beykent green garden
Beykent Green Garden Adres Beykent Camii Altı Şamdan Sok. No:1 Beykent – Beylikdüzü / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Beykent Green Garden hakkında

Beykent Green Garden Beylikdüzü’nde hizmet veren ve standartlarını yüksek tutarak eşsiz restoran düğünlerine imzasını atan bir mekan. Yemekli davet tercih edeceklerin ise sıklıkla uğradıkları bir durak diyebiliriz. Güneşin batışını izleyebileceğin, mavinin huzurunu hissedebileceğin enfes deniz manzarasının da keyfini çıkarabilirsin desek? İster açık havada istersen de kapalı salonda yapacağın organizasyonunu dolu dolu geçireceksin! ?

 • İdeal davetli kapasitesi
 • Mekana ait otopark
 • Gece yarısına kadar eğlenme imkanı
 • Her mevsim hizmet

beykent green garden

Beykent Green Garden düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Beykent Green Garden, İstanbul restoran düğünlerinin fiyatlarına bakıldığında ortalama rakamlar talep ediyor.
 • Halihazırda restoran hizmeti veren Green Garden Cafe Beylikdüzü’nün mutfağına gönül rahatlığıyla güvenebilirsin.
 • Dışarıdan catering firması ile çalışmana müsaade etmediklerini de belirtmiş olalım.
 • Düğün öncesinde menü tadımı imkanından yararlanarak lezzetleri deneyimleyebilirsin.
 • Menülerde değişiklik taleplerini de dikkate alıyorlar.
 • Minik misafirleri unutmayan restoranda çocuklara özel menü seçenekleri mevcut.
 • Alkollü içecek servisi yok.
 • Yemek servisi saat 00:00’da son buluyor.
 • Davetine özel ücretsiz fiyat teklifi almak için hemen aşağıdaki pembe butona tıklayarak çıkan formu doldurabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Açık alan kapasitesi 200-300 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

Beykent Green Garden düğün paketleri

Düğününde almak istediğin tüm hizmetler için karar sürecine sen ve müstakbel eşin de dahil oluyorsunuz. İlk görüşmede profesyonel organizasyon sorumlusuyla gerçekleştirilen konuşmalar sonucunda hem alacağın hizmetleri hem de davetlilerine sunacağın lezzetleri özelleştirebiliyorsun. Farklı isteklerin için ise mekanın anlaşmalı çözüm ortakları hazır ve nazır bir şekilde bekliyorlar! Dilersen, hazırladıkları düğün paketlerinde mevcut olan genel hizmetleri anlatalım.

Beykent Green Garden ile anlaştığın takdirde sana standart bir davet alanı süslemesi sağlıyorlar. Nikah alanı, masa-sandalye giydirmeleri ve aksesuarlar düğününden önce hazır ediliyor. Yemeklerin sunulmasında ise güler yüzlü ve hızlı servis personelleri devreye giriyor. Müzik yayını, ışık-ses sistemleri, hazırlık odası, otopark gibi daha pek çok hizmet de düğün paketlerinde yer alarak eksiksiz bir organizasyonun parçası oluyorlar!

beykent green garden

Dekorasyon ve süsleme

Beykent Green Garden Restaurant hem bahçesi hem de kapalı salonu ile hizmet veren; kentin kalabalığından uzak, sakin ve keyifli bir mekan. Bu huzur verici atmosferi dekorasyonla taçlandırmayı da unutmuyorlar elbette. Gayet konforlu görünüme sahip olan davet alanında istek ve beğenilerine uygun olarak bir süsleme gerçekleştiriyorlar. Hem renkler hem de aksesuarlar konusunda son karar senin! ?

Müzik

‘’Müziksiz olmaz’’ diyenleri görebilir miyiz? Bu restoranda lezzet şölenine dönüşecek düğününün eğlenceli anlara da tanık etmesini istiyorsan, meydan senin ve davetlilerinin! Kaliteli ses ve ışık ekipmanları ile taçlandırılan sahne hizmeti için anlaşmalı orkestraları ve birbirinden değerli müzisyenleri ağırlıyorlar. Gece yarısına kadar coşacağın müzikler için istek parçaların olursa, iletmeyi unutma.

Fotoğrafçı

Beykent Green Garden’da gerçekleştireceğin düğünün pek çok fotoğraf karesi ve video kayıtlarıyla ölümsüzleşecek. Dilersen, fotoğraf köşeleri hazırlatıp hazırlatamayacağını da sorabilirsin. Dışarıdan fotoğrafçı ile çalışmana müsaade ettiklerini belirtmiş olalım. Bu hizmet için bizzat Green Garden’ın seni anlaşmalı çözüm ortaklarına yönlendirmesini de isteyebilirsin. Fondaki masmavi gökyüzü ve deniz manzarasını düşündüğümüzde, anbean yakalanacak karelerin şahaneliğini şimdiden tahmin edebiliyoruz! ?

beykent green garden

Otopark

Pek çok misafirinin 50-75 araç kapasiteli bir otoparkı bulunan Beykent Green Garden Restaurant’a ulaşım için özel araçlarını tercih edeceklerini düşünüyoruz. Dolayısıyla organizasyon gününde ücretsiz kullanılabilecek böyle bir alana sahip olmaları büyük avantaj diyebiliriz. Otopark, mekanın kapasitesine göre gayet yeterli genişlikte. Ne sen ne de davetlilerin park yeri aramakla uğraşmayacak, kendinizi bir an önce davet alanına atabileceksiniz!

Beykent Green Garden kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)100 TL'den Az

Green Garden Cafe Beykent’te düzenleyeceğin kına gecesi için ister açık istersen de kapalı davet alanını tercih edebilirsin. Üstelik 200-300 kişi ağırlayabileceğin kına törenini oldukça uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsin. Bu fiyatlar karşılığında alacağın genel kına hizmetlerinin yanı sıra paketlere ekleme ya da çıkarma yapmayı talep edebilirsin. Mekanın çözüm ortakları ile anlaşarak hayalindeki konsepte de kavuşabilirsin.

Mekanın kendi davet ekibi tarafından yapılan kına ruhuna uygun süsleme ya da Hint, Roman veya Osmanlı konseptini tercih edebilirsin. Elbette bu özel organizasyonda geleneksel ve güncel kına müzikleri de seni yalnız bırakmıyor. Eskimeyen geleneklerden olan kına töreninin eksiksiz gerçekleşmesi için ise kına tepsisi, kına takımı ve kına mumu temin ediyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Şehrin kalabalığından uzak bir noktada konumlanan ve kafe – restoran olarak tasarlanan Green Garden, huzurlu ve keyifli atmosferi ile bizden artı puan alıyor.
 • Taze ürünlerle hijyenik bir şekilde çalışan şeflerin ellerinden çıkan lezzetlere bayılacaksın! Düğünün unutulmaz bir ziyafete dönüşecek.
 • Eğer düğününü Green Garden Beykent’te yapmaya karar verirsen, o gün sadece senin düğünün organize ediliyor ve başka bir organizasyon yapılmıyor.
 • Bizim gibi deniz manzarasını seven çiftlerin bu mekana bayılacağını düşünüyoruz.
 • Fotoğraflarına masmavi gökyüzü ve yıldızlar eşlik edecek!
 • Yemek servisi için minik misafirlerini es geçmemeleri çok ince bir düşünce.
 • Mekana ait otopark büyük bir avantaj.

beykent green garden

Beykent Green Garden nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Beykent Camii Altı Şamdan Sok. No:1 Beykent – Beylikdüzü / İstanbul

Beykent Green Garden, İstanbul Avrupa Yakası’ndaki Beylikdüzü ilçesinde yer alıyor. Bu mekana hem toplu taşıma hem de özel araçlarla ulaşım mümkün. Nasıl gideceğini merak ediyorsan, hemen anlatalım: 300, 303A, 400A, 401, 76BA, 76C ve 76TM numaralı otobüsler Beykent Camii güzergahından geçiyor. Dilersen, BL-100 ya da BL-109 numaralı minibüsleri de kullanarak mekana rahatlıkla ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları