başkent düğün salonu
Başkent Düğün Salonu Adres:  Orhan Gazi Mah. Cumhuriyet Cad. No:91 Esenyalı – Pendik / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Başkent Düğün Salonu hakkında

Sıcak renklerle bezenmiş salonu ve samimi ortamı ile misafirlerini karşılamaya hazır olan Başkent Düğün Salonu Esenyalı, kalabalık bir düğün planlamak istiyorsan harika bir seçenek. Merkezi konumu sayesinde kolayca ulaşılabilen salon, düğün gününde hiçbir detayı atlamamak için profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile birlikte özenle çalışıyor. Diğer detayları öğrenmek için okumaya devam et! ?

Altın renkli yuvarlak masalar, tiffany sandalyeler ve şamdanlar kullanarak şık bir görünüm elde eden Başkent Düğün Salonu birçok hizmeti kendisi sunuyor. Fakat eğer istersen dışarıdan bir organizasyon ya da catering firması ile çalışmana da izin veriyor. Sunulan hizmetleri kendi zevkine göre düzenlemen de mümkün. Yemekli ve yemeksiz organizasyon alternatifleri ile hayallerindeki düğünü bu salonda kolaylıkla planlayabileceğini düşünüyoruz.

başkent düğün salonu

Başkent Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
 • Esenyalı Başkent Düğün Salonu fiyatları yemekli ve yemeksiz düğün seçeneklerine göre belirleniyor. Bu fiyatların uygun hatta ortalamanın altında olduğunu söyleyebiliriz.
 • Hafta içi ve hafta sonu farklılık göstermeyen fiyatlar sayesinde düğününü tarih kısıtlaması olmadan planlayabilirsin!
 • Servisler ve müzik 23.00’e kadar devam ediyor.
 • Tercih edersen yemek servisi salonun kendi ekibi tarafından gerçekleştiriliyor.
 • Başkent Düğün Salonu iletişim bilgilerine ulaşmak ve sana özel belirlenmiş fiyatları öğrenmek için aşağıdaki pembe butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Dilediğin herkesi çekinmeden davet edebileceğin kalabalık ve coşkulu bir düğün hayali kuruyorsan; salon bu konuda seni çok mutlu edecek! Çünkü salonun 500 kişilik kapalı ve yemekli kapasitesi tam da bu tip düğünler için özenle tasarlanmış. Bu salonda sevdiklerinle birlikte doyasıya dans edip tüm gece boyunca eğlenebileceğini düşünüyoruz. Dans hareketlerini şimdiden hazırla! ?

Başkent Düğün Salonu düğün paketleri

Pendik Esenyalı Başkent Düğün Salonu düğün stresini unutturacak birbirinden güzel hizmetleri bir araya getirdiği düğün paketleri sunuyor. Bu hizmetlerin başında organizasyon sorumlusu bulunuyor. Salonun ekibinde yer alan organizasyon sorumlusu sayesinde gözden kaçırdığın ya da içine sinmeyen her detayı konuşabilir; koşuşturmaya gerek kalmadan çıkabilecek her problemi hemen halledebilir ve isteklerini bildirebilirsin.

Bunun yanı sıra menü tadımı ve menüde değişiklik olanakları sayesinde misafirlerinin en kaliteli ve lezzetli yemekleri yediğinden emin olabilirsin! Yukarıda da belirttiğimiz gibi istediğin takdirde dışarıdan bir organizasyon ve catering firması ile çalışarak özel menüler oluşturabilirsin. Sundukları diğer hizmetler şu şekilde:

 • 7 katlı düğün pastası
 • Yaş pasta
 • Tatlı ve tuzlu kuru pasta ikramı
 • Meşrubat
 • Mekan süslemeleri
 • Orkestra ve vokal
 • Ses, sahne ve ışık sistemleri
 • Fotoğraf çekimi
 • HD video kaydı
 • Volkan ve konfeti şovu

Dekorasyon ve süsleme

Dekorasyon ve süsleme konusunda da iddialı bir mekan. Altın, beyaz ve yeşil rengin birleştiği salonun masa giydirmeleri de yine aynı tonlar kullanılarak elde edilmiş. Yuvarlak masalar ve tiffany sandalyeler sayesinde zarif bir görünüm elde eden salon, ayrıca bir organizasyon şirketiyle de çalışıyor. Dilersen bu şirket aracılığıyla zevkine özel süslemeler yaptırabiliyorsun.

başkent düğün salonu

Müzik

Salonun dekorasyonu kadar müzik seçimleri de düğün gününde kendini özel hissetmen için oldukça önemli. Başkent Düğün Salonu, İstanbul düğün salonları arasında bu özelliği ile de öne çıkıyor. Çünkü anlaşmalı orkestraları ve sanatçıları sayesinde canlı müziğin tadına doyasıya varacaksın! Organizasyon sorumlusu ile görüşüp düğün gecene özel müzik isteklerinde de bulunabilirsin; burada yaratıcılığını konuşturabileceğine inanıyoruz.

Düğün fotoğrafçısı

Bazı anlarda çok fazla eğlenirken o anları kaydetmeyi unuturuz. Ancak biliyoruz ki düğün günündeki hiçbir detayı unutmak istemezsin. Bu sebeple mekanın sunduğu fotoğrafçı hizmeti bizce önemli bir detay. Ekip tarafından çekilen 10 pozdan toplam 20 düğün fotoğrafı çiftlere hediye ediliyor. Hizmetler bununla bitmiyor; gece boyunca HD video çekimi de yapılıyor.

Başkent Düğün Salonu kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az

Esenyalı Başkent Düğün Salonu fiyatları, kına gecesi organizasyonlarında da ortalamanın altında kalarak yine yüzümüzü güldürüyor! Bu kına salonunda kendini çok rahat hissedeceğini düşünüyoruz. Salonda ayrıca kına tahtı, senin ve arkadaşların için bindallı / kaftan, doyasıya eğlenmek için kına mumu ve tefler de temin ediliyor. Zenne ve oryantal şovları da geceni unutulmaz kılacak.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Mekan Pendik’in merkezinde bulunduğu için ulaşım oldukça kolay oluyor.
 • Fiyatlandırma dahilinde fotoğraf çekimi ve ikram dağıtımı gibi birçok hizmet sunuluyor ve bunun bir alkışı hak ettiğini düşünüyoruz! ?
 • Salonun talep ettiği başlangıç rakamları Esenyalı ortalamasında olduğu için bu salonu kiralamak bütçe dostu bir seçenek olabilir.
 • Salona ihtişamlı bir giriş yapman için volkan ve konfeti şovu düzenleniyor.
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik olanakları her detayı incelikle planlaman için güzel bir hizmet.
 • Dışarıdan bir organizasyon ya da catering firmasıyla çalışma seçenekleri de isteklerini gerçekleştirmen için sunuluyor.

Başkent Düğün Salonu çift yorumları

Melih: “Çok rahat ulaşımı olan bir mekandı, toplu taşımayla da ulaşım sağlanabiliyor. Doyurucu ikram çeşitleri bulunuyordu. Yetkilerin ilgisi, personelin hizmet kalitesi çok güzeldi. Orkestra ve fotoğrafçı mekânın anlaşmalı olduğu firmalardı ve istediğimiz şarkıların çalınması, eğlenceli bir ortam yaratılması, fotoğrafların ve video çekimlerinin güzelliği çok beğenilmişti. Mekânın gayet güzel bir görselliği vardı.”

Başkent Düğün Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Orhan Gazi Mah. Cumhuriyet Cad. No:91 Esenyalı – Pendik / İstanbul

Düğün Salonu İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunuyor. Merkezi konumu sayesinde salona özel araç ya da toplu taşıma ile ulaşman çok kolay. 130Ş, 133AK, KM11 ya da 133KT otobüslerini ya da Halkalı-Gebze Marmaray’ını kullanarak salona ulaşabilirsin. C-309 ve C-89 minibüslerine bindikten sonra Cumhuriyet Caddesi Durağı’nda inerek salona yürüyerek gitmen mümkün.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları