Bosna Sancak Derneği Adres Sapanbağları Mah. Yeni Pazar Cad. Şaheser Sok. No:10 Pendik / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Bosna Sancak Derneği hakkında

Pendik’te uygun fiyatlı düğün mekanı arayışında olan çiftler burada mı? Pendik Bosna Sancak Derneği Balo Salonu, tam da istediğiniz gibi bir mekan! Üstelik avantajlı fiyatlarının yanı sıra çok şık bir organizasyon imkanı da sunuyor. Dernek olduklarına bakma, burada düğün yapman için üye olmana gerek yok. Kapıları herkese açık. Şimdi detaylara geçme vakti!

Bosna Sancak Derneği düğün fiyatları

 • Bosna Sancak Derneği’nde fiyatlar yemekli ve yemeksiz paketlere göre değişiklik gösteriyor. İki seçenek de çok uygun!
 • Açıkçası bu fiyata bu kadar şık bir mekan görmek bizi de senin kadar şaşırttı.😊
 • Yemekli bir organizasyon yapmayı planlıyorsan çok şanslısın. Çünkü menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sunuyorlar.
 • Yemek servisi saat 23:00’e kadar devam edebiliyor.
 • Dilersen hemen alttaki pembe butona tıkla, mekan yetkilileri tamamen sana özel bir fiyat versin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Dört mevsim düğün yapabileceğin bir yer burası! İki farklı davet alanları var. İlki büyük kültür salonu olarak geçiyor ve 500 kişilik davetli kapasitesine sahip. Diğeri ise birazcık daha minik bir salon; burada 250 konuk ağırlanabiliyor. Küçük salonu kına gecesi gibi daha butik organizasyonlar için tercih ediyorlar. Her iki salon da çok ferah!

Bosna Sancak Derneği düğün paketleri

İstanbul düğün salonlarının çiftler için hazırladığı paketler genelde benzer oluyor. Pendik Sapanbağları Bosna Sancak Derneği’nde de süslemeler, ses-ışık sistemleri, servis personelleri, fotoğraf, müzik gibi temel hizmetlerin bulunduğu paketler hazırlanıyor. Ama burada düğün salonlarının bazılarında bulunmayan yemek servisi hizmetini de alabiliyor olman büyük avantaj. Ekstra taleplerin için de mekanla görüşebilirsin.

Dekorasyon ve süsleme

 • Derneğin her iki davet alanı da şık birer konsepte sahip.
 • Büyük salonlarının konsepti yakın zamanda oluşturulduğu için burası biraz daha şık diyebiliriz.
 • Salonda altın sarısı ve beyaz renkleri hakim. Yani ihtişamlı organizasyonların vazgeçilmez ve eskimez renklerini kullanmışlar!
 • Kristal avizeler de salonun ambiyansına uymuş.
 • Birçok çiftin ilgisini çeken, davetlilerinin önünde bol bol fotoğraf çektirdiği özel bir alan oluşturmuşlar: Dans pistinin olduğu kısımda büyük harflerle ‘LOVE’ yazan bir stant bulunuyor.
 • Özellikle uygulanmasını istediğin farklı süslemeler veya fotoğraf köşeleri varsa, onlar için dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışabilirsin. Buna müsaade ediyorlar.

Müzik

Düğünün en eğlenceli, en sevdiğimiz, sabırsızlıkla beklediğimiz kısmı şüphesiz ki dans pistinde figürler sergilediğimiz anlar! Tabii bu anlar için iyi bir müzik listesi şart. Bosna Sancak Derneği’nin anlaşmalı müzisyenleriyle ve çaldıkları tarzlarla ilgili detaylı bilgiyi kendileriyle iletişime geçerek öğrenebilirsin. Sonuçta saat 23:00’e kadar aralıksız müzik keyfi vadediyorlar!

Düğün fotoğrafçısı

Bosna Sancak Derneği’nin süslemelerine özen gösteren bir mekan olduğundan bahsetmiştik. Bu süslemelere salonlarının hoş görünmesinin yanı sıra çekilecek fotoğraflara güzel fonlar oluşturmak için de özeniyorlar. Mesela ‘Love’ yazılı standın önünde harika pozlar verilebiliyor! Mekanın bu çekimler için anlaşmalı bir fotoğraf ekibi bulunuyor. Düğününde de bu ekiple çalışmanı istiyorlar.

Bosna Sancak Derneği kına gecesi organizasyonu

Uygun fiyatlara kına gecesi düzenlemek isteyenler de Bosna Sancak Derneği’ni tercih ediyor! Anlaşmalı kına organizasyon firmaları var. Onlardan destek alarak ihtiyacın olan tüm aksesuarları temin ediyor, süslemeleri en güzel şekilde yapıyorlar. Ayrıca bindallı, kaftan, davul şovu, kına ekibi gibi konular için de mekan yetkilileriyle görüşebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Bosna Sancak Derneği’ni çiftlere uygun fiyata düğün yapma olanağı tanıdığı için alkışlıyoruz öncelikle!
 • Salonları çok yüksek tavanlı ve bu sayede kapalı alan olmasına rağmen ferah bir ortam sunuluyor.
 • Düğün günü davetlilerine sunulacak yemek menüsünü önceden tadabilecek olman harika!
 • Mekandaki asansör imkanı özellikle aile büyüklerinin çok hoşuna gidecek diye düşünüyoruz.
 • Binalarında kadın – erkek tuvaletleri, kantin ve mescit imkanları da bulunuyor. Aslında o esnada ihtiyacın olan her şeyi dışarıya çıkmadan halledebileceğin şekilde tasarlamışlar alanları.
 • Dernekte düğünlerin yanı sıra nişan, söz, kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlik, doğum günü, baby shower, bayi toplantısı gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor.

Bosna Sancak Derneği nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Sapanbağları Mah. Yeni Pazar Cad. Şaheser Sok. No:10 Pendik / İstanbul

Bosna Sancak Derneği, Anadolu Yakası’nın birazcık uzak ilçelerinden Pendik’te yer alıyor. Ama buraya toplu taşımayla dahi gelmenin birçok yolu var. Yani Avrupa Yakası’ndan gelecek davetlilerin bile çok zorlanmayacak. Otobüs ile Turgutpaşa Camii Durağı, minibüs ile Mithatpaşa Caddesi ve Hudut Caddesi duraklarına yürüme mesafesinde yer alıyor. Ayrıca Marmaray ve metro kullanarak da mekana ulaşmak mümkün.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.