beyrut performance
Beyrut Performance Adres Kordonboyu, İskele Cad. No:7/19 Kartal / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Beyrut Performance hakkında

Beyrut Performance Kartal, tam anlamıyla eğlenceli bir bekarlığa veda partisi düzenlemek isteyenleri bekliyor! İki farklı alanıyla hizmet veren mekanı daha önce konserlerden duymuş olabilirsin. Senenin her dönemi burada çok sevilen müzisyenler sahne alıyor. Kartal gibi merkeze uzak görünen bir ilçede yer almalarına rağmen rahat ulaşım olanaklarıyla biliniyorlar. Daha neler var neler… Haydi başlayalım!

 • Popüler mekan
 • Farklı konsept seçenekleri
 • Ortalama fiyatlar
 • Profesyonel ekip

beyrut performance

Beyrut Performance fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Hemen üstteki Beyrut Performance fiyat listesi, başlangıç menüleri için geçerli. Seçtiğin içeceğe ve alacağın hizmetlere göre fiyatlar değişecektir.
 • Başlangıç fiyatlarını aynı skaladaki diğer mekanlarla kıyasladığımızda gayet makul olduğunu görüyoruz.
 • Kredi kartıyla ödeme imkanlarının bulunması çok güzel.
 • Konser alanı için rezervasyon yaptıracaksan; karşına normal giriş ve VIP alan seçenekleri çıkacak. İkisinin fiyatlandırması farklı oluyor.
 • Sahnenin önünde yer alan VIP alanlarda fiyatlar daha yüksek oluyor tabii. Fiyat dahilinde içecek ikramında bulunmayı da ihmal etmiyorlar.
 • Konser değil de diğer alanda yemekli bir parti düzenleyeceksen; menü seçimine, kişi sayısına göre fiyatlar belirleniyor.
 • Davetli sayına, taleplerine ve istediğin tarihe özel fiyat teklifi almak için sayfadaki pembe butonlara tıklayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Beyrut Performans’ta iki farklı davet alanı bulunuyor. Meyhane ve performans alanlarından dilediğinde partini düzenleyebiliyorsun. Hatta bizim sana bir önerimiz olacak: Organizasyon tarihini sevdiğin bir sanatçının konser gününe denk getirebilir; meyhane kısmında eğlenip, ardından konsere geçebilirsin! Güzel fikir, kabul et.? Şimdi alanların özelliklerine bakalım beraber:

Meyhane Alanı: Bu alan; yemekli, daha çok oturmalı, bol bol sohbet etmeli bir parti düzenlemek isteyenler için ideal. Lezzetli yemekleriyle kendine hayran bırakan menü seçenekleri sunuyorlar. Davetlilerinin sayısına göre size özel bir alan oluşturabiliyorlar. “Burayı komple kapatayım” dersen, öyle bir durumda mekanla 80 kişilik organizasyon için anlaşman gerekiyor.

Performans Bölümü: İşte o şahane sahne performanslarının gerçekleştiği yer burası! Konser eşliğinde çılgınlar gibi dans etmek, şarkılar söyleyerek bekarlığa veda etmek isteyenler bu alanı tercih etmeli. Bu alanda VIP bistro masalar senin için ideal olabilir. Kaç kişi olacağınızı şimdiden netleştirmen çok önemli. Çünkü o doğrultuda size en uygun masa rezerve edilecek.

beyrut performance

Beyrut Performance bekarlığa veda organizasyonu

Beyrut Performance İstanbul, bekarlığa veda organizasyonları için mutlaka görüşmen gereken yerlerden biri. Öncelikle buranın çok iyi bir eğlence anlayışı var. Ayrıca güler yüzlü ve hızlarıyla şaşırtan bir ekibe sahipler. Bulunduğun ortamda ne kadar yüksek ses olursa olsun, taleplerini anlayacaklarına emin olabilirsin. Menüleri, müzikleri, içecek çeşitleri ve çok daha fazlasıyla hizmete hazırlar!

Dekorasyon ve süsleme

 • Kartal Beyrut Performans, rengarenk spot ışıklarıyla hareketlendirilen loş aydınlatmalı konser alanına sahip.
 • Performans bölümünde bistro masalarla düzen oluşturuluyor.
 • Meyhane kısmında ise standart masa ve sandalyelerin kullanıldığı, yemek düzenine uygun bir konsept hakim.

Müzik

Kartal’da müziğin adresi olarak bilinen Beyrut Performance; Cem Adrian’dan Bendeniz’e aklına gelebilecek birçok yerli ismi sahnesinde ağırlamış ve ağırlamaya da devam ediyor! Haftanın belirli günleri mekanda konser kalabalığı hakim oluyor. Ancak sen önceden rezervasyon yaptıracağın için bunlara takılmana hiiiiç gerek kalmıyor. Ses ve ışık sistemleri de takdire şayan bu arada.

beyrut performance

Fotoğrafçı

Birçok mekanda olduğu gibi burada da organizasyonlara özel fotoğraf hizmeti sunulmuyor. Ancak telefonlarla dahi spot ışıklar sayesinde çok güzel kareler yakalayacağını söyleyebiliriz. Bekarlığa veda partilerinin olmazsa olmazı, ‘dans ederken çekilen çılgın fotoğraflar’ı sakın unutma! Dışarıdan bir fotoğrafçıyı mekana getirmek istersen Beyrut Performance ile iletişime geçtiğinde kendileriyle konuyu konuşabilirsin.

Beyrut Performance diğer organizasyonlar

Beyrut Performance, haftanın her günü tüm misafirlerine kapısını açan bir yer. Özellikle Kartal’da konsere gitmek isteyenler için ilk seçenekler arasında yer alıyor. Toplu organizasyon olarak da burada bekarlığa veda partilerinin haricinde doğum günleri, yıl dönümleri, mezuniyet ve kutlama yemekleri düzenlenebiliyor. Dilediğin etkinlik için kendileriyle iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Marmaray durağına yakın olması sayesinde buraya İstanbul’un her noktasından rahatlıkla ulaşılabiliyor.
 • İster konser istersen de meyhane ortamında partini düzenleyebilirsin.
 • Senelerdir birbirinden ünlü isimler Beyrut’ta sahne alıyor. Bu da mekanın popülaritesini fazlasıyla artırıyor.
 • Bekarlığa veda partin geç saatte bitse dahi endişelenmene gerek yok. Çünkü mekanın çevresinde her saatte taksi bulunabiliyor.
 • Doğum günleri için de burayı tercih edebilirsin.
 • Konser alanlarındaki VIP masalar, arkadaş grubuyla eğlenmek isteyenler için çok iyi. Sahnenin hemen önünde sana özel masada dilediğin gibi dans edebilirsin.
 • Bu kadar popüler bir mekan olmasına rağmen fiyatlarının ortalamada seyretmesini de artı puan olarak hanesine yazıyoruz.?

beyrut performance

Beyrut Performance nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Kordonboyu, İskele Cad. No:7/19 Kartal / İstanbul

‘Kartal’ kelimesini duyunca tedirgin olan Avrupa Yakalı konuklarını dahi rahatlatacak bir konumda yer alıyor Beyrut Performance! Buraya birçok toplu taşıma aracıyla ulaşılabiliyor. En pratiği bizce Marmaray ile Atalar Durağı’nda inip azcık yürümek. Otobüs kullanacaklar için de 134YK, 16A, 16D gibi birçok farklı hat, güzergah üzerinden geçiyor. Otobüsle Beyaz Köşk, Trabzonspor, Sera Sokak duraklarından dilediğinde inebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar