalbini çelecek.
Halay Salons

Halay Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

0
Halay Düğün Salonu Sarıyer'de uygun fiyatlı bir yer. İki kapalı salonu, açılır ve kapalı teraslı davet alanları ile hizmet veriyor. Keşfet.
Uçar Garden Bosphorus

Uçar Garden Bosphorus: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL

0
Adres Beylerbeyi Mah. Şemsi Efendi Sok. No:28 Üsküdar/İstanbul Telefon ? 0216 706 2679 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Uçar Garden Bosphorus hakkında Yemyeşil atmosferi ve muhteşem Boğaz manzarasıyla dikkatleri çeken Uçar...
Çamlık Bahçe Beykoz

Çamlık Bahçe: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 10-30 TL

0
Çamlık Bahçe; Beykoz’un yemyeşil ormanı içinde bulunan, şehir gürültüsünden uzak, İstanbul’un şirin kır düğünü mekanlarından biri. Keşfet.
Emrah Düğün Salonu Pendik

Emrah Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

0
Emrah Düğün Salonu Pendik'te şıkır şıkır bir mekan. İkramlı-yemekli menüleri, düğün paketleri, fotoğprafları için yazıya gel.
Yapak Düğün Salonu

Yapak Vakfı Düğün Salonu: Fiyat Min. 1.000-2.000 TL

0
Bağcılar’da hizmet veren Yapak Vakfı Düğün Salonu, ekonomik bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Salonu incele, ücretsiz fiyat al.
Gözdağı Düğün Salonu

Gözdağı Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

0
Gözdağı Düğün Salonu, Pendik’te dünya evine girmek isteyen çiftler için geleneksel tarzda, uygunb fiyatlı bir yer. İncele ve fiyat iste.

Yeni Sena Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

0
1999 yılından beri hizmet veren Yeni Sena Düğün Salonu, Bağcılar’da bulunan 2 katlı, uygun fiyatlı, geniş bir mekan. Keşfet.
Elhamra Sarayı Düğün Salonu

Elhamra Düğün Salonu: Fiyat Min. 10.000 TL+

0
Elhamra Düğün Salonu, Esenler’de bulunan gösterişli ve şık bir mekan. Görkemli ambiyansına ilk görüşte aşık olacağın Elhamra Sarayı'nın prensesi ol!
Bosphorus Palace Hotel düğün

Bosphorus Palace Hotel: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 300-400 TL

0
Adres Yalıboyu Cad. No: 64 Beylerbeyi Üsküdar/İstanbul Telefon ?0216 706 6983 Fiyat Teklifi Al HEMEN ARA Bosphorus Palace Hotel hakkında Bosphorus Palace Hotel Beylerbeyi’nde Osmanlı ihtişamını Boğaz’ın mavisi ile buluşturan tarihi...
Koral Düğün Salonu

Koral Düğün Salonu: Fiyat Min. 2.000-3.000 TL

0
Koral Düğün Salonu, Gültepe Kağıthane’de bulunan rengarenk ışıklı, yüksek tavanlı, uygun fiyatlı bir mekan. Düğün paketlerini incele, fiyat al.
Kızılırmak Düğün Salonu

Kızılırmak Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL

0
Kızılırmak Düğün Salonu Ümraniye'de mütevazı bir mekan. Eşinle dostunla uygun fiyata eğlenip düğün yapacağın bir yer arıyorsan içeriye gel.
Göktürk Garden

Göktürk Garden: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL

0
Göktürk Garden, Bayrampaşa Belediyesi’ne ait sosyal tesislerin içinde hizmet veren orman manzaralı sade bir kır düğünü mekanı.
Bağdat Düğün Salonu Maltepe

Salon Bağdat: Düğün Fiyatı Min. 5.000-7.500 TL

0
Salon Bağdat Maltepe'de şık dekorasyonu, keyifli orkestrası, leziz menüleri ve güler yüzlü hizmeti ile aklını çelecek bir yer.