fiyatlarıyla en i̇yi başakşehir düğün salonları önerileri

İstanbul’un güzide ilçelerinden biri olan Başakşehir’in düğün salonlarını incelediğimiz yazımıza hoş geldin! Bu heyecan dolu arayışının içinde sana ilaç gibi gelecek bilgiler sunacağız.

Öncelikle Başakşehir, İstanbul’un son zamanlardaki en popüler yerleşim alanlarından biri diyebiliriz. Merkezi bir konumda bulunmasa da, ulaşımı kolay olması tercih edilebilirliğini arttırıyor. Bu sebeple Başakşehir, düğün mekanları bakımından da epey zengin bir yer. Birçok profesyonel markanın da lokasyonu olan Başakşehir; nikah salonu ve saray konseptli düğün salonlarından tut da, klasik havuz başı ve kır bahçesi konseptli tüm düğün mekanlarını içinde barındırıyor. Aradığın birbirinden farklı, iddialı ve güzel bütün düğün salonlarını burada bulabilirsin. Anlayacağın; Başakşehir, davet salonları bakımından harmanlanmış bir yer. Modern, şık, sade ve şirin mekanları da var; ihtişamlı, görkemli, geleneksel ve gösterişli mekanları da. Seç, beğen, al!

Ayrıca Başakşehir, düğün salonu fiyatları ile de çiftlerin yüzünü güldüren bir ilçe. Mekanlarının neredeyse hepsi; muhteşem görsellikleri, çok kapsamlı düğün paketleri, kaliteli hizmetleri ve güler yüzlü ekipleri sayesinde Avrupa Yakası’ndaki pek çok düğün salonunun önüne geçiyor. Bu sebeple biz de aralarından en iyileri seçip, senin için görselleri ve fiyatları ile birlikte bir liste hazırladık. Fiyat teklifi alarak mekanlar ile iletişime de geçebilirsin. Şimdiden kolay gelsin. ?

İçindekiler

Başakşehir düğün salonları fiyatları nasıl?

 • Genel olarak Başakşehir düğün salonlar fiyatları 5.000-7.500 TL arasında başlıyor. Kişi başı ise minimum 30-50 TL.
 • Başakşehir kır düğünü ve havuz başı alanı fiyatları da kişi başı minimum 30-50 TL’den başlıyor.

Cebine uygun bir mekan bulmakta seni yormayan Başakşehir davet salonları, genel olarak İstanbul düğün mekanları ile aynı ortalamadalar. Ancak düğünün günü, saati, içerdiği hizmetleri, davetli sayısı, yemekli veya kokteyl menüleri gibi etmenler de fiyatlar üzerinde önemli rol oynuyor. Bunları da değerlendirmeye alarak, Başakşehir düğün mekanlarını tüm detaylarıyla incelemeye başlayabiliriz.

Laviva Garden

Kır alanı, havuz başı ve balo salonu ile 3 farklı davet alanı olan Laviva Garden, Başakşehir’de faaliyet gösteriyor. Başakşehir kır düğünü mekanlarından biri olarak; Laviva Garden Kır Alanı 500-750 kişilik kapasiteye sahip. Yeşillikler içine kurulu ve rengarenk çiçeklerle süslü masalsı bir atmosferi var. 750-1.000 kişilik Laviva Havuzbaşı alanı ferah, geniş ve aynı zamanda yeşillikli. Daha büyük organizasyonlar için de birebir. 400-500 kişilik Laviva Balo Salonu ise Başakşehir düğün mekanları arasında oldukça popüler. Fiyat-performans açısından çok başarılı. Hatta rüya gibi İstanbul düğün salonlarına da rakip olacak nitelikte.

Laviva Garden düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Laviva Garden Başakşehir’de nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Ziya Gökalp Mah. Muhsin Ertuğrul Cad. My World Europe Sit. My Club Binası No:3 İkitelli, Başakşehir/İstanbul
 • Tel: 0212 963 3423

La Viva Garden’ın düğün paketleri içeriği, fotoğraf galerisi ve videoları burada: Laviva Garden: Yemekli Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50-80 TL


Grand Sahra Davet ve Balo Salonu

Grand Sahra Davet ve Balo Salonu, Başakşehir düğün salonları arasında ışıl ışıl, ferah, şık ve nezih bir mekan. Yüksek tavanlı ve kolonu da yok. Görkemli ve göz kamaştıran dekorasyonu ile çifte kumruları tavlamayı başarıyor. Tabii Başakşehir düğün salonu fiyatları ortalamasının birazcık üzerinde rakamlar sunuyor. Ancak hizmet kalitesi, teknolojik sistemleri ve görselliği ile hakkını veriyor. Ayrıca Grand Sahra Davet Salonu 400 kişilik kapasiteye sahip. İstersen İstanbul’un en lüks düğün mekanları ile de kıyaslayabilirsin.

Grand Sahra Davet ve Balo Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)100.000 - 150.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Grand Sahra Davet ve Balo Salonu nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Başak Mah. Hürriyet Blv. No:1 C Blok K:4 (Farika Döner üstü) Başakşehir/İstanbul
 • Tel: 0212 963 2893

Grand Sahra düğün paketleri hakkındaki bilgiler için: Grand Sahra Davet ve Balo Salonu: Düğün Fiyatı 7.500-10.000 TL ve Üzeri


Salon Venedik Sular Vadisi

Salon Venedik Sular Vadisi, Başakşehir’de düğün salonları arasında açık ve kapalı davet alanları ile 4 mevsim tercih edilebilir. İstanbul’un uygun fiyatlı düğün mekanları arasında yer alan Venedik Başakşehir, yüksek cam tavanı ile estetik bir dizayna sahip. Modern bir anlayışla dekore edilmiş ve oldukça ferah bir mekan. Farklı konseptler için renk alternatifleri de var. Zengin menüleri, çok kapsamlı düğün paketleri ve kaliteli hizmetleri ile en özel gününe ev sahipliği yapabilir. Açık alanı 200-300 kişilik iken, kapalı alanı 750-1.000 kişilik kapasiteye sahip.

Salon Venedik Başakşehir düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Salon Venedik Başakşehir’de nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Başak Mah. Mevlana Celaleddin Rumi Cad. No:13/1 4. Etap 2. Kısım Başakşehir/İstanbul
 • Tel: 0212 963 3607

Videolar, fotoğraflar ve düğün paketleri için tıkla: Salon Venedik Sular Vadisi: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30-50 TL


Salon Olimpia

Salon Olimpia, Başakşehir düğün salonları arasında hizmet kalitesine önem veren, şık, gösterişli ve ferah bir mekan. En büyük Başakşehir davet salonlarından biri olarak 1.000 kişiyi konuk edebiliyor. Yüksek tavanlı, kolonsuz ve geniş dans pisti ile de dikkat çekiyor. Rengarenk ışıklandırmaları geceni şenlendiriyor. Çiftlerin ilk baktığı yerlerden biri olan Salon Olimpia, Avrupa Yakası’nın birçok düğün mekanı ile benzer fiyatlara sahip. Ayrıca Başakşehir kına mekanları arasında da popüler bir yer.

Salon Olimpia düğün fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Olimpia Düğün Salonu Başakşehir’de nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Başakşehir Mah. Semt Yiğitler Sok. No:6/6 (Göçmen Konutları Yanı) Başakşehir/İstanbul
 • Tel: 0212 963 2838

Olimpia Düğün Salonu hakkında daha çok fotoğraf ve video için böyle gelebilirsin: Salon Olimpia: Düğün Fiyatları Min. 5.000-7.500 TL


Malima Düğün Davet

Malima Düğün Salonu, Başakşehir davet salonları arasında gösterişli ve şık bir mekan. Senin zevkine göre tasarladıkları 6 adet salonu var. Bu salonların en küçüğünde 200 kişiyi, en büyüğünde ise 1.100 kişiyi konuk edebilirsin. Böylece kalabalık veya butik, bütün organizasyonlar için kapısını çalabilirsin. Malima Düğün Davet’in hangi salonunu seçersen seç aynı ilgi ve özen gösteren bir ekibi var. Bol eğlenceli ve yüksek kaliteli bir mekan. Modern estetik anlayışına göre farklı konseptlere de sahip.

Malima Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL

Fiyat Teklifi Al

Malima Düğün Salonu Bahçeşehir’de nerede, telefonu kaç?

 • Adres: 2. Kısım Mah. Atatürk Blv. Pazartürk Fuar ve Sergi Alanı Başakşehir/İstanbul

Düğün paketleri, videoları ve fotoğraf galerisi detaylarını görmek istersen tıkla: Malima Düğün Salonu: Fiyat Min. 7.500-10.000 TL


Sahra Düğün Salonu

Sahra Davet, Başakşehir düğün salonları arasında en çok tercih edilen mekanlardan biri. Kolay ulaşılabilir bir konumda, kaliteli hizmetlere sahip ve güler yüzlü bir çalışma ekibi var. Modern iç mimarisi ve şık dekorasyonu ile göz kamaştırıcı görselliği çifte kumruların dikkatini çekiyor. Fiyat performans açısından en cazip İstanbul düğün salonları arasında yer alıyor. Yemekli organizasyonlarda da kokteyl davetlerinde de 500-750 kişiyi misafir edebiliyor.

Sahra Düğün Davet Salonları fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)150.000 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Sahra Düğün Salonu Başakşehir’de nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Başak Mah. Hürriyet Blv. Enkoop Cad. Yiğitler Sok. No:1 K:4 (Farika Döner üstü) Başakşehir/İstanbul
 • Tel: 0212 963 2640

Sahra Düğün Davet Salonları’nın videoları, fotoğraf galerisi ve düğün paketleri için tıkla: Başakşehir Sahra Düğün Salonu: 10.000 TL ve Üzeri


Elegance Düğün Salonu

Elegance Davet Sarayları, İkitelli düğün salonları arasında en popüler mekanlardan. Osmanlı konseptine sahip 2 davet alanı var. İkisi de yüksek tavanlı ve kolonsuz. Safir Salon’u 900 kişilik, ferah ve geniş. Görkemli dekorasyonu da fazlasıyla dikkat çekici. Kalabalık davetler için ideal. Zümrüt Salon’u yemek düzeninde 350 kişilik, seminer düzeninde 600 kişilik kapasiteye sahip. Küçük organizasyon için daha uygun. Elegance; Başakşehir düğün mekanları arasında nezih ortamı, kaliteli hizmetleri ve zengin menüleri ile farkını ortaya koyuyor. Standartların üstünde bir mekan olduğunu kanıtlıyor.

Elegance Davet Sarayları düğün fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)150.000 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Elegance Düğün Salonu Başakşehir’de nerede, telefonu kaç?

 • Adres: İkitelli, OSB Mah. Hürriyet Blv. Enkoop San. Sit. A Blok Apt. No:74/3 Başakşehir/İstanbul
 • Tel: 0212 963 3645

Fotoğraf galerisi ve düğün paketleri hakkında detaylar burada: Elegance Düğün Salonu, Başakşehir: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL

Benzer düğün mekanları